7903
Space Engineers

Katt a képre
  • RoboKutya78
    #4224
    Jaj de szeretem a nagyon bunkó steam felhasználókat, főleg ha magyar.
    Szerintem szép és érthető profil oldallal rendelkezem.
    A srác REV vagy milyen néven bejelölt tegnap este én mondom mivel magyar és megfelelnek a szóba állási feltételeimnek felvettem és átadtam a kezdeményezési jogot neki a csevegés elindítására.
    Ma láttam hogy már volt aktivitása így ráírtam ha nem nagy probléma írjon már pár szót vissza minek jelölt be mit szeretne.
    Erre a legegyértelműbb válasza az volt hogy visszavonta a barátjelölését.
    Mondom NOMÁLIS az ilyen?
    Nem tudom mire lehetett kíváncsi hisz minden fiókom elérhető bejelölés nélkül is.
    Remélem nem itt fórumozik bár prohardos link volt a profilján
    a steamnév lehet nem stimmel valami hasonló neve volt volt 6 közös ismerős
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.06.08. 17:05:16
  • RJoco
    #4223
    Nem valami nagy a felbontás, nehéz megmondani, de szerintem a közepén DDR-ek vannak. És talán még az 1-esből, mert eléggé közép tájt mozognak azok a bevágások. És erre van rátéve a noti ram.
  • RoboKutya78
    #4222
    Ha jól látom mind notimemória ráadásul:)
    Bár az elején az talán mégse az.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.06.08. 10:24:09
  • RJoco
    #4221
    Valaki nagyon unatkozott. Azért legalább világítósra megcsinálhatta volna :D
  • RoboKutya78
    #4220
    Mi meg memóriahiányban szenvedünk:
  • tom36
    #4219
    Sajna a bolygó felszínen való próbálkozás nem adatik meg nekem mer a gépem nem bírja (másrészt a legutóbbi patch is annyit tett hozzá a grafikához hogy a 01.136 os tört verziót kel használnom mer az nem omlik össze még.)
    próbáltam egy kicsit a mesterséges sík aszteroidával is de egy kissé bugossan kezeli azt is, de mihelyst átesek az államvizsgán és lesz időm nekilátok a megvalósításnak (ötletek, tervek megvannak mindenre csak össze kellene rakni)
  • Zero_008
    #4218
    Egyébként sajnos én is kezdek eljutni arra a megállapításra, hogy ez egy bukott kísérlet lett. A játék időnként teljesen megőrül, nem fogjuk egymást megtalálni soha, és mindezek tetejébe teljesen lutrivá vált, hogy játszható-e a gépemen vagy nem. Van, amikor fellépek és játszható sebességű, máskor meg tökugyanott 3fps.

    Eléggé hajlok rá, hogy feladjam, egy ideje már nem is építettem semmit, csak nézelődni megyek fel a szerverre pár percre...
  • Zero_008
    #4217
    Ez mind nagyon szép, csak amikor megzakkan az egész fizika, akkor nagyjából semmi nem működik, úgyhogy a csillapító rendszered sem. Az a cucc sem azért zuhant le, mert ne lett volna rajta elég motor.
  • LookUsArts
    #4216
    JUUUJ Ilyeneket mar lattam workshopban+videoban. Nagyon meno es jo nehez megcsinalni :D De azert sok sikert. De azert azt hozza teszem hogy mesterseges gravitacio ide vagy oda. Bolygon vezetni tok mas mint egy sima platformon. A legkozelebb talan az aszteroida all, de az viszont mar tul egyenlotlen. Mellekesnek amugy itt egy jo DarkBio mod ha szereted az eletet megkonnyiteni (bar ez nem tesz hozza szinte semmit.)

