33477
12316971501353788406.png
  • info
    #2686
    Folytatva még egy gondolatra az előzőt.
    Ez mind azért van mert nincs vagy nagyon kevés az elternatíva (legalábbis magyar) a neten. Ha lenne egy tucat forum, és naponta megujuló honlap, akkor az ilyen helyek már rég eltűntek volna érdektelenség miatt.
  • info
    #2685
    Ha valaki a neten arra válalkozik, hogy a hozzáérkező kérdésekre, kérésekre válaszolgat nap mint nap, annak az illetőnek 1. óriási türelemmel kell rendelkeznie, 2. alázattal, 3. szimpatikus egyéniség (kisugárzással), 4. óriási szakmai tudással, s a végteleneségig lehetne sorolni, de nem akarom. Mindenki tudja továbbá azt is aki ilyen feladatra jelentkezik, vállalkozik, hogy idegtépő, szemétkedő, dilis, oda nem figyelő stb. szóval rengeteg egyéniség fog irogatni. Ellenben ez nem feltétlenül ok arra, hogy kurva anyád, dilis, mi a picsát keresel itt, húzz innen, kis pöcs ki vagy te hogy meg mersz szólalni. (s ezt is lehetne a végtelen folytatni) ilyen s még ennél sokkal durvábban válaszoljon valaki. És Drugs Bunny ezt teszi, minden olyan idegennel, aki nem az ő szája íze szerint szólal meg, aki véletlenül a fórum bármely részében kezdő létére ír, vagy hozzászól, vagy éppen tanácsot ad.
    Ettől függetlenül ha te ezzel a stilussal, ezzel az emberi magatartással meg vagy elégedve, és téged nem zavar- semmi gond!!!

    Az tény hogy a fórumára sokan regisztráltak, és az is tény hogy nagyon sokan meg sem mernek mukkani, vagy már csak a regisztrációjuk jelzi, hogy ott voltak, vagy vannak.
  • Ramore
    #2684
    diétázásnál, és szálkásításnál nagyon is számít a megfelelő kajálás, de ez igaz a tömegnövelésre is.
  • CeeZee
    #2683
    igen, diétában. a nap végén, utolsó kajánál, ami célszerű ha egy fehérjeturmix
  • Brolly
    #2682
    jah, akkor érdemes minden nap 2 kanál lenmagolajat lenyomni?
  • CeeZee
    #2681
    azt tudnod kell hogy azért mert általában a fehérjéről és a szénhidrátról beszélünk, van egy 3. makronutriens, ez pedig a zsír. diétában visszább vesszük a szénhidrátot, megemeljük a fehérjét és a MINŐSÉGI zsírt. erre a lenmagolaj alkalmas
  • Brolly
    #2680
    és az miért fontos?:D
  • CeeZee
    #2679
    nekem is kellett idő hozzá, nem is kevés
  • jazzy
    #2678
    Szerintem az elejen annyira nem lenyeges a kaja, meg azert tenyleg idobe telik amig az ember a fejeben tudja tartani, hogy akkor ebbol ennyit az ennyi feherje, szenhidrat stb. Ezeket a kajaval kapcsolatos dolgokat en is most kezdem tanulgatni.
  • CeeZee
    #2677
    kb 4 éve edzek rendszeresen. elején szar kajával, hiába tudtam mit kéne nem volt lehetőségem vagy pénzem:(
    képet nem linkelek, bocs
  • jazzy
    #2676
    Egyebkent te miota csinalod? Bevaghatnal valami kepet is esetleg:)
  • CeeZee
    #2675
    helyesen teszed! sok sikert!
  • jazzy
    #2674
    Pesten oke de Szolnokon alig vannak ilyen helyek nem vagyok benne biztos hogy van Bio-bolt, de majd esetleg rakerdezek az egyik helyen ahol neztem taplalekkiegeszitoket. Egyebkent Szeptembertol magamra fozok es akkor jobban megoldhato lesz, addig probalok inkabb abbol valogatni ami itthon van.
  • CeeZee
    #2673
    a kalóriadeficit miatt:D
  • Brolly
    #2672
    a zsír miért fontos a diéta alatt?
  • CeeZee
    #2671
    nekem is csak azóta jobb a helyzet hogy magamra főzök
  • CeeZee
    #2670
    nem tudom te hol laksz, de én az erzsébeti teszkóban veszem,azon belül van biobolt, nézd meg patikában is
  • jazzy
    #2669
    Itt az a problema, hogy nem tudom hol van biobol, plusz anyamat mar arra is nehez ravenni hogy csirkemellet meg parolt zoldsegeket vagy rizst csinaljon nekem gyakrabban..
  • CeeZee
    #2668
    bioboltban kivitelezhető! amúgy nem véletlen a lenmagolaj, nem minden zsír jó
  • jazzy
    #2667
    Lenmagolaj nem kivitelezheto helyette megeszek egy zsirszegeny joghurtot az kb 2.5 g zsir.
  • CeeZee
    #2666
    a fehérje legyen magas, 2-2,5g/tskg
    a ch-t pedig fokozatosan vedd el, indulj 4g/tskg-ról és menj le szépen lassan 150g/nap-ig, ha rosszul vagy, pl szédülsz edzésen, lever a víz stb akkor emeld meg picit
    zsírnak meg esténként 2 evőkanál lenmagolaj

