33477
12316971501353788406.png
  • Brolly
    #2806
    milyen két hozzászolását?:)
  • jazzy
    #2805
    Egyebkent most, hogy utanaolvasgatok nem teljesen ertem de egy csomo helyrol olvastam, hogy dieta kozben nem szabad kavezni. Na most nem igazan ertem mivel ugye a zsiregetok alapanyaga, meg egyebkent is energiat ad stb. De en hiszek az okosoknak.. :D
  • jazzy
    #2804
    Drugs Bunny valasza egy kerdesre.
    Akik nem szeretik legyenek kedvesek nem eszrevenni ezt a 2 hozzaszolasomat koszonom.
  • Brolly
    #2803
    jah és diétázásánál mért nem lehet kávét ini?
  • Brolly
    #2802

    eh, ezt nem értem
  • Brolly
    #2801
    ja ja az én anyám is ilyen, neki a kávé oylan mint nekem a víz:)
  • jazzy
    #2800
    "Szia! Bodys szempontból a natúr kávé nagyon kerülendő? Sajnos sokszor éjszakás vagyok és olyankor kell valami, amitól egy tudok koncentrálni!"

    "ez sima koffein, nem nagy gáz. de valójában nem értem pl. a kávézás kultúráját. főleg cigivel. az igazi hánásszagú büdössszáj titka!"

