7903
Space Engineers

Katt a képre
  • RoboKutya78
    #4386
    Azért kíváncsi lennék a fejlesztő banda milyen publik szerveren randalírozik:)Jó lenne összeverődni velük
  • RoboKutya78
    #4385
    Jah... én meg azt hittem ez még mindig az a szerver amit otthon a padláson kreáltál:)
    Kicsit lemaradtam az infókkal:)
  • RJoco
    #4384
    Nem, a szerver fut amíg le nem jár az előfizetés.
    Ha valakinek mégis kedve támad felmenni rá vagy javítják a bugokat, akkor a lehetőség adott.
    Augusztus végéig ki van fizetve.
    Viszont így én sem fogom annyira erőltetni a dolgot.
    Sajnos a link így is kevésnek bizonyult. Az a pár érdeklődő is eltűnt a süllyesztőben elég hamar.
  • RoboKutya78
    #4383
    Akkor ezek szerint leállítod a szervert?
    Mert ez esetben kiszedem a linket a menüből.
  • RJoco
    #4382
    Nem a leszálló talp a bugos, hanem az összekapcsolt hajók a bugosak.
    De akkor jó tudni, hogy te is kiszálltál a játékból.

    Warluck még benn van?

    Mert, ha egyedül maradtam, akkor nem sok értelme van.
    Szerintem teljesen mindegy, hogy survival vagy kreatív. Így is, úgy is bugos lesz, ha hordozót csinálsz.
    Akár egy kétbetűs kitérőnél is simán jelentkezhet a probléma. Volt már rá példa.

    Olyat lehet játszani, mint korábban Look-kal. Kreatívban építünk egy hajót és azzal versenyzünk. A design relatív, kinek mi az izlése. Ami számít, a manőverezhetőség, harcászat, túlélés.
    De erre sem jelentkezett senki. Ez most már kb olyan, mint EVE Online. Én próbáltam valami jót, valami izgalmasat csinálni és csábítottam is a magyar közösséget, azok meg nagy ívben .
    Dumálni azt mindenki tud, de amikor cselekedni kellene, akkor mindenki kussol és a kifogásokat gyűjti.
    GTA Online kb ugyanilyen. Akik már korábban összeszoktak, azoknak jó, esetleg ezt a munkahely vagy valamilyen életbeli ismeretség tette lehetővé. Aki meg olyan hülyén dolgozik, mint én, annak jó lesz egyedül is.
    De jó példa erra a WoT is a BAHUN ezreddel. Mikor csatlakoztam hozzájuk, tele volt élettel. Munkatársak voltak elsősorban és gyakran fenn. Újabban teljesen kihalt. Vagy mást találtak vagy munkahelyet váltottak. Igaz, én sem voltam mostanában sokat fenn.

    No nem baj, az én bajom, semmi személyeskedés, csak az élettapasztalat. CD Galaxisnál úgyis csak 30€ a SW Battlefront. Lehet befektetek rá. És a Stellaris-t is már rég ki akarom próbálni. Arról nem is beszélve, hogy a SE bázisomat rendesen elhanyagoltam a szerver miatt.
    Pedig ma akartam magnéziumot fúrni, hogy feltöltsem lőszerrel a Kittit. Ezek szerint nem kell már.
  • laci4321
    #4381
    Én azért hagytam fel vele egy ideje, mert kicsit sincs biztonságérzetem. Single-ben 5 perces automatikus mentés van, de én is kb. 10-15 percenként rányomok a mentés másként-re, mert megtanította nekem a játék hogy ez kell.

    Órákig építesz valamit, plusz hozzá a nyersanyagot begyűjteni előtte ki tudja mennyi idő, és akkor jön valami bug és az egész oda. Nekem nem arról szól a játék hogy dobom ki az időmet az ablakon.

