33477
12316971501353788406.png
  • CeeZee
    #2726
    Nekem is volt hasonló afférom nemrég, talán még emlékeztek. Azért maradtam most ki.
  • FtranX
    #2725
    igazatok van, bocs, csak nem bírom elviselni, ha valaki ennyire ráforgatja magát valami hülyeségre.
  • CeeZee
    #2724
    2 sorozat között nyújtsad a vádlidat, de ne ilyen rugózásszerűen hanem tartsd ki kb. 5-10 másodpercig!
    Előfordulhat görcs attól is ha nem melegíted be az izmot mielőtt elkezded nagyobb súllyal edzeni.
  • CeeZee
    #2723
    Halihóóó! Eddig is itt voltam csak nem szóltam közbe!
    A lenmagolajat akkor nyomasd, ha nem eszel szénhidrátot. Pl. ez nekem este szokott lenni utolsó kajánál ami egy fehérjedús(45-50g) turmix amibe nem rakok szénhidrátot. Ráadásul lelassítja a fehérje felszívódását és így relatív kevesebbet éhezik éjjel a szervezet. A 2 kanál jó!
    Ha nem edzel, vidd le a szénhidrátot, hogy ne rakódjon le zsírként. Most a tanulásra koncentrálj, érettségi után pedig újult erővel mehet az edzés! Én annak idején nem hagytam abba mert sajnos elég stresszes vagyok és szükségem volt az edzésre levezetésnek. Ez nálam ilyen nyugtatóként működik!
  • Brolly
    #2722
    Most nekem muszály kihagynom egy hetet hülyeség miatt.
    Ez még nem jelent nagy visszaesést nem? remélem nem
    más:a vádligépen, az mit jelent hogy csinálom a gyakrolatot, és úgy kb. a 2. szériánál elkezd görcsölni a vádlim, nem görcsölbe csak majdnem, akkor most mit csináljak, van vmi hatása a fejlődésre?
  • jazzy
    #2721
    Udv ujra itt ceezee! :) Basszus 2 hetet ki kellett hagynom a serules miatt, most 1 hetet jarok es utana 2 het erettsegi miatt megint kimarad.. Egyebkent vettem ilyen lenmagolajat, annyira nem rossz. 2 evokanallal kell este meginni belole?
  • CeeZee
    #2720
    Szerintem is térjünk vissza a topic címéhez! Uff
  • jazzy
    #2719
    Egyetertek a 2717-el. Egyebkent info: Ez Testepites topic, nem DB, tesztoszteron, BB. Ugyhogy koszonjuk, hogy megosztottad velunk eme magasroptu gondolataidat, de ne offold szet a topicot. Koszonjuk.
  • FtranX
    #2718
    nem tudom, még nem olvastam a cikket.
  • FtranX
    #2717
    Tök mindegy mit írt gojókának, amíg nem tudjuk, hogy gojóka mit írt neki. Én ezt találtam:

    drugsbunny:
    "egykét szó a felháborító és minősíthettelen válaszaimról: a felháborító és minősíthettelen kérdéseket miért nem raktad be, kisbogár? mondjuk valahogy elsikkadt, amikor pl. gojóka fenyegetett engem - milyen érdekes! (az is érdekes hogy ezt valahogy nem tűröm, simán megvan a lehetősége mindenkinek hogy keménykedjen élőben, én nem a monitor mögött rejszoló nikknév mögé bújt pöcs vagyok!) jó újságíró lennél a blikknél, ezt hívják csúsztatásnak! lehet hogy te azt gondolod hogy minden kötekedő kis nyominak személyre szóló könyvet kéne írnom, vagy ingyen személyi edzeni, esetleg az anyukájának lenni, de én nem gondolom igy, ez egylőre egy ingyenes rovat, wc papír hazsnálat szintű oktatás már nem fér bele!"

    „Másrészt, de hogy kezdek el negatív kampányt folytatni a bb honlapja ellen. Írtam is egy szót az ellen?”


    Akkor idézek tőled:
    „FELEJTSD EL A BODYBUILDERHU OLDALT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”,
    „hol van kérem a bodybuilderhu, ott legalul”

    „Annak ellenére sem, hogy ha megnéznéd a forumon az új emberek bejelentkeznek, és kb. 2-3 hozzászólás után már el is tünnek. Vajon miért?”

    A dolog magyarázata inkább az, hogy nincs miről írni. Az legtöbb újonc regisztrál, felteszi a kérdéseit, válaszolnak rá, aztán kész. Tudom, mert anno én a régi fórumba írogattam és a hozzászólások 90%-a chat és spam volt. Mióta pedig betiltották az offolást és az offtopicok nyitását, azóta a fórum forgalma visszaesett. Tehát nem DB üldözi/üldözte el az embereket, max az olyan hülyéket, akik „koxot lehet-e tőletek venni?” meg „feláll-e a farkatok” és hasonló kérdéssekel jöttek.