    Lenges csillapito rotorokhoz
  • RJoco
    #4215
    Hopp, ezt benéztem egy kicsit, a lézer antenna csak 40 km-re visz el, nem 50-re. És ráadásul 576 kW-ot fogyaszt, míg az antenna 50 km-es hatótávon csak 200 kW-ot. Az igaz, hogy ez nincs rejtve, míg a másik igen.
  • RJoco
    #4214
    Nem figyeltél Look-ra, "a jatek fizikaja is behall". Így már nem is olyan hülyeség az elméletem. Az az egy kis hajó is okozhatta, ha egyszer már megkergült.
    Nálam is szoktak érdekességek lenni, csak én ennyi hajót nem kapcsolok össze, így nem ilyen durva a helyzet. 2 hajónál meg még könnyen korrigálható.
    Warluck-kal is azt beszéltük, hogy lehet, bejött neki is valami ilyensmi bug, mert 2 hajója össze volt kötve. Igaz, csak konnektorral, de össze. Aztán a folyamatos mozgás és korrekció miatt elfogyott az urán és mindkét hajó leállt. Az utolsó elmozdulási irányba és sebességgel meg elindult.
    Nálad az nem lett próbálva, hogy mi van, ha lekapcsolod az energiát. Mondjuk ez nekem is csak ma jutott eszembe.
  • RJoco
    #4213
    Én nem vettem észre a 30% töltöttséget, de akkor majd jobban kell figyelnem. Így viszont már értem, hogy a kis drón hajók miért tudtak repülni akkuval egyből a behegesztés után. Pont ezen agyaltam a múltkor, hogy oké, hogy akku, de, ha üres? Ezek szerint nem üres.
    Viszont én ezzel a dologgal nem értek egyet, ha rossz helyre tettem az akku-t, akkor cseszhetek elég sok cellát. A foglalt hajók akkujairól nem is beszélve. Kár, hogy csak egyedül vagyok vele. Na majd azért megpróbálom kihasználni a dolgot.
  • tom36
    #4212
    üdv all
    laci4321
    látva a becsapódásodat egy kicsit próbálkoztam hogyan is lehetne egy jobb lengéscsillapítást létrehozni mind az irányítható keréké.
    mivel bolygón nem tudok próbálkozni ezért csak 1600t-ig tudtam elmenni (1000t mesterséges amire hat a grav. gen. + 600 a szerkezet, nagyobbal nem is volt érdemes mer az irányított keréknél vagy a burkolat nem birta a kerék a pattogása, rázkozása végett) meg nem túl nagy magaságból való becsapódásig.
    és amit próbáltam az egy motorok által csillapított rendszer (egymástól független kerekek, a motor fékezőerejét használva a csillapításhoz és a nyomatékát a helyreálláshoz) és végül az jött ki belőle hogy nagyobb G és mellette nagyobb magasságból is kibírta a becsapódást mind a kerék mind a platform. viszont a nagy hátránya hogy a sima kerékkel nem lehet kanyarodni.
    gondoltam még megcsinálom azt a rendszert is ami a kocsikban van és akkor féloldalas esésnél előbb bekapcsolódnának a túlsó oldali csillapítások is csak amikor felkoppan az egyik oldal akkor nem biztos hogy 1 motor elviselne akkora terhelést. (jelenleg kerekenként 1 elbírja), meg ezzel a megoldással a giroszkópok miatt leejtős területen is lehetne vízszintesen parkolni egy bázissal.
    ha nem tudtam jól leírni és nem tudjátok mire gondolok és kellene kép akkor majd rakok fel de mára lehúztam a rolót.
    Utoljára szerkesztette: tom36, 2016.06.05. 22:08:55
  • laci4321
    #4211
    LookAsArts:
    Egyrészt: A kerekek nem értek a talajhoz a leszállótalp kioldásakor, így nem lőhették ki. DE HA még le is értek volna: ha ez a bug lett volna, akkor kilőttem volna, majd visszaesek. És kész, vége a mesének! De itt kikapcsolt hajtóművekkel lebegtem és forogtam a levegőben, és nem lehetett a hajót forgatni sem hiába nyomtam végig a nyilakat. :D Ami azért kicsit gáz :D

    Másrészt: akkor tért vissza az irányítás, mikor lekapcsoltam a kis 30k kg tömegű hajót a 8 millió kg tömegűről. Ez sem függ össze a kerekes elmélettel.

