5764
  • Jóózsf István #3364
    Próbáld meg konkrétan, mert ott valóban vannak trükkök és valószínűleg nem fogok rájuk emlékezni, de nem is akarom elszpojlerezni neked a huncutságokat.
    Azt elmondhatom, hogy nálam még hibás volt a fűrész telep...
    Volt valami trükk a vasgerendákkal is. A lényeg az lenne, hogy előfordulhat, hogy meg kell teremteni a feltételeket, hogy itt-ott létrejöjjön az áru felvevő pont!

    PagoX!
    Igen sajnos előfordulnak ilyen brutális dolgok. Én egyszer 15-20 percen keresztül próbáltam kiszabadítani a textúrában ragadt kereket. Ami teljesen üzemszerűen futott alá!
  • PagoX
    #3363
    Ha jól tudom, te konzolon nyomod. Nálunk PC-n a recovery kérdés nem nagyon jelentkezik, mert az igazi hardcore játékosokon kívül boruláskor kényes szituban azonnal nyomjuk az ALF+F4-et, aztán újraindítás után meglátjuk, honnan folytatódik a játék. Ha nagy a pech, akkor jöhet talpra állítás, végső esetben a recovery. De a készítőknek hála a programhibák miatt még mindig előfordul, hogy nincs más út, mint a recovery. Nálam hardban legutóbb Yukonban a nagy daru támasztója egy emelés után úgy belesüllyedt a kemény sziklába!!!, hogy képtelen voltam csörlővel kiszabadulni, de még a Kolovval sem tudtam kirángatni.
    De előtte Taymyrban pedig a Caterpilarral folyamatosan csinálta, hogy miután otthagytam hibátlanul az út szélén valahol, s mikor visszamentem, az egész futóműve csálén állt, s amikor aktiváltam, akkor egy robbanással kísérve 300-500 pontot meghibásodott. Hiába próbálkoztam 3-4-szer az ALT+F4-es trükkel, mindig ugyanazt csinálta.
  • Oldgamer
    #3362
    Józsi!
    Egyet kell értsek amit írtál nekem, lennének hátulütői a recovery-s elképzelésemnek, mondjuk jeleztem: sokan elvèreznének. Bizony, egyes hibás elemektől eltekintve eszméletlen szórakoztató a játék, ez tény! Azért valljuk be, ha nem kapnánk plusz járműveket/trailereket/pályákat folyamatosan a készítőktől, lehet nem raknánk a játékba 400-1000-órát, csupán max 300-at. Na jó, ez is szép eltöltött óraszám.

    Egy kis segítséget kérnék tőletek Lake Coap-al kapcsolatban, páran toltátok ezt a règiót úgy emlékszem.
    Nem régen nyűvöm, tetszik egyelőre, tegnap teljesítettem a task feladatokat, rátértem a fő küldetésekre. Már amit enged... Elhűlve tapasztalom, hogy a felvehető alapanyagokat ( farakodási pontokat kivéve ) nem jelöli a térkép, csak azon pontokat, hová tegyem le a cuccot. Ez egy nehezítési mód ezen a mod térképen, vagy valami bug? Szerintem tudatos nehezítés lesz.. Tehát fejből kell emlékezzek mit hol tudok felvenni!? Ha igen, na az egy " szíp baleset" mit mondjak. Lesz pár fars felesleges utam úgy hiszem.
  • eta32 #3361
    Ja köszi az infókat .
    Én is így gondoltam ,csak valami anomália volt ,nem mutatta a rögzítést tegnap..
    Most próbáltam ,jó.
    A kéziféket ki kell engedni a vontatotton mielőtt rögzítem.
    Ez még oké is.
    Viszont ott a teszt mapon az Azov a garász bejáratánál ami totál defektes igaz hogy felfedeztem ,de mégsem az enyém nem tudok átülni belé,de mikor odahúztam a garázs érzékelési tartományba már át tudtam ülni.
    Ahogy pl a tatrába pacific a Don régióban hogy elvontassam ....
    Na itt kezdődik a gond ugye ennél fogva a kézit sem tudom oldani,ergo hogyan szállítsam.
    Nos ha meg csak oda kell cipelnem mindent javítást üzemanyagot akkor meg már nem kell vontatni..
    Persze ez így még úgy ahogy elfogadható.
    Nyilván arra találták ki hogy a birtokolt járműveket ha gond van így vontasd...az meg működik a teszt mapon a gázlón is áthúzta még a totál defektes teszt maopon levő Azov-ot is... .
    A Zikz-el nem nagyon bírt,mivel eléggé széles a futómű nyomtávja így a rögzítés is nem volt valami jó.
    Anno a fórumon is olvastam ezekről csak most valamiért beugrott,most hogy megyek a tátrákért.
    Még lenne mit finomítani,de szerintem így marad,..használható kompromisszumokkal de összességében jó a koncepció .. csak a megvalósítás olyan amilyen eddigiek is " picit döcögős"
    Ha meglesz ez a tátra tuti ezzel is el fogok szórakozni már mint a vontatással...
    Totálkáros Azov vontatása a gázlón

