Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Prince23
#49646
Ha már itt tartunk, fordítható lesz a Dead Island Definite Edition is? Egyáltalán meg vannak még a fordítók, akik az eredetit fordították le?

IMYke2.0.0.0
#49645
Normál: áll.
Definitive Edition: kérdezd Elveszett Prófétát.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#49644
Sziasztok srácok meg szeretném kérdezni hogy a Darksiders 2 magyarítás hogyan halad 😄 ?
MoRT2195
#49643
Hagyd rá. Szegénykém szellemileg visszamaradott, sajnos nem tehet róla.
#49642
Miből gondolod hogy én lennék Baker csatlósa? Neked elég nagy problémád van a szövegértelmezéssel, szerintem próbáld újra...
kultúrmocsok
#49641
ugatni max te szoktál...
mert béker hűséges kutyája vagy
arty
#49640
nincs gond, én se bánok vele kesztyűs kézzel 😄

Forza.

MoRT2195
#49639
Én már elmondtam a véleményem erről itt a fórumban korábban, nem mondom el még egyszer. Röviden: szerintem is nevetséges amit itt Baker leművel már. Viszont te is abba hagyhatnád, hagyjátok rá azt kész, attól, hogy most itt ugatsz mindenkivel, nem lesz jobb senkinek.
kultúrmocsok
#49638
te vagy béker új csatlósa?
mort hol van? nyugdíjba ment?
#49637
Hagyd már abba, senkit sem érdekel hogy ráizgultál Bakerre...
"nem kevésbé unalmas az sem "

Ha unnod akkor miért szoktál sértegetni másokat?
kultúrmocsok
#49636
"baszakodás és baszogatás megy" meg a sírás az állandó "baszakodás és baszogatás" miatt...
nem kevésbé unalmas az sem
Sunsetjoy
#49635
+1
Ahogy a netes szlengbe mondják manapság: ikr?
Én pl. a magasról leszarás művészetét végzem a negatív elemekkel szemben, mert ha elkezdeném mindet én IS ekézni, nem lenne semmi se jobb, csak rosszabb.

Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.05.27. 13:43:44

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

#49634
Baszki akárhányszor benézek ebbe a topikba nem azt olvasom amit szerintem is kellene, hogy pl nem sokára kész leszek xy fordítással vagy kellene segítség ebben és ebben amire valaki reagál és segít, nem. Állandóan a baszakodás és baszogatás megy...

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

IMYke2.0.0.0
#49633
Észrevehetnéd már, hogy nincs rád szükség itt, a topikban, és amúgy sem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#49632
Ha továbbra is folytatod mások sértegetését, és a topik rombolását, akkor hamarosan ennek az accountnak búcsút kell intened.
kultúrmocsok
#49631
a két elit fordító cimbora, bugyibuci és béker 😄
egyforma nyomik vagytok mindketten
#49630
Nem érdemes foglalkozni velük mert otthon recskáznak a 4 fal között azt sem tudják mi az az élet. LOL
De ha nekik elég ez akkor ennyi 😊
TBTPumpa
#49629
Egy ideje végeztem már vele, de azért köszi. Talán napokon belül elérhető is lesz a portálról.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.05.26. 21:18:53

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#49628
Mármint 'tavaly júniusban történt hazatértemet követően'. Mielőtt jönnének a 4 diplomával rendelkező írástudók/szakértők. <#rolleyes>
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 21:07:10
FEARka
#49627
Úgy nézem már van program az Ori DE verziójához. ZENhax

Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók

#49626
Mint ahogy már vagy 2-3 alkalommal említettem korábban a hozzád hasonló beállítottságú "trollpajtidnak", nem szorulok koldulásra. Főállásban melózom, tavaly júniusban történt 3 éves külföldi munkavállalásom óta. Ezek ellenére én is 88-szor átgondolom, mire baszok el közel 100 ezer forintot, feltéve, hogy megtérül-e. <#rolleyes>
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 20:36:34
#49625
Én már a koldulásnál úgy vágtam volna ki mint a szar... de hát erről sajnos nem én döntök...
#49624
Copy that, i2k. Amúgy mivel rombolom? Örülj, hogy életben tartom. <#integet2>
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:14:25
#49623
Ez ecsém', nem az évszázad, hanem az évezred híre. <#pias>
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:12:33
IMYke2.0.0.0
#49622
Ha továbbra is folytatod mások sértegetését, és a topik rombolását, akkor hamarosan ennek a baker2 accountnak is búcsút kell intened.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#49621
Nagyon is szilárd, betonkemény, köszi Mextrém. <#hehe>
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:10:49
#49620
Akkor minek kérdezted, te szellemi hajléktalan? <#nevetes1> Amúgy PayPalon bonyolítottuk le a dolgot. <#email><#eplus2> Egyébként pedig nagyon is korrekt vagyok, szerény véleményem szerint. <#rolleyes>
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 18:57:46
#49619
Milyen apeh? <#ijedt>
Már vagy 6 éve a nav van helyette..

Amúgy honnan veszed hogy nem fizetett adót?
arty
#49618
mivel a szavahihetőséged gyakorlatilag 0, nem akarsz posztolni az utalásról (ebank gondolom) egy screenshotot? 😄DD
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
gondoltam hogy nem <#mf1>


egyébként nagyon örülök, hogy ismét elindul a nyerészkedésed a codokon, remélem az apeh is rádszáll valamikor <#mf1>
amit tudunk: 222ezer forint után nem fizettél semmiféle adót, vállalkozói járulékot - ha mégis, nyomsz egy screnshotot az ebev portálon található adó-számla egyenlegeidről (tudod, a szavahihetőséged..... ;D ) ?
Utoljára szerkesztette: arty, 2016.05.26. 18:06:02

Forza.

#49617
Lol, azt hittem, mar vege van a Baker-sztorinak.
De orulok neki, hogy nincs, es mindig lesz valami plusz "tartalom" a forumon, amiert erdemes lesz feljonni. 😉

Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.05.26. 17:51:41
Maxtreme
#49616
Mikor ilyenekt írsz, nem repedezik feletted a plafon?

#49615
<#action>
kultúrmocsok
#49614
az évszázad híre...
#49613
Sziasztok!

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hosszas gondolkodás és töprengés után végül leszurkoltam a progiért a 95 ezer pénzt. További jó hír, hogy cirka 2 hét (2016. május 12-től álltam neki) alatt újra lefordítottam a Call of Duty Advanced Warfare-t, most tartok az utolsó pályánál, ahol találok hibás vagy angolul maradt szöveget, javítom. Mivel most már a Black Ops 2 és Black Ops 3 is fordítható vált, így azokhoz is rövid időn belül lesznek magyarítások. Mivel pénzbe került és szeretném, hogy meg is térüljön, így a jövőben megjelenő magyarítások darabja 600 Ft-ba fog kerülni. Ha már az a 317 ember igényt tart rájuk (akik PayPalon fizettek anno), akkor már megérte a befektetés. Mint ahogyan azt a Call of Duty Infinite Warfare topikban simonl is mondta: befektetés nélkül nincs nyereség. <#email> Újrahúzom a Baker Online-t megújult dizájnnal és minden a régi kerékvágásba fog visszatérni. <#rolleyes><#violent>
kultúrmocsok
#49612
#49611
Készült fordítás a Torchlight 2?
Tanisz
#49610

Lehet már kérdezték, ezért raktam off-ba, de nem találtam a topikban:
A Master Of Orion-t fogja valaki fordítani?
Vagy egyáltalán fordítható?