    (RJoco oké, tudom jól én is hogy nem a hajók tömegaránya számít, hanem a hajtóerők nagysága. Elvégre a hajók hajtóművekkel repülnek :D De az a kis hajó max. 300k kg-ot ha elbír, ezzel szemben a nagy hajó 15 millióval is felemelkedik és forog. És mivel a tömegekhez arányul általában a meghajtóerő - sőt még ha 30k kg kishajó csak hajtóművekből is állna, akkor is gyenge lenne ekkora ellenerőt generálni - gondoltam ezt nem szükséges ilyen részletesen leírni, elég viszonyítási alapnak megadni a tömegarányukat, érteni fogod mire gondolok...)
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.06.05. 18:35:33
  • LookUsArts
    #4210
    Ahogy elottem is mondtak
    Ez nem bug...
    Jatek balansz miatt csinaltak meg igy. Valamikor regen csinaltak egy patchet, hogy amikor leraksz egy akksit, az 30% toltotseggel jon egybol (mert mi van akkor ha nincs mirol feltolteni...) cserebe, amikor leflexeled akkor nem kapod vissza az energia cellakat.
  • LookUsArts
    #4209
    En ismerem ezt a bugot xD
    > a Kerek csinalja, (elmeletileg, nekem legalabbis az csinalta) Mert a kerekben a "strengt" vagyis a felfuggesztes rugojanak az ereje, valamiert kilovi a hajot, es aztan ettol a jatek fizikaja is behall. ezt szorozd be a 8millioval+a kishajok ossze vissza szamaival, es BUMM teljesen szet van kapva a jatek :D

    ezt tortent.. elmeletben.. nekem ez volt legalabbis :D kerekes jarmu a szerveren repult 300-400 m magasra, hajtomu nelkul :P es kis hajo volt
  • kipeti
    #4208
    ha arra gondolsz hogy lebontod az aksit és a cellákat nem kapod meg csak scrap metal-t akkor szerintem az nem bug vagy legalábbis ez már régóta meg van
  • RJoco
    #4207
    Be lehet. Nekem.
    Amúgy érdemes BP-ket csinálni és ahhoz nem kell semmi extra beállítás. Egyrészt a javítás miatt is, másrészt, ha bebugzik és durván összetörik, akkor még mindig be tudom tenni a BP-ből.

    Egy újabb nagyon csúnya bug, melyet szerintem csak csütörtökön fognak javítani. Most már nem, de majd éjjel vagy holnap ránézek a fórumukra.
    A bug: ha foglalni akarsz egy akkut, nem fog menni, valamiért nem működik. Az akku szétszedésénél nem kapom meg a cellákat. Azért az 120 cella akksinként és ma legalább 8-at bontottam. Saját akkuval még nem próbáltam, mert nem gondoltam volna, hogy a foglalt akku nem fog működni a megjavítása után.
  • RJoco
    #4206
    Szerveren figyelni kell rá, úgy látszik tud érdekes dolgokat csinálni. Amúgy nem csak a tömeg számít, hanem, hogy a hajtóművek mekkora erővel tudják megmozdítani és ahhoz képest a kis hajók hajtóművei mekkora ellenerőt képviselnek. Azt sem szabad elfelejteni, hogy a szerveren nem csak a te hajóid vannak, én is épp repkedtem, szóval ennyi minden számolásánál előforduló jelenség, úgy látszik. Talán a későbbiekben javítani fogják.

