7903
Space Engineers

Katt a képre
  • laci4321
    #4550
    Egy ionhajtóműves bugot én is tapasztaltam, mennék előre egyenesen és oldalra húz a hajó, folyamatosan kanyarodna elfelé, az egérrel korrigálni kell állandóan. Vagy az giroszkóp hiba lenne? :D Nem tudom.

    Amúgy az easy inventory moddal lehetett kis hajó blokkra kivenni anyagot, ha a jobb egérgombos kattintás közben le volt nyomva a shift. De ezt már ahogy nézem ki is vették belőle, frissítve lett szinte azonnal a csütörtöki update után.
  • RJoco
    #4549
    Semmit nem javítottak. Az érc derítőm ugyanúgy ellebeg, a fúróm ugyanúgy megáll a levegőben kikapcsolt csillapítás mellett és a leszállóm is simán megy kikapcsolt hajtóművel. Ami azt illeti másik hajóm is.
    Az űrben, ion hajtóműnél is él a bug, hogy kikapcsolva is mozog a hajó.
    Pedig bíztam benne, hogy ez valami javító update lesz. A menüs dolgot meg sem néztem.
  • RJoco
    #4548
    Miért nem hajlandó a steam frissíteni a játékot automatikusan?
    Tegnap is indítanám, erre akkor áll neki frissíteni.
    Most is megnézem a listát, erre azt írja, hogy frissítés várakozik. Semmi nem használja a netet, több, mint 3 órája filmet nézek és nekem kellett manuálisan rányomnom.

    Igen, jött a stabilhoz egy frissítés, 155 MB, kb mint tegnap. Felettébb gyanús, talán orvosolták a dolgokat.
  • RJoco
    #4547
    Ezt nem is néztem eddig.
    És, hogy a túróba lehet kiválasztani, hogy én nem a kockát akarom, hanem a rámpásat? Nem jöttem rá.
    Ez a váltás kicsi és nagy blokk között nem lenne rossz, ha azt a rohadt eszköztárat is váltaná. A 9x9 hely baromi kevés és most még kevesebb lett, mert kétszer annyi cuccot kell berakni, mint eddig. És a fene akarja egy kis hajó miatt átrendezni az egészet, mikor lehet, hogy közben a bázishoz is hozzá kell építeni valamit.
    Az ötlet amúgy nem lenne rossz, mert pl az easy inventory mod-dal nem lehet kiszedni a nagy konténerből kis blokkra való cuccot. Legalábbis én nem tudok róla.
    A láthatóság meg tényleg elég gáz.
    Így nem csoda, ha valamelyik mod miatt nem hajlandó betölteni a mentést. Bár még mindig nem derítettem ki, melyik okozza, de bízom benne, mire ezt a vackot orvosolják, addigra a mod-ot is rendbe hozzák.
    Asszem holnap benézek a médiamárktba, hátha van nekik No Man's Sky-juk. Ez meg megint talomba kerül. Pedig épp most kezdtem volna belelendülni hosszabb kihagyás után.

    Erről a változtatásról eszembe jutott most a Robocraft. Az elején még nem volt túl egyszerű, de legalább értelmes volt. Neked kellett TP-ket gyűjteni, amivel feloldhattad a fejlesztéseket, amiket aztán megvehettél és a járművedre szerelhettél. 100-as szint volt a max.
    Aztán bevezették e helyett, hogy a szinteddel automatikusan megkapd a fejlesztést, neked csak meg kell venni. Asszem RP-ért lehetett vásárolni. Közben bejöttek új és nagyobb dolgok, így a 100-as szint kitolódott B-0, B-1, stb-re, nem tudom meddig.
    Jelenleg, ha jól emlékszem, nem kapsz RP-t, hanem dobozokat kapsz, amik loot-ot adnak, amiket RP-re válthatsz, ha nem kell és abból vehetsz mást. Na kb ez óta a fejlesztés óta teljes mértékben hanyagolom a játékot.
    Ha a SE-t is így elcseszik, akkor még a végleges verzió előtt kuka lesz.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2016.08.19. 19:05:29
  • laci4321
    #4546
    Meg ez az új blokklerakási módszer is elég káosz :D

