5871
  • eta32 #3310
    Noooooooooos nem állítom biztosra hogy a kezdetektől benne van a fáról hulló hó,szerintem az elejétől ,de min. 1 éve tuti...
    Ki emlékszik mi volt tavaly áprilisban....
    A rövid vididen az az időfutam ,hangyányit elvetemült fejből pattant ki...
  • eta32 #3309
    Végül is egyet értünk ,pár apróságot ,nem egyformán látunk úgy összességében,de csak ennyi.
    Ami az élsimítást illeti ,vannak játékok amiben ahogy írod csak az fps zabálja de nem sokat tesz hozzá ,viszont van ahol nekem sokat dob rajt és használom ,ha nem is maxon mert úgy tényleg felesleges....
    Ami az árnyékok ki-be kapcsolását illeti,nekem anélkül nem játék a játék ,ha nem tudom használni akkor kuka...
    Nem kell mindent maximumra tekerni ,főleg ahol ahogy írod is sok teljesen felesleges ,csak zabálja az fps-t ,de azért én is végig szoktam egy adott játéknál próbálni melyik mit tesz vagy vesz el a vizuális élményből.
    Nekem pl a köd kifejezetten kell a játékba és szeretem,számomra egy plusz hangulatot kölcsönöz...
    Aki nem az kikapcsolja,nyilván ettől se szebb se csúnyább nem lesz a játék.
  • Jóózsf István #3308
    Ezt már ötödszörre felejtem el... Van új ficsőr a játékban. Remélem, hogy új, mert ha azt mondjátok, hogy a játék megjelenése óta benne van, akkor át kell értékelnem a mentális képességeimet!
    Igazi hülyegyerek ficsőr, de még nekem is tetszett az első három alkalommal és még most sem zavar. A jelenség: Havas pályán, ha nekimész, vagy rákötsz csörlővel egy fára, akkor hullik róla hó! Mit kívánhatunk még?

    Ezt meg, csak úgy.
  • Jóózsf István #3307
    Újabb Remoh agyvihar Ha valaki ráismer a pályára a neve sem titok: Downhill
    Jelezze már, hogy ez megfelel-e annak. Erős a gyanúm, hogy a fejlesztőnk nem tud megszabadulni a beidegződéseitől. Az előző felújítása A Bog (A mocsár) nyilvánvaló okokból lett egy merő sár, De vajon ez a pálya?

    Endy!
    Nyilván nem a matek részével nem értünk egyet, mert az tény.
    Számomra az volt furcsa, hogy a visszavett beállításaimat minősítetted úgy, mintha engem nem érdekelne, hogy számítástechnika és a játékgyártás hőskora óta eltelt "tíz év"
    Értem, hogy ezt miért mondod, de vitatkozom vele. Szavaidból azt szűröm le, hogy ha minden beállítást felrántunk maximumra akkor kapjuk a legjobb képet. NNNA, EZZEL VITATKOZOM!
    Egészen biztos vagyok benne, hogy a végfelhasználói igények tévútra és vagy túlzásokba hajszolják a készítőket. Ne menjünk messzire (Ugyan nem grafikai beállítás kérdése, de...) Itt van például a lötyögő rakomány kérdése. Agyrém! Mindennel ellenkezik, de leginkább a józan ésszel. Benne van a játékban? IGEN!
    Most nemrég azt vettem észre, hogy az autóra FELSZERELT minidaru is mocorog. Sejtheted, hogy mit gondolok róla.Segítek: Benne van az elképzelésemben egy szöges léc és a fejlesztők tarkója.
    Próbálom érzékeltetni, hogy a drága (Maximum beállítás) nem mindig jó. Bármennyire is logikátlannak hangzik. Egész egyszerűen csak annyira próbálnak megfelelni a játékosoknak, akik kínjukban már ekkora f.szságot is képesek kitalálni mint a mozgó rakomány és felépítmény. Ha ebből indulunk ki, akkor igenis lehet, hogy a maximum beállítás bármire is vonatkozzon, már művi érzetet kelt.
    Van még egy érdekes dolog, amin tudunk vitatkozni. Soha a büdös életben nem használtam élsimítást. A nép azt mondja, hogy anélkül recés a tárgyak széle, vagy épp csak a vonalak, amik futnak a játékban. Erre az a megoldás, hogy elmossuk a vonalakat. Igen. Remek. Én meg erre azt mondom, hogy az én szemem jó és nem látok homályosan semmit. Ez meg itt egy KOMPÚTER GRAFIKA aminek ilyennek kell lennie, mert itt tart a világ! Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy .................................
    Dobpergés
    .........................................................
    De most nem olyan hosszan
    .......................................
    VESZEL EGY 4K-s monitort, et voila! Mert ez nem recés!
    Gyorsan oszlassuk el azt a képzetet, hogy én a négykás monitoromra verem. Csak nagyon ritkán szoktam!!! Azon felül irigyellek is benneteket, hogy ti körbeveszitek magatokat kijelzőkkel így egyfajta a térérzetet teremtve. Tényleg irigylem!
    Szóval azért nem engedek ezekből a dolgokból, mert ezt így gondolom, és tapasztalom. Amikor majd nem így lesz akkor meg foglak (vagy bárki mást) követni.