    Így látatlanba ennyit tudok mondani, kérem kapcsojja ki!
  • jazzy
    #2665
    Hat akkor hajra meg1x :)) Esetleg van MSN-ed?
  • CeeZee
    #2664
    írtam az előbb egy tök fasza választ erre nem küldte el
  • CeeZee
    #2663
    a fehérje legyen magas, vagyis 2-2,5g/tskg. a szénhidrátot pedig folyamatosan vedd el, sztem kezdd 300g-mal aztán szép lassan vidd lejjebb, de max 150-ig. ha szarul vagy, szédülsz edzésen stb. akkor az lehet a kevés szénhidráttól akkor meg kell emelni kicsit, de ha nem veszed nagyon el a ch-t akkor nem lesz gáz
    zsírnak este lenmag olaj, 2 evőkanállal

    így látatlanba ennyit tudok elmondani, kérem kapcsojja ki!
  • CeeZee
    #2662
    ne foglalkozz az erezettséggel. amúgy igen.
  • jazzy
    #2661
    Dieta alatt kb mennyi feherjet - szenhidratot vigyek be? Gondolom minimalis szenhidrat azert szukseges lenne, csak azt nem tudom kb mennyi 1 nap.
  • jazzy
    #2660
    Ahogy en eszrevettem amikor valaki nem olyat kerdez ami mar volt 50x es nem gigabaromsag, peldaul miert zold a fu, vagy nem probalja kioktatni akkor normalisan valaszol Bunny is. Te normalisan valaszolnal annak 12000 valasz utan, aki 300-adjara kerdezi meg hogy miert zold a fu? Nem hiszem. En legalabbis hasonlo stilusban valaszolnek valoszinuleg. Olvasson vissza, es legyen boldog, ott van a valasz.
  • Brolly
    #2659
    :D az a a lényeg hogy megértettem:), de akkor úgy lehet fokozni, hogy mindig bedurantom a bicepszem?
  • CeeZee
    #2658
  • vg
    #2657
    Gyógyszerrel...
  • CeeZee
    #2656
    Csaó!
    az a vérbőségtől van. ez attól van hogy a felpumpált izom "kitolja" az ereket és így láthatóbbak lesznek. elég hülyén fogalmaztam, de remélem a lényeget érted. most ennyi telik tőlem agyilag
  • Brolly
    #2655
    Hali
    A bicepszemen egyre jobban rajzolódik ki az erezett.Ez mitől lehet, a nagy erőlködéstől?és hogy lehet jobban fokozni, hogy mégjobban látszodjon?
  • CeeZee
    #2654
    asszem ezt a gépet próbáltam már. bár nekem nem jött be, mert fájt tőle a vállam. ha találsz róla képet linkeld már be légyszíves, hogy tuti legyek benne miről is beszélünk
  • Ramore
    #2653
    nem, akkor nem egy gépre gondoltunk, ez egy 45C-os ülő pozíció és a melltől egyhén felfelé lehet kitolni a két kart. nagyon jó gépezet! :)
  • CeeZee
    #2652
    nekem mindegy mivel iszod, nincs ilyen, hogy mivel lehet, mivel nem. ez is csak kaja.
    én a zabpelyhet a szénhidrát miatt teszem bele
    max ha nagyon szar az íze és nem diétázol akkor egy kis kakaó mehet, de ezt csak így hallkan mondom
    valaki megsütötte, de állítólag nem lett a legjobb, én ezzel még nem próbálkoztam
  • Magnumrolcsi
    #2651
    Kicsit elvagyok ma bambulva sry. :(
    Lehet mással is inni? Mert most nincs táplálék kiegészítőm.
  • CeeZee
    #2650
    tojásfehérjelé. LÉ. benne van a nevében.
    elég natúr íze van, én dobok mellé csokis tejsavó port és darált zabpelyhet, aztán megiszom
  • Magnumrolcsi
    #2649
    Por szerüség? És mivel kell fogyasztani vagy lehet magában is?
  • CeeZee
    #2648
    ez sima tojás csak a sárgája nélkül, tartósítószerrel. 33db tojásnak a fehérjéje van egy kg-ban
  • Magnumrolcsi
    #2647
    Mire szolgál az a tojásfehérjelé??