    Pl. már a G menüben el kell döteni hogy nagy, vagy kicsi hajó blokkokat akarsz-e berakni az alsó 9 rublikába. És nem lehet egyáltalán berakni kis blokkokat addig alulra, amíg az R-t lenyomva már a G menüben át nem váltasz kis hajó építésre. Kérdem én miért? :D Ha csak kis blokk lehet az amit alulra akarsz rakni, miért kell előzőleg beállítani hogy te kis blokkot akarsz berakni?
    Meg a páncélblokkok a G menüben hogy vannak már elrendezve? Full össze vannak keverve.

    Meg a több blokkot tartalmazó csoportok tagjainak építési költségeit nem mindig lehet látni, mert nem lehet lefelé görgetni a G menüben a jobb oldali info ablakot, amikben az építési költségek jelennek meg.

    Vagy pl. találtam egy hibás csoportosítást is: Az egyik 1x1-es szabályos háromszög ablaküveg egy csoportba van rendelve az 1x1-es derékszögű háromszög ablaküveggel. Míg a másik 1x1-es szabályos háromszög alakú ablaküveg (az inverz) külön van.
    Meg remélem így hogy csoportba rendelték az üvegeket is, észreveszik végre, hogy vannak olyanok amik hiányoznak. Mint pl. az 1x1-es és 1x2-es derékszögű háromszög alakú ablakok inerzei.
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.08.19. 17:02:26
  • RJoco
    #4545
    Valamit orvosoltak a ramon, ha jól láttam. Meg a sebességet is normalizálták.
    Viszont a bugokat én sem értem. A stabilnak az lenne a lényege, hogy stabil legyen, vagyis játszható. De jelenleg játszhatatlan.
    A dev-es frissítési listát nem szoktam nézni. Lehet, hogy nem is egészen egyezik a több hetes dev lista a havi stabillal?
    Viszont építésnél az elemek forgása nagyon fontos volt. Nem is értem.
  • laci4321
    #4544
    Azért érdekes, hogy azért van a stabil verzió, hogy tényleg stabil legyen, kevésbé bugos, stb. Viszont az első valódi stable update is jó sok bugot hozott magával :D
    Amúgy szerintem nem érdemes a devre váltani, volt egy olyan hét, hogy új dev verzió és a stabilhoz fixek jöttek. Szerintem a bejött bugokat javítani fogják, de azért meglepő, hogy nem azért van a dev, hogy a bugokat a stabillá nyilvánítás előtt kijavítsák? :D

    Az viszont mindenképp érdekes, hogy kipróbáltam milyen hatással volt az update a survival világomra. És azt kell mondjam meglepődtem. A szim. sebesség jóval stabilabb lett, és magasabb értékű is mint az update előtt. És eddig még nem is dobott ki a játék egyszer sem RAM-elfogyásra hivatkozva.
  • RJoco
    #4543
    A fórumukon most jópár topic nyílt a bug reportok között a mostani verzióval.
  • RJoco
    #4542
    Most, hogy írod, nekem is eltűnt 3 kavics, az egyikben szilikon volt, de csak messziről láttam.
    A hajók meg felettébb érdekes módon viselkednek. Az egyik 4,9 m/s-mal elkezdett emelkedni és nem fogta meg a lefele hajtómű sem csillapítással. Kézzel le lehetett vinni. A fúróhajóm megállt a levegőben kikapcsolt csillapítással. Pedig az elég nehéz. Ha megmozdítottam, akkor leesett.