    HA nem erre-ezekre gondoltál, akkor szólj. Megvitatjuk!
  • RJoco
    #3306
    Ez a színvakság hogy működik?
    Születésed óta vagy az, vagy később lettél az?
    Csak azért kérdezem, mert sosem értettem, hogy színvakok miért nem csinálhatnak ezt-azt.
    Vagy esetleg ez olyan, hogy mondjuk a sárga sárga, de a zöld is sárga?
  • RJoco
    #3305
    Szerintem a 4xFHD=/=4K.
    De amúgy megnéznék egy ilyen beállást. Kíváncsiságból éppen meg is tehetném. Pont van egy 27-es monitorom a pincében. Igaz, hogy csak 60 Hz és olyan kerete van, hogy ihaj, valamint nem tudnám a monitorokat sem elrendezni, már a 3x27-nek is nehéz volt megfelelő konzolt találni, de ettől függetlenül megtehetném.
    Viszont számomra sokkal érdekesebb lenne egymás mellett a 4. Vagy akkor már inkább 5, mert nem szeretem, ha a kép közepe a monitorok illesztésénél van. Jó széles lenne.
    Az álmom egy 9 monitoros felállás. 3x3 elrendezésben. Csak nem lenne egy kártya sem ami kihajtaná. Az meg jó kérdés, hogy vajon 3 kártya, kártyánként 3 monitorral 8x4x4 csatolással mire lenne képes.
    Természetesen 1 kártya esetén is meg lehet oldani a dolgot DP splitter segítségével. Darabja legalább 100€ és 3 kell is hozzá. És X4 vagy Elite esetén még talán nem is lenne vészes az FPS. Űrjátékoknál általában ez nem annyira kényes dolog, illetve nem annyira megterhelő, max, ha bolygóra szállok vagy állomásra dokkolok.

    A beállításaiddal nagyjából egyetértek. Én is rühellem, ha a szemem láttára képződik a táj. Vagy épp tűnik el.
    Van is egy olyan hibája a játéknak, hogy a kép szélén hirtelen tűnnek el az árnyékok. Baromira zavaró, igyekszem nem koncentrálni rá, mert mire odanézek, már nincs semmi érdekes. Addig sem volt mondjuk.
    Annak meg tényleg semmi értelme, hogy az ember feltolja a grafikát, aztán egy köddel el is intézte a látványt.
  • eta32 #3304
    Igazad van .
    Mindenki elmondta a maga álláspontját,te inkább az igazadat amiből egy jottánnyit nem engedsz ,de nem is kell, számomra érdektelen...
    A piros kék korongok nem lesznek jók mert színvak vagyok....
    Valami egy szerűbb nincs...
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.11.06. 17:54:33
  • Jóózsf István #3303
    Én nem említettem monitorokat, de az 1920x1080 az pont négyszer fér bele a 4K-ba!!! AZÉRT NÉGY KÁ! De hogy könnyebb legyen. Rendezd át a monitorjaidat úgy, hogy kettőt egymás mellé teszel Akkor lesz 3840x1080 Most kérj kölcsön az egyik haverodtól még egy huszonhetest és tedd a fennmaradó huszonhetesed mellé. Az megint 3840x1920 Ha most a két kombót egymásmellé teszed, akkor 7680x1080 lesz. De ne tedd, mert az már kurvaszéles. Tedd inkább a másik páros tetejére. És íme. Maradt a 3840 széltében, de magasságban 2160 lett. (3840x2160 = 4K) Hány darab HUSZONHETES monitort használtál fel???
    Holnap elővesszük a piros és kék korongokat...
    Ma úgy látszik nincs jó napod!
    Kicsit értetlen vagy! Mi van veled?
    Iszol te rendesen?

