5868
  • eta32 #3547
    Ja köszi a vidit .
    Ha lennél oly kedves és pontosan leírnád hol melyik xml kell és mennyire átírnom...szívesen venném...nem is találtam xml....
    Ja hát alapból ez a kocsi tényleg egy vicc....
  • Jóózsf István #3546
    Igen. Hisz az eredeti már eleve nem tud vontatni semmit. A hátsó daru meg már végképp kiváltság! Ja és Quad Steer!!! (Ami nélkül szerintem ki sem kellett volna adni. Pontosan tudom, hogy mire volt alkalmas az eredeti módosítás nélkül. SEMMIRE!
    Csináltam neked egy kis demonstrációt is, hátha kedvet kapsz az xml szerkesztéshez. Hátrébb toltam valamivel a fülke kamerát. Így most ezt lehet látni benne. Hasonlítsd össze a te járműveddel...

    Ezzel a körúttal el tudtam cseszni egy fél napot. Lőttem róla a egy felvételt is,n (nem az egészről!!!) de közbecsúszott egy kis malőr és véletlenül nagyra sikeredett. Talán holnapra fenn lesz nézhető formában.
  • eta32 #3545
    Ez a gép mod ,nem?
    Mert az eredeti nekem annyira nem jött be ,igaz hosszú sok ráfér de szűk fordulókba nem ideális ,és akkor még finoman fogalmaztam...
    Na meg a pót is mod?....
    Erre a térképre mentem a minap felfedezni 2 tatarinnal a 4-ből 2 tornyot sikerült elsőre felfedeznem ,a másik kettőt üzemanyag hiányában nem sikerült elérnem,ja és félig totálkáros lett mind két tatarin...recoveryvel vissza a garázsba....
    Majd ha megint erre jövök akkor nagyobb erőket mozgósítok meg.....
    De tényleg utálatos egy térkép....

    Bele kezdhetnél egy HARD karrierbe is ,mindjárt lenne feladat.,,,,
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.01.13. 08:06:44
  • Jóózsf István #3544
    Mivel nálam uborkaszezon van és az egy hónapos szabadságom alatt félő, hogy megzavarodok, kitaláltam azt a feladatot, hogy ezzel a szerelvénnyel, körbeutazom minden régió minden térképét. Kivéve a roppant utálatos kettővel ezelőtti kiadás kieső kis gané térképét! Ide a lábam be nem teszem többé!
  • RJoco
    #3543
    Alaszkában is kell ilyen csöveket szállítani.
    Én rádobtam kettőt egy 8-as pótra, majd nem messze a lerakótól átraktam az általatok említett pótra, de csak egyet. Hatalmas szenvedés volt vele eljutni a lerakathoz. A következőt a piros négy helyes pótra raktam.
    A harmadikkal meg mentem egy teljes karikát.
  • Jóózsf István #3542
    Pontosan ahogy mondod. Kettő egymás mellé elfér kényelmesen, a harmadik meg lesúlyozza középen a kettőt. Szemből és hátulról gúla.
    Én sem használom semmire soha. De az egyik mod pályán jött egy ötlet rá és bejött.
  • eta32 #3541
    Ja értem,de azt hogy, 2 egymás mellé ,1 meg hegyéje gondolom.
    Nem szeretem azt a pótot széles és hosszú a szűk fordulókba és a nagy dimbes dombos részeken még inkább elakad....
  • Jóózsf István #3540
    HA gúlás csőszállításra kérdeztél vissza, az gyári pót. Ami a magas nyereghez passzol (Nehéz félpót. Minden különleges szállítmány alapja!!!) és nem a hosszú változat! A játék legeleje óta benne van!
  • eta32 #3539
    Majd későbbi mapokon nem csak a korláttól lesz defekted....
    Most Donban a betonok és sziklák a úton is az ellenségeim lettek,volt hogy hátsó és középső pukkant ki egyszerre az 5 tengelyesen...
    Vagy a taygán a középső hátul....
    Pedig volt hogy tényleg óvatos voltam,de hiába,ennyi szervizt mint itt még 3 első mapon nem csináltam mint itt...
  • eta32 #3538
    Én eddig 2x3 néztem be oda ,de hamar rájöttem hogy nem az én világom ,pedig a MR-nél sok modot használtam,,,de valahogy ott jobban meg volt ez oldva mint itt.
    Már az is milyen hogy a teszt mapra akarok menni valamit kipróbálni és minden frissítés után vagy nem tudom mi az oka de be kell jelentkeznem ,email cím, plusz kód...mekkora hülyeség .
