Saber Interactive játékok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1929
A fórumon is foglalkoztak a "zsírkőeffekttel" úgy hogy sokaknak csípi a szemét ,de mint mindig ,ez ilyen....<#nezze>
Sok mindent javítgatnak ,abból nincs hiba a gond abból ered hogy egyet javítanak kettőt tesznek bele ,már mint hibát,így soha nem érnek a végére .
Főleg ,mikor az eddig jól működő dolgokat bakterolják szét....
Van olyan hiba nem egy ami a kezdetektől benn van de fél év után is le@rják a készítők....
De hát így szertejük???.....<#hehe>

Forever>***eta32***

#1928
István! Persze értem a poént, no para! 😊

Rebeka! A csörlőt is szoktam használni, igaz sportot nem űzök belőle, emelkedőn, főleg ezen a trial-os pályán mindenképpen hasznos dolog. Nemsokára izzítom a vasakat, a második járművem vontatásával bizakodó vagyok, ezt fogom alkalmazni. Nem fog annyival többet enni a vontató jármű, mint amennyi megmarad a vontatott kocsiban, vagyis plusz 50 littyó naftára számítok, ez kell a feladat sikeres befejezèséhez.

Jó hasonlat ez a zsíros anti-tapadós dolog. 😊 Még szerencse, hogy a játék kb 3%- játszódik hasonló terepen.
#1927
"mint ha zsírral lenne bekenve a szikla" De örülök, hogy ezt nem nekem kellett leírnom!!! Már harmadszor türtőztettem magam, hogy "Már pedig nem picsogok!" De így, hogy másnak is szemet szúrt, beszállok!!! Én úgy fogalmaztam volna, hogy a sziklákon NULLA a kerekek oldaltapadása. Volt olyan, hogy egyszerűen lecsúsztam oldalra! Mintha azt szimulálná a játék, hogy benőtte a moha. Vagy épp jeges! Szóval el van bakterolva!

Oldgamer!
Kérsz tőlem karácsonyra egy módosított váltót, amivel feleannyit SEM zabálnak a vasak? <#nyes> Csak viccelek. Úgy már nem lenne olyan élvezetes a játék. Kivéve, ha az élvezetet máshol keresed, és tele van a tököd az indokolatlanul - megalapozatlanul folyton-folyvást kifogyó naftával!
Igen. Belenyúltam a váltókba is! <#wink> És elégedett vagyok. Így megint szimpatikusabb a játék. Eggyel!

Van még egy dolog, amit szintén meg akartam párszor írni, de mindig megharagudtam a játékra és gyermeteg bosszútól vezérelve mégsem tettem. De így, hogy pennát ragadtam: Javítottak a vontatott jármű viselkedésén. Volt már róla szó, hogy irgalmatlanul bután, az-az szűken kanyarodik a vontatott jármű. Tulajdonképp ostobán. Azt vettem észre... bármikor is került bele játékba, hogy most már rátart. Mármint picit tovább engedi az elejét (Nagyobb íven fordul mint eddig) Meghatódtam! Kicsit olyan érzésem támadt, hogy van még remény...
#1926
Sajnos vagy nem de a konzol más világ......
Nálam nincs fény erő csökkenés sötétben,legalább is én nem tapasztaltam,most végzek Michigenben,már 100%-on vagyok de még az uccsó küldit tolom és megyek tovább Alaszkába majd Oroszba,stb...
Kíváncsi vagyok hogy sikerül...
Helyenként olyan mint ha zsírral lenne bekenve a szikla....<#falbav>