    Elvileg holnap jön egy fix, bár stabilhoz nem tudom. Lehet, hogy jobban megérné a dev változatot használni? Mert, ha ez így marad 1 hónapig...
    Közben frissült a műhely tartalom is, de a mod-ot még nem javították, mert nem indul el a világ, amit nagyon szeretnék.
  • Nagydög
    #4541
    Franc!

    A frissitessel survivalben elojott egyik hajomnal az orokkon emelkedes bug. Egyszeruen nem tudtam a foldre kenyszeriteni, hogy feltehetnek ra egy nyomorult lefele hato thrustert.
    A masik kedves meglepetes, minden felszini ko vassa valtozott, vagy eltunt, kiveve amiket mar legalabb kicsit is elkezdtem kibanyaszni.
  • RJoco
    #4540
    No most elgondolkodtam azokon a páncél blokkokon, de az nem páncél blokk, hanem a beltéri fal alja.
    Mikor a hajó körül körbeforgatom a kamerát, akkor látszik a hangár ajtóknál.
  • laci4321
    #4539
    Oké tárgytalan az előző hozzászólásom :D Úgy döntöttem folytatom az építést, és leraktam 2, azaz 2!! db gravitációs generátort, aminek hatására a szimulációs sebesség 0.8-ra esett le. Aztán leraktam még 4 db generátort, ami azt eredményezte, hogy a szimulációs sebesség 0.5 lett. Aztán töröltem mind a 6 gravitációs generátort és a szim. sebesség nem tért vissza 1.00-ra, maradt 0.5 körül. De legalább nem ugrál olyan gyorsan mint az update előtt.
    Szóval köszöntem szépen SE, a viszont látásra :D
  • laci4321
    #4538
    Ééss igen. Az update után betonstabil 1.00 a szimulációs sebességem, semmi ugrálás :D

    Space Engineers miert tzsinalod ezst velem
  • laci4321
    #4537
    Már meg is érkezett a csütörtöki update. Még 12:30-kor. Érdekes :D
  • laci4321
    #4536
    Az űrben a bázisodnak a teteje milyen páncél blokkokból van? Négyzetes textúra, még nem láttam ilyet.
  • RJoco
    #4535
    Köszi az infót, akkor egyenlőre marad a várólistám közepe táján. Egy gameplay-ben említették, hogy a játék célja elérni az univerzum közepét. Emellett galaxisokat, bolygókat, állatokat és növényeket nevezhetsz el, amiket feltöltve pénzjutalomban részesülsz.
    De egy gameplay mégsem olyan, mint amikor valaki utólag leírja a gondolatait a játékról. Nameg, amit láttam, az egyik valami cikk írótól lehetett, gyanítom nem sokat fog vele játszani, viszont jól összeszedett volt, a másik valami tizenévestől volt és borzasztó volt nézni, de hallgatni még rosszabb.


    Közben kiszedtem a mentésből a Csillagkapu mod-on kívül az összeset, így betöltött a játék. A teljesítmény nem ugrál, tartja fixen az 1-et a szim.sebesség. Sőt, néha 1.02 is lesz, de 1 alá nem megy.
    Hogy ezt eddig is valamelyik mod okozta, nem tudom, de megvárom, míg a mod fejlesztők is frissítenek. (Ezért ódzkodtam én annyira attól, hogy mod kerüljön a világomba. Most várhatok vagy nélkülözhetek. Egyik sem jó.)
    De legalább megcsináltam a videót:
  • laci4321
    #4534
    Én úgy döntöttem kipróbálom mielőtt megveszem.
    Igazából 3 napja töltöttem le és már meg is untam, nincs célja a játéknak. Legrövidebben összefoglalva: az egész egy hatalmas gyűjtögetős játék.