    Talán már nincst messze a kész verzió pecsétje. A grafika most rengeteget dobott, a bugok nagyját kiküszöbölték és még a teljesítményre sem igazán lehet panasz.
    A patch videó végén volt az a kis szösszenet a golyó nyomokról, meg sérülés effektekről. Én úgy láttam, hogy az csak készül, viszont a hajómon felfedeztem némi golyó ütötte lyukat. A kis mocskok mindig a kamerámra mennek rá.
    A rakéta is jól látszik, ahogy halad, szép effektje van. Bár ma kicsit érdekesen haladt.
    JD-nél meg nem az számít, hogy merre néz a hajód, hanem, hogy merre van a pont, ahova ugrani fogsz.
  • laci4321
    #4205
    Nos, sinleplayerben így ahogy van - minden rátapadva és hozzákapcsolódva - kipróbáltam pár perccel azelőtt mielőtt felszálltam és tökéletesen tudtam repülni vele. Hiába volt bekapcsolva minden hajón a csillapítás, ha belegondoltok a bázis tömege 8 millió kg, a kis hajóké meg rajta össz 500k kg-ot ha elértek. (Azt is azért mert az egyik kis hajó meg volt pakolva komponensekkel a hegesztéshez, amúgy azok nélkül 60k kg a tömege, azokkal meg 350k)

    Az ő csillapításuk, meghajtóerejük, a nagy hajóéhoz képest mennyi? Elhanyagolható, elvégre singleplayerben tudtam simán repülni. Szóval szerintem nagyon is csoda hogy bebugzott. Nem lehetett számítani rá hogy ez történik.
    Kioldottam a mobil bázis talpait, és elszabadult a pokol...
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.06.05. 11:10:40
  • RoboKutya78
    #4204
    Akkor ezért érdemes kikapcsolt energiarendszerrel parkolni mozgó flottahajón:)
  • RoboKutya78
    #4203
    Nem tudom be lehet e kapcsolni túlélő módban egyedi szerverbeállításként a másolási lehetőséget hogy ha ilyen előfordul ki tudd menteni vágólapra és utána visszatenni ez általában megoldja az ilyen gondokat nekem pl ha ilyen vagy csak egy sima süllyedés lép elő megoldja a gondot.
  • RJoco
    #4202
    Minden hajón ment a csillapítás. Nem csoda, hogy bebugzott, mikor felemelted vagy akár csak meg mozdítottad :D
    Régen simán leszakadtak a kis hajók és úgy zúztak. Bár az sem szerveren volt.
    Mindenesetre felettébb érdekes jelenség volt.
  • kipeti
    #4201
    én is egyből kis hajókra gondoltam, a hiba pedig a csillapítás offon maradt, de szép zúzás volt :D
  • laci4321
    #4200
    Na srácok!!
    Megvolt a ma esti Spece Engineers szerver móka, hála egy gyönyörűséges bugnak, (vagy többnek?). A 8 millió kg tömegű mobil bázis elkezdett forogni a levegőben nem reagált semmilyen irányításra, még a hajtóművek kikapcsolása után is folytatta a cuki kis viselkedését :D