Forever>***eta32***

#1924
Majd leírom, ha sikerül a projekt, este kiderül. A vontatós megoldással ha fejben jól kalkuláltam, akkor elvileg sikerülhet, igaz nem szabad borulni egyszer sem, a kimentés sok üzemanyagot emészt fel. Nem lehet menteni sem, egy slungra kell teljesíteni a feladatot. Ja, a második tartály kiemelése a szakadék aljából kissé bugos, mert kétszer fordult elő, hogy a monstrum megszorult két sziklaperem között, onnantól kezdve se ki se be... Nagyon kell ott figyelni, mert emiatt bukta lehet az egész küldetés. Észrevetted, hogy az esti fényszóró már nem olyan erős ebben szériában, mint az eredeti játékban? Konkrétan alig látni valamit. Külső nézetben legalábbis. Az általad jelzett mocsáros feladat nagyon tetszik, de még nem sikerült teljesítenem, a havas résszel nyüglődtem eddig. ( pár napja jött a frissítéssel a plusz feladat konzolokra ) Ez a mocsaras pálya nagyon szép, sokkal részletgazdagabb, mint a többi pálya, a fények/színek csodásak, élethűek. ( konzolon )
A sziklás pálya nem jön be, mintha lebegne a kocsi kapaszkodás közben, lehet a távolabbi pályarészek nem ilyenek lesznek.
#1923
Mikor még PTS-en volt a játék kb,4x próbáltam meg különböző formában ,de mindig hasonlóan jártam volt hogy 20-25 literen múlt<#hehe>...<#wink>
Így hagytam is ...elengedtem.
A 2.-at csináltam meg ,az tetszett mikor a susnyásban keresni kellett a helyeket ahol a kocsik vannak,....a többit is próbáltam de egyik sem tetszett annyira hogy 2-3 próbálkozás után érdektelenné ne váljanak ...

Forever>***eta32***

#1922
Köszi a tippet! Persze gondoltam rá, viszont az adott pálya terepviszonyai alig teszik lehetővé, hogy a H-val haladjak hosszabb időtartamban, tehát alig spórolnék az üzemanyaggal. Ma este a vontatásos megoldást kipróbálom, szerintem ez lesz a megoldás...kiderül.
#1920
A TRIAL egyik feladatával nem igazán bírok, azzal, amelyiknél 4 db csövet kell felpakolni illetve elszállítani a kiindulópontra. Az üzemanyag minden esetben elfogy az utolsó 300-400 m-en, pedig mindent kipróbáltam ennek kiküszöbölésére. Vagyis: megtankolom a 3 db elhagyott autóval ( 40 L ) az arra járó járművemet, felezővel közlekedem, illetve rövidebb/könnyebb útvonalon-nyomsávon haladok végig. De ez sem elég... Ma kipróbálom azt a variációt, hogy amíg lehet, addig a darus kocsival elvontatom a szállító járművet a tartályokig, csak onnantól fogom saját hajtással a telephelyre vinni a rakományokat, ezzel számításaim szerint nagyjából 40-50 L üzemanyag megspórolható lesz, így talán elég lesz a nafta. Bosszantó amúgy, hogy az üzemanyagok hiánya teszi nehézzé a feladatok teljesítését, és nem maga a haladás a terepen, ami igazán ennek a játéknak a lényege kellene hogy legyen.
#1919
Nos igen, jól meg kell választani az útvonalat és a vontatót....<#wink>

Forever>***eta32***

botyika
#1918
oké, közben rájöttem, olyan régen játszottam vele hogy már nem emlékeztem.
de mondjuk rögtön az első küldetésnél mikor a caterpillart kellett elvinni a helyére úgy elakadtam hogy a Kolob-ot is áttranszportáltam az első területről 😄 de még azse bírta kihúzni, pedig nyílegyenes úton volt. végül oldalról megborítottam a trailert és úgy sikerült előröl meghúzni egy másik kocsival.
Utoljára szerkesztette: botyika, 2020.11.20. 16:44:50
#1917
Kicsit fura a kérdésed...
Nos mindenki a 0-ról kezdi a Kanadai pályákat,függetlenül attól hogy most vette é meg a pass 2 dlc-t ,vagy már korában meg volt a teljes full game.
Nincs kikötés holt tolod épp, melyik régióban-pályán.
Nem függnek össze ,épp ez a jó benn hogy bármikor (ha épp unod valamelyiket) átugorhatsz egy másik régióba-pályára...