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.11.18. 08:05:09
  • Jóózsf István #3360
    Azért ennyire nem sarkos a dolog. Nem az a kérdés, hogy mennyi időt tudunk rászánni, hanem az, hogy mennyit vagyunk hajlandóak. Engem egy ponton túl nem szórakoztat a játék és ha nem szórakoztat, akkor minek játszanék vele?
    A talpon maradás az már rendben van.
    Amit a 335-ben írsz, hogy csak egyszer lehessen menteni, az inkább csak beszűkítené a lehetőséget.
    Képzeljünk el a játék elején egy helyzetet. Adottak a küldetések és adott a járművek képessége. Ahhoz, hogy meg tudd oldani az egyik feladatot, jobban fel kellene készülnöd, de nem tudsz, mert ahhoz előrébb kellene tartanod a fejlődésben. A fejlődéshez szükséges feladatok mennyisége és így a lehetőség korlátozott. Mit csinálsz? Próbálkozol. Megpróbálod egyszer, kétszer, háromszor (Aztán törlöd a játékot a mentésekkel együtt. Neeeem. ) De ha úgy lenne ahogy gondolod, akkor viszonylag rövid időn belül patthelyzetbe kerülnének sokan. Erre vannak más játékok, például bármelyik túlélő játék. De a Futók nem azok.
    Tulajdonképp a játék elég sok réteget ki tud szolgálni. Hisz itt vagyunk mi a legjobb példa. Egyikünk sem úgy játszik mint a másik. Mindenki másképp közelíti meg. HA nem hánynám össze magam akkor le merném azt a mondatot írni, hogy ez ebben a csodáááááááááááöáöáöáööla...
    Meg az, hogy ha az ember beleborít ezer órát és még mindig le tud ülni elé. Na valahol itt tartok én. Azzal próbálom győzködni magam, hogy ki kell maxolni a régiót. Nem maradhat 100% alatt! De egyelőre ez sem segít. Na majd ha már hiányozni fog.