    Úgy sejtem az alábbi videó tanulságos és szórakoztató lesz, elláttam néhány felirattal is. RJoco szerencsére volt oly nagylelkű és visszatöltötte a szervert egy korábbi állásra, a becsapódás előttre, persze a bug még így sem került el (az oldalára fordulva kaptam vissza a bázist), de csak 2 kerék hiányzik róla meg pár páncél blokk a sarkából, meg 2 db nagy hajtómű. Ami még mindig jobb mint a hulladékhalmaz :D
    Íme:
  • RoboKutya78
    #4199
    Tényleg szép csónakocska:
    Tetszik a lámpasor az oldalán:)
  • laci4321
    #4198
    Enterprise: hivatalosan is elképedtem :D
    Nagyszerű ötlet és nagyszerű gyakorlatba ültetés! Kötelező a feliraktozás a hajódra! :D
  • tom36
    #4197
    próbálkoztam de úgy néz ki, hogy jövő hét csütörtökig jegelem.
    a DX9 es verzió még mindig használhatatlan mer 01.127 es verzióju és csak 32bit + jónéhány kellemetlen bug
    próbáltam az is hogy leválaszam a dolgokat (összekötő, kapcsoló blokkok ... ) de tudtam megoldani
    próbáltam creatív-ban a tesztpályámon de ott is ahogy tettem egy 180°-os fordulatot kivágott.
    ezek után már elindítani sem tudom indítani mer azt írja hogy fut
    majd egy üres világot, ott nem is volt gond
    ezután egy alap pályát ahol ott van az alap bázis az aszteroidán és ismét előjött a hiba.
    viszont van egy olyan gyanum hogy az aszteroida betöltése okozza a gondot mer minden esetben amikor a mentésemen meg az új pályán is amikor megfordulok akkor ott az aszteroida és gondolom az terhelheti le úgy hirtelen a gépet hogy kivág.
    meg amúgy amíg látom mind ha szebb is lenne a texturája mind volt korábban.
  • RJoco
    #4196
    Nem hiszem, hogy a grafikával lenne a gond. De állítsd át DX9-re a játékot, a kártyád úgysem támogatja a 11-et, nem is értem, hogy tudtad beállítani és minek.
    Ha az állomásra vannak csatlakoztatva hajók összekötőn, futóművön keresztül, akkor válaszd le őket. Az antennán keresztül minden 200m-en belüli hajót elérsz. Ha hajóba ülsz, ami nem néz az állomás felé, akkor a távolabbiakat is eléred onnan.
    Ha még mindig crash-el a játék, akkor megpróbálhatod kreatívba rakni és úgy megnézni, esetleg spectatorral messziről és, ha úgy megy, akkor közelíthetsz felé.
    Esetleg SeTools-szal bele tudsz nézni, és, ha az állomás nem állomás, akkor azzá teheted vele. Csak kapcsold ki a voxeles beállítást, hogy ne változzon ismét hajóvá. Vannak valami repair funkciója is a SeTools-nak, de előtte érdemes biztonsági mentést csinálni a világról.
    Ha semmi sem hoz eredményt, akkor mindenképp írj a keen fórum bugreport részbe és érdemes a világot is valahova feltölteni és elérhetővé tenni nekik. Ha egyedi a jelenség, akkor valsz csak a következő patchnél lesz javítva.
  • tom36
    #4195
    Sajnos változatlan.
    kiszedtem mindent, meg se jelentek, de ugyanúgy kidobott.
    vagy egyszerűen csak ezt az új patch okozza.
    valahogy meg lehet oldani azt hogy egyel korábbi frissítéssel futtassam ? mer ha jól tudom elég sok grafikai dolog jött be és lehet hogy ezt valahogy betesz már a rendszernek.
  • Entersprite
    #4194
    Új Desert Eagle!
    Szintén magyar gyártmány :P



    Workshop link: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=696684454
    Utoljára szerkesztette: Entersprite, 2016.06.04. 12:38:07
  • RJoco
    #4193
    Az utolsó sorodban van a megoldás, nem is értem, hogy miért nem kapcsolgattad ki őket (mod).
    Ha ez nem segít, akkor másfele kell keresni a gondot, esetleg írni a keen forumára, hátha a játékban lett egy bug. Nem az első eset lenne.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2016.06.04. 12:33:18
  • tom36
    #4192
    Hy
    please help
    napok óta a balszerencse kerget és valahogy nem tudok szabadulni tőle
    most hogy gép elé tudtam kerülni és ki akartam próbálni valamit a játékban még itt is folytatódik.
    a probléma az lenne hogy amikor belépek a mentésembe és megfordulok hogy ránézzek a bázisomra mindig összeomlik a játék
    pontosabban bármit csinálhatok de ha a bázisom felé fordulok és megmoccanok úgy hogy arra nézek nyomban összeomlik.
    SpaceEngineers.log -ra hivatkozik error, ez utoljára akkor volt még nálam amikor még törtel játszottam, de ez most meglepett.
    amúgy DX11 alatt futtatom a játékot de a VGA-m nem kezeli azt de ennek ellenére menni szokott csak bolygós map-ot nem indíthatok.
    Újra raktam már a játékot is de nem segített.
    tudtok esetleg valamit ami segíthet ? vagy valamelyik kiegészítő elem okozza ezt mer nem kompatibilis az új frissítéssel ?(mód).
  • RJoco
    #4191
    Hát nem egy kukac, de Daráló-nak elmegy :D