    Könyörgöm nem bank ez ....
  • RJoco
    #3537
    Nem adom el.
    Defektet leginkább csak akkor szoktam kapni, ha csúnyán szalagkorlátnak futok. A futómű, meg a motor viszont gyakran szokott sérülni. A tank csak a földben hagyott tönköktől. Nem is értem, hogy miért nem lehet kiszedni. Direkt szopatják a játékosokat. Az úton hagyott kisbolygókkal együtt.
  • RJoco
    #3536
    A Banditára is fel lehet tolni. Nem sokkal stabilabb. Lassan kell menni. Ügyes is volt, mert ezen a térképen csak egyszer borult fel. Az is azért, mert megint tök sötét volt és nem láttam, hogy milyen mély a víz. Ettől eltekintve meg is voltam magammal elégedve, ügyesen vezettem. Főleg, hogy ezen a térképen nem kevés ferde út van.
    A Taygát már most szeretem. És még fejlesztés sincs rá. Egész jó lett a hangja is. Jól is fordul. Lehet, hogy a Tatra le lesz cserélve.
  • eta32 #3535
    Ja nem volt vele semmi gond.
    De ott a telepen és még pár szivatós helyen kaptam a hibákat a defektekről nem is beszélve...a tankolás meg csak nyelte a lóvét,meg még nyeli is mert nem végeztem ....
    Jó de nekem nincs mod kocsim pótom ,gondolom amiről írsz az olyan nem ?
    Ja hát már ahhoz sokat Runneroztam hogy ugyan azt az utat 3x tegyem meg ha nem muszáj...
    Most még a híd építéshez is kér rengeteg long fát még ott is kell majd okosságot bevetnem...
    Na meg a fakockákhoz hogy tudjak a hídhoz vinni,kell vinnem rengeteg farönköt a fűrészüzembe hogy termeljen.
    Azt nem tudod hogy ha oda generátort viszek az által is beindul az üzem ,vagy csak ha fát viszek akkor,de lehet valamire rosszul emlékszem korábbról???,
    Azért már megvan a nagy tátra is nagyon nem ájultam be tőle ,jó lenne itt is az aktív felfüggesztés ,ja az alacsony nyeregről nem is beszélve ,valahogy ezekről a nagy batárokról lemaradt direkt gondolom....
    Azért volt pár kényes szitu ,sokszor nem is értettem mitől kerültem ilyen helyzetbe....de szerencsére nem kellett mentenem,
    Az első utón....az új tátrával...
    aknamezőbe hajtva
  • Jóózsf István #3534
    Ezzel találkozott már valaki? Nyomát sem találom.
    Itt emelném ki, hogy a modböngészőben keresni, legyen az a weben vagy a játékban, olyan mint Zuzu Petasszal beszélgetni!
    Vagy a modkezelő tök hülye, vagy ami valószínűbb a modderek! Mert teszem azt hogyan kerül egy jármű a térképek közé? Úgy, hogy a degenerált rossz címkét ad neki! Vagy ugyanez a pótkocsikra...
    De ne rugaszkodjunk el ennyire... Miért nem kereshetek az összes térképen egyszerre? Miért KELL nekem megadnom, hogy ősz, tél, tavasz, vagy nyár?
    Olyan az egész, mintha egy tébolyda üzemeltetné! Ha én lennék a gazdája, csak rászólnék a gyökérre, hogy: "Hé! Ez a mod szerinted ebbe a kategóriába tartozik?"
    De úgy látszik csak engem zavarnak ezek a dolgok.
  • Jóózsf István #3533
    Jajj! Vigyázz akkor, amikor a Tátra gyárban helyreállítod a csövet ami a levegőben fut. Lehetőleg semmilyen jármű ne legyen alatta, mert felfűzi a tartóoszlop. Nem keveset szenvedtem, hogy az átszúrt pótkocsit elhozzam onnan!
    Lehet, hogy már későn szóltam?!?!?
    Azért zsiványságért neked sem kell a szomszédba menned! A hosszú csőszállítás mindenkiből kihozza a okosságot!
    Hosszú csövet amúgy a magas nyerges félpóttal lehet leghatékonyabban szállítani. Hármat gúlában! Sajnos így egyik sincs lekötve, de amint látom, ez nálad sem kizáró ok.
  • eta32 #3532
    Én pedig azt húzkodok Donban és nagyon jól teljesít ahogy máshol is sőt....