    Endy!
    Elméletileg ugyan-úgy van parancs a jármű lekötésére annál az alányúlós felépítménynél is. Nézd meg jobban.
    Ami problémák voltak vele sorban és én is bemutattam dejókban, hogy:
    Először úgy csinálták meg azt a "kalodát" amibe az első kerekek voltak hivatva befogatni, hogy nem fordult el egy függőleges tengely körül!!! Nem is értem hogy gondolták!
    Aztán gond volt az is, hogy ha nem ráálltunk a szállítani kívánt járművel, (Milyen életszerű, hogy elmegyünk menteni és a sérült járművel rá kell tudnunk állni, vagy különben nem tudjuk elszállítani!!) hanem felvettük, akkor a szállított jármű kézifékje rögzítve maradt. Ezt is bemutattam.
    És valamikor azon is dolgoztak, hogy ha felvesz egy akkor a járművet, mint akár a való életben (Amire kitalálták ugye!) Akkor a vontató ne essen hanyatt!
    Szóval: ELMÉLETILEG működnie kellene! Persze nem árt, ha az ember kicsit belebabrál a hátsó felfüggesztésbe, hogy legalább a látszatát fenntartsuk a használhatóságnak!
  • Oldgamer
    #3359
    eta!
    Igen, egyetértek veled, a traileren való szállítás egy más érzés, főleg jó pár hónap, sok száz óra játékidő után!
    Látom nem gyenge vassal vontatsz. :) Nekem az Iceberg a kedvencem, de nem mindig használom mert túl erős, könnyű vele a feladatokat teljesíteni. Igen, néha az is baj.

    Jocó!
    Na amit jeleztél, az útvonal lerövidítéseket meg sem említettem! Viszont nem ítélem el azokat a gamereket akik ilyesformán trükköznek, hiszen nem mindenki tud napi szinten hosszú órákat játszani. Ha nem " csalnának " akkor számukra a SR egy neverending story lenne. A beragadt/felborult járművek portálása az én szememben viszont netto csalás, hiszen valamilyen formában ennek a játéknak az egyik lényeges mivolta az életben...azaz talpon/kerekeken maradni stratégia! A feladatokat előbb utóbb ( idő kérdése csupán ) mindenki teljesíteni tudja.


  • eta32 #3358
    Értem ,nekem se volt gond elhiheted ,nem is azért írtam.
    De nekem így ebbe a formában hogy szállítom és nem vontatom jobban bejön...
    Na a lényeg szeretem traileren szállítani a kocsikat.
    A rakományok ,pár kivételtől eltekintve uncsi...ennyi játék után kell valami "érdekesség"
    Ahol lehet próbálom kihozni belőle a max nehézséget és plusz idő növelést.....persze van mikor aztán ,már én is "rövidítek" néha...
    Ma 2x borult le a rakomány a trailerről egy viszonylagos rövid úton,mivel a legnehezebb terepen vittem (nagy konténer) ,majd egy másikkal amin van daru oda mentem és megint feldaruztam....jól elbírok szórakozni magamnak ,különböző általam kitalált "küldikkel"
    Persze a rakomány borulások nincsenek benn,de be csúszik néha..
    Nagy részbe ezzel és ezt a trailert vontatom , eléggé borulékony...főleg ha nagy konténer van rajt,de mással is, legalább odafigyelős ...
    vontatás.
    Nyilván másikkal daruzok erre is,meg ha úgy jön ki a daruzóval is szállítok...
  • RJoco
    #3357
    Az kéne még, hogy az FPS drop-pok mellett ne tehessem vissza a garázsba a kocsit, amikor csak akarom!
    Ez nem csak mentésre szolgál, hanem az út lerövidítésére is.