    Azok a beállítások, nekem úgy tetszenek!!! És vagy nem ad többet a nagyobb-jobb beállítás, hogy megérné.
    A táj kirajzolási távolság pont jó példa, (Mondjuk nem a spórolásra! Hanem, hogy a kedvem szerint van beállítva minden) mert azt gyűlölöm, hogy előttem 10 méterrel rajzolódik ki a talaj valódi képe! Ettől megőrültem a korábbi kiadásokban is.
    Az árnyék minőség KONKRÉTAN NEM TETSZIK magasabb beállításon. Soha nem nyűgöztek le egyetlen játékban sem az árnyékokkal. Az talán a legelső amit lehúzok.
    Effektek minősége? Milyen effekteké? A sár gyűrődése? Kipufogó füst? Vagy mondhatjuk bármelyiket. Ki bánatot érdekel?
    Ködöt nem kérem. Szeretem látni amit csinálok. "Megcsináljuk szépre a tájat, de bab.szunk egy ködöt, hogy ne látszódjon!" ZSENIÁLIS!!!
    A fű ugyanazért magas amiért a terep.
    Az ojjekt spórolásból közepes.
    Itt van még pár hülyegyerek ficssőr ami ki van kapcsolva.

    Még szerencse, hogy csak beszélgetünk, mert már kezdtem úgy érezni magam, mintha számon akarnának kérni... Hülyén nézne ki. Jobbára szeretem magam bevallani, ha hülyeséget teszek, vagy mondok, de nem baj, ha időnként szóltok, hogy "KAPJAK MÁR A FEJEMHEZ!"

    Ezt most tényleg a legjobb szándékkal mondom-írom: Az a plusz 1920x1080 sokat számít ám! Másnak összesen ennyit kell kiszolgáljon a VGA-ja.
  • Oldgamer
    #3302
    Köszi a válaszokat!
    Tavasszal egy bakonyi erdőben élőben láttam egy hasonló " jószágot " fakitermelés/rakodás közben, jól le is filmeztem.
    A sofőr csak mosolygott, gondolta a városi hülegyerek nem látott még ilyet...és tényleg nem. Ahogy recsegett-ropogott a kerekei alatt a sok száraz ág az maga volt a gyönyör számomra, mint egy mocorgó dagadt hernyó, átment mindenen. A játékban mindenképpen kipróbálom, a belső nézeti rakodási lehetőség valóban egy kuriózum.
  • eta32 #3301
    " NÉGY DARAB 1920X1080p-t kell kiszolgálnia!!"
    Biztos igazad van ,matekból nem voltam soha jó ,de nekem nem jön ki a 3840x2160....felbontás az általad említett monitorokkal...
    Az meg hogy egy játékot valaki inkább közepes graffal tolja mint sem kihasználná a játék és a hardver adta lehetőségeket,arra utal ,hogy ennyi erővel neki jó a 10 évvel ezelőtti grafika is egy játékba,talán még sok is...
    Értem én hogy szerinted az általad NEM használt dolgok feleslegesek és szerinted semmit nem tesznek a játék szebbé tételéhez ,megint csak egyéni szoc problem....szerintem sokat dobnak rajt ,te így látod a NÉGYKÁBAN én meg másképp full hd-ban....
    Ha ettől pereg jobba nálad az a dob akkor had szóljon...
    Mellesleg az első, aluli beállításoknál "Terrain Draw Distance" eszi többek között egyik legjobban a kártyát ha ultrán van, én médiumon használom ,semmi szembetűnőt nem látok hogy ultrán legyen ,így viszont mehet minden más ultrán, meg van a megfelelő fps és csoda szép a képi megjelenítés....
    De ahogy elnéztem az fps értékeid még így is döcögősen fut,jó ez betudható a PTS szerveren való optimalizálatlan játéknak úgy általában itt mindig gyenge keresztmetszet a készítőknek az fps ..
    Nyilván mindenki másképp használja úgy a játékot úgy a grafikai beállítások adta lehetőségeket ízlések és ficamok...
    Az meg hogy sok hiba van benne ,inkább most legyen mint a kész verzióban ez mégis csak egy beta teszt verzió PTS,majd javítják...remélhetőleg...