    Most tervezek egy hajót kreatívban a gépen, aminél az volt a tervem, hogy majd megépítem a szerón. De oké hogy nagyon szép lesz meg minden, de mi van, ha elszáll majd az egész? Nem hinném hogy az én saram az, ha leszállótalpakkal akarok valamit rögzíteni, hogy én lennék a rossz játékos akkor, mert nem gondoltam arra hogy a leszállótalp az egy bugforrás a szervereken és kilő a hajó egy irányba miattuk. Vagy épp a 8 millió kg-os bázishajó egy vacak kis 50-60k kg-os hajó miatt fejjel (ami talpakkal kapaszkodik rá) lefelé fog a légkörben araszolni, vagy rezegni oda vissza 2 végpont között, és ha lekapcsolom akkor megint oda 1 napnyi játékidőm. Eltűnt a fekete lyukba az az időm, törlődött az életemből.
    Vagy hogy ne parkoljak aszteroida közelében mert oda a hajó. Meg ilyenek. Ebből elég hamar elegem lett, pedig Isten a tanúm, hatalmas lelkesedéssel kezdtem el a szerveresdit.

    Ha átrakjuk olyan survivalba, hogy be lehessen kapcsolva a space master és úgy beillesztve a hajókat - kinek van jobb designja alapon - csatázgatnánk az jó lenne, úgy meg is lehetne halni és az oxigén is érne valamit, stb.
  • reaper5687
    #4380
    Kár lesz érte, de jelenleg tényleg nem sok értelme van, legyen mindenről blueprint, és akkor bármelyik verzióba be lehet majd rakni őket.
    Kíváncsi leszek a következő stable release fog-e segíteni a multi részen.
  • kipeti
    #4379
    2-3 emberre tényleg felesleges 1 szerver pedig jól indult
  • RJoco
    #4378
    Szép jószág :D

    Én is bízom benne, hogy egyszer csak jó lesz. Jó lenne, ha még a hónapban, mert augusztus végéig él a szerver.
    Az aktivitást figyelembe véve nem hiszem, hogy lesz folytatás. A világot mindenesetre lementem.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2016.07.05. 20:16:47
  • reaper5687
    #4377
    Egyébként most ezzel szórakozok, fellelhető rajta még pár mod, pl normális méretű és alakú hidrogén, és oxygén tartályok, generátor hozzá, meg egy adag alap pajzsgenerátor, ami jelenlegi formájában kb nem soktól véd. Viszont direkt olyanra építettem, hogy amolyan svájci bicska legyen, volt már welder, grinder, legutóbb miner ship, de most előkerült pár ellen úgyhogy kicsit felfegyvereztem :D Még gyártom a lőszert hozzá, aztán megyek tesztkörre :D
    Látható rajta a szolidan elhelyezett 2 Large Thruster, na azok tolnak akkorát, pláne üresen, hogy szinte Fast & Furiousban érzem magam :D
    Ja és Teknősnek neveztem el :D




    RJoco #4376: viszont akkor tuti valami multis baja van neked, a streameken is panaszkodtak rá, gondolom az új multis kód miatt, amit még most próbálnak reszelgetni. Egyszer majd csak jó lesz.
    Utoljára szerkesztette: reaper5687, 2016.07.05. 20:15:29
  • RJoco
    #4376
    Köszi a linket, fel is iratkoztam rá. Ha nem lesz más, akkor a maradékra egyesével iratkozom fel.

    Lehet, hogy a világ mozogna és benne minden?
    Azt én is néztem már, hogy mi mozog, de a voxelhez képest minden állandó, csak én mozgok, ez biztos.
    A kis hajós részt nem egészen értem. Ott a bázis már állt egy helyben és a hajó ugrált. Mikor bekapcsoltam a hajtóművet és elmozdultam vele felfele, akkor szűnt meg az ugrálás. De mikor letettem - hozzáértem a nagy hajóhoz - akkor megint csinálta, csak olyan gyorsan csináltam és szálltam ki, hogy igazán nem látszik. Ez is normális jelenség. Amíg lock közelben van a futómű, hajlamos ugrálni. Rögzítés után megjavul.
    A bázist építettem egy ideig kreatívban és hosszabban a szerveren. Azért lett rózsaszín, mert a neve Hello Kitti. És mivel az rózsaszín, így... Messziről még nem néztem, de biztos jól látható :D Amúgy a fekete vagy egyéb sötét szín dukált volna neki, tekintve, hogy egy mozgó bázisról beszélünk. De az olyan uncsi :D
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2016.07.05. 20:11:43
  • reaper5687
    #4375
    A világhoz kell a hozzá tartozó modpack: [EEM] Exploration Enhancement Mod v.2.6, a többire azt mondta opcionális, én felraktam mindet, ezekkel együtt most valami 120 modom van fent, bár ezek jelentős része fegyverek tesztelés céljából, és különféle eye-candy, mint belső bútorzat, lecsukható-felhúzható redőnyök, ilyenek.
    Mintha egyébként lett volna régebben olyan opció, hogy feliratkozás mindre, de lehet az csak mondjuk hajóknál működik.