    Csőszállítás...
    Csőszálítás ,már a másik oldalon....

  • eta32 #3531
    El ne add,most Donban nyomom és a nagy ballonos kerekekkel nagyon adja,meg úgy mindenhol jól teljesít az egyik legjobb...
    Persze nekem már rég rajt van minden.....
    Azt hittem séta galopp lesz ,de azért annyira nem....
    Amit keresek majd mind megy tankolásra....no meg ennyit nem szervizeltem eddig ,kb a 8. defektnél járok,pedig tényleg óvatos vagyok...
    Kemény főleg a Tatra gyár felépítése.....
    Az Aramatsu Forester ezért is kifizetődő nem kellett 3x fordulnom,igaz le kellet pakolászni 6 rönköt meg vissza de azt meg élvezem...
    Igaz picit nagyobb sár és víz és vége van ,de majd utaztatom traileren ,de itt most nem kellett messze mennem a küldihez hogy a fahíd meglegyen.
    Aramatsu Forester
  • Jóózsf István #3530
    A Banditánál csak egy instabilabb jármű van az pedig az ANK! És mintha a banditára is felmennének a hordó kerekek?!?!? Azzal talán stabilabb.
    Szerintem szeretni fogod a Taygát, ha nem akarsz vele sima zsámolyos pótot húzni!
  • RJoco
    #3529
    Az ilyen alkalmakat szeretem.
    Vegyem fel A pontban a cuccot, tegyem le B pontban. Ott vegyek fel mást és vigyem C pontba.
    Vagy amikor be kell rúgni a HUB-ot. Vigyek üzemanyagot és utána korlátlan mennyiségben tankolhatok. Vigyek autó alkatrészeket és máris rendelkezésemre áll az utánfutó raktár és javító műhely.
    Ezek olyan pihentetőek.
    Amit nagyon hiányolok, hogy a HUB egyik bejáratánál mocsaras a terep és erre nincs semmi feladat, hogy pl. betonlapokat fektessek rá, vagy fahidat csináljak.

    Kipróbáltam a begyűjtött Taygát, nagyon tetszetős. Ráraktam a THMS kerekeket, így mocsár nem akkora akadály. Sajnos még csak a 47-es megy rá, mert a fejlesztések egy másik térképen vannak. Emiatt elég gyengécske is. Stabilitásra jobbnak tűnik, mint a Bandita, de majd igazán akkor derül ki, ha az emelt futóművet teszem alá.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2022.01.11. 19:30:31
  • eta32 #3528
    Igazából olyan mint egy MTZ-t vezetni olyan traktoros...
    Az hogy saját magát üresen Donban is alig tudja vonszolni a sárban és a nagyobb vizeknél már kapja is a motor hibákat számítottam anno mikor még PTS-en volt.
    Igazából a belső kabin nézetes fapakolászás ami miatt rákattantam....
    A terv az hogy egy szállító traileressel oda viszem ahol fát kell pakolni ,igaz plusz macera ha úgy vesszük ,de eljutni vele bárhova a saját lábán na az sem egy séta galopp....nem is akarom arra nagyon használni,ez előbb felsorolt hibái miatt....hiába a sok kerék és még ha utána akasztanék pótot...teljesítmény az lófütty...
  • eta32 #3527
    Ja Ja semmi gond....
    Az egyik kedvencem az azov 73210 taymarban már elérhető persze a legfontosabb ,az aktív felfüggesztését elrakták 4 régióval arrébb Amur,annak is a legnehezebben megközelíthető részébe és térképére....
    Kb több nap mire egyáltalán oda el tudok jutni hogy átkelhessek arra a térképre...
    Ez a régió amúgy is a legelvetemültebb,hardon nincs sehol tankoló lehetőség....most a 2 tatarinnal felfedeztem az első mapot és a másikat ahova át tudtam menni,de csak félig mert 2 torony hiányzik még...persze tele tankkal hibátlanul.
    Eredmény: 2 full üres tank és félig totálkáros kocsi a semmi közepén...
    Mehetnék értük, de többe kerülne a mentés mint a recovery,időt nem is számolom....
    2000 a recovery nem nagy ügy.....
    Lehet mondani hogy én majd megmutatom nem vetem be ezt a modot ,de itt hardon sokszor más lehetőség nincs hogy előbbre juss és ne csak @zopasd magad .
    Mert ez a régió erre készült tömény elvetemült szívatás... a Don régió ezekhez piskóta....