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.11.06. 16:27:42
  • Jóózsf István #3300
    Tulajdonképp amit Endy is mond, hogy trélerrel elvinni valahova és ott majomkodni vele arra talán jó. Nekem is ez jutott eszembe mentségére. Mert ugye egy adag kis rönköt tud szállítani. Azzal aztán jó sokra megyünk.
    Vezetés szempontjából teljességgel érdektelen. Terepképességei sem túl jók... Sikerült beleragadnom a sárba üresen, pedig csupa kerék.
    Hát így értendő.

    Endy!
    A képi beállításoknál nálam ugye ki vannak kapcsolva a "hülyegyerek ficsőrök" A felső fele a képi beállításoknak. Az alsó felében a három médium beállítás nem véletlenül van úgy. Egyszerűen így jó. Vagy a jobb, felesleges. Értsd.: "Minek izzadjon a kártya (Igen 1080ti) ha nem feltétlen szükséges."
    De viszont (dobpergés..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
    Rém hosszan
    ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Nálam NÉGY DARAB 1920X1080p-t kell kiszolgálnia!!!
    N É G Y K Á!!!!

    Az megint más kérdés, hogy a textúrák miért lettek ilyen ordenáré csúnyák, maszatosak. Amíg a garázsban van a Kraz, szép zöld. Kint már "koszos".
    Gondolom ugyanazon okból kifolyólag, amiért nincs hangja a darunak a legutolsó frissítés óta!!!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.11.06. 11:11:20
  • eta32 #3299
    Nyilván még béta nagyon.
    Nincs csörlő pont rajt .
    A fülke fordulás fps gyilkos,stb
    Van még mit reszelni rajt ...
    Viszont nekem már most kedvenc....
    Miért ?,nem másért pont a fülke nézetben való rakodás miatt.
    Még jó hogy eddig 1 fahordásos küldit nem teljesítettem.
    Már ki is találtam a funkcióját.
    Saját lábán vagy épp traileren oda viszem ahol rakodni kell ,majd CSAK ezzel rakom fel az összes elszállítandó fát mindenhol...simán lehet a long fákat is pakolni vele...
    Az FS szériában is imádtam ezen részét....
    Legyen már valami realizmus a farakodásban is ne csak külső kamera nézetben bohóckodjunk.
    Mentem vele azon kívül hogy pattog ahogy @Józsi is említette nekem nincs gondom az irányítással,erre a trailerre is teherrel feljártam.
    Nem mondom hogy tökéletes ,na de melyik kocsi az ebben a játékban....
    Az új Kraz megint bejövős így elsőre ,de még sokat nem próbáltam, ami fontos a belső nézete számomra megfelelő ,na megy úgy összességében brutál gép.
    Forever Forest...


  • Oldgamer
    #3298
    A videóban a képakadozást nagyobb problémának látom, mint magát az új járművet.
    Az utóbbi miért nem jó semmire!? Úgy kérdezem, hogy sem a targoncával, sem ezzel a " Foresttel " nem volt még dolgom a játékban. Rakodás szempontjából kuka? Vagy?
  • eta32 #3297
    Ha jól emlékszem neked is gtx 1080ti-van hogy hogy olyan alacsony graf beállításokkal tolod.???
    Nálam maxon megy pedig 3x27" kell kiszolgálnia...
    Ha tévednék akkor bocsesz...
  • Jóózsf István #3296
    Kábé arra jó, amire a villás targonca: SEMMIRE! (kis túlzással!)
  • Jóózsf István #3295
    Eddig sem vitték túlzásba a tájékoztatást. Főleg a fejlesztések terén, de ez mindent felülmúl. Persze a semmit nem:

    16.1 Changes

    Added new truck - Tayga 6455B
    Improved photo mode
    Various maps and localization fixes

    16.2 Changes

    Added new vehicle - Aramatsu Forester
    Further bug fixes and improvements for photo mode
    Various maps and localization fixes

    Mindezt egy hozzászólásban a PTS 16.1-es témában!!! Aminek, mint tudjuk 16.0-nak kellett volna lennie!!! Micsoda precizitás!
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.11.06. 06:02:52
  • Jóózsf István #3294
    Mutattam már?
  • Jóózsf István #3293
    Hogy mire jó, azt nem tudni.
    De, hogy nekem törzscsukló iszonyom van az hétszentség!
    Tudok tolatni a zsámolyos póttal. A félpótot oda teszem be ahova akarom! Ezt a nyüves szart nem tudom vezetni. Simán előre sem. Igaz, hogy ennek mindegy, hogy előre vagy hátra... Egyszerűen nem emeli be az agyam, hogy hol az eleje, hol pedig a hátulja dominál! Agyrákot kapok tőle!
    Ja, és rugózása zéró! Van felfüggesztése, mert a tengely párok himbán vannak, de úgy pattog, mint egy forma 1-es autó.
    Apropó forma egy!
    Eljött az ideje egy kis abált szalonnának hagymával a második szabadedzés mellé. Amúgy is épp borultam, mert már megint nem ott jár az agyam, ahol kellene.

    Készüljetek, hogy a hatodik fázis rohadt fárasztó lesz. De nem rossz. Szépen vannak fűzve megint a küldetések. Ebben egyre jobbak a srácok (elenbétékúhácéPLUSZ-ok!!!) Nehogy megkövezzenek a bu ...langyosok!
  • RJoco
    #3292
    Hű, de vagány!
    Jól látom, hogy csak rövid fára jó?

    Tovább próbálgattam ezt a Boost-os nyavaját, de nemgyerebe. Hibák keletkeznek a képen. Pixel hibák.

    Nem kizárt, hogy mod frissítés. Már rég nem indítottam el én sem. Pedig be kellene fejezni a terrán szálat, mert az most csak úgy lebeg a semmiben.
  • Jóózsf István #3291
    Bakker ez az epic egy kalap fos. Most nézem, hogy mintha nem úgy mennének a dolgok, ahogy megszoktam. A járművek is rém fosul haladnak a sárban. Ez valójában nem most volt, hanem órákkal ezelőtt!!! Gondolom valamiért kiléptem és közben lefrissítette a játékot. Mivel mod autóval megyek (Főnix) nem volt annyira szembetűnő a változás. Csak, gondoltam kicsit igazítok a legújabb bicajomon, (ha egyszer szarul rakták össze!?!?! elkezdtem túrni a fájlok között és azt látom, hogy "De birka vagyok, hisz ezt ki sem cseréltem a legutolsó frissítés óta. Aztán látom, hogy a másikat sem, meg a harmadikat sem és tulajdonképp egyiket sem! Itt már leesett tantusz!

    Jocó!
    Az szerintem mod frissítés volt. Minden nap ránézek az X4 steam adatbázis oldalára, amiből látom, hogy EGYÁLTALÁN KÉSZÜLŐDNEK feltölteni valamit. És igen! Készülődnek, de még biztos, hogy AZT nem kaphattad meg!
    Nagyon várom már!
    Épp akartram írni neked, hogy de nyomnék egy kis X4-et, de hát azzal a bányászattal és a diavetítéssel... Ehhh!


    Jajjj! Majd el felejtettem: Lesz új munkagépünk. Egy fakitermelő. Meg ne kérdezzétek, hogy mit tud majd csinálni! De lehet, hogy csak egy rakodó lesz!
    Jó. Akkor egyik se!
    Ha valakinek az előző link nem felelne meg...
  • eta32 #3290
    Hogy én is had dicsérjem a fejlesztők logikáját,nem nem ez tömény szívatás ,semmi logika nincs benne..
    A Zikz egyik fejlesztését betették Taymyrba összkerék,ami mint tudjuk majd Amur régióban sokára következne ha sorba mennénk.
    A kolob 74760 aktív felfüggesztésért meg szaladjak el nem a sarki közértbe....hanem yukonba.....
    Persze anno ezek nem így voltak míg nem jöttek ezek az új régiók és mappok....
    Nem nagyon lesz más választásom megkeresem Taymarba a kétéltű veszedelmet tuz tatarin és bedobálom minden hova ahonnan kellenek a fejlesztések ...
    Megcsókolhatnák a hátsóm jobbik felét....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.11.05. 16:24:31
  • RJoco
    #3289
  • eta32 #3288
    @Józsi csak szólok töltheted a PTS újabb frissítését 1.29GB
  • RJoco
    #3287
    Így már érthető, csak eddig nem tudtam, hogy ez így van.
    Az, hogy a játék kukának nézi, kit érdekel? Az a lényeg, hogy működjön.

