Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Minden fordítónak szíve joga eldönteni, hogy megosztja-e a fordítását és hogy azt milyen letöltési feltételhez köti.
Gondolom nehéz ezt azoknak elfogadni, akik eddig "ingyen" fordítottak (jómagam is) vagy ingyen "szerezték be" játékokat.
Mégis én elfogadom és tiszteletbe is tartom a döntését.
Baker! Csak így tovább!
Call of Duty Advanced Warfare magyarítás shotok
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Sebaj, megvan a Salt and Sanctuary is (kérésre nem demonstrálom képpel 😄), úgyhogy az is készülget. A kezem a tegnapi varratszedés óta aktív használatban van, mert mondták, hogy muszáj. Aztán ki tudja, mivel lehetek kész a hétvégén (spoiler: valszeg semmivel... 😄)
Elérhetőségeim: facebook.com/thereapercool /// trc-playground.hu
abszolút megérte neki
tudod mit? én is veszek egyet, aztán feltöltöm valahová had vigyék, csak hogy legyen értelme
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.30. 22:02:43
Ez a mondat így nem áll meg az igazmondás terén. Tedd hozzá ,hogy magyarítva úgy már értelmesebb és hihetőbb<#banplz>#banplz>
Next PC upgrade: 2022
Most sem megy...
Utoljára szerkesztette: sakhalinisten, 2016.05.30. 21:36:03
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.30. 21:22:01
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Anno megvettem ,de a steam-es sehogy sem akart elindulni a gépemen (holott az warez futott). Titkon reménykedtem benne kap magyarítást és tessék. Az epic már csak az lenne ha az új gépen se futna<#idiota>#idiota>
Next PC upgrade: 2022
Kiírtam már az oldalunkra is, de itt is megkérdezem. Van valaki aki tudna segíteni az Arkham Knight ügyében? Az upk fájlok ki- és visszacsomagolására kéne egy program. Illetve van hozzá programunk, de csak az Originsszal működik. Ha valaki ránézne és netán valahogy működésre bírná a Knighttal is, azt nagyon megköszönnénk. 😊
http://www.akciofigura.hu
de nem látok benne túl nagy potenciált, a tipikus lelkesek vagyunk 10-15% -ig, utána elmúlik a varázsa és a köszönömök helyett jönnek a "mikor lesz már kész? hogy haladtok?" kérdések, és vagy belefásulnak, vagy beleunnak, esetleg a kettő egyszerre
és szépen lassan sírás-rívás közepette elfelejtődik ez a 135. próbálkozás is
ITT
Next PC upgrade: 2022
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Ezt írta az egyik magyar engine programozó:
"Rákérdeztem a magyar lokalizációra.
Általánosságban minden nyelvre való lefordítás lehetséges, de mindig az érdeklődéstől függ a dolog.
Említettem, hogy az első két résznek volt unoffical fordítása, elméletileg ha más nem, egy unoffical fordítást végző csoporttal együttműködhet a cég."
Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.05.30. 16:47:51
Next PC upgrade: 2022
Ahogy kijelölök egy egységet, lecsökkenik a fix 60 frame-es sbesség 1 azaz egy FPS-re...<#wow3>#wow3>
Kezdem érteni a "remek" értékeléseket.
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.05.29. 15:27:27
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Sikerült összetarhálnod 3 hónapra a domén regre ?...
Torrenten lesz első nap.
Adószámod van?...
Utoljára szerkesztette: sakhalinisten, 2016.05.28. 21:53:18
Mondjuk ezzel a zsidó megjegyzéssel győztél meg, hogy utaljak neked pénzt. Küldöm is azonnal.
Firewatch magyarítás
Magyarítások: http://lostprophet.hu Magyarítás videók: http://youtube.com/elveszettprofeta
Stellaris magyar fordítása: https://goo.gl/TK654w || Kövess a Twitteren: @MagyarStellaris || Magyar tech térkép: https://goo.gl/pK4AAC
Lehet már tudni, hogy mikor kerül ki az általad készített Ori and the blind forest definitive edition magyarítása a portálra? Nagyon várom már!
Egyszer látnám ,hogy egy neten keménykedő alak, be is váltja a fenyegetését. Hozzám jöhetsz, és próbáljatok meg agyonverni. (mondjuk nyilván utána kihívnám a hatóságot, téged elvinnének...de hajrá. ) Nincs szánalmasabb a neten erős embereknél.
Utoljára szerkesztette: Baker2, 2016.05.28. 10:08:46
Remélem te is ott leszel kultúrmocsok, az ilyen kutyákat szoktam kukoricára térdepeltetni mint te. lol
Utoljára szerkesztette: bugyibucii, 2016.05.28. 06:24:38
Stellaris magyar fordítása: https://goo.gl/TK654w || Kövess a Twitteren: @MagyarStellaris || Magyar tech térkép: https://goo.gl/pK4AAC
Szerintem zárasd be az oldaladat, és egy két év után térj vissza új címmel, tiszta lappal, új névvel, új nicknammel 😊
Utoljára szerkesztette: Prince23, 2016.05.27. 23:11:06