    Bolygóról bolygóra röpködsz.
    - összegyűjtesz nyersanyagokat a bolygókon lézerrel való bányászattal, értékesebb tárgyakat/alkatrészeket amiket eladhatsz
    - technológiákat amivel fejlesztheted a hajódon és a kézifegyvereden a tűzerőt, a hajódé és a saját életerőd és pajzsod
    - szerezhetsz tervrajzokat hogy nyersanyagokból építhess fel alkatrészeket (betörni bázisokra)
    - vehetsz újabb űrhajókat aminek több a tárolóhelye (egy tárolóhelyre 1 adott nyersanyag kerülhet, vagy 1 technológia - tehát ha fejleszted a hajód, kevesebb hely marad nyersanyagoknak)
    - nem sok élet van a játékban a bolygók élőlényein felül, alig 1-1 értelmes idegen lény van elszórva a bázisokon, akikkel kimerül a kommunikáció abban hogy van egy feladvány, amit ha megfejtesz akkor a lény a haverod lesz és kérhetsz tőle majd élettöltést, pajzstöltést, egy kis hangyapiszoknyi kreditet, vagy nyersanyagot, stb.. VAGY egy új szó megtanítását.
    - A játéknak van egy érdekes újítása, vagyis hogy kezdetben semmit nem értesz meg az idegenek feladványaiból. Ugyanis nem érted őket. Egyesével szavanként kell megtanulni a nyelvüket. De igazából ez is csak egy "szógyűjtögetés" :D Amikor tervrajzokért törsz be bázisokra, akkor is a gép azután fogja neked átadni a tervrajzot miután megfejted a feladványát. A feladványok szövegében a már megtanult szavak be lesznek helyettesítve, míg a többi marad idegen handzsa szöveg. És 3 lehetőség közül kell kiválasztani a megfejtést. Szóval érdemes a szavakat tanulni, ne csak 33% legyen mindig az esély a megfejtésre. (bár akkor max. kilépsz és újra belépsz és kiválasztod a másik megfejtést :D ) Vannak a bolygókon "tudás kövek" is elszórva, amikhez ha odamész instant tanulsz egy új szót.
    - a procedurálisan generált bolygók elképesztőek, mindegyik egyedi és nagyon szépek. Ötletet vehetne belőlük a SE! :D Abban van szerintem a legtöbb munka.

    Hát így ennyi a véleményem. Meguntam a gyűjtögetést, nem is játszok vele többet, nincs értelme :D A SE-ben legalább alkothatok, az alkotásaimat megoszthatom, amiket mások látnak és elnyerhetik a tetszésüket.

    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.08.18. 13:18:04
  • RJoco
    #4533
    Gondoltam csinálok egy videót, ahogy a hajóval átmegyek a csillagkapun.
    Ebéd előtt még nem volt semmi baja a játéknak, de 40 perce jött egy frissítés és most nem tölti be a mentett állást.
    Azt írja, hogy sérült. Meg az előtte lévő is sérült. Túl koránra meg nem akarok visszamenni, mert akkor sokminden elvész, amit azóta építettem.
    Vagy egy mod kavar be a 13 közül, ami a világban van, vagy a fiúk csesztek el valamit nagyon. Azért az update-es topic-ban megköszöntem a hibaüzis kép mellékletével.
  • RJoco
    #4532
    Szerintem ennyit tud az engine. Gyanítom nem lesz jobb, hacsak nem cserélik le, de ahhoz meg újra kellene írni a játékot.
    Némi teljesítmény optimalizálással tudnának rajta segíteni, mint eddig is, de előbb utóbb eléri a határt az is.
    Az X3 Reunion-nal is ez a baj. Sz@r az engine, akármekkora procit alátehetsz, nem lesz annyival jobb, hogy megérje az árát.
    Nekem az 5 éves amd-met is 40-50%-ban hajtotta ki és a friss i7-6700k-t is ennyire hajtja. Fúrásnál pörgeti fel 100%-ra, de csak egy pillanatra. Más játékok azért hajlamosak jobban is meghajtani.

