33477
12316971501353788406.png
  • kritikuss
    #1405
    Még egy kép az idei expóról....

  • kritikuss
    #1404
    ha érdekel, akkor kattints ide is...
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004
  • kritikuss
    #1403
    Az idei Mr O. Expon mindenki ott volt, aki élt és mozgott...

  • kritikuss
    #1402
    Jacksonról ismét készült egy film....

  • R9
    #1401
  • ALCATELGOD
    #1400
    Hát azzal nekem is megyült a bajom :-))), ha megcsinálok 5*12 akkor már nem is érzem a talpam :-)))
  • kritikuss
    #1399
    Anthonyról már több film is készült, íme egy újabb...

  • FtranX
    #1398
    én guggolgatok, csakhát a térdem nem nagyon bírja.
  • ALCATELGOD
    #1397
    Senki nem gyúr mostanság?

    Gugolási gyakorlatokkal, hogy álltok?
  • ALCATELGOD
    #1396
    Régebben:

    Tárogatás 3*10

    Mellhez húzás: 3*10

    Fekvenyomás: 4*10


    Mostanában:

    Meg mindenből 5*10-et csinálok és sok tejet iszom:-)))))
  • FtranX
    #1395
    ezt nem teljesen értem. 3x50 ismétlést csinálsz egy-egy testrészre?

    ezzel mi a célod?
  • ALCATELGOD
    #1394
    Én mis "kicsi voltam" Napi 3 gyakorlat volr és mindenből 50-et csináltam /35KG/, ez ment 2 hónapig


    Most 60-al edzek fekvenyomás 140MAX (sajna)


    Mit tanácsoltok???
  • a shot
    #1393
    Én is ugyanezzel a problémával küzdöttem ugy februárban kezdtem ujra.Nekem a heti hat edzés vált be 2napos edzéstervel, tehát minden izomcsoportot heti háromszor edzettem meg.Elég fáraszto és sokat kell hozzá zabálni , de megvan a hatása.
    PL.: februárban fekve nyomás 120kilóval ment, most hanagyon megeröltetem magam 200 is kimehet. Kox nélkül természetesen
  • kritikuss
    #1392
    Szerintem is állat a srác, de hát azt azért hozzá kell tennem, ez nem egy ma készült produkció.
  • FtranX
    #1391
    hú erről a fickóról voltegy kép a konditeremben, ahova régen jártam.
    ÁLLAT! :)
  • kritikuss
    #1390
    Egy ázsiai születésű bodybuilder, akivel szintén készült film, de ezúttal nem Magyarországon (érdekes a film, látványos).

  • kritikuss
    #1389
    Tarek Egyiptomból szintén filmforgatással egybekötött versenyen szerepelt...

  • kritikuss
    #1388
    Érdekes idén mennyi híres testépítő járt hazánkban, akikkel idehaz filmet is forgattak. Itt van Stefan, akivel a Halász bástyán is forgattak....

  • kritikuss
    #1387
    Jeff King szeminárium filmjét (gyári eredeti) csak annak ajánlom, aki perfect angol. Ettől függetlenül a bodyról sok-sok érdekes infot árul el....

  • kritikuss
    #1386
    ...ha érdekel kattints ide is....
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004
  • Zsoldos
    #1385
    Sztem ugyanazt, mint eddig, csak kicsiben, aztan majd feljossz. Ne tul kemeny edzessel kezd, mert akkor tuledzel es serulsz + nem fejlodsz.
  • FtranX
    #1384
    Szerintem edz ugyan úgy, ahogy azelőtt: -gondolom- kemény, súlyzós edzések. Esetleg heti pár óra aerob mozgás (pl. futás).
    Valamint állíts össze magadnak egy diétás étrendet.

    Étkezési útmutatók
    Kalória kalkulátorok
  • fifi
    #1383
    Hmmm nem is tudtam hogy van itt ilyen topig. Leírnám bánatom.
    8éves korom óta kajakoztam, kondiztam edzettem...Végén már csak a konditerem maradt. Az a gondom hogy az utóbbi 1 évben magánügyekből kifolyólag nem jutottam le edzeni. Emiatt feljött rám vagy 15kiló+/most vagyok 112/, meg ugye el vagyok tunyulva mint az atom...Régebben belenyomtam a 140-be is most asszem a 80sem menne :(
    Mit tanácsoltok hogyan kezdjem újra, milyen gyakorlatokkal/edzéstervvel/taktikával???
  • fifi
    #1382
    NE szedd! Nagyon gáz mellékhatásai vannak. Egy dolog hogy nem tudtam aludni, de olyan is volt hogy 1órán keresztül álltam a wc-ben hogy huggyantok és nem kellett, csak a cucc úgy éreztette hogy kell. Érted mire gondolok...Egyébként epilepsziás gyógyszer is!
    Mégyegyszer mondom NE szedd!
  • azazel
    #1381
    ok, köszi
  • FtranX
    #1380
    szerintem is ez a biztos
  • Anotino
    #1379
    Hat szerintem szanj ra 1-2 orat es menj el egy orvoshoz csinaltatni egy altalanos tesztet. Az ondiagnozis eleg veszelyes tud lenni. (feltehetoen semmi bajod, de az ilyesmi ugyse art neha, nomeg biztonsagerzetet ad majd, ha tudod, hogy minden ok.)
  • kritikuss
    #1378
    Ha valakit érdekel kattintson ide is:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004
  • hykao #1377
    Az természetes, hogy az anyagcsere gyorsult.
  • azazel
    #1376
    21
    Remélem neked lesz igazad. Meg az anyagcserém is gyorsult, úgyhogy csak rendben lesz minden.
  • hykao #1375
    Mennyi idős vagy? (gondolom fiú vagy...)
  • hykao #1374
    Azért párszor megmérhetnéd legalább a pulzusodat, ahhoz nem kell semmi, csak egy óra...
    Egyébként a magas vérnyomásnak - főleg fiatal korban - nemigen van eleinte semmiféle tűnete, semmiféle szívdobogást nem kell érezned hozzá...

