33477
12316971501353788406.png
  • jazzy
    #2766
    Mit takar egesz pontosan az hogy "szuperszet" ?
  • vg
    #2765
    Te írtad... #2759
  • Brolly
    #2764
    haver?
  • vg
    #2763
    Miért nem a "havert" kérded?
  • Brolly
    #2762
    Te mennyi ideje edzettél mielőtt kipróbáltad? és meddig csináltad? jah és mire tétél át?
  • Ramore
    #2761
    ezt a módszert azonban nem ajánlott "kezdőknek", illetve egy edzés szezon nyitányaként végezni.
  • Ramore
    #2760
    én a következő képpen csináltam: mell+hát nap, egy mell gyaksi, majd egy hát gyaksi pl fek nyomás+húzódszkodás. bic+tric nap, majd egy külön nap váll és láb
  • Brolly
    #2759
    és hogy csináltad a szuperszetet?
    milyen izomcsoportokat párosítottál? mert haver úgy csinálta hogy pl. nyomot fekve, utána kétkezes bicepsz, és tricepsz letolás. 5*8 mindenből. Hát elég gyilkos ahogy így elnéztem.
  • Brolly
    #2758
    hát nem ezt próbáltam elmondani hogy egy modszer van oszt csá.
    de majd kipróbálom, és ha jó jo ha nem nem.
  • Ramore
    #2757
    A szuperszet módszer nagyon is hatékony, ám egy zsúfolt teremben szinte kivitelezhetetlen. Nekem volt szerencsém jó pár évvel ezelőtt alkalmaznom majd egy fél évig, hát rendesen fejlesztett a módszer.
  • jazzy
    #2756
    A testepites nem arrol szol, hogy van 1 modszer es akkor attol mindenki nagydarab allat lesz. Lehet, hogy 10bol 8 embernek bejon az a modszer, de lehet, hogy neked pont nem es jol megszivod. Probald ki, ha bejon csinalod, ha nem akkor kialakitasz magadnak egy sajat edzesmodszert.
  • Brolly
    #2755
    nem tom én csak ezt olvastam, de a képwek magukért beszélnek.Jó tom bármilyen képet megtudnak már manapság csinálni, de gondolj bele, hogyha igaz, akkor mégis milyen növekedés.
    én se próbálnám ki hogy minden edzésen növelem a súlyt, nem is bírnám, meg még kezdő vok ahoz.
    Az újság meg nem hiszem hogy hülyeséget írna, hiszen arra megy ki a "játék" hogy a következő számot is megvegye az ember, hiszen bejött neki a módszer, és így megveszi újra hátha írnak benne mi újat amit feltud megint használni, és tudja hogy egyszer már bejött ez az újság akkor megint ezt fogja venni nem pedig egy másik konkurens újság példányát.mert ha hülyeséget írnának, akkor nem fog mégegyet venni hátha már nem fognak rossz módszert írni, kockáztatni nem fog:) az újságnak pedig az éri meg hogyha mindig vmi jót tesz be és így tudja hogy megint megfogják venni.:)
    sztem
  • FtranX
    #2754
    Itt a játék csak arra megy ki, hogy megvedd a lap alján reklámozott könyvet.

    A növekedésben az edzésnek nincs olyan óriási szerepe. A lényeg, hogy az izmokat megfelelően stimuláljuk, ezt pedig sok féleképpen meg lehet tenni.
    Szóval szerintem meg lehet próbálni követni ezt a módszert, de csodát nem szabad tőle várni.
  • jazzy
    #2753
    Ugyertem a tomeget nem szabad szerintem folyton emelni mert nem ersz el vele sokmindent :) Tehat en peldaul nem csinalom azt, hogy egyik nap kiment 8x a 90 kilo akkor rogton emelek.. lehet hogy kovetkezo nap nem leszel olyan jo formaban es csak megserulsz..
  • vg
    #2752
    Igaz! Nagyon figyelni kell a tartásra, a lélegzésre! Kellemetlen amikor megroppan a hát(szerencsére velem még soha nem történt ilyesmi). Még annyi, hogy az izmod a folyamatos, hosszantartó edzésektől fog nőni, valamit természetesen a megfelelő táplálkozástól!