    Egy újabb bugba futottam. Az egyik kis hajóm időnként nem volt hajlandó megmozdulni. Forgott körbe, de se előre, se hátra. Hameg nagyon megforgattam, akkor egyszer csak elindult, de nem én vezettem. Másik hajóval megfogva és kicsit odébb cibálva egy időre elmúlt a gondja. Még éjjel ugyanennél a hajónál volt, hogy rákapcsolódtam a konnektorra és lekapcsoltak a hajtóművek. Addig sikerült ezzel szórakoznom, hogy mikor kellett volna, akkor már vissza sem akart kapcsolni a hajtómű. De nagy nehezen rábírtam a működésre.
  • RJoco
    #4190
    Szerver frissítés alatt.

    Eszembe jutott, mivel elég gyakoriak a bugok (szellem blokkok), hogy a szerverhez tudok adni admin jogosultságot, amivel elvileg újraindítható.
    Valamint szerintem így a frissítés is megoldható azonnal. Persze ezt körültekintően kell elvégezni, hogy más játékát ne tegyük tönkre (sajnos tapasztalat).

    Szerver frissítés befejeződött. Remélhetőleg jövő hét csütörtökig nem lesz ezzel gond.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2016.06.04. 00:08:59
  • RJoco
    #4189
    Akkor nem értem, hogy miért nem volt jó ötlet, hogy a két fél épít egy bázist és azt kell bevenni? Nem elpusztítani, hanem adott elemeket elfoglalni (antenna, orvosi, egy energia forrás és egy valamilyen szék). Ezeket az ellenfél sem tehetné tönkre pl. bombával, viszont nagyban megnehezíthetné az odajutást, esetleg elvágja az energia forrást (nem véletlen kell az energia forrás, működnie kell a dolgoknak). Ebből a szempontból az energia forrást is fel lehet robbantani, a lényeg, hogy 1-nek mindenképp épnek kell maradnia. Hacsak nem lövi szét az ellenfél, mert akkor bukta. Ezt pedig a legegyszerűbben nevekkel lehet szavatolni. Ha elfoglaltad, akkor megmarad a neve. Ha véletlen leflexelted vagy szétlőtted, akkor meg bukta. Ha elég hosszú nevet adsz neki, akkor nem látszik a vége, így lehet biztosra menni, hogy nem csak kinézték kontroll füllel és utána építettek egyet.
    A bázisokat meg nagyon egyszerűen meg lehetne találni, koordinátát cserélünk. Az, hogy ki hova építi, nem lenne megszabva. Szóval építheted 10000 km-re is, ami az ellenfélnek baromi sz@r ügy, mert el kell oda mennie a hajóival.