    OFF:
    A No Man's Sky-ról kinek mi a véleménye? Néztem gameplay-t és elég tetszetős, de 60-70 eurót nem biztos, hogy ki akarok adni érte. Főleg, hogy azt sem tudom mire vegyem meg, PC-re vagy PS4-re.
  • laci4321
    #4531
    Egy core i7-4770S-es procim van, és max. eddig 40-50% volt a játék alatti kihasználtsága. Számomra ez elég paradoxon, de mindegy is, gondolkodtam már rajta sokat, hogy mi a kínja mindig a SE-nek. Nincs más játék ami befogná a gépet, csakis ez. Ezzel a csodálatos grafikájával :D Ez azért érdekes :D
  • RJoco
    #4530
    Nem hiszem, hogy a gépeddel lenne a gond. A sebesség nálam is ugrál, bár mostanában nem olyan vészes, igaz nem is repkedek túl gyorsan. De van olyan, hogy másodpercre teljesen megakad a játék és utána megy tovább. Az utolsó update-tel elcsesztek valamit.
    Szép a hajó, kár, hogy a játék nem bírja.

    Én a steam-mel csinálom a képeket (F12 alapértelmezésben). Mikor kilépek a játékból, automatikusan feldobja az ablakot, hogy mit akarok kezdeni a képekkel. Amik kellenek, azok felmennek a felhőbe, majd online nézegetés gombot választva mindjárt megtekinthetem őket. A nagy képek url-jét szoktam másolni és ide beilleszteni.
    Sajnos a kepfeltoltes .hu-t valamiért nem fogadja el az oldal.
    A google elég macerás, csak a fényképnézegető részből tudom a linket kiszedni. Meg oda is kell feltenni. A drive-ból valamiért nem jeleníti meg itt a képet.

    Most még azt sem engedte meg, hogy a képfeltöltés címét egybe írjam. Komolyan nem értem, röhej.
  • laci4321
    #4529
    Én egyébként ismét eljutottam odáig, hogy úgy érzem szünetet kell tartsak a játékkal.

    A túlélő világom rendszeresen kilép 1-2 óra játék után arra hivatkozva hogy kevés a RAM. Meg persze a szimulációs sebesség ugrál képtelen vagyok megbecsülni hogy hol állok majd meg, szaggatva haladok előre séta közben, stb... Úgyhogy úgy döntöttem visszatérek a kreatívkodáshoz, és építek egy anyahajót. Egy szép nagy hajót amiben tényleg minden megvan, mindenre képes amire szükségem van, az űrben piszok gyors (gravitációs hajtómű, és bolygóra is képes leszállni és felszállni arról. Belül sok refinery, hangárok, nagy tárolókapacitás, jó harci készségek, pár szkript ami megkönnyíti a használatot (mert ugye sok szkriptet nem használhatok, hisz akkor a játék ugyan csak haldoklik...) stb, stb....

    Odáig jutottam, hogy már csak berendezni kellene a hajót, de elegem lett. A hajó FÉLKÉSZ, ALIG működik rajta pár dolog, megy a reaktor, mennek oxigéngenerátorok, hidrogántartályok, hidrogénhajtóművek és végül giroszkópok és kész ENNYI. Csak egy nagy, 300m-es VASDARAB az űrben lebegve, de a szimulációs sebesség követhetetlenül gyorsan, a másodperc tört része alatt ugrál 0.5 és 1.0 között. Képtelen vagyok megérteni miért, és újra eljutottam oda, hogy már elfogadni sem tudom. Ha érdekel titeket, berakok pár képet a hajóról, szerintem nem lesz olyan rossz, ha valaha elkészül.

    Amúgy Julian/RJoco te hogyan osztod meg a képeket?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!