    Amúgy mindig ugyanazon az útvonalon többször haladva is lehet izgalmas a játék, ugyanis a nyomvályúkat megjegyzi a játék, így mindig kicsit más a terep.
    Alaszkában a végén jöttem rá, fahordásnál, hogy miért akad el/halad át nehezen minden kamionom egy bizonyos ponton.
    De, ha nem járom le az utat, akkor a mai napig nem tudnám.
  • eta32 #3356
    Ja azért nem venném meg a kocsit,annyira nincs sok mani,de nem panaszkodom.
    Most mentem tátrákat felfedezni-megszerezni de ahogy látom annyira nem lesz egyszerű ..
    Pont amit megszerzek azon lenne ez a felépítmény.
    De most a teszt mapon kipróbáltam...
    Biztos velem van a baj de szerintem ezzel a készítőknek kár volt vesződni ebben a formában kb semmire nem jó .
    Nem lehet rögzíteni a kerethez miután megemeltem a vontatott kocsi elejét és kicsúszik a kerék belőle ,ha meg kötéllel rögzítem akkor minek ez az egész bohóckodás....Mikor megjelent pár hónapja kb akkor is ennyit tudott,vagyis lóf...t
    Ja meg ha megemelem, a súly miatt a vontatót nem lehet kormányozni mert az eleje a levegőben van.
    Könnyű kocsit meg nem próbáltam,arra minek...vicc az egész...
  • Oldgamer
    #3355
    eta!
    Nekem a szállító trailerek hiánya soha nem okozott gondot, az általad említett javító/üzemanyagos vontatmányt csörlő segítségével mindig oda tudtam vontatni/szállítani ahová szerettem volna. Jó közel odacsörlőztem a vontató jármű " seggéhez " így a kikengéseit haladáskor minimalizálni tudtam, nem jellemzően siklott ki vagy borult fel. Persze tudom, ez nem kimondottan elegáns megoldás.

    Más: kicsit filóztam ma unalmamban.. :)
    Már az alapjátékot is úgy kellett volna a készítőknek megejteni, hogy minden járművet csak egyszer szabadna RECOVERY-vel kimenteni ( teleportálni ) Sokkal izgalmasabbá lehetett volna tenni a játékot. Akárhányszor, vagy pénzért kimenteni járművet szorult helyzetből nem életszerű. A Hard módot el tudtam volna így képzelni. :)
    Magammal kötöttem kopromisszumot ez ügyben, nem teleportáltam, csak a játék legelején, de mondom, " gyárilag" jobb lett volna az amit jeleztem fentebb. Mondjuk jó sok kocajátékos elvérzett volna.
  • Jóózsf István #3354
    A Tátra Force-os felépítményre gondolsz?
    Elméletileg már működnie kellene minden tekintetben.
    Azért nehézben nem nagyon feszegetném a dolgot! Megvenni az autót, csak emiatt a felépítmény miatt... Hááááát...
  • eta32 #3353
    Most már nem kell oda cipelni a megtalálási helyre,üzemanyagot, javító trailert ,helyette felcsörlőzzük a trailerre és oda szállítjuk ahova ép szeretnénk..,nyilván a nagyok, erre nem férnek fel ,de amit lehet ezzel szállítok
    Jól jött volna ez már korábban is..de most sincs későn... annyira
    "A hegy ment mohamedhez"
    Egy igazi mély merülés ,de jól bírta...
    Most hogy megvan már mind két ingyen tatarin ,megtámadom velük valamelyik új régiót....
    Mind kt Tatarin behúzva...
    Nem tudom az a hátsó falas emelős szállítás menyire életképes....
    A múltkorában próbáltam ,de csak a szenvedés volt még a teszt mapon is,a fórumon is sok panaszt hallottam róla,hogy lehetetlen fordulni vele stb...
  • Jóózsf István #3352
    16.4! Bármi is legyen benne.
  • PagoX
    #3351
    Azt én is láttam, s pont ugyanez jutott eszembe. Egyetlen előnye van, a daru-plató-pót kombó. De ez sem előny, mert már ott az öttengelyes paystar, aminél ráadásul a négyes póttal 7 kapacitásod van.
  • eta32 #3350
    Ami az új kocsikat illeti...
    Tegnap láttam egy össze hasonlító vidit,a Új Tayga(Kraz)-ról és a régivel tolták össze...
    Nos a régi Tayga több fronton(talajban) is jobban teljesített.
    Ilyenkor van az hogy kaptunk újat de minek,jobb nem lett csak más,ja hát ez is valami....
    A Új Aramatsu farakodósnak viszont nagyon örülök,majd jó lesz vele pakolászni stb...
  • Jóózsf István #3349
    Nagyon komoly cucc. Még azt leszámítva is, hogy minden fizikával szembe megy, amikor egyszer áthatol máskor meg ütközik a rakománnyal. Még azon gondolkodom, hogy ezt a mechanizmust vagy rém egyszerű, vagy zseni volt aki leprogramozta!
    Én mondjuk vagy feltettem volna még kettőt, vagy ráengedtem volna a felsőket az utolsó adagra, de nem vagyunk egyformák!
    Kár, hogy nem tetszik ez a jármű. Meg aztán, én elvagyok a rakoncás pótommal is.
  • eta32 #3348
    Na pont ezért még egy régióban sem kezdtem el egy faszállítós küldit sem...
    Na nem mint ha a jövőbe láttam volna ,de én is átszámoltam ,hogy veszteséges...
    Majd a végén mikor már lesz elég mani mindenre akkor vissza térek.
    Nyilván nehezedik ,már most érzem pedig még csak Taymyrba vagyok...már mint ami az üzemanyagot illeti...
    Na de jól van ez így ,mert az üzemanyag valóban pénzbe kerül,így be kell osztani a lóvét....
    A nem hard modban karrierben már Taymar után annyi plusz lóvém volt hogy hülyeségekre költöttem...
    Így tetszik hogy van benne kihívás,logisztikázni ide-oda ....