  • jazzy
    #2751
    Szerintem attol, hogy gyorsan emeled a sulyokat az izmod nem fog gyorsabban noni csak tobb eselyed van megserulni.. bar ez sajat velemeny.
  • Brolly
    #2750
    Hali
    ma olvastam egy magazinban egy olyan edzéstervet, amiben az a lényeg, hogy a gyakorlatoknál, konkrétan a gugolás-áthuzás szuperszet, felhúzás, fekvenyomás, lehúzás mellhez alsó fogással, széles fogású kinyomás,felülés, hogy ezekben csináljuk úgy hogy 2-3 bemelegítő széria, és az utolsó két szériánál annyi súllyal nyomni, amennyivel épp hogy kimegy 8.pl. fekvenyomásnál írtak olyat, hogy egyik nap pl. az utolsó széria megy 134-el 8 ismétlés, akkor másik edzésnapkor próbáljuk meg 136-al 8-at.ha csak 6 megy ki az se baj akkor majd következőnek fog kimenni 8-szor, szóval folyamatosan emelni a súlyt.azt írta hogy így nagyon gyorsan és látványosan fog az izomtömeg nőni.szerintetek jó?
    jah részletesebb infóért: www.x-rep.com a képek nem tom hogy igaziak, de azért durvák, 1 hónap alatt ilyet fejlődni.
  • JGTC
    #2749
    az szép, nem semmi
  • Brolly
    #2748
    2 év? az komoly, akkor én se fogok egy fél év alat ennyit hízni:)
  • vg
    #2747
    Erre a kérdésre én nem tudok neked válaszolni! :( Én két év alatt híztam 70-röl 92-re, és most a 100 lenne a cél.
  • Brolly
    #2746
    ok, úgy is jövőhéten fog megjönni a fehérje és majd akkor tömegelek egy jót.
    jah és mennyi idő alatt szedek fel 15kilót? ha nyomok fehérjeturmixot, meg edzek rendesen?
  • vg
    #2745
    Ezzel az a baj, ha még több tömeget vesztesz, akkor kevesebb erőd lesz, ezáltal kisebb súlyokkal fogsz dolgozni, ergó nem fog nőni az izmod...
  • Brolly
    #2744
    Tom, csak nekem nem a súlyommal van a baj hanem a testzsírszázalékommal.Mert a hasamon van felesleg, és azt akarom ledolgozni, és ha lehet akkor utána gyúrni hasra, mert tom hogy így felesleges, mert úgyser fognak előújni a kockák.
  • vg
    #2743
    Tessék tömegeli úgy 90-ig, mert ez pite!!!!!!!
  • Brolly
    #2742
    Hát én 76 kg vok:)
  • jazzy
    #2741
    Havi 3k es igy van pont 1 honapig kitart. Persze nem tudom hany kilo vagy azert ilyen 120 kilonal mar nem eleg a napi 2 kapszula..
  • Brolly
    #2740
    Szóval a 60db-os Carni-x kitartana 1 hónapig. Az jó nem?
  • jazzy
    #2739
    Carni-x -et hasznaltam, kapszulasat. Nem kell szarakodni az adagolassal. Azt irja 1-4 kapszula de szvsz eleg 2 kapszula naponta. Egy reggel, egy edzes elott 1-1,5 oraval vagy ha nem edzel akkor valamikor este, ehgyomorra.
  • kritikuss
    #2738
    Látom durvúl a dolog,
    de sebaj "info" a lényeg,
    hogy te legalább meg merted írni
    a negatív véleményedet. Gratulálok hozzá.
    A véleményem arról a drugs b-ről hasonló,
    sőt rosszabb. Én nagyon hosszú ideig olvasgattam
    és gyűjtögettem a forumon a hozzászólásokat,
    nekem aztán nem kell bemutatnod azt a diszes társaságot.
    Azért is jöttem el onnan, és már nem is érdekelnek.
    Tőlem aztán ezen a forumon is írhatnak és magasztalhatják őket orrba-szájba.
    Sokan nem is gondolnák mi minden olyan információt gyűjtöttem össze, ami
    már nem is olvasható azon a forumon, mert letiltották, kitörölték.
    Az illető reggel hozzászólt valamihez, mert elkülték a picsába, és
    ő ugyan úgy válaszolt másnap az ő válasza már sehol sem volt.

    Nyugi, hagyd az egészet. A lényeg te megirtad, aztán hogy mások azon elélveznek
    hogy őket elküldik a picsába, és még hagyják is az az ő emberi gyengeségük.
    Azokkal meg tudod nem lehet vitatkozni és érvelni, akik csipik azt a csorikát.
    Az életben is tudhatod jól a nagy hangú, nagy szájúak élnek meg, de ez még nem jelenti azt, hogy aki csendben figyel, s nem szól hozzá valamihez az ugyan úgy is goldolja. Van pl. itt a teremben sok barátom, akivel néha megbeszéljük
    a netes dolgokat, s amikor a drugs b neve szóba kerül, hadd ne idézzek.
    Szóval hagyd az egészet és ne válaszoljál a sértegetős kihívásokra, semmi értelme. Nem lehet embereket megváltoztatni. Minden jót, majd privátban írok még egy-két érdekes dolgot. üdv.
  • Brolly
    #2737
    a Scitec-től a Carni-x az jó termék? van vakinek tapasztalata? és melyik érné meg jobban az 500mg 2840-ért, vagy az 1000mg-os 5210-ért? sok különbség van az 500 és az 1000mg-os között?
  • Brolly
    #2736
    és pezsgőtabletát fogyasztottál te is?
    meg mennyit, mert ha veszek egyet akkor az 20 edzésre jó. ez alatt lehet vmi változást érezni,látni?
  • jazzy
    #2735
    Nekem az a szemelyes tapasztalatom rola, hogy nagyon jol felgyorsitja az anyagcseret es eleg sok energiat ad ezaltal frankon lehet tole fogyni, szerintem megeri!
  • Brolly
    #2734
    Az lenne a kérdésem, hogy nyárra vehetek L-carnitine pezsgőtabletát?mert sok jót hallotam felőle.
    Vagy még korai?
  • jazzy
    #2733
    Az a baj, hogy szuklatokoru vagy. Becopyzol itt nekunk valaszokat? Ez 50%-ban bizonyit valamit. Miert nem copyzod be a kerdest, mint ahogy megtette FtranX? Lathatod, hogy gojoka fenyegette, es o emiatt vagott vissza. Na most akkor ki a paraszt? Te is visszavagtal nekem, en most akkor megyek es lefikazlak egy masik forumon a valaszod miatt, hogy hogy lehetsz ilyen. Szerinted ez normalis emberi viselkedesre vall? Egyebkent gondoltam, hogy visszatamadsz, hogy ki vagyok en. Hidd el tobbre tartom magam egy olyan embernel aki azt sem vallalja, hogy hany eves, stb.
  • jazzy
    #2732
    Epp ezert irtam neki es nem neked :) De latom nem kepes abbahagyni.
  • CeeZee
    #2731
    Igazad van. Főleg az utolsó mondatban. Jár a pont érte!:D
  • info
    #2730
    2719-re válasz
    ne hogy már te mond meg nekem mit lehet és mit nem lehet írni egy testépítő forumba? Meg lehet hogy neked ez nagyon "magas röptű" - ahogy a szavaiddal fogalmazok. Ez nem off topicolás, ettől még te és bárki más nyugodtan irhattok egymásnak (tanácsadás, kérdés, érdeklődés vagy bármilyen más megfogalmazásban).
    Én egy dologra felhivtam a figyelmet, ami talán belefér a testépítésbe. Ha nem tetszik ne válasszoljál rá, ugord át.
  • Brolly
    #2729
    mostmár tom, eért csodálkoztam.
  • CeeZee
    #2728
    Focinál azért nem igazán ugyanazt a terhelést kapja a vádli!
  • Brolly
    #2727
    Mert én focizok versenyszerűen is és ott egyáltalán nem görcsölök, pedig nem naon szoktam nyújtani, csak ittt olyan furcsa volt.de most már látom hogy muszály azt is nyújtani.