    Amúgy meg ne idegeskedj annyit, mert a konnektorral sem kell játszanod és anyukád mégis szomorú lesz.

    Lehet, hogy adnod kellene egy kis pihit a játéknak.
    Mostanában jött némi foltozás X4-hez. Fogalmam nincs mi, nagyon kicsik voltak a frissítések. De lehet, hogy orvosolták a bányászatot.
  • Jóózsf István #3286
    Természetesen én vagyok a hülye!
    Egyrészt mert ezzel a játékkal játszom, ahelyett hogy a kukacommal és vagy esetleg a kukacommal és egy fali dugaszoló aljzattal, amiben hálózati feszültség és áram van. Esetleg lehetne a közvetítő közeg a vizeletem!
    Másrészt, mert nem tanultam meg úgy gondolkodni, mint a fejlesztők.
    Harmad részt, meg azért, mert még mindig azt gondolom, hogy ők logikusan gondolkodnak!

    Szóval a rönk állomáson CSAK EGY SZÁL rönk van! Az összes többin hárommal oszthatóan vannak. Ami így már logikusnak mondható!
    Szóval ez csak egy icike-picike hiba. Ami előre hozta a halálomat néhány hónappal, de kit érdekel?!?!
  • Jóózsf István #3285
    Linkeskedtem már a Freightliner 114SD-t?
    Nem lettem bele szerelmes. Amolyan tizenkettő egy tucat darab. Nincs vele semmi gond egy nagyon aprócska tételt leszámítva.: Az a mopedautósan morgó hang gázadáskor... Na, az vajon hogy jött ki? Botrányos, amit ebben a játékban a hangokkal (És minden mással) művelnek!
  • Jóózsf István #3284
    Ezt kelj fel jancsi matt mondod, vagy általánosságban? Mert ettől még nekem van bajom a játékkal épp elég!
    Most például belefutottam egy pofonba.
    Elmentem fáért egy médium gépes és egy hosszú zsámolyos pót kombinációval. Odaérek a fakitermelésbe és kiírja, hogy a "pótot nem tudja automatikusan megpakolni, mert nincs hely!" Bármit is jelentsen ez. Mivel ez az utolsó küldetés és konkrétan erre kapom meg az új Kraz-t mentettem. De milyen jól tettem!!!
    A felrakón ugyanis egy "darab" hosszú rönk van. amit én természetesen úgy értelmezek, hogy egy adag, azaz 3 szál!!!!
    Mert ugye lekötetlenül nem lehet szállítani, tehát nem lehet egy szál!!!!!
    Átváltottam kézire és láss csodát: TÉNYLEG EGY SZÁL VAN CSAK!!! Persze ebben semmi csoda nincs, hisz eddig is ennyire volt ostoba a játék, a csoda az, hogy EZ MÉG MINDIG ÍGY VAN! Mi a büdös picsáért nem teszik ezt helyre? Nem létezik, hogy ez csak engem zavar! A világegyetem melyik pontján logikus ez így???????????????
  • Jóózsf István #3283
    A következő fokozat, hogy ideültetem anyukámat, hogy játsszon helyettem!
  • eta32 #3282
    Most van a játékban normál és hard játék mod .
    @Józsi a harmadikkal tolja amit ő maga fejlesztett ki magának....
    Ez kérem az Ultra Easy mod
  • Jóózsf István #3281
    És a következő malőr:
    Lejelentettem hibának, hogy az a kilátó nem működik...
    Hát persze, hogy nem! Amíg a küldetést el nem végezzük hozzá!

