7902
Space Engineers

Katt a képre
  • V43 1105
    #1

    Space Engineers

    A Space Engineers egy sandbox játék, melyben különböző mérnöki, kivitelezési és karbantartási munkákat végezhetünk el. Lehetőségünk van különböző méretű űrhajók és űrállomások vezetésére, építésére mind civil mind katonai változatban, valamint lehetőségünk nyílik aszteroida bányászatot végezni.

    A játékban szereplő összes tárgy szétszedhető, összerakható, megsemmisíthető vagy sebezhető.

    A játékot többek között a LEGO, azon belül is a LEGO TECHNIC inspirálta. Jelenleg alfa stádiumban van és majd valamikor később Steamen lesz elérhető.

    A játékról még több infó elérhető a hivatalos weboldalon, Twitteren és Facebookon

    Végezetül jöjjön egy kis "látnivaló":



    Képek:









    http://www.spaceengineersgame.com/uploads/2/1/9/6/21961362/5897560_orig.jpg



    Személy szerint mindig is vonzottak az ilyen játékok és a LEGO is, kíváncsian várom mit sikerül kihozni belőle a készítőknek! :-)
  • Volfram42
    #2
    Jónak tűnik, meglesem és köszi, hogy megosztottad velünk.
  • Torzonborz
    #3
    klasz cucc , + fav

    gondolom lesz multi is benne.
  • Master91
    #4
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez most kell !!!
  • tutituti
    #5
    ószom.Remélem nem lesz olyan vége mint a moonbase alpha-nak.

  • Aquir
    #6
    csak ha lesz text to speech :)   *aeiou*
  • tutituti
    #7
    Pont emiatt gondoltam.ahogy elnézem fontos lesz itt is a kommunikáció és egyből a "troll" példa jutott eszembe :D

    *john madden*
  • V43 1105
    #8
    Valahol az egyik fejlesztő, azaz a "Főfejlesztő" azt a választ adta, hogy igen lesz, hiszen ez egy olyan környezet, ahol fontos az, hogy az ember "vérhús" társakkal dolgozzon együtt a hatékony munkavégzés miatt. :-)

  • Molnibalage
    #9
    Épülhet a Babylon 5? :)
  • Fenrir
    #10
    Besegítek :D
  • Master91
    #11
    Én valami Halálcsillag / Csillagrombolón gondolkozok :D
  • mijki
    #12
    Jaja ez egy must have játék lesz. :)
  • Dodo55
    #13
    Azaz :D
  • Caliph
    #14
    remélem valamilyen szinten lehet automatizálni az építést,mert ha minden egyes elemet nekünk kell odahegeszteni azzal el lehet tökölni pár évig,nem beszélve ha multiban trollkodó embertársaink beleszállnak padlógázzal a frissen épített rombolóba a legalapabb kishajóval
  • WhiteStar
    #15
    abba én is :D
  • flashpointer
    #16
    Én is beszállok, maximum sebességgel másik űrhajóval :D
  • kifli
    #17
    az ingyenes moonbase alpha van még hasonló, csak az kicsit a realitásra megy inkább :)
  • V43 1105
    #18
    Jó látni, hogy ilyen sokatokat érdekel a játék, ha gondoljátok összeírhatnánk pár kérdést és eljuttathatnánk a készítőkhöz.. hátha értékelnék a későbbiek folyamán valamilyen úton-módon az érdeklődésünk ..
  • kifli
    #19

    off:na, így eszembe jutott, fogtam magam fel is tettem, és felmentem multizni kicsit. Hát, kb mindenki a text to speach-el szórakozott. a poni poosee volt az etalon


    ON
  • mijki
    #20
    Kíváncsi lennék rá, hogy lesznek-e fegyverek a játékban. Esetleg turretek is. Így lenne rá ok, hogy miért is jó egy multi-crew ship. 1 vezeti, a többiek kezelik a fegyvereket.
  • Master91
    #21
    Aaa az de jó lenne ! Mondjuk nem turretenként, hanem ülne bent a faszi 1 gépnél, és akkor 2-3 turretet kezelne egyszerre.


  • Petka
    #23
    Vagy a deep space 9 :D
  • mijki
    #24
    Vagy az Earth Dock-ot. :)
  • Viktor99
    #25
    Ez valami zseniálisnak tűnik! Beszállnék a sok űrprojekt közül az egyikbe!
    Tudom nevetséges, de ez a jelenet jutott eszembe... :D
  • nearo
    #26
    nekem elég sokminden eszembejutott így hirtelen... borg kocka/gömb, voyager, enterprise, kligon/romulán hajók, goa'uld ha'tak, ori anyahajó, asgard-ok hajói, vagy épp a földi hajók, aztán cylon báziscsillag, vagy úgy egyáltalán bsg-ből az összes hajó... ha gondolkoznék még, biztos beugrana még pár mókás dolog^^
  • Caliph
    #27
    csak aztán nehogy többet várjunk mint amit nyújtani képes:D
  • tutituti
    #28
    én ezt is megnézném építés közben
  • MaRee
    #29
    Ez akkor egy űr-minecraft szerű dolog lesz?
  • Since
    #30
    Azt tudni hogy mikor jön steamre?
  • MuldR
    #31
    Multi crew jateknak ott a star citizen. :)
  • mijki
    #32
    Ismerem azt a játékot is, tuti vétel lenne, ha elfutna a gépemen. :)
  • Master91
    #33


    Independent game development studio Keen Software House announced today that Space Engineers will be available through Steam Early Access on October 23, 2013 for the starting price $14.99.

    http://www.spaceengineersgame.com/steam-early-access-announcement.html
  • Master91
    #34
  • Master91
    #35
    már most imádom!!!!!!!!4
  • Caliph
    #36
    hmm,alakul ez,de még nem vagyok meggyőzve:D
  • MaRee
    #37
    Kúva jó lesz.
  • precise
    #38
    Valahogy nem úgy mozog a manus mint ha az űrben elnne, a háttér meg elég statikusnak tűnik
  • Caliph
    #39
    azért érdekelne a survival mód mit takar? lesznek npc-k akik betámadhatnak stb,
    -a realisztikus építés mégis mennyi időt vehet igénybe
    -bányászatból,craftingból semmit nem láttunk

    de ígéretes az tuti
  • Master91
    #40
    szerintem idővel lesznek bányázgatás szerűek, egyenlőre örüljünk ha kijön az alpha :D :D

    már most tolnám aaaa
  • Caliph
    #41
    igen,átnyálaztam a hivatalos honlapot,lesz minden mi szem szájnak ingere:D és 23án open alfa is a steamen