Forever>***eta32***

botyika
#1916
sziasztok! gondolkodom hogy megvegyem az új dlc-t, csak ezzel az új dlc-vel lehet nulláról kezdeni az új kanadai pályán, vagy csak akkor ha már az alapjáték pályáit megcsinálta az ember? mivel nekem ott kb az első térkép van csak kész, azóta nem játszottam vele.
#1915
Azóta már használtam konténer (Kabin) rakodásra. Egész jól ment. A terepet is jól bírja, csak a vizet kerülni kell vele!
#1914
Reméljük így lesz.....
" Jellyfoosh Community Manager about 21 hours ago Reply Quote

Hey all, the forklift controls will be updated in the next update."

Forever>***eta32***

#1913
Ugyan így vagyok én is, ez ilyen így kell elfogadnunk ,volt rá fél évünk hogy valahogy ha nyögve nyelősen is de beletörődjünk....<#fejvakaras>
Na az a targoncás részt hagyjuk is...<#levele>
A fórumon mióta megjelent, több topicban is megy az "anyázás" miatta...már szerintem ha virtuálisan is de le lettek köpködve....
Valaki felvetette, jogosan ,nem ártott volna megnézni az FS részeit ott már évek óta hibátlanul működik ahogy annak kell.
Én annyit fogom használni ,hogy a szükséges küldit letudom vele és megy a levesbe eladom...
Nos igen lesznek "kihívást" jelentő feladatok,nyilván lehetett volna másként is ,de legalább valami van....
Most hogy lehet szállítani a kocsikat,az egyikből (michigen) átszállítottam egyet 2 mapon keresztül a Black Riverbe jó móka volt.
Ha tehetem ezzel a funkcióval is el fogok szórakozni,persze közbe a benya is kifogyott így azt is vinni kellett a traileres kamcsinak....így aztán jó pár órám elment....

Forever>***eta32***

#1912
Inkább nem barkácsolom szét. Elfogadom a kihívást. Lassan megszokom, hogy ez a játék ilyen és kész! Így is - úgy is végigjátszom, csak így több lesz az anyázás! <#wink>

Amúgy a küldetésekről mi a vélemény. A targoncás valahogy nálam mintha inkább egy ballépés lenne. Már a jücsübökben sem értettem, hogy minek nekünk villás emelő, aztán amikor kipróbáltam... Te jó ég! Ezt a szar munkát!?!?!?! Naponta több órát targoncázok a "gyárban". Azt nem vártam, hogy élethű legyen, de ez... Az életben a targonca (Már a villás) az ember kezének a meghosszabbítása. Szinte érzed amit csinálsz. Az igazi gép él a kezeid közt! EZ MEG???!?!?!? Vagy haladsz, vagy mahinálsz és azt is nyögvenyelősen. Arra sem sikerült igazán rájönnöm, hogy hova döfjem a villát! Szerintem ha most törlik a játékból, akkor talán nem lesznek nagyon leköpdösve.

Ami még felkeltette az érdeklődésem, de már 7.0-nál, hogy a gyári küldetéseknél mintha elgurult volna a fejlesztők gyógyszere! Most belekezdtem a bánya újranyitó céges küldetésbe, ránéztem a feladatokra és fennakadt a szemem! Tényleg ennyit kell küzdenem? OK küzdjünk! Na de abban mi a küzdelem, hogy hatszor kell végigmennem oda - vissza ugyanazon az útvonalon? És ez még csak a második küldetés a többit meg sem néztem!
#1911
Mivel én kormival tolom ,most úgy érzése a kormány vissza jelzések alapján ,jobb irányítani mint a mudrunert,pedig az sem volt piskóta.
Itt egyenesen is lehet döngetni ,nem kacsázik mint a részeg....persze terepviszonyoknak megfelelően.
Még ha egyszer megkapjuk a "H" váltó pedálos kuplung támogatást,nagyon elégedett leszek.
Simán újra kezdem megint<#wink>...<#kuss>
Nyilván a játék még mindig sok hibával rendelkezik ,de használható.
Mire a végére érek addigra azokat a részeket is "kigyomlálják" így jó lesz az a része is.
Ennél fogva nem látom értelmét széttúrni a játékot,persze akinek ez az ingerülete és ettől jobbnak érzi, hajrá....<#eljen>