    A videó alapján nekem nagyon úgy tűnik, hogy az egész bázisod mozog, nem te, ezért van, hogy amikor a kis hajó hajtóműveit bekapcsolod, szerencsétlen próbálja megfogni, amikor az ablakon nézel ki, akkor is te folyamatosan ugyanoda nézel az aszteroidához viszonyítva, viszont alólad mozdul ki a hajó. Persze lehet csak én látom rosszul így a nap végén :)
    Amúgy nagyon tetszik az egész cucc, komoly lett, de a lila szín még mindig kicsit bántja a szememet, de hát izlések és... :D
    A hangár a legjobb, jó tágas, jó ajtórendszerrel :)
  • RJoco
    #4374
    No velem is megesett, ami másokkal és nemrég még gondoltam is rá.
    Mikor beléptem, a hajóm nem volt egy helyben. Csak azt láttam, hogy a rahedli GPS koordináta forog össze-vissza a képernyőn.
    Gyors elő is kaptam a felvevőt és megörökítettem a dolgot kívülről is.
    Miután leválasztottam a hegesztőt a bázisról, helyreállt a rend. A hajó nem sérült és pont oda került vissza, ahova kellett.
    A hegesztő hajó még kicsit bugzott, beszálltam, kicsit elmozdultam vele és jó lett. Majd visszatettem a helyére.
    Gyors fel is vettem egy másik bugot is, mégpedig a mozgok, de én nem mozgok bugot. Nagyon idegesítő, mikor állok az LCD-nél, hogy konfigoljam és arrébb csúszok, hogy nem is látom a kijelzőt.
    A videó már ott is van a keen fórumon, remélhetőleg hamar találnak rá megoldást, mert több hajónál ez elég nagy gond és mivel a bázis egyik lényeges eleme a hordozó szerep, így nem működik. Esetleg, ha lekapcsolom az összes hajtóművet, talán akkor.
    A bázist rögzítettem most a sziklához, így elvileg nem lesz vele gond.
    Egy kis spoiler az ellenfélnek:
  • RoboKutya78
    #4373
    Na nem akartam hülyeséget írni de ez az első verziós Space Engineers FTL Jump Drive Mod tud olyat hogy hangárba vagy pontos koordinátára ugrást szimulálni mármint a videóról ez jön le nekem.
    sajna nem sript hanem mod de csak egy blokk.
  • RoboKutya78
    #4372
    be van szarva a steam majd megpróbálom kikeresni persze remélem nem tévedek és másról volt szó benne:)
  • RJoco
    #4371
    Az jó lenne, ha meglenne. Főleg, hogy script és nem mod, így bárhol alkalmazható.
  • RoboKutya78
    #4370
    A jumper pontosságára valahol láttam egy scriptet pont azt is tudja hogy objektum hangárába ugrik pontosan vagy a legjobban megközelíti a conektor állást is csak már nem emlékszem melyik az de a listámban tuti ott van.
    Egy videóval is szemlélteti a pontosságot pont emiatt is maradt meg bennem.
  • RJoco
    #4369
    Elhiszem, hogy egy ST-s vagy SW-s hajó sokkal jobban néz ki, mint egy reális szerű.
    A hidrogén hajtómű szerintem sokat dob a gyorsításon, persze a rendszer miatt kicsivel nagyobb testet kell építeni vagy jobban zsúfolni.
    A JD szerintem nagyon hasznos, SP-ben jó lenne, ha 10m pontos lenne. Az 1,2 km elég sok. Vagy lehessen objektumba ugrani, ha rosszul számolsz és akkor viszont méter pontos legyen. A métert meg a játékostól számolja, mert, hogy mit számol első blokknak, hát a fene tudja 8000 blokknál.

    Az általad említett modokat is tartalmazza a világ mod listája?
    Nincs valami mód arra, hogy az összes modra egyszerre iratkozzak fel?
    Azért megoldhatták volna a függőségek kezelését, mint egyesével klikkelgetni és bízni abban, hogy nem vacakol a steam éppen.