    Jól látható a hajó központjában a Gondola a zöld fénycsíkkal, ami a végén piros. Megoldható az, hogy a fénycsíkkal jelezni lehessen hogy milyen gyorsan haladok éppen, sőt még az is hogy milyen irányba!! (az easy automation szkriptel és a configurable automatic lcd-s szkripttel) és meg is oldottam volna. Akár úgy hogy előre/hátra "szaladgál" egy fénycsík, akár úgy hogy villog, természetesen a sebességgel arányosan! A Gondolában benne lett volna elkülönítve a hajó többi részétől egy nagyon nagy teljesítményű, WASD-F-szóközzel irányítható gravitációs meghajtó (amit a Cutting Principle mk2-be is tettem), amivel a hajó olyan mozgékony lett volna, hogy öröm vele repülni.

    De mindegy, talán egyszer :D Mondjuk 10 év múlva amikor olyan teljesítményű számítógépem lesz (már ha gépezek még akkor :D ) hogy még az ilyen hihetetlenül erőforráspazarló játékokat is futtatni tudja állandó normál sebességen.

    Az update-k követéséről és a fórumozásról azért nem mondok le még egy jó darabig :)

  • RJoco
    #4528
    Erre vagyok csak feliratkozva.
    Korábban mintha lett volna ilyen gond. De nálam jól megy.
    A szuper kaput mondjuk nem sikerült működésre bírnom Föld és űr között, űr és űrt nem próbáltam. Igaz, ez is régen volt, azóta nem néztem. Akkor is csak kreatívban kísérletezgettem.
  • laci4321
    #4527
    Melyik csillagkapu modot használod? :D

    Én amikor megpróbáltam kis hajóval átmenni, egyszerűen csak átrepültem az eseményhorizonton, nem vitt át a másik kapuhoz.
  • RJoco
    #4526
    A kapun kényelmesen átfér, csak a túloldalt kicsi a terem, így kapásból össze is törtem és szörnyet is haltam.
    Még jó, hogy számítottam rá és előtte mentettem :D

    3 közepes konténer, 4 oxigén tartály és 2 hidrogén tartály.
    Azt még nem tudom, hogy megpakolva és az űrben hogy viselkedik.
  • RJoco
    #4525
    Akkor lebegő állomást sajnos nem lehet csinálni. Viszont lebegő átjátszóállomást már létre lehet hozni.
    A másik dolog még a hidrogén tartály. Először azt hittem, azért van, de nem.
    Viszont a szerveren belefutottunk egy olyan bugba, hogy nem tettem lefele irányuló hajtóművet és a 3 hidrogéntartállyal szépen elszálltam felfele. Még jó, hogy Gfegyver megfogta a hajót egy másikkal.
    Ha a hidrogén tényleg képes lenne megtartani adott tömeget, esetleg úgy is, hogy változik a tömegközéppont (a súlyommal), az nem lenne rossz. És zeppelint is lehetne építeni :D
  • laci4321
    #4524
    Hát igen, az a bug kb. a bolygók megjelenése óta megvan :D De én nem bánom.

    Ha nem változik a hajó tömege és a pozíciója sem, akkor a hajtóművek nem adnak felhajtóerőt és lebegsz. A tömegváltozás egyébként akkor is bekövetkezik amikor kiszállsz a pilótafülkéből, sőt akkor is amikor sétálsz a a hajón (tömegközéppont pozíciója változik)
  • RJoco
    #4523
    Nem mostanában építettem valamit is a játékban.
    A történet szerint nikkel kell a fémrácshoz, ami a nehéz páncél blokk alkotóeleme. Jó lenne már befejezni a bázis beburkolását.
    Nem volt türelmem aszteroidákat járkálni, a meglévő 10-en meg nincs nikkel, így lementem a bolygóra.
    Isten áldja a Csillagkapu feltalálóját!
    Hamar találtam is nikkelt.
    Néhány kép a fúróról (oldalt a felderítő látható) és a kezdetleges finomító állomásról.

