Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
St3v3n: Sunken (semmi, frissítés sem volt azóta, mert valami kiadóval egyeztetnek). Satellite (b*sztak visszaírni pár email óta).
Legends of Dawn Reborn: abból soha nem lesz semmi szvsz. Képzeljétek el, az első részt, amit megkickstartereltek évekkel ezelőtt, még azoknak a fizikai ajándékait sem teljesítették a kickstarteresek felé, nemhogy a második részét. Nekem is ígértek gyűjtői kiadást anno, de a legutóbbi leveleimre folyton azt írogatják, hogy még nincs kész. Évekkel a játék kiadása után. Vicc.
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Ebben az évben lehet rá számítani?
Ezután Dead Effect 2 - State of Decay Year One - Far Cry Blood Dragon kombó 😊
Zozzer: fentebb a válasz a kérdésedre 😄
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
A Five-ban mennyire sok a szöveg?
A korábbi tervezetekkel kapcsolatban lett előrelépés? Sunken, Satellite?
Illetve a Legends of Dawn Rebo-hoz nem lesz egy igazított fordítás? 😞
Csak bátran!
Next PC upgrade: 2022
Next PC upgrade: 2022
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Next PC upgrade: 2022
"The new language pack will debut with the upcoming patch that we’re working on, no ETA yet unfortunately."
Szóval még várakozás, türelem.
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.06.22. 13:12:37
"Sziasztok!
Egy kis bejelentés: Szinte biztos hogy csúszni fog a GTA fordítás. Akadt pár gikszer, illetve be nem tervezett plusz munka. Igyekszünk a minimálisra csökkenteni a csúszást, minden csak szabad idő függvénye.
Ne aggódjatok, dolgozunk az ügyön, szeretnénk igényes munkát át adni nektek!
Köszönjük a türelmet, és a sok biztatást!"
Kíváncsi leszek a minőségre
Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu
Amúgy már eléggé a végét járja ez a magyarítás- téma, jó ha van 3-4 aktív fordító, utánpótlás meg nem nagyon van.
Maximum ha valami oknál fogva a hunosítók team bevállaja bennük lenne ennyi potenciál már sok rpg-t megcsináltak ,de részükről szerintem skip.
Szóval ne várjad toljad angolul.
Next PC upgrade: 2022
Viszont még mindig fenn áll a kérdésem:
A Dragon Age: Inquisition játék fordításáról tud valaki valamit? A Dragon Age egy jó sorozat, minden része megérdemel egy magyarítást. Természetesen anyagilag (nem vagyok krőzus, így sajnos nem tudom sokkal) is támogatnám, vagy beszállnék akár a fordításba is, de csak sajnos lektorként, vagy technológiai oldalon. Az angolom még nem annyira jó, hogy egy ilyen volumenű játékkal elboldoguljon.
Aki fittyet hány...az fittyet evett.
Annyi mindennel lehet játszani ne flamelj!
Tehát akkor nincs magyarítva a gold..Köszi azért.
---
Más:
A Sacred goldhoz elkészült a steames verzióhoz való magyarítás, noname06-nak köszönhetően, csak ez se lett kihírdetve, ezért gondoltam beírom ide...
A kiegészítő nincs magyarítva, kb 4000 sor van ami hiányzik...
AMD Ryzen 7 X1800 64BIT, DDR4 16GB RAM, Gigabyte Gforce 1080 GTX GM1 VGA, 250 GB Samsung SSD
A Dragon Age: Inquisition játék fordításáról tud valaki valamit?
Aki fittyet hány...az fittyet evett.
Üdv.: Patyek _______________________________________________________________________________ Magyarításaim: http://patyekmagyaritasai.hu
* Scomcomputers the future of computing!*
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
Next PC upgrade: 2022
A magyarítás meg mindenhez jó lesz, akinek valamelyik DLC nincs meg, attól még a könyvtárba be lesz másolva a magyar fájl, csak nem lesz mit lecseréljen. De ez nem okoz gondot, ettől még nem fog összeomlani a játék.
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Csak bátran!
Elsősorban STEAM-esre készül. (A nyári vásár keretében tuti baromi olcsó lesz majd)
De, szerintem, a nem legális verziókkal is működni fog, hiszen 99,999%-ban csak szöveges fájlokat tartalmaz majd a telepítő.
1 darab kép lesz benne - a játék indulásakor megjelenő.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Csak bátran!
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Csak bátran!
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Rengeteg szöveg van benne, ezt kéretik tudomásul venni.
Utoljára szerkesztette: lostprophet, 2016.06.17. 13:49:26
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Semmiféle innuendo nem volt nem célozgattam én semmire .Kimondtam direkt amit gondolok az eszeveszett dolgokról amit eröszakkal akarsz kikényszeríteni.
Utoljára szerkesztette: sakhalinisten, 2016.06.16. 09:36:35