Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Definitive Edition: kérdezd Elveszett Prófétát.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
"nem kevésbé unalmas az sem "
Ha unnod akkor miért szoktál sértegetni másokat?
nem kevésbé unalmas az sem
Ahogy a netes szlengbe mondják manapság: ikr?
Én pl. a magasról leszarás művészetét végzem a negatív elemekkel szemben, mert ha elkezdeném mindet én IS ekézni, nem lenne semmi se jobb, csak rosszabb.
Utoljára szerkesztette: Sunsetjoy, 2016.05.27. 13:43:44
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
De ha nekik elég ez akkor ennyi 😊
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.05.26. 21:18:53
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 21:07:10
Magyar feliratos játékvideók: http://www.youtube.com/Magyarfeliratosjátékvideók
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 20:36:34
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:14:25
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:12:33
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 19:10:49
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.26. 18:57:46
Már vagy 6 éve a nav van helyette..
Amúgy honnan veszed hogy nem fizetett adót?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
egyébként nagyon örülök, hogy ismét elindul a nyerészkedésed a codokon, remélem az apeh is rádszáll valamikor <#mf1>#mf1>
amit tudunk: 222ezer forint után nem fizettél semmiféle adót, vállalkozói járulékot - ha mégis, nyomsz egy screnshotot az ebev portálon található adó-számla egyenlegeidről (tudod, a szavahihetőséged..... ;D ) ?
Utoljára szerkesztette: arty, 2016.05.26. 18:06:02
Forza.
De orulok neki, hogy nincs, es mindig lesz valami plusz "tartalom" a forumon, amiert erdemes lesz feljonni. 😉
Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.05.26. 17:51:41
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lehet már kérdezték, ezért raktam off-ba, de nem találtam a topikban:
A Master Of Orion-t fogja valaki fordítani?
Vagy egyáltalán fordítható?
Utoljára szerkesztette: Tanisz, 2016.05.25. 14:44:36
http://projekt.azigazikincs.hu/ http://tanisz.hu/
Amúgy nyilván a Witcher soraiban is vannak ilyen egyszavas stringek, de a kérdés csak az, hogy az a 30k pontosan mire vonatkozott.
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Azt meg ki tudja, hogy a 30.000 lines-t hogy értették. A FO 120.000 sorában gondolom, minden benne van, GUI-val együtt, a W3 30.000 sorában meg csak párbeszédek...
Mindegy, szerintem erről pontos adatot nem fogunk megtudni. 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
De ez a mexikói felállás-szerű frakcióellenesség kicsit túl sok. Az NV-ben (a több kicsi csoport, amiből valamelyiket mindenki tudott "értelmesen" utálni) meg az FO3-ban (a BoS-választék, az Enklávé...) is több volt az értelem ilyen téren- a Vasútnál nagyobb ember és nyersanyag-pocsékló marhákat nem sokat látni...
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Egy bejegyzés lehet több féle:
1. példa bejegyzésre: Argh!
2. példa bejegyzésre. The Drinking Buddy brews ice cold beer every few days and can make some other beverages cold. Additional holotape recipes can be found to expand his brewing selection.
...
és így tovább. A bejegyzésszám mennyisége nem mérvadó. Itt a párbeszédek bejegyzésszáma a teljes szöveg 70%-a körül van.
Én úgy mondom/gondolom, hogy több szöveg van a Witcher 3-ban, hogy egy Witcher játékkal sem játszottam soha.
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Utoljára szerkesztette: experto11, 2016.05.25. 11:29:34
Moddolhatóság meg csak hab a tortán, hogy kitoljuk a játékidőt a végtelenségig.
Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.05.25. 11:27:14