Utoljára szerkesztette: Tanisz, 2016.05.25. 14:44:36

http://projekt.azigazikincs.hu/ http://tanisz.hu/

#49609
Értem, és én nem is vitatkoztam veled, hanem megerősítettelek. 😊
Amúgy nyilván a Witcher soraiban is vannak ilyen egyszavas stringek, de a kérdés csak az, hogy az a 30k pontosan mire vonatkozott.
Sunsetjoy
#49608
Épp ezt írtam, hogy a 120 ezerben olyan "sor" is beleszámoltatik, hogy "Argh!". 😊 Amúgy jah.

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

#49607
Szerintem is több van benne. Falloutban van kb. 40 órám, Witcher 3-ban majdnem 100. Tudom, hogy a FO-ban sincs kevés szöveg, de a Witcherben egyértelműen több.
Azt meg ki tudja, hogy a 30.000 lines-t hogy értették. A FO 120.000 sorában gondolom, minden benne van, GUI-val együtt, a W3 30.000 sorában meg csak párbeszédek...

Mindegy, szerintem erről pontos adatot nem fogunk megtudni. 😄
Sunsetjoy
#49606
Válaszom:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nincs benne annyi kis nüansz, mint a korábbi részekben, a végjátékban a frakcióharc nem bejövős. Bár jó ötletnek tartom az építkezést, úgy vélem, mintha azzal foltozták volna a tartalom hiányát. A főszál nem annyira "hamarrájövökadolgokra", lassan bontakozik ki, ha nem csak azzal foglalkozol. Én nem vagyok annyira történetfüggő, egy egészséges egyensúly kell sztori/játékmenet/látvány stb. között.

De ez a mexikói felállás-szerű frakcióellenesség kicsit túl sok. Az NV-ben (a több kicsi csoport, amiből valamelyiket mindenki tudott "értelmesen" utálni) meg az FO3-ban (a BoS-választék, az Enklávé...) is több volt az értelem ilyen téren- a Vasútnál nagyobb ember és nyersanyag-pocsékló marhákat nem sokat látni...

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

#49605
Nem ide kéne írnom de megkérdezem hogy mi a véleményed a fallout 4 sztorijáról?
Sunsetjoy
#49604
Az FO4 alapjátékban 121768 bejegyzés (nem sor, nem mondat, nem karakter) van (1.5 verzió).

Egy bejegyzés lehet több féle:
1. példa bejegyzésre: Argh!
2. példa bejegyzésre. The Drinking Buddy brews ice cold beer every few days and can make some other beverages cold. Additional holotape recipes can be found to expand his brewing selection.
...
és így tovább. A bejegyzésszám mennyisége nem mérvadó. Itt a párbeszédek bejegyzésszáma a teljes szöveg 70%-a körül van.

Én úgy mondom/gondolom, hogy több szöveg van a Witcher 3-ban, hogy egy Witcher játékkal sem játszottam soha.

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

wesker24
#49603
Jaja engem is a Questek modok érdekelnek első sorban utána jöhet a többi.
wesker24
#49602
Morrowind-el abszolut semmi gond nincs az úgy tökéletes ahogy van 😄
#49601
Engem főleg a sztori modok érdekelnének.Grafikával nem volt gondom.Oblivionnak a sztorija nagyon gyenge volt meg a Skyrimnek is
Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.05.25. 11:29:34
wesker24
#49600
A Morrowind-el nincs is semmi gond én az Oblivion-ra és a Skyrim-re értettem hogy üres és unalmas, ezért is vannak rá MOD-ok hogy ugy alakítsuk a játékot ahogy mi akarjuk.
#49599
Morrwinről mi a véleményed?Szerintem az modok nélkül is tökéletes
wesker24
#49598
AZ Oblivion-hoz is van már több ezer Mod csak idöt kell szánni arra hogy megtöltsd a játékot olyan Mod-okkal ami neked tetszik, ennyi.
#49597
Szerintem meg pont elég jók önállóan is az Elder Scrolls játékok a 3 részébe összesen annyit időt öltem, hogy más játékba nemhiszem hogy fogok annyit 😊
Moddolhatóság meg csak hab a tortán, hogy kitoljuk a játékidőt a végtelenségig.
Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.25. 11:27:14