    A multi részen van még mit fejleszteniük. Azért el lehet lenni. Majd a csata lesz kérdéses, nagyon kíváncsi leszek rá.
    De, ha valakinek van kedve, akkor még mindig adott a lehetőség. Bolygó nélküli kreatív világ csak az építésért és harcért.
    De akár mehetünk bolygón is. Légköri hajókkal is izgalmas lehet, főleg, hogy leeshet. És, ha nem tud felszállni, akkor kampec.

    Erről most jutott eszembe, hogy ott hagytam a bázishajót lebegve, rádokkolva egy hegesztővel. Remélhetőleg nem lesz gond vele és nem a bolygón vagy egy sziklában fogom megtalálni belépéskor.
  • reaper5687
    #4368
    Ahogy nézem a különböző group survival streameket a multi része még masszívan bugos, meg amiket ti írtok azok alapján is. Ez az egyik oka, hogy bár engem is nagyon érdekelne, de nem jelentkeztem a szeróra. A másik, hogy nekem van pár mod, ami nélkül már nagyon meg se tudok lenni. Ebből az egyik az azimuth power pack, ez pedig azért kell, hogy kiszolgálja a tiered thruster pakkokat. Nem szeretem ha a hajóim arról szólnak, hogy mindenhol hajtóművek, és akkor már éppen csak vánszorog. A tiered T4-Angel thruster jó drága, bár lehetne drágább, de akkor is elég normál használatra kb 4-4 minden irányba a kicsiből egy 100kT small shipre (lehet kicsit sok lett a páncél, de ugye kalózok), ha meg bolygóközit akarok utazni, akkor bekapcsolom a két nagy T4-Angel-t az meg gyorsít akkorát, hogy legutóbb is levettem arccal egy hajóroncsot. Még mindig nem szeretem az ugró hajtóműveket, és ebben a világban, amit linkeltem pont jó is, hogy nincs speed limit... csak aszteroidák már előre bent, nem akkor generálódnak amikor haladsz, ezért bizony ha nem vagy szerencsés akkor hiába a nagy hajtómű, telibe is lehet őket verni. Tegnap is kb pár centire rongyoltam el egy mellett "hazafele" menet, és akkor már full oldalra voltam fordulva, és álltam a gázon Ezt viszont ki kell szolgálja egy nagy és szintén drága, ámde szerintem jól kinéző reaktor, de nekem ez kell az élményhez. Ja meg az Aero mod bolygókra, musthave :)
    Persze azért nagyon várom már én is, hogy legyen jó multi, mert csak úgy az igazi, sokszor irigykedve nézem a group survivalokat, úgy hogy nincs egymás elleni harc, csak mindenkinek megvan a dolga, teljesen jó, csak aztán jön egy-két bug, és hajlik a lemez, repülnek az alkatrészek.

    Laci: a Floor Plan az a script, amit linkeltem lejjebb, kiteszi egy LCD-re a hajód alaprajzát, feltüntetve mi sérült, meg egy csomó extra funkció, érdemes megnézni a videóját.
    Utoljára szerkesztette: reaper5687, 2016.07.05. 15:12:05
  • RJoco
    #4367
    Minden bizonnyal, ha saját gépen van, akkor más a helyzet.
    Lehet, hogy, ha hagytam volna, akkor beáll egy idő után, nem tudom. De az állandó frissítés nem igazán volt megnyerő. Próbáltam kikapcsolni a videóban látottak alapján, de nem sikerült.
    A másikkal meg nem tudom mi van.

    Elkészült a bázis hajó, csak 10 blokk maradt ki a fene tudja honnan. Még fel kell töltenem és felkonfigurálnom, meg vadászokat bele gyártani és mehet a móka :D
    Csak az a kérdés, kivel?
    Gfegyver nem fog játszani, Look-ot nem tudom. Szóval ezen az oldalon csak én maradtam.