    Ja azt a kolob gépet láttam én is tegnap az tuti mod,ha nem az lenne már tudnánk róla...
    Én elvagyok a gyári gépekkel modok nélkül,főleg hogy már sokat bővült a géppark az 1 évvel ezelőttihez képest ,kellett is ha már ennyit bővültek a mapok is,ezek mod gépek már nagyon "elrugaszkodott" szintek számomra.

  • PagoX
    #3347
    Igen, hard-ban nyomom. Ezért is kellett kitalálnom mindenféle trükköket.
    Gondolom észrevetted, hogy például rögtön az elején Michigan-ben a rönkszállítós küldetések eleve veszteségesek voltak, mert meg kellett venned a közepes pótkocsit és a hosszú rönkszállító hátsó részét. Ez a kettő együtt 10 és fél ezerbe került, utána dobhattad ki őket, mert másik régióba nem vihetted át, a három szerződésért kapott pénz meg összesen nem érte el a 10 ezret. Annak, aki most kezdi, már jó lesz, mert a közepes rönkplatója legalább megmarad.
    Az üzemanyag logisztikának meg a Kola félszigeten jön a neheze, mert amikor Imandrán már minden üzemanyagból kifogysz, akkor választhatsz, hogy visszabumlizol Lake Kovd-ba a garázs mellé a térkép túlsó végébe, aztán vissza, de útközben már tankolnod kell a hozott cuccból, vagy átruccansz egy tanker teheautóval Smithville Damba 7 ezerért az aszfalton elérhető kútra, s ott tankolsz 1800 litert.

    Amur meg maga a tiszta szivatás. Ott szinte minden fuvarnál viszem a Caterpilarral az üzemanyagot, mert egyszerűen egy tankolással nem ér el a célállomásra a fuvar, ráadásul időnként a Caterpilarral kell az akadályokon átvonszolnom.

    Apropo 4 emeletes cucc. Ez mod, vagy alap cucc lesz?
    https://www.youtube.com/watch?v=hqYB7zMOvvA
  • eta32 #3346
    Olvastam én is...

    Ja ja arra gondoltam mikor egy 4 emeletes cuccost viszel,,,
    Már az előző karrierben is traileren szállítottam amelyiket csak lehetett,most hogy van ez a lehetőség ezzel szállítom az összeset ami felfér és kéri a küldetés...direkt ezért vettem ezt a kocsit.....
    Imádok ilyenekkel elszórakozni, odamenni, felcsörlőzni, stb...
    Minden kocsit elszállítok ...jó pénzért...
  • Jóózsf István #3345
    Most szedhetem szét a cangát, hogy lemérjem a kerekeit!
  • Jóózsf István #3344
    Szép iromány! Bárcsak egy kicsit is számítana...!
    Amit a végén magyaráz a kerekek súlya viszonyítva a teherautó súlyához az felettébb érdekes. Magamtól sosem vettem volna észre.
    Ugye a legtöbb szorzó 5 körüli. Na ez azt jelenti, hogy a járművek súlyának az ötöde a kerék! Ezt ugye a leg-műszaki analfabétább, fogalmatlan, gémer sem gondolná helyesnek! UGYE!?!?!? Hát még a biciklimre sem igaz!!!!