    "hogy az illető egy ideg gyenge, megkeseredett ember, aki azon élvez el, ha másokat totál vad idegen embereket a szó szoros értelembe véve a neten megaláz."

    Szerintem DB pont hogy nem ilyen. Ha ilyen lenne, akkor nem foglalkoztatná, nem foglalkoztatta volna a bodybuilder.hu, a scitec meg még nemtudom hány magazin. Már mondtam, hogy mindenki azt gondol róla, amit akar, de szerintem te teljesen félreértelmezed a viselkedését.

    „Az már ellenben látható, hogy a bodybuilder társadalom végre már kezdi kiközösíteni, és nem törödik, nem foglalkoztatják őt.”

    Honnan veszed, hogy ki akarnák közösíteni? Tény, hogy jó pár emberrel és társasággal rosszban van (tesztoszteron.hu, norbi, stb), meg vannak akiknek nem jön be a stílusa. Hát istenem.

    „Ha előveszed a több évvel ezelőtti lapokat, bizony-bizony ott szerepelt sok cikk végén drugsbunny neve. És most?„

    Nem szoktam újságot olvasni, de ha tényleg kevesebb cikket ír, akkor mi van? Ő régen is olyan volt, amilyen most. Hírtelen midnenki rájött, hogy mégsem jók az írásai?
  • info
    #2716
    2708-ra válasz
    Én szentelek rá időt, és el fogom olvasni azt a cikket.
    ...de mivel látom, hogy ki a kérdező, hát már most fenntartásaim vannak. Hallkan megsúgom a bb honlap tulajdonosa?!

    S ha már a cikkeknél tartunk a hét végén lesz egy body és fitness rendezvény (Kellogs IFBB Fitness Magyar Kupa), melynek a sajtótájékoztatójáról drugsbunny a bb. számára riportot készített. Nos ehhez mit szólsz, már mint ahhoz, hogy végig de végig csak csipkelődik.
  • info
    #2715
    2710-ben írtakkal
    MAXIMÁLISAN EGYETÉRTEK!
  • info
    #2714
    Ugye most csak viccelsz? "szemedbemondom az igazságot" stílusnak Te ezt a hozzászólást nevezed idézném a drugsbunnyt

    "gojóka, te semmihez sem értesz szerintem te kis szar, érdekes, az előbb még szegedre akartál jönni, most meg már nem, na gyere már el valahova faszopó és mutasd meg ki a kurva anyádnak pofázol! gyere már, keressé meg köcsög, hát erre várok az egész kurva szezonban!"

    Én meg úgy nevezném az ilyen és ehhez hasonló, sőt ennél durvább dolgokat - ezek közül már sokat eltüntettek a forumról letörölték, de aki vette a fáradságot és elmentette az oldalakat az ismerei - hogy az illető egy ideg gyenge, megkeseredett ember, aki azon élvez el, ha másokat totál vad idegen embereket a szó szoros értelembe véve a neten megaláz.

    Kösz de aki ezt gyereknevelésként is fel tudja használni, az elitélendő. Szerintem. Másrészt, de hogy kezdek el negatív kampányt folytatni a bb honlapja ellen. Írtam is egy szót az ellen? Én egy ember ellen írtam, aki sajnos azon a honlapon leledzik, és a honlap tulajdonosa, az évek óta ott művelt dolgai miatt nem határolódik el tőle. Annak ellenére sem, hogy ha megnéznéd a forumon az új emberek bejelentkeznek, és kb. 2-3 hozzászólás után már el is tünnek. Vajon miért? Az már ellenben látható, hogy a bodybuilder társadalom végre már kezdi kiközösíteni, és nem törödik, nem foglalkoztatják őt. Nem tudom mennyire olvasol újságot. Ha előveszed a több évvel ezelőtti lapokat, bizony-bizony ott szerepelt sok cikk végén drugsbunny neve. És most?
  • info
    #2713
    Nem csak Te nem érted, én sem, hogy mit hablatyol össze Drugs Bunny a rovatában. De én már nem is akarok megérteni egy ilyan embert.
  • FtranX
    #2712
    Ebben az esetben neked kell döntened. Én nem venném meg.
  • FtranX
    #2711
    Ízlések és pofonok.