    Ez a világ elég jól néz ki. Én multiban jobban el tudnám viselni, mint egyedül.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2016.07.05. 14:23:34
  • laci4321
    #4366
    Mi az a floorplan?
    Én is gondolkoztam amúgy ezen a világon, de aztán jött a szeró, meg az hogy baromi kevés lett a szabadidőm :D
  • reaper5687
    #4365
    Én ugyan offline, de tegnap este összeraktam, és működik, nem csak a panelt, hanem a timer, és programmable blokk jogosultságát is be kellett állítanom hozzá.
    A másik az, hogy észrevettem, a legtöbb mod nem működik dev verzióval, csak stable-el. Persze erre akkor jöttem rá, amikor végre összehoztam a nanite factoryt, úgyhogy mindent blueprintbe, játék downgrade, majd új világ készítése, és a blueprinteket be :)
    Egyébként ezt a világot használom most szórakozásra, tele van élettel, pont az van benne, amit hiányolok az eredeti világokból. hajóroncsok, kalózok, kereskedők (még nem teljesen értem hogy működnek).
    Itt beköltöztem egy nagy hajó roncsába, és azt állítgatom helyre már egy jó ideje, ami még nincs kész az meg folyamatosan lángol, hangulatos :D Ebben nagy segítség a nanite factory, és a floorplan is.
    [EEM] World With A Good Seed
  • laci4321
    #4364
    Érdekes, pedig elég jó a tutorial videó. Bár még én sem próbáltam. Már vagy 1,5 hete az új hajómon dolgozom, hamarosan kész lesz, azon majd kipróbálom :)
  • RoboKutya78
    #4363
    átállítottad a panel jogosultságát? lehet azért nem írt ki semmit.
  • RJoco
    #4362
    Ezt a scriptet a szerveren nem kell használni.
    Nálam valamiért teljes sebességgel töltött le valamit, amíg be volt kapcsolva a programozható blokk és benne a script.
    Ezen kívül a szerver sebességét is erősen visszavetette.
    A másik scriptet valamiért nem sikerült beüzemelni, hiába írtam az lcd panel nevébe az L_PANEL-t, nem látta, hogy lenne kijelzője.
  • RJoco
    #4361
    Asszem ez volt az utolsó hajó, hogy én bp-ből építettem valamit a szerveren.
    Talán holnap sikerül befejezni, de ahány hegesztőt és pilótafülkét tettem az építőre, mert a mikrolagok miatt letört. Az egyéb sérülésekről nem is beszélve. A láthatatlansági és 'behegesztettem, de nem látom' bugokról nem is beszélve, ami csak ki/belépéssel orvosolható.
  • RoboKutya78
    #4360
    ennek egy fokkal jobb a grafika kijelzése az elsőnél zavaró lehet a térhálós megjelenítés.
  • laci4321
    #4359
    És pont 1 nappal azután jött ki miután megjelent ez a szkript is :D Szerintem valaki adott egy ötletet, egy tanácsot a Keen fórumon valamikor pár napja, és azt többen is elkezdték programozni :D

    De a 2. megoldás sokkal jobb, nem csak azt jelzi ha valami csupán csak megsérült, nem pedig megsemmisült (piros helyett sárga), de megjeleníthető a hajó rajzán az is ha air ventek azt érzékelik hogy elszállt az oxigén, valamint a játékosokat a hajón valós időben. Komolyan ez nagyon durva, miket meg nem oldanak a szkripterek :D
  • reaper5687
    #4358
    Még csak ma láttam, este kipróbálom, mert instant feliratkozás volt :)
    Igazából a legjobb az lenne, ha csatolna mellé moddolt monitort, amin már be van bindolva minden gomb.
    És ja, engem is a rongálódás jelzés fogott meg, nagyon jól tud jönni.
  • RoboKutya78
    #4357
    hm és realisztikus rongálódást is kijelzi LOOL
  • RoboKutya78
    #4356
    Bár komfortosabb lenne ha a monitort nyomogatva lehetne tájékozódni a térképen
  • RoboKutya78
    #4355
    megelőztél a francba
    DE jó:) ez a cucc.
    valószínű hogy kirajzol minden alaprajzot?
    próbálta már valaki?
    Na ezt lecriptelni se lehetett leányálom