    És megint pontosan ugyanoda jutottunk: Írjunk be pontos számokat abba k. játékba. Ha másképp nem megy! Pedig menne. Mert lehet betenni szorzókat, csak akkor tegyük be mindenhova!!!!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.11.15. 17:32:42
  • Jóózsf István #3343
    Nem tudom mire gondolsz!
  • Jóózsf István #3342
    Jó ficsőr a leköthető (rögzíthető) pótkocsi!
  • eta32 #3341
    Nyilván de az ilyen megoldásokat a MR-ben alkalmaztam utoljára....ott is csak a nagyon durva mod mapok miatt
    Ez már annyira nem az én stílusom,nyilván közbe én is picit többet viszek némely áruból egyes pótokon ,de azért attól még nagyon messze vagyok ahogy @Józsi szokta megpakolni a mod pótokat...
    Ha kell többször is fordulok persze néha már uncsi ugyan ott többször is végig menni ,ilyenkor ha van megyek másik útvonalon ha lehetséges ,még ha többe is kerül...
    Hard-on tolod?
  • PagoX
    #3340
    Ez igaz, viszont megnőttek a kombinációs lehetőségek. Mivel ezentúl néhány teherautó is tud közepes rönköt vinni, egy teherautó-pót-Aramatsu-pót vontatási kombinációval egyszerre 4 adagot lehet vinni még nehéz terepen is, mert a vontatott motorjának bekapcsolhatósági funkcióval sokkal könnyebb átvonszolni.
    A másik előnye, hogy a darut is viszi 2 rakománnyal is, így azt is meg tudom csinálni, hogy egy ötös oldalfalas félpótkocsira felpakolok 12, de akár 18 szál fát is, amiből az oldalfalnak hála egy sem esik le útközben, majd ezzel vontatom az Aramatsut is 2 szállítmánnyal, így a célállomáson egyszerre 8 szállítmányt is le tudok rakni, úgy, hogy az Aramatsut a helyszínen rakom meg a félpót tartalmával, mert a 18 szálból hat rakományt tudok kreálni, ráadásul a feladatnak megfelelően pakolom vegyesen a rövid és közepes rönköket.
  • eta32 #3339
    Itt van példakép ez a funkció,hogy egyik traileren szállíthass úgy egy másikat hogy az ne essen le....
    Először még nem hogy másik trailert de még árut sem lehetett szállítani,hogy át ne esssen a platón.
    Kell sok-sok idő mire ez is kiforrta magát.
    Így már sokkal sokoldalúbb élvezetesebb a játék és egyes funkciókat ki lehet használni értelmesen.
    Viszem az ingyen üzemanyagot oda ahol nincs, közbe a másik trailert is fogom majd használni....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.11.15. 08:05:00
  • eta32 #3338
    Az egy dolog hogy most már medium rönköket is tud vinni ,na meg vontathat ugyan ilyen pótot csak hogy komolyabb terepen nem sok értelme van így ebben a formában ,semmire nem megy vele.... foglakoztak is az egyik topicban a fórumon ezzel a kérdéssel .
    Mivel még hiányzik belőle a dif.look.
    Anélkül komolyabb terepen csak helyben járás van.....
    Az hogy elsőre ilyen dolgok hiányoztak róla ,nem meglepő aki a kezdetektől tolja ,volt amire közel 1 évet kellett várni a fejlesztők részéről hogy bele integrálják a játékba...
    Igazából pont erre találták ki a PTS-t,hogy az ilyen és ehhez hasonló anomáliák valahogy megoldódjanak.
    persze ez sem mindig jött össze az elmúlt másfél év során...
    Nagyon sok esetben vissza felé sült el a fegyver...
  • PagoX
    #3337
    Ennek az Aramatsu Foresternek hívott John Deer rönkszállítónak addig nem is volt semmi értelme, amíg csak kis rönköket tudott szállítani, utánfutó meg nem volt csatlakoztatható hozzá. Egyáltalán, hogy gondolták? Erős a gyanúm, hogy ezek a kockák nemhogy erdőbe, de még az utcára se mennek ki soha.
  • Jóózsf István #3336
    Semmi sincs kizárva, de nagyon ne számíts sebesség javításra.