    Másrészt egyáltalán nem biztos, hogy bármiféle bajod is van, lehet, hogy csupán a hőháztartásod javult kissé - a vérkeringés által - a rendszeres mozgás miatt!
  • azazel
    #1373
    Kicsit utánaolvastam, és elég ijesztő. Nagyon remélem, hogy nem ilyen problémám van.
    És így még parásabb, hogy nem feltétlenül van tünete.
  • azazel
    #1372
    Vazz.
    Nem szoktam mérni semmimet, de jól érzem magam, nincs "szívdobogásom", semmi ilyesmi. Még kávét sem iszom.
  • FtranX
    #1371
    nem akarlak hülyeségekkel riogatni, de nekem ezek voltak a pajzsmirigybajom kezdeti tünetei.
    szerintem meg kéne nézetned magad.
  • hykao #1370
    vérnyomást, pulzust szoktál mérni?
  • azazel
    #1369
    Helló!
    Mióta rendszeresen edzek, felment az alap testhőmérsékletem (úgy tudom 36.5^0C a normál) 36.9-re, és állandóan melegem van. Ez normális? Tök hülyeség, de marhára zavaró. Vagy ezen ne problémázzak? Egyébként nincs semmi bajom, nem vagyok beteg, nem vagyok megfázva, stb.
  • sirdond
    #1368
    Huh kösz a válaszodat!
    érdekelt volna sportoláshoz, nekem azt mondták hogy ezt futók szokták használni mert jobban mennek tőle!
  • kritikuss
    #1367
    Ha valakit érdekelnek a követekező 800x600-as háttérképek írjon, szívesen elküldöm.

  • FtranX
    #1366
    "Hatóanyag
    Ephedrinhydroclorid

    Kereskedelmi megnevezések:
    Dymetadrine: 25mg tab. AST Research USA
    Efedrin: 20mg tab. ACO Svédo.
    Efedrin: 25mg tab. Leiros Finn.
    EfedrinDAK: 20mg tab. DAK Labs. Dánia
    Efedrina: Level 50mg tab. Laborotorio Level S.A. Spa.
    Ephedrine HCI: 25mg tab. Strength Systems USA
    Ephedrin Spofa: 25mg tab. Slovakofamme Cseho.
    Ephedrini HCI: 50mg tab. Broacy Hollandia,Interpharm
    EphedrinumHCI: 25mg tab. Polfa, Lengyelo.
    Stopastheme: 10mg kap. Franciao.

    Jellemzők
    Az Ephedrin első és legfontosabb tulajdonsága a zsírégetés. Ez egyrészt azért van, mert a szervezetben hőt állít elő, így a szervezet több kalóriát éget el. A zsírégető hatás a koffein és az aszpirin járulékos szedésével megduplázható.
    Másodsorban az Ephedrinnek antikatabolikus hatása is van, ezért különösen alkalmas arra, hogy egy diéta során megőrizzük az izomzatot. Mivel ez a szer enyhe, amfetaminhoz hasonló hatást vált ki a központi idegrendszerből, javítja a koncentráló képességet, az éberséget, és az ideg-izom együttműködést, sokszor "csak" edzéserősítőnek szedik.

    Adagolás
    Tudományos kutatások kimutatták, hogy 25mg Ephedrin, 200mg koffein, 300mg Aspirin az ideális adagolás, mivel ekkor egymást erősítő hatás lép fel. Ha ezt a kombinációt naponta háromszor szedjük, akkor szignifikáns zsírégetés lép fel.
    "Edzőerősítőnek": edzés előtt 25-50mg kb. Egy órával. Fontos, hogy az Ephedrint ilyen célból hetente csak háromszor szedjük, mert könnyen rászokhatunk. (Megemlítenénk még azt is, hogy az efedrin "edzőserősítő" céljából való használata kifejezetten veszélyes a szívre!!! Igaz, hogy tisztázták azokban a halálesetekben, amikor élsportolók túlhajszolt diéta alatt meghaltak, de ettől még káros és veszélyes).

    Mellékhatások
    Álmatlanság, remegés, fejfájás, szédülés, vérnyomás-emelkedés, étvágytalanság, megemelkedett pulzusreferencia."

    én nem élnék vele.
    Haver, aki szedte, az is mondta hogy elég durva mellékhatásai vannak. Amikor elkezdte a szedését, két napig nem tudott aludni.

    amúgy miért érdekel? zsírégetés?