Forever>***eta32***

#1910
A sérülés dolgot pont úgy vettem észre, hogy lépésben koccantam... Tudod amikor flipperezel a fák között. Na azt eddig büntetlenül megtehettem. Immár nagyon oda kell figyelnem...

<#awink> Tudom hol kell átírni a terep tulajdonságait...! Á! Francokat. Lassan már ott tartok, hogy az egész játékot módosítottam, holott csak egy kis békés krúzolásra vágytam!
#1909
Nos igen teljesen helytálló amit írsz.
A sár sokkal "vendégmarasztalóbb"
Hamarabb kapod a sérüléseket.....igazából sebesség függő.
Kipróbáltam ugyan azon az útvonalon ugyan azzal a kocsival megtettem az utat.
Míg "A" sebesség fokozatban, kaptam annyi sérülést ,hogy javításra szorult.
"H"-ban semmi sérülést nem kaptam,így már ennek is van értelme korábban soha nem kellett használnom....
Nyilván mindenkinek nem jön be ez ,nekem tetszik,jobban odafigyelős,mind sérülésileg,mind pedig jobban meg kell gondolni merre is megy az ember,az úttalan utakon főképp.
Ahol eddig simán elmentem most beragadtam a sárba ,pl: Island Lake,de máshol is....
Hard-kór!!!!! befigyel....<#hehe>

Forever>***eta32***

#1908
Konzolon a frissítéssel érkezett egy plusz kihívás kisebb új térképpel, mely játék a TRIAL nevet kapta. 4-féle feladat van összesen: sáros-havas-sziklás-meg egy daruzós vegyes. Ezen területek szépen kidolgozottak nálam konzolon, nem észlelek fps csökkenéseket. A motion blur, meg a képszemcse kiiktathatóságával meg az élsimítás funkcióval nagyjából 30%-al szebb lett a játék konzolon!! Miért nem lehetett ezt előbb megoldani!? Na mindegy, jobb későn mint soha.
#1907
aessiq Saber Interactive about 4 hours ago Reply Quote

@Tximist
Unfortunately, SnowRunner does not officially support all wheels and pedals. This does not mean that they will not work at all, but their correct work is not guaranteed.
Your steering wheel and pedals are one of those.

Forever>***eta32***

#1906
Jó kérdés<#fejvakaras>....szerintem őszintén a készítők sem biztos hogy tudják rá a választ....
Már a PTS-en is ilyen volt és volt is róla topik ,de a készítők részéről semmi reagálás nem volt....
Gondolom ez így sikerült....
Az én szerény véleményem szerint több objektum és kevesebb helyen található ...<#nemtudom>

Forever>***eta32***

#1905
hi. az új mapokon lévő fps csökkenésnek mi az oka? vmi optimalizálatlanság vagy szebbek és részletesebbek lettek ezek a mapok? thx. üdv.
#1904
Üdv eta!
Igen, köszi a tippet, valószínűleg beszerzem a bővítményeket is hamarosan!
Az alacsonyabb képkockaszám mondjuk nem túl jó hír a számomra, nagyon érzékeny és finnyás vagyok a látványvilág milyenségét illetően minden játék esetére értve. Remélem az új generációs konzolokra is érkezik majd valamikor egy újabb rész, kíváncsi leszek ott hogy fog " muzsikálni " ez ( vagy más ) szimulátor. 😊
#1903
De megveheted külön is a season1 vagy 2-őt bármikor.
Szerintem érdemes egy akciót kinézni akár Karácsonykor lehet is....
Az új mapokon az FPS sokkal (10-15)kevesebb ,de ezt már a PTS-kor is jelezték és az élőben is így van-maradt sajna.
A hang problémára rájöttem igaz kellett neki kis idő ,no meg a véletlen szerencse....persze ettől még a hiba létezik csak orvosolható könnyen....