    A tükrökről is akartam már értekezni, mert azok akár működhetnének is, de egyszerűen nem vesznek tudomást róla a fejlesztők.
    Ugyanis a tükröt lehet állítani minden irányba és a nagyítását is... Az csak egy kamera nézet. Úgy kell elképzelni, mint ahogy most is használjuk a külső, vagy akár a belső kamerát!!!
    Tehát az újabb járműveken a HOLTTÉR tükör ami majdnem PONTOSAN UGYANAZT mutatja mint a fő tükör. Lehetne ténylegesen holttér tükör. Az már más kérdés, hogy az életben is rá kell koncentrálni egy tükör használatára. mert kicsi a kép és ugye a tükör lap domborúsága miatt a valós képet is még tovább TÖMÖRÍTI. "A dolgok a tükörben közelebb lehetnek mint ahogy látszanak" Ezen mennyit röhögtem amikor először megláttam egy autón. Ez ugyanis európában a csecsemőktől az aggastyánokig, mindenkinek egyértelmű, de a tengerentúlon ki kell írni!
    Ne kalandozzunk el. Egy ilyen játékban egy aprócska képen egy távoli kameranézet... Háááát?!?!?!?!? Szóval... Lehet, hogy nem véletlenül néz így ki, csak így nem sok értelme van.
  • RJoco
    #3335
    A szájbergyerek után fura volt a külső nézet, így először belső nézetből vezettem. Egy kormány tényleg nem ártana ilyenkor.
    Viszont a fíling még így is durva volt.
    A kis Loadster 1070 úgy megdőlt egy helyen, hogy én meg a széken dőltem ellen, kapaszkodva az egérbe :D
    A Pacific P12-vel fel is szedtem egy nagy rakományt így.
    Sajnos leszállítani így már nem sikerült, mert olyan ki apró malőrök voltak, hogy a kerék átment a tönkön, de a mögötte lévő vas már nem akart és megakasztotta az egész járgányt. Tükörből persze semmit nem lát az ember.
    Úgyhogy végül már külső nézetből játszottam megint.
    Sajnos az FPS gondok továbbra is jelentkeznek. Úgy 2 órát nagyon szépen futott a játék, majd 55 FPS körül kezdett el produkálni.
    Egyedüli reményem az új frissítés.
  • Jóózsf István #3334
    Ez is valami:

    unofficial Patchnotes 16.3

    Added color customization options for Aramatsu Forester
    Added ability to carry medium logs for Aramatsu Forester
    Added ability to attach trailers for Aramatsu Forester
    Compatibility option in garage now shows what truck can carry which log types
    Added loading images for Maine maps
    Added truck store images for new trucks
    Fixed framerate drop during cab rotation in crane mode on Aramatsu Forester