    -

    -


    Közben felfedeztem egy bugot. A felderítő hajó a levegőben úgy képes lebegni, hogy nem ad felhajtóerőt a felfele hajtó hajtómű. Ha megmozdul, akkor használja, de pár másodperces mozdulatlanul állás után 'leáll'.
    A bányász hajónál még nem néztem.
  • RoboKutya78
    #4522
    hm:)
  • laci4321
    #4521
    Az üvegtől van. A hiba forrása a 2*1-es derékszögű üveg háromszög, annál valamiért rosszul számolja az oxigénmegtartást a játék. Akkor vettem észre, amikor az üveg búrát építettem, mert annál nagyon sok orientációban kipróbálgattam az üvegillesztéseket hogy elkészüljön. És utólag észrevettem, hogy konkrétan van egy 2*1-es derékszögű háromszög alakú lyuk a búrán, amin szabadon ki és berepülhettem, mégis nyomás alá lehetett helyezni.
  • RJoco
    #4520
    Felettébb érdekes.
    Vajon az üveg miatt van vagy a kialakítás miatt és az üveg csak szemléltető?
    Hasonló kijáratot építek én is, csak még nincs befejezve.
  • laci4321
    #4519
    Nézzétek csak milyen játékhibát találtam :)

    Airlock bug, alias: Hogyan menjünk ki úgy az űrbe, hogy 1 db ajtót ne kelljen kinyitni, mégse veszítsük el a szoba összes oxigénjét, mindezt modok nélkül? Hát így :D
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.08.13. 21:03:56
  • RoboKutya78
    #4518
  • laci4321
    #4517
    Ha valakinek szüksége lenne egy fánk alakú üvegbúrára :)

    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=743055724
  • RoboKutya78
    #4516
    keresgélek de erre valahogy nem jött meg a találat.
    steamre akarok mozgó hátteret kreálni
    nehéz úgy keresni hogy konkrét feladatot találj háttér módosítást találtam ami egy képre vonatkozik de gifre

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.08.11. 21:33:21
  • RJoco
    #4515
    Akkor a youtube a te barátod. Kolléganőm onnan tanulta a dolgokat és ezzel pénzt is keres.
  • RoboKutya78
    #4514
    Skacok kérdés
    valaki nem használ rendszeresen Adobe Photoshop vagy elvétve ért e a progihoz?
    kéne pár megoldás egy bizonyos problémához:) Mentségemre szóljon corel drawot is tanulgattam annó de csak az elefánt nem felejt:)
    egyébként bármilyen progi jó amivel mozgó gif mögé lehetne csempészni egy hátteret. és elmenthető gifre.
  • RJoco
    #4513
    Az ékezetek nélküliségével nincs gondom, bár szerintem nem nagy kunszt megtanulni az ékezetes billentyűk használatát.

    Sajnos a játék mostanában nálam sem remekel.
    Érdemes lenne videót csinálnod a játékról és jelenteni a keen fórumon. Hátha a következő update-nél javítják a hibát.
    Már én is gondoltam rá, csak most lusta vagyok és van más elfoglaltságom is.
  • AnarchoiD
    #4512
    amikor en ircelni kezdtem nemvolt magyar ekezetes kliens ;) (SGI) es megszoktam ekezet nelkul irni


    Na szal sajna amig elite meg minden vigan elszaladgal nalam, jelenleg a space engineers olyan nagy lomha allat hogy inkabb nem is jatszom vele ;( pedig mielott megvettem warezban NAGYON SOKAT jatszottam vele .. ;(
  • RJoco
    #4511
    Azért ordítani nem kell.
    Én is IRC-eltem, de nem tudtam, hogy ilyen hibásan kell ott írni. És akkoriban nem is volt helyesírás-ellenőrző.
    A pontosvessző-zárójelet sem értem, én leragadtam a kettőspont-zárójeleknél. A 'D' betűs dolog még éppen elmegy, az 'xD'-t meg mindenki, ehh, inkább nem írom tovább.
    De pont a minap olvastam a Grey-ben, hogy az 'x' meg csókot jelent.