    Biztos kirúgták addigra a cégtől azt aki ezt készítette...
    Na megyek is vissza Donba kicsit összeszedni magam ,meg jól fog esni egy kis relax....
  • Jóózsf István #3526
    Azt nem tudom, hogy régen hogy volt, 15 vagy 16-os "ficsőr", hogy ha egyébként nem vagy jogosult egy konkrét járműre, azt modban sem kaphatod meg!
    Van ebben ráció, hisz fejlesztőknek bevételük van abból, hogy neked megvannak a DLC-k. Így utasították a moddereket, hogy nem tehetik lehetővé a kerülőutat. És erre van is figyelmeztetés a modokban!

    ENDY!
    És tetszik az erdész jármű? Azt gondolnám, hogy pont a belsőnézetes felhasználóknak a rugózás teljes hiánya okozhat némi kellemetlenséget. Engem nagyon lesújtott!
  • Oldgamer
    #3525
    Jól van na, csak kicsit szekáltalak ám, tudod itt a " klubban " ez néha elengedhetetlen.
    Egyébként igen, így hogy részletezted a dolgokat teljesen igazad van, belső nézetből játszókat alapból tisztelek, én igen hamar elvéreznék! Maga a pálya nekem ismeretlen, de valóban, ilyen dzsumbulyos placcot régen láttam.
  • eta32 #3524
    Ja igen az előbb nem írtam Hard modban ez a javító felépítmény a kocsi mögötti (sárga) ha leszeded és újra felteszed elveszik vagyis megint sok pénzért töltheted fel egy szerviz hubban
    Így most kénytelen leszek elhasználni ami még rajta van ,de jó is lesz majd a nagy Tátránál....
    @Oldgamer@
    Azok nem zebra csíkok.....tigris van rá festve és annak a csíkjai....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.01.10. 12:42:34
  • eta32 #3523
    Nincsenek azok annyira közel csak a képen messziről tűnik sűrűnek...
    Ha majd egyszer ide érsz rájössz hogy jobb ha több jelölőt használsz mint eltévedsz és olyan helyen ahol még megfordulni sem tudsz hogy fel ne borulj elviseled ezt a "kellemetlenséget" már akinek az....itt pótot is húztam így 4 fakockát vittem el egy menetben.
    Ja azt is tedd hozzá belsőből vezetve pl: a taygánál amivel itt mentem a motortetőn még van egy bumszli is amitől még annyira sem látom az utat magam előtt nem hogy a gödröket...szerinted ???,
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.01.10. 12:09:50
  • Oldgamer
    #3522
    Akkor újra üv a " klubban "
    Látom szereted sűrűn kijelölgetni az útvonalakat, mintha egy kalasnyikovval lőtted volna szét a térképet.
    Engem ennyi kék vibráló plecsni már szokott zavarni, kicsit illúziórombolóak látványban...de muszáj néha tudom.
    Hallod, azt a javító szerelvényt nem a Győzikétől happoltad el?
    Sajnos az Aramatsu forester az alapjátékkal rendelkezőknél nem érhető el ( modnál sem ) pedig szívesen kipróbálnám. A DLC-t megveszem valamikor, ott elérhető lesz sok más egyéb járművel együtt.
  • eta32 #3521
    Hosszú idő után(több hónap) megint beindítottam a motorokat....
    Gondoltam az új gépeket megszerzem magamnak a legújabb amcsi régióból....
    Ja a kezem meg beleért a bilibe....
    A YT. vidiket nézve a Krazról hamar lemondtam mert garázs felépítés nélkül nem lesz meg az meg sok idő....
    No meg nem tud többet mint a "kicsi" Tayga
    A "forester darust' gondoltam "egyszerűbb" lesz...
    Igen ám csak jött a szomorú meglepetés hogy ahhoz is kell a garázs megléte.
    Mivel a kamionon hiába szerelem fel egy másik garázsban a háta mögé a javító felépítményt ide ha áthozom nullát mutat minden érték....így ezt is buktam....
    Úgy hogy a Hard mod miatt ezen része is nehezebb lett....
    Igazából a felépítmény akárhol rakom mögé és szeretném használni üres...
    De ez sem tántorított el, vissza don régió, szerviz hubban feltöltöttem a felépítményt,sokat nem kellett utaznom érte....
    Majd vissza az amcsi új régióba a forest darusért megjavítani....