    A beacon-oknél nem említettél semmilyen bázist és hidd el, hogy nem lehetetlen elfoglalni (főleg, hogy álló objektum), mégha nem is egy nap az összeset. De ez csak annak a kérdése, hogy mennyi ideje van az embernek, milyen a nete és hogy fut a szerver. Mert elég gáz dolog, hogy nem ott robban a rakéta, ahova megy, viszont néha meg ott okoz sebzést, ahova ment, de mégsem ott robbant. Játékos építménynél nem tudom, mi a helyzet, NPC-vel ezt tapasztaltam.
  • laci4321
    #4188
    Mondjuk valami olyat lehetne tenni az ügyben, hogy futna egy timer a kis hajón, ami mondjuk 10 percenként bekapcsol. És elindít valami riasztót 30 másodpercre. Ami alatt újraindíthatod a 10 percet. Ha ez nem történik meg, akkor elindítja a robotpilótát ami visszaviszi a hajót. A bázisra.
    De ennél egyszerűbb megoldás pl egy olyan szkript (már láttam egyszer a workshopban) ami egy bizonyos távolság elérése után visszafordítja a hajót a bázisra.
    Szerencsére a robotpilóta kikerüli az aszteroidákat, ezt már a játék része, szóval egy nem vesznek el a hajók. Asszem én ezt rendszeresíteni is fogom az enyéimen mostantól.

    LookUsArts csak felületesen olvastad el, a lényeg az, hogy az admin blokkok senkiéi, és nem is lehet elfoglalni őket, mivel szétflexelhetetlenek. Akkor a tied ha a te antennád világít mellette.

    De tovább gondolva a dolgot amúgy: A beaconoket lehelyeznénk most, mindkét frakció kapna mondjuk 15-15 db-ot és olyan bázisokat építenek köré amit akarnak. RJoco: Nem hinném hogy egy jól védett bázist olyan könnyű elfoglalni, hogy 1 valaki letudná a dolgot egy online aktivitással, míg a másik alszik.

    Aztán meg úgy is menne az oda-vissza foglalás és kész. Még ha nem is lenne hosszú idő a háború, de ez szerintem még mindig jobb, mint a keresés az örökkévalóságig.
    Az átjátszóműholdak meg oké fognak épülni ami alapján el lehet indulni egy irányba, de én biztos nem fogok egy 1000km-re levő hajógyárig elvezetni 50km-esével rádióadást :D És onnantól már lehetetlen is megtalálni!
  • RoboKutya78
    #4187
    az antenna is csak addig segít amíg a hatótávban van a járgány.Bár crash-nél nem tudom mi lesz a hajóval ha vissza kerülsz a szerverre.
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.06.03. 18:27:01
  • LookUsArts
    #4186
    Amugy meg igen tok mindegy hogy mennyi urannal es jeggel van tele rakva a hajod, ha nem a krioban lepsz ki akkor automatan "despawnolsz" ha jol tudom, es vegul is okkal, mert most gondolj bele ha lenne egy 100 fos szerver, es a jateknak folyon kellene neznie meg azokat az embereket is akik kvazi nincsenek fenn. Persze nem fair hogy azert bukod a hajod, mert a szerver vagy a te geped crash-elt. De azert nekem meg nem sokszor tortent ilyen (kb 1 szer a szerveren). Szoval lehet hogy tenyleg a te vasadnak is a hibaja+ erre mindenki szamithatott, mert mi mind tisztaban vagyunk hogy a BUG ENGINEERSben elofurdulhatnak frusztralo dolgok. Ezek ellen nem tudsz semmit se tenni, de fel tudsz keszulni. Pl Antenna/Remote controll....stb
  • LookUsArts
    #4185
    Eleve az egesz szervert azert csinaltuk meg, hogy hosszu hosszu hetek munkajat apro kis cafatokra lojuk par perc alatt. Csak azert hogy legyen benne valami rendszer is. Ezert hozunk szabalyokat. Ez mindenhol igy van, csak itt megtudjuk beszelni, mert nem egy "open" tobb szaz fos szerverrol beszelunk hanem egy barati par fosrol.


    ui: Am szerintem is lehet a kuldetes szerkesztovel utolag is babralni, max le kell addig allitani a szervert. (mert ugyan ugy ahogy a palya beallitasokat lehet allitani ugy lehet a palya szerkesztovel is mahinalni... de nem 100%-ek
    )