    Ma már nem kellene semmihez sem nyúlnom!

    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.11.04. 20:52:59
  • Jóózsf István #3280
    Annak a felfüggesztésnek nincs semmi baja! Az egy tönkretehetetlen felfüggesztés annak, aki árkon bokron keresztül repked egy teherautóval. Így tudta megoldani Bartelbi, hogy ne sérüljön. Nemes egyszerűséggel nincs egészség pontja, így nem is tud belőle veszteni. Hátránya, hogy a játék kukának nézi!

    Öööööö. Helyesbítenék.: Egyrészt mert össze-vissza beszélek, (MEGEN!) másrészt mert baromi vak tudok lenni!!! Hát itt van a küldetésben, hogy lesz nekem teljesen ingyen (épp csak vért kell izzadni érte!) KRAZ-om!!!
  • RJoco
    #3279
    Te mindig tönkrement felfüggesztéssel mászkálsz?

    Nagyon ügyes vagy!
  • RJoco
    #3278
    Pontosan emiatt a dolog miatt vettem a piros proci mellé piros vga-t.
    Viszont a nevére már nem emlékeztem.
    Azt, meg, hogy így jól eldugták az anyuk 3,14...
    Köszi az infót!
    Most már be van kapcsolva a bios-ban a funkció. Mondjuk a másodiknál max Auto-ra válthattam, Enable nincs.
    A játék elég szépen javult.
    Már kezdtem örülni, mikor jött egy 57 FPS-es akadás. Ehhez természetesen játszani kellett egy kicsit. Viszont haladáskor már 120 fölött is tartósabban volt az FPS, sőt, volt ahol 144-en volt pár másodpercig. 100 alá ritkábban ment.
    Ezt a Boost-ot bekapcsoltam.
    Meg a Bővített szinkront is.
    Így hiba volt a képen.
    Úgyhogy játék közben kapcsolgattam a radeon szoftverben, meg próbálkoztam mással is, így még több hiba lett a képen. Főleg mozgásnál.
    Úgyhogy kiléptem a játékból és kikapcsoltam mindent, mint ahogy eredetileg volt.
    A fentebbi eredmény ezzel a végső beállítással jött létre.
    Most visszakapcsoltam csak ezt a Boost funkciót.
    A játékot szerintem majd csak a hétvégén tesztelem ismét.
  • Jóózsf István #3277
    Nahhhhh! A kattintásvadász MAJOM is felébredt!
  • Jóózsf István #3276
    Erre nem tettem volna egy lyukas garast sem.
    Mondjuk én tudtam, hogy milyen a terep, ahol lejövök.
    Meg azt is tudtam, hogy egyrészt zseni vagyok, másrészt meg kib.ott ügyes.
    Nnnnna! Mielőtt porrá égek a hiúságok máglyáján...
    Picit bepiszkáltam a kedven félpótomba: Megnöveltem a súlyát és lejjebb vittem a tömegközéppontját ("Már megint kezdi...!")
    Ezáltal, ha nem is teljesen úgy, ahogy gyerekkorunkban megszokhattuk, de létrehoztam egy Kelj Fel János hatást. Amikor megfogtam a felborított üres pótot valamelyik oldalsó emelési pontján daruval és elkezdtem emelni, akkor szó szerint talpra állt. Arra törekedett, hogy a kerekei legyenek alul!
    Ha ezt ti próbáljátok meg otthon, akkor egyrészt nem bírja el a darutok, mert mint mondottam volt ká-sokat babráltam vele, másrészt nektek ott himbálózna az oldalán...
    Mondom hogy zseni! GÉNIUSZ! (csak hogy idegen szó is legyen benne!)

    Komolyra fordítva...
    Nagyon örülök az új Kraz-nak. Méltatlanul hagyták ki eddig a játékból. És bár mint Tayga jelen van, de az mégsem az. Erről már fejtegettem a véleményem jó-multkorában.
  • Jóózsf István #3275
    Igen. Közben kisakkoztam, mert akkora titok, hogy se jegyzék se semmi nincs róla, közben meg elég rendes munkát végeztek. Eddig egyetlen küldetésnek sem volt jutalma. Most már van. Javítottak egy villanyoszlopot is. (Mást én nem vettem észre) Viszont most meg a textúrák általában olyanok, mintha koszosak lennének az autók.