    Nem kis munka volt hogy egyáltalán oda jussak és fel tudjam oldani,pénzben sem kevés a régió ugrások miatt,de egyszerűen akartam ezt a gépet és nem a végén hanem most hogy már a donban is kell fát hordani daruzni itt-ott, hogy lehessen közlekedni.
    Ez kemény küldi volt ez is, már a végső út a célhoz hogy a szikla útakadályt fel tudjam oldani és meg tudjam közelíteni nem ekkora kerülővel a Aramatsu forestert....volt benn kihívás ...
    Úttorlasz feloldása
    Így meglett a gép.
    Aramatsu forester
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.01.10. 10:22:37
  • Oldgamer
    #3520
    Ez lesöpri a kavicsokat az útról nyugi. ?
    https://youtu.be/sd3Xmtkt1j4

    Az élethűséget kimondottan a recovery használatára értettem.
  • RJoco
    #3519
    Az "élethűség szerinti játszás" ott elbukik, hogy elindítom a játékot.
    Mert pl. hol élethű, hogy az út közepén ott vannak a most már igencsak nagyra nőtt kavicsok, amiket egy nagy géppel sem tudok letaszigálni. Ha esetleg mégis megtenném valami úton módon, akkor is visszakerül később. Ezért nem is próbálkozom, mert fölösleges.
    A recoveryt megfontoltan használom és taktikusan. Egyáltalán nem zavar, hogy van, vagy, hogy használom.
  • Oldgamer
    #3518
    Akkor ez bug lesz. Ilyen esetben szerintem nyugodtan teleportálhatsz, nem a te hibádból történt az ami. Az jó ha úgy gondolkodsz, hogy a recoveryt nem, vagy csak szélsőséges esetben használod, az élethűség szerinti játszás mindennél többet ér, legalábbis én így tettem anno az alapjáték esetében. Mod pályáknál többet belefér a huncutkodás a részemről, ellenben a tv előtt mennék nyugdíjba.
  • RJoco
    #3517
    Nem volt teljesen megjavítva, mert nem volt elég cucc hozzá. Viszont egyedül a felfüggesztést nem tudtam megjavítani.
    A kerekek nem voltak defektesek és forogtak is. Hacsak nem akartam közelebb húzni kötéllel, mert akkor nem forogtak.
    A fékezés egyértelmű jele még a féklámpák világítása volt. Ha nem akartam közelebb húzni magamhoz, akkor nem világított a féklámpa sem. Csak az volt a gond, hogy én is araszolgatva tudtam csak előre haladni, kötéllel. Így mindig magam után kell vonszolnom, aztán magamat előre vonszolnom, majd megint a másikat közelebb és így tovább, míg ki nem értem a "normális" útra, ahol már tudtam önerőből haladni.
    Azért akartam a garázshoz húzni, mert amivel mentem, azon nem volt elég cucc a teljes javításhoz. Javítós pótot meg nem akartam vinni.
    Aztán csak jóval később jutott eszembe, hogy simán recovery-vel visszamehettem volna a garázshoz, majd megint ki a kocsihoz, aztán mind a kettőt vissza recovery-vel. De ugye van, amikor én is szeretem a kihívást. Aztán jól meg is szopatom magam...
    Kiszedtem két tragacsot a mocsárból, ehhez már a csuklós CAT-et használtam. A tragacsok elejébe akasztottam a kötelet. Javítva nem voltak. A kerekek forogtak akkor is, amikor közelebb húztam őket. Mondjuk a motor egyiken sem járt, mert oda volt. Egyiket sem kaptam meg, csak a megadott helyre kellett tennem őket.
  • Oldgamer
    #3516
    Jocó!
    Nem lehetséges, hogy defektesek a kerekei? Olyankor alig lehet vontatni a járművet, van úgy, hogy az összes kereke kapufa. Mintha valóban befékezne. Tapasztaltam nem egy esetben. Ahogy eta említi, javítsd meg először.
  • eta32 #3515
    Már megjavítottad teljesen és a birtokodba került???
  • RJoco
    #3514
    Röhej.
    Kihúztam a Taygát (kék-fehér színű a kabin), de a hátuljával. Elindítottam a motort, hogy segítsen egy kicsit. Ha húznám közelebb a kábellel, akkor ahelyett, hogy tolatna, ezzel segítve nekem, rálép a fékre. És mindegy, hogy én haladok vagy állok.
    Ha behúzom a kéziféket, akkor kiveszi rükvercből. Természetesen a féket mindig tapossa, ha közelebb akarom vonni magamhoz a kábellel.