Forever>***eta32***

#1902
Ps4 konzolokra is megérkezett a 1.14-es frissítés, nagyon jó opciók kerültek bele, igaz kissé késve, mert a játék 80%-al már végeztem mostanra. Aminek kimondottan örültem, hogy a motion blur funkció kikapcsolhatóvá vált, így sokkal szebb és egyenletesebb lett a látványvilág, mintha kicsi túlzással élve egy másik Snowrunnerrel játszanék olyan érzetet kelt! A külső/belső kameranézetet is lehet variálni szerencsére, sokkal távolabb is be lehet állítani a kameraképet, ez egy remek megoldás. Sok esetben elölről nézve a járművünket haladás közben túl közeli volt a nézet a legtávolabbi állítás közben is, ez mostanra a múlté. A film grain esetében nem látok különbséget, talán kissé letisztultabb a környezet tőle, kevésbé homályos. Hibákkal a frissítés után még nem találkoztam, remélem így is marad! Kaptunk kb 4 db újabb feladatot is, ez is valami. Kár, hogy új térképet nem " adtak" ez a season pass privilégiuma továbbra is.
#1901
Nekem azt kell eldöntenem (mivel kormival tolom) hogy vagy váltok a váltóra beállított kiosztással(ami eddig működött) vagy hang nélkül működik a játék .
Minden kilépésnél leveszi az összes hangot a játék ,igaz ekkor a váltóval tudok kapcsolni.
Vagy nem megy el a hang ,de nem tudom használni a váltót.
Mind ezt azért mert tettek egy új opciót a menübe a kormi beállításoknál és ez szétcseszte összekeverte az egészet.
A PTS-en még jól működött....
Áthidaló megoldásnak hogy tudjak váltogatni ahogy megszoktam ,minden belépés után beállítom az összes hangot újra és újra.....WTF....
Igazából a készítőknek fogalmuk sincs mit miért és hogyan csinálnak ,totál káosz....
Amiről írsz ,már hasonlót olvastam a fórumon ,odáig nem jutottam hogy kipróbáljam az előbb említett okok miatt.
Itt minden javítás után egyet előre kettőt hátra megy a móka....

Forever>***eta32***

#1900
Az létezik, hogy "parasztabb" lett a játék? (Ha lehet ezt egyáltalán fokozni?!?!?)
Szinte alig érek hozzá valamihez, már kapom is a sérülést. És elég bőkezűen osztja! Az utak is járhatatlanabbak. Még a csalós gumijaimmal is épphogy csak el tudok evickélni. El kellene már dönteni, hogy árkád, vagy vérpistiknek való hard-kór!?!?!?

Nekem semmi nem jó!
#1899
Ja, igaz bocs...
Tényleg azonnal javít és tölt. Igen, mondjuk kerülhetne mindez pénzbe is. Lehetne műhely, javítani meg "bütykölni" a gépeket. Ezek bejönnének. 😊
#1897
Na baszki tényleg kazuár vagyok, mit értesz "automata" alatt ?
Javítani meg tankolni én csak a garázsban meg benzinkúton szoktam, benzinkúton is inkább csak tölteni, nert ritkán töröm a gépet, nem rallizok...XD
A megjelenése utáni 2-3-hét óta játszom, de eddig csak egyszer borultam egy pótos Paystar-ral, akkor viszont akkorát, hogy alig bírtam összeszedni a völgyből, mert nagyon elmértem egy oldalra billenő emelkedőt, de ennyi, a Khan-t törögettem meg néha felderítés közben de nem nagyon, és ennyi mert "beszarian" óvatos vagyok...XD
#1895
Ez a játék billentyűzettel játszva is qrva jó.