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.07.04. 10:13:14
  • reaper5687
    #4354
    Ezt ma találtam, szerintem igen hasznos :)
    Floor Plan Script
  • RoboKutya78
    #4353
    Skacok ha van blokk ötletetek és tudtok angolul szerintem Sektan mérnökúr szívesen segédkezne a blokk megvalósításában.Ha éppen ráér.:)
  • laci4321
    #4352
    Már régóta gondolkozom azon, hogy de jó lenne egy henger alakú gravitációs mezőt létrehozó generátor, aminél azt lehetne megadni hogy a henger központi tengelye felé, vagy éppen el attól hasson a mező.
    A jelenlegi felállásban 2 megoldásom lenne:
    Az első jobb eredményt ad, mint a második:
    1. valahogy úgy lehetne megoldani hogy kifelé-vagy épp befelé legyen gravitáció, hogy a forgó rész 2 részébe tenni kellene 2 gömb mezőt létrehozó generátort, majd szenzorokat a forgó rész teljes hosszában kirakni hogy mindig pontosan tudjuk hol van a mérnök. És minden pozícióhoz kiszámolni hogy mekkora erő kell a két generátorból ahhoz hogy azok eredője a megfelelő legyen. (aztán azt már lehet kapcsolgatni pl egy Easy Automation szkripttel. Persze ez a koncepció meglehetősen melóigényes, nem is szólva arról, hogy csak csak akkor működik ha 1 db mérnök van, ha már több, akkor borul az egész. Szóval kellene egy henger alakú mezőt generáló generátor!! :D

    2. megoldás: létrehozni egy új hajót a forgó rész közepén, ami csillag alakú lenne (új rácson 4 ág - konnektor - új rácson4 ág - konnektor - új rácson 4 ág - konnektor - új rácson 4 ág) és a csillagok hegyein lennének normál gravitációs generátorok. Ez adna egy 16 irányban kifelé nyomú (vagy befelé húzó) mezőt.
  • kipeti
    #4351
    szerintem a forgórészvégébe egy grav gen meg oldja a dolgot csak pontosan ki kell centizni a dolgot illetve ötletem nincs a tengelynél hogy lehetne megoldani a dolgot. ezt mind úgy írtam hogy sose próbáltam megvalósítani.
  • RoboKutya78
    #4350
    Megkockáztatom azért egy kezdetleges Babilon 5 megvalósítható vagy az Omega-class warship féle megoldás már kivitelezhető.

    Babilon 5 esetében a forgó stabilizátor buborék vagy minek hívják felet van egy ívelt kapcsolat az elülső fedélzettel amin át lehet vinni a vezetékeket:)
    Na egy ilyen kivitelezésében benne lennék ha jó lenne a gépem hozzá:)
    Viszont a rendes gravitáció beállításra kíváncsi lennék egy ilyen forgó platformon hogy valósítható meg
    Mert eddig az volt tapasztalható ha forgattál egy ilyen állomást kicsúszott a talpad alól és nem forogtál vele együtt.

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.07.03. 11:35:45
  • laci4321
    #4349
    Azért a forgó űrbázishoz nem elég egy ilyen kis lyukú kis átjáró :D Ha lenne 3-4 vagy több blokk átmérőjű, akkor már elgondolkoznék. Az meg még jobb lenne, ha esetleg még építeni is lehetne a közepén :D
    Bár ezt a korábbi ormótlanabb verziónal is megoldottam úgy (ott van nagyobb lyukú), hogy konnektorokkal csatlakoztam a 2 végénél, és úgy egy külön „hajóval” (ami 2 konnektorból és vezetékekből állt) vittem át a lyuk belselyében a csöveket, hogy meglegyen a hajó szélső részlegeiben a kapcsolat a konténerek között. De még ezzel sem lehetett kivinni a forgó részbe a csöveket, csak a forgó részlegen lehetett így átívelni (mondjuk ha a hajó 3 részlegből állt. (2 szélső statikus és egy középső forgó rész)
    Amint a vezetékezés is meg lesz még olva a lyukméreten felül, sokan el fognak kezdeni gondolkozni forgó űrbázison :D
  • RoboKutya78
    #4348
    Huhu na végre valami használható cucc
    Lehet forgó hajótesteket is építeni amin át is lehet haladni végre:)
    Van egy hasonló rotor de az egy kicsit ormótlanabb külsejű
    itt az ideje a forgó űrbázisok kitalálásának:)
    MCM Rotor Tube

    [URL=http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/271722299885339111/0D2A6055028F7DCF628E184DD79E4548B5055FE8/][/URL]
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.07.03. 00:30:18
  • laci4321
    #4347
    Azért egy VR támogatott SE odaba...na :D (bocs de jobb szó nem jutott eszembe hozzá :D )
    Ha meg még jól is csinálnák meg az irányítást (spectator kamerával mozogni) akkor elég jó lenne a hajóépítés :)