    Na majd máskor megnézem, hogy, ha az elejét húzom, akkor is ezt csinálja-e.
  • RJoco
    #3513
    Írd ki orosz betűkkel a "KOLHOZ"-t. :)
    A garázs közelében csak egy Tayga van. Nem értem, mi itt a kérdés. Az a tayga, ami pont úgy néz ki, ahogy. A száma 6436. Megnéztem interaktív térképen.
    Drowned Lands-ban amúgy. Így gondolom már pontosan be tudod azonosítani. :)
  • Jóózsf István #3512
    Mit nem értesz azon, hogy KOLHOZ? :-)
    mennyire a garázs közelében? Hány tengelyes? Milyen színű? Hova ragadt bele?
    Csak nagyon halkan mondom, hogy a modern Tayga (Az első a játékban. El kellene nevezni őket, mert agyf.szt kapok a magyarázgatástól! Legyen ez a TAYGA az nemrég megjelent meg KRAZ (Bár mindkettő az ) Na befejeztem!
    Szóval a lényeg, hogy a fejlesztéseihez mind a négy térképet (Vagy csak hármat?) fel kell fedezni.
    A magas futómű mindenképp kell hozzá. A nagy lufi kerekek miatt, mert különben húzod a hasát a földön. ÉS ez az az autó, amelyiknek a futóműve még rendben lesz, de a tankját tropára vered az akadályokon!

    Drága Jocóm!
    Direkt szívatsz. Arról már letettem, hogy a járműszerelvények különböző kapcsolódási pontjait megtanítsam neked.
    Most viszont egyezzünk meg abban, hogy a RÉGIÓK (Lásd Michigan, Alaska, Taymyr... A büdös gyökér angol ajkúak csak az "Y"-t ismerik. Lassan már mindennek ez lesz a neve. Sőt! Minden szó csak abból áll: yyyyyy yyyyy yyy y yyy yyyyy yyyyyy yyyy yyyyyyyyy yyyyyyyy! Mit nem értetek ezen?) a különböző területeket jelentik, amik a 2-3-4 TÉRKÉPET, vagy PÁLYÁT tartalmaznak. Tehát akkor eszerint te hol is vagy? ITT?????
  • RJoco
    #3511
    Jelenleg csak az első régiónál tartok. Mindjárt a garázs közelében van egy elakadva, lerobbanva. Meg kell javítanom és az enyém lesz. Asszem 4 számjegyből áll a típusa. Nem tudom, hogy ez mond-e valamit. A számokra nem emlékszem. Örülök, ha azt meg tudom jegyezni, hogy milyen márkát vezetek.
    Jah, azért az orosz feliratos táblák elég gázok. Persze a játék szempontjából reális, csak az én szempontomból zavaró.
  • RJoco
    #3510
    70%-át?
    Nekem ezek megvannak és eddig csak Alaszkán, meg Michiganen vagyok túl.
    Lehet, hogy hard-on lassabban megy, normálban ilyen.
  • Jóózsf István #3509
    A Tayga, kronológiailag az első, mert most a 16-os verzióval is kaptunk egy tajgát, ami a KRAZ a Mudrunnerből!
    Szóval az első tajga, amit az orosz pályán (Harmadik régió) lehet beszerezni, egy nagyon jó kis nyerges vontató. És azt kell mondjam, hogy erre is találták ki!
    Rövid az alváza, ezért egy daru + plató kombót rá sem tehetsz, ha platót teszel rá, akkor nem vontathat semmit! Szóval kifejezetten nyerges vontató, de annak a "legjobb" (Egyelőre, mert aztán jönnek a négytengelyesek, amik rá tudnak tenni egy lapáttal.) A lényeg: Nagyon sokáig volt a kedvencem! Még a minap is egy mod pályán azzal grasszáltam, mert arra amire kitalálták, kiváló. Aztán majd jön a "Bátyja" (A Kraz) ami meg egy igásló!
    Röviden: Mindkét "Tayga" jó bicaj!
  • Oldgamer
    #3508
    Igen, a legjobb ha kombinálod a járműveket, igaz amiket leírtál járműveket mire hozzájuk jutsz megfelelő kreditek birtokában, addigra a játék 70 %-át már elvileg teljesítetted...na jó túlzok kicsit. :)
    A csuklós Cat-ot én alig használtam, szinte minden körülmények között cserben hagyott eddig. A Pacific jó, igaz szűkös helyeken kapufa szintén. Mocsaras részeken, sárban valóban elengedhetetlen paripa.