    Közben fény derült egy kis turpisságra is, amit egyik nyomorult jücsüber sem jelentett be. Mégpedig, hogy lesz új (Régi) KRAZ a játékban, de DLC-ben. Valószínűleg fizetős lesz. Mindegy, mert a Kraz modok nagyon jók. Így vagy úgy de lesz olyanom. Akár pénzért is. És majd annak a modját is lehet tölteni. Azt tudtátok, hogy ha nem fizettetek elő valamilyen járműre, akkor a mod verziója sem lehet a tietek. Be kell építeni minden ilyen mod-ba egy ellenőrző rendszert...
    Ez már egy létező működő dolog. Ebben a tekintetben kíváncsi leszek, hogy mi lesz a már fent lévő Kraz modokkal?!?!??!
  • eta32 #3274
    Most tölti 1.49GB PTS
    Reggel 10 körül még nem volt semmi....
  • Jóózsf István #3273
    Öööööö, Kicsit beültettek a hintába.
    Az EPIC eddig 16.0-nak hívta a Mostani PTS-t. A fórumban ugyanezt a verziót 16.1-nek hívták. Ennél fogva nem tudom, hogy most az epic csak átnevezte 16.1-nek, vagy valóban jött frissítés.
    Valaki tetten érte az epicet, hogy tölt le valamit?
  • Jóózsf István #3272
    Jocó!
    Ez be van kapcsolva nálad? Történik valami ha ki-be kapcsolod? Ez csak piros-piros felállásban működik.
    Hülye vagyok! Össze kevertem ezzel!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hagyományos Windows-alapú PC-rendszerekben a processzorok egyszerre csak a grafikus memória (VRAM) egy részéhez férnek hozzá, ami korlátozza a rendszer teljesítményét.

    Az AMD Smart Access Memory segítségével az adatcsatorna kibővül, hogy a GPU-memóriában rejlő teljes potenciált kiaknázza, kihasználva a PCI Express® sávszélességét a szűk keresztmetszetek megszüntetése és a teljesítmény növelése érdekében.

    Csodát nem kell várni tőle, mert max 11%-ot hoz!
    És ezek a feltételei:

    Hardware

    AMD 500 Series Motherboards
    Select AMD Ryzen™ 3000 Series Processors8 - Latest Motherboard BIOS based on AMD AGESA 1.1.0.0 or newer. (Nnnna ezt nem is tudtam! Igazság szerint furcsa lett volna, ha nem teszik lehetővé, az egyel ezelőtti termékeknél (3000-es sorozat) Lett volna zúgolódás! (Volt is!)
    AMD Ryzen™ 5000 Series Processors
    AMD Radeon™ RX 6000 Series Graphics

  • eta32 #3271
    Ja én is csak néztem mint...hogy most akkor hard mod miatt kerültek ezek így ebbe a formába a mapokra....???
    Én nem irkálok át dolgokat amelyik nem jó azt nem használom vagy csak minimálisan ha muszáj ennyi.
    Freightliner 114SD pont emiatt szeretem mint írtam is majd az egész Alaszkát ezzel toltam le .
    Továbbra is a Kolob 74760 a kedvenc anno Taymyr és Kolát is azzal toltam le.
    Szerintem simán leveri az összes Tátrát.
    A tatra 813T na annak a belsője ,jobban mondva a tükrei nem jók.
    A Főnixet rendbe rakták most már jó a belső nézet igaz a tükrök kerülhettek volna kijjebb hogy jobban hátra lehessen látni ,de elmegy kategória.
    A tatra Force T815-7 is jó,ilyen szempontból a Zikz 605R is.
    A kicsi Tátra botrányos ,nem is értem minek a játékba...meg sem jegyeztem a nevét ,közöm nem lesz hozzá az tuti.
    Ami a Hard-ot illeti hát ez már csak ilyen ,nekem pont emiatt tetszik....jó én veled ellentétben nem vagyok az a sietős tudjuk le minél előbb...
    Ha ebben a tempóban haladok mire kijön a 2. évad vége akkor leszek a 3/4-nél a játéknak,de lehet csak a felénél...