    A dontes rajtad all:)
  • FtranX
    #2799
    én nem javasolnám. elég könnyen rá lehet állni. anyám például reggelente zombiként közlekedik, amíg meg nem issza az első kávéját. :)
  • jazzy
    #2798
    Hát ez jó kérdés, nem akarok nagy hülyeséget mondani. Diétázásnál nem szabad kávét inni ezt tudom. Hogy tömegelésnél szabad -e? Jó kérdés. Szerintem nem árthat, de majd a tapasztaltabban kijavítanak.
  • Brolly
    #2797
    akkor szerinted megér egy próbát, hogy minden edzés előtt megigyak vagy 2deci kávét?
  • jazzy
    #2796
    Szolnok sajna eleg tavol van onnan ugyhogy ez buko:( Sok etrendkiegeszitoben is megtalalhato a koffein:
    A koffein, kémiailag egy metilxantin, a legnagyobb mértékben fogyasztott pszichoaktív anyag. Jelen van a kávéban, teában, üdítőkben, kakaóban, édességekben is. A koffein központi idegrendszert stimuláló hatása mellett perifériás hatásai is vannak: fokozza a szívműködést, az anyagcserét és a légzést, növeli a vérnyomást és a vérkeringési sebességet, tágítja az agyi ereket, szűkíti a bélben levő ereket, valamint vizelethajtó. Megszünteti az álmosságot, javítja a hangulatot, gyorsítja a gondolkodást, átmeneti teljesítménynövekedést idéz elő. A koffeint azért is szokták zsírégetőkben az egyik komponensként alkalmazni, mert más hatóanyagok lebomlását lassítja. A koffein koncentrációjának csúcsa a bevitele után 30 perccel jelentkezik, a felezési ideje kb. 4 óra..
  • Brolly
    #2795
    Jah meg hallotál olyat, hogy ha edzés előtt iszol kávét, akkor jobban fogsz bírni? meg talán az izomfájdalmakat is enyhíti de sztem nem, ezt is olvastam.
  • Brolly
    #2794
    Bocs ez neked ment
  • Brolly
    #2793
    Rátka, Miskolctól 31km-re
  • jazzy
    #2792
    Jó embereket kell kifogni én 50k alatt sose kezdek filmet tolteni biztos van olyan ember akirol jol jon. Egyebkent torrent jo otlet csak a jobb torrentek meghivosak. Merre laksz? Hatha esetleg tudok segiteni.
  • Brolly
    #2791
    ok, thenks
  • JGTC
    #2790
    torrent, vagy bolt ceezee-nek megvan majd Ő elmeséli
  • Brolly
    #2789
    hát csak a dc-vel az a baj hogy tölt egy filemt max. 5 KB/mp-el és nem is mindig tölt, és mire lejön a fájl az egy év.
  • jazzy
    #2788
    En dc-rol szereztem be de sajnos mielott teljesen vegigneztem helyhiany miatt letoroltem viszont tuti, hogy hamarosan ujra leszedem.
  • Brolly
    #2787
    De hol lehet ezt a filmet beszerezni, mert már annyi mindent hallotam róla, de még sehol sem találtam. Ti honnan szereztétek be?
  • JGTC
    #2786
    amikor melegítenek verseny elött, Arnold meg dumál Lounak aki tiszta ideg :)
  • JGTC
    #2785
    ezt kipróbálom én is...
  • FtranX
    #2784
    jah, az nagyon állat! :D
  • BPeti2
    #2783
    A legdurvább, amikor a Pumping iron-ban Lou Ferrigno ordítja,hogy "Arnold, Arnold"
  • Brolly
    #2782
    Hát azt még nem ismerem azt a bbtv-t, de megnézem.
    De amúgy még a Rocky filmek v. az ehez hasonló filmek tudnak igazán felpörgetni:)
  • jazzy
    #2781
    Nekem is bejonnek a BBtv-k:) Elegge tuningolo hatasa van ahogy orditanak olyankor rohannek le edzeni:)
  • BPeti2
    #2780
    A hozzáállással nincsen baj,bár én inkább egy bbtv-t nézek meg, vagy valami fasza edzővideót.
  • Magnumrolcsi
    #2779
    Kaptam tesómtól Verofit Isotonic italport (citrom ízü).
    6 féle ásványi anyag, 10 féle vitamin van benne.
    Elkerülhető vele a teljesítménycsökkenés és a nagy mértékü izom leépülés. Növeli az álló-, teljesítő képességet.
    Kíváncsi leszek veszek-e észre valamit pár használat után.
  • vg
    #2778
  • Brolly
    #2777
    nem tom, de imádok lent a konditeremben izzadni,szenvedni,erőlködni és azt az érzést amikor már annyira fáj a karod, hogy nem bírod behajlítani. És ezért is szeretek gyúrni:) meg minden edzés előtt megnézek egy Dragon Ball-os klipet hogy még nagyobb erőt adjon(Mivel imádom a Dragon Ballt).
  • jazzy
    #2776
    Minek jobban erolkodni annal mint ami eleg a maximalis fejlodeshez:)
  • Brolly
    #2775
    Mi? egy év, addig mit fogok csinálni? én már most szenvedni akarok:)
    tiszta Rocky addig meg csináljam az alapgykorlatokat, és semmit ne változtassak?
  • Ramore
    #2774
    azzal még várhatsz szerintem, majd 1 év múlva gondolkozz el rajta.
  • vg
    #2773
    Heh, "robbanásszerű fejlődést tapasztalunk" ilyen nálam a táplákékkiegészítők szedéséig, úgy közel egy évig nem volt.
  • Brolly
    #2772
    akkor pl. hogyha már edzek egy fél éve, és már nem fejlődök úgy ahogy az elején, akkor kezdhetek szuperszetben gondolkozni?
  • BPeti2
    #2771
    Idézet szintén az előbbi forrásból:
    "Amikor belefogunk a testépítésbe, robbanásszerű fejlődést tapasztalunk. Ez sajnos idővel csökken. Fél-egy év után azt tapasztalhatjuk, hogy izomzatunk már nem reagál olyan rendkívüli mértékben, mint az elején. A megoldás az edzések intenzitásának fokozása, melyekre különböző hatásos edzéstechnikák léteznek."
    Tehát neked brolly felesleges szuperszettben gondolkoni.
    Három gyakorlat egybe az a triszett.
  • Ramore
    #2770
    én anno annyit pihentem a két gyaksi között, amíg átmásztam az egyik szerről a másikra. tényleg jó módszer a szuperszet, de mint azt már korábban írtam, zsúfolt teremben igencsak kivitelezhetetlen, hacsak nem partnerrel végezzük, úgy egyszerűbb azért.
  • Brolly
    #2769
    de akkor egyszerre csak két gyakorlatot csináljunk szuperbe? Hármat lehet, vagyis ajánlatos?
  • Brolly
    #2768
    jah! tényleg
    de amúgy ő is annyi ideje gyúr mint én, csak egy kicsit másképp, és azért nem kérdezem őt, mivel azért egy tapasztaltabb csak jobban tudja hogy kell csinálni mint egy kezdő.
  • BPeti2
    #2767
    "Szuperszett: ez az az elv, amit a legtöbben összekevernek az összetett sorozatokkal. A szuperszett az antagonista izmok együttes edzését jelenti, tehát amikor a bicepszet a tricepsszel, a mellet a háttal, a combfeszítőt a combhajlítóval eddzük együtt. Az igazi szuperszett a következőképpen néz ki: ha a karunkat akarjuk megedzeni, kezdjünk álló kétkezes bicepszhajlítással, utána egyből, pihenés nélkül térjünk át a fekvő tricepsznyújtásra. Ebben az esetben ez jelent egy sorozatot. Csak ez után következik pihenő, ami minimum egy perc legyen, de két percnél tovább ne tartson. Ezzel az edzésmódszerrel jelentősen javulhatnak gyenge pontjaink."
    Forrás:link