    A gyerkepofozós gondolatmenetben meg nemtom mi olyan szánalmas...
  • vg
    #2710
    Hát, elolvastam. Véleményem szerint az ideális szakertő egy orvosi diplomával rendelkező profi testépítő lenne, nem pedig egy ilyen agresszív, primitív mitugrálsz... Nekem ez az arc ne adjon tanácsokat! A gyerekpofozos gondolatmeneted pedig válaszra sem méltó annyira szánalmas!
  • dombi7
    #2709
    Nem egy doboz fehérjétől várom a csodát! Az étrendemmel nincs gond szerintem(hal,tojás,rizs,csirke,"hungarocel" :) ,stb...) meg eszek is rendesen, csak azt a plussz 30-50 g fehérjét szeretném tápkieggel bevinni. És ezért kérdeztem h, érdemes-e megvenni kevesebb, mint 1 hónapnyi adagot vagy felesleges pénzkidobás?
  • FtranX
    #2708
    amúgy a drugsbunny témában itt egy cikk:

    http://body.builder.hu/int_bunny.htm4
  • FtranX
    #2707
    Tök mindegy, hogy meddig eszed, mert ha hirtelen abbahagyod a megfelelő fehérjebevitelt, utána úgyis meg fogsz állni a növekedésben, vagy vissza fogsz fogyni.
    Ne egy doboz fehérjétől várd a csodát, hanem a anyagi lehetőségeidhez mérten próbálj meg berendezkedni egy normális étrendre, amit folyamatosan tartani tudsz.
  • FtranX
    #2706
    DrugsBunny-t nekem nem kell bemutatnod, mert 2000 szeptembere óta "ismerem", olvasom az írásait. (akkor még ment Doomed oldala)

    Én stílusban inkább az ellentéte vagyok, és lehet hogy élőben abszolut nem jönnénk ki, de nekem akkor is bejön amit csinál. Pont ezért a "szemedbemondom az igazságot" stílusa miatt, amire én személy szerint nem igazán vagyok képes és mert nem kell sokáig olvasni ahhoz, hogy rájöjjön az ember, hogy ő jót akar és hogy igaza van!
    Mint amikor a szülő a végső esetben ad egy nagy büdös pofont a gyereknek, ami persze annak nem tetszik, de végül csak a javára válik...

    Mindezek ellenére nem kezdek el ódákat zengeni a bb.hu-ról. Ha nem jön be, ne látogasd és kész! Elmondhatod a véleményedet, de nem kell negatív kampányt folytatni ellene! Majd mindenki felmegy, és eldönti, hogy tetszik-e neki.
  • dombi7
    #2705
    Helló!
    kb. 2 hete elkezdtem egy sima kreatin kúrát és szeretnék most hozzá fehérjét venni(100% Whey Protein). A kérdésem az lenne hogy most pénzem csak kb.18-20 napos adagra lenne elég! Ennyi idő alatt lehet elérni valamit, vagy sporóljak még a nagyobb adagra :)
    Köszi!
  • vg
    #2704
    Az a személyi edző aki 10-20 emberrel foglalkozik egy nap az naponta úgy 30-40e pénzt keres... Éppen ezért nem idegbeteg, és valószínűleg szeret az emberekkel foglalkozni, mert az emberek is szeretík őt, ezért járnak hozzá. Ez az egész teljesen meglepő, és mulatságos, vagy csak én nem értem...
  • info
    #2703
    De hogy hátráltat engem az hogy te a bodybuidert nézed. Önálló, felnőtt ember vagy, azt teszel, amit csak akarsz. Én egy más véleményen vagyok azzal a honlappal, és mivel ez egy nyílt fórum szóvá teszem, s segítek újabb, és még jobb oldalakat megmutatni azoknak akik nem bolyonganak annyit a neten, mint mondjuk én.
  • info
    #2702
    Ha figyelmedet nem kerülte el, én a 2698-as számú hozzászólásomban nem a tesztoszteront ajnároztam! Egy felsorolást tettem közzé, ami csak 1-2 link abból az irdatlan mennyiségből, amit én általában végig bogarászok. Talán csak nem baj? Tettem mind ezt azért, mert nem csak 1 honlapból áll a világ (szerencsére!!) a neten. Semmi közöm a tesztoszteron.hu webmagazinhoz, csupán a munkájukat, az emberi hozzáállásukat a másokhoz, minden olyan illetőhöz akik megkersik őket nagyra becsülöm. Az hogy egy drugs bunny féle rovattal közömbös vagyok, és felhivom mások figyelmét arra, hogy ne engedjék hogy lefikázzák, kigunyolják (finoman fogalmazva) ha bármi olyat ír vagy kérdez tőle, amire biztosan ésszerű, és roppant egyszerű lenne a válasz! Emberi mivoltában senki sem gyalázhatja meg a másikat. S ő nevezi magát sportembernek...