  • Jóózsf István #3333
    Lovamat egy frissítés jegyzékért!!!!
    Ami eddig volt az is csak erős túlzással nevezhető annak, de hogy egyáltalán nem képesek leírni, már nagy vonalakban sem, hogy mégis a mi a szart csináltak...!
    Azt szoktam mondani, hogy a járvány a lehető legrosszabbat hozza aki az emberekből! Én még ennyire szarházinak nem láttam a világot ötven év alatt, de megkérdezem anyukámat, aki csak 22, hátha ő igen?!?!?
  • PagoX
    #3332
    Köszi! :)
  • Jóózsf István #3331
    Mekkora trükk! Nem állítom, hogy eszembe jutott volna!!! Elismerésem.
  • eta32 #3330
    Igazából ez meg sem fordult a fejembe hogy átvigyem másik régióba,,na az már ,nekem nem pálya....amit ad az adott régió az még elmegy "hard-nak"
    Folyamatosan logisztikázni kell az üzemanyaggal,de ettől jó ,ha úgy jön ki simán tankolok a kútnál is,azért nem fogok fél nagy mapot beutazni ha nem muszáj.
    De hogy az Azov 73210 aktív felfüggesztésének upgradet átvitték Amurba ott is a legtávolabbik mapra .....
    Megcsókolhatják megint a hátsóm jobbik felét.
    Ja a tátrák fejlesztései meg Taymyrba vannak (egy részük) legalább is....
    Nagyon logikus....
    A Kolobnak is ezen részének fejlesztéséért,fel kellett fedeznem egy régiót ahova még nem szándékoztam menni.
    Na de ez van...
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.11.12. 17:16:39
  • PagoX
    #3329
    Hard módban Taymyr az első, ahol el kell kezdeni logisztikázni az üzemanyaggal. Nekem Alaszkában megmaradt több, mint kettő teli nagy félpótkocsi üzemanyag (kb 8 és fél ezer liter). Azokat leállítottam közvetlenül a garázs mellé. Ha felrakom a teherautóra az 1800 literes tartályt, akkor Taymyrban a 6 pénz/literes áron 10800-ért tankolnám meg, míg átmenni vele Alaszkába és visszajönni csak 7000-be kerül. :)
  • eta32 #3328
    Igazából a teszt mapon próbáltam melyik kocsit veszem majd meg,melyik mire jó és mik vannak hozzá...
    Hard modban oda kell figyelni a pénz nem vet fel...igaz azért elég bőkezű így is a játék van miből gazdálkodni (ingyen kamionok) de akkor is meg kell fontolni mire költ az ember.
    Pl: az Első Taymyr map nagy, így itt néha az elején befigyel hogy kútról pénzért is kell tankolni ...de ettől csak még jobb ,nem mindig az ingyen üzemanyagot égetem,de most hogy felfedeztem az összes mapot itt ezen régióban ,majd bevetek egy csak tartályosra használatos gépet és ezzel majd innen-onnan viszek oda ahol kell és onnan ahol sok van meg "ellopom"...
    Nekem még így sokadjára újra kezdve sem uncsi ,mert így hogy ezek a trailerek megjelentek még változatosabbá és kreatívabbá teszek egy-egy küldit.
    Persze így hosszabban tart és nehezebb ,na meg többe is kerül üzemanyagba ,de ha már hard akkor még teszek hozzá ....
  • Oldgamer
    #3327
    Na jól van, lárom kreatív napjaid vannak.
    Bizony, a néha már-már unalmasba forduló haladásokat így lehet izgalmasabbá varázsolni.
  • eta32 #3326
    PTS Update tölthető....
    Gondoltam kipróbálom mit lehet ezzel a platós szállítóval össze hozni...tetszik...
    Kicsi a rakás....
    Akadály sikeresen leküzdve
  • eta32 #3325
    Az ember leírja részletesen mi a gond a legújabb farakodóval pontról pontra érthetően,még fordítóval is .
    Erre a support.
    Ha lehet képernyő képekkel is mutassa meg a problémákat .
    Nem tudom ott nincs meg nekik a játék vagy nincs pc a közelben hogy elindítsák és lássák azt amit még a Vak is lát....