    S ha már itt tartunk egy újabb hozzászólas a következő blogban:
    http://comment.blog.hu/2006/04/13/title_1056#comments

    ahol csavo a következőket idézi drugs bunnytól:
    tök jó ötlet, hogy mondjuk személyi edzőkhöz meg versenyzőkhöz járjon a sok idióta a fasz kérdéseivel - természetesen ingyé - mer egy személyi edzőnek nincs ám amúgy se idegbaja amikor napi 10-20 emberrel fogalkozik, de ha kettővel fogalkozna, abból is kettő késne meg variálna stb...

    gojóka, te semmihez sem értesz szerintem te kis szar, érdekes, az előbb még szegedre akartál jönni, most meg már nem, na gyere már el valahova faszopó és mutasd meg ki a kurva anyádnak pofázol! gyere már, keressé meg köcsög, hát erre várok az egész kurva szezonban!
  • jazzy
    #2701
    Az "ez igy van" az a 2699-re ment.
  • jazzy
    #2700
    Ez igy van szerintem peldaul az edzes rovat sokkal jobb a bodybuilderen, viszont a taplalkozas tenyleg jobb a tesztoszteronon. Lenne egy igen egyszeru kerdesem. Teged az hatraltat az eletben ha en a bodybuilder.hu -t nezem vagy csak ilyen fanatikus vagy?
  • FtranX
    #2699
    Na álljon meg a menet!

    Én személy szerint tőled itt a fórumon még csak a bb.hu-t fikázó hozzászólást láttam! Ezen kívül erősen propagálod a tesztoszteron.hu-t! Csak nem valami közöd van az utóbbihoz?

    A bb.hu-sokról bármi elmondható, csak az nem, hogy szakmailag nem kompetensek. Ha a stílusuk nem tetszik, akkor nem kell őket látogatni! De más attól még nagyon sokat tanulhat tőlük! (ugyan úgy, ahogy a tesztoszteron.hu-tól is)
  • info
    #2698
    FELEJTSD EL A BODYBUILDERHU OLDALT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    TÁPLÁKOZÁSRÓL AKARSZ OLVASNI VALÓBAN JÓT!!!!
    http://www.tesztoszteron.hu/taplalkozas_elmelet.php

    TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐK UTÁN KUTATSZ???
    http://www.tesztoszteron.hu/taplalekkiegeszitok.php
    http://www.proformworld.hu/hun/
    http://www.universalnutrition.com/store/
    http://www.extremefit.hu/ EZEK MÁR TERMÉKEK!!!!!!



    VALÓBAN SZAKÉRTŐI VÁLASZOKAT VÁRSZ???
    http://www.tesztoszteron.hu/szakerto_valaszol.php


    hol van kérem a bodybuilderhu, ott legalul
  • jazzy
    #2697
    En is igy csinalom csak hallottam valahol, hogy ez igy nem annyira jo, gondoltam nem vesztek vele semmit ha meghallgatom nehany ember velemenyet:)
  • JGTC
    #2696
    én régen mindíg úgy csináltam, szóval ajánlatos :D
  • vg
    #2695
    Miért ne lenne ajánlatos?
  • jazzy
    #2694
    Egy edzesen ellentetes izomcsoportokat edzeni nem ajanlatos? Pl bicepsz - tricepsz.
  • Brolly
    #2693
    meg ha veszek belőle 1kg-osat, akkor elég az nekem 16 napig.az nem vmi sok, annyi idő alatt nem lehet semmi változást látni, nem? de a 3 kg-os az 50 nap az már jó sztem.
  • Brolly
    #2692
    kösz, de az jó, ha 60g-ot iszok meg naponta?
  • BPeti2
    #2691
    Ilyet vegyél
  • Brolly
    #2690
    szójaprotein, vagy tejsavóproteint érdemes venni?
  • Brolly
    #2689
    lol, ahol én néztem ott csak sima fehérjének nevezték, és külön kategóriában voltak a tömegnövelők.nah mindegy akkor nem jó.
  • BPeti2
    #2688
    1 baj van,hogy ez egy tömegnövelőklikk:
  • Brolly
    #2687
    Hali
    kerestem vmi olcsóbb és nem rossz minőségű fehérjét.és ezt találtam:
    Scitec nutrition Gainers Protein Delite. 1500g,és úgy számoltam, hogy egy nap megiszok belőle 60g-ot akkor kitart 25 napig:)és így kerülne 5311ft-ba.
    szerintetek megérné, vagy felesleges vele foglalkozni?mert még másra is a pénz, és így nem tok venni pl. egy 100% Whey Isolate nevű fehérjét, mert ha ebből vennék egy 700g-osat, az kitartana úgyanígy számolva vagy 12 napig.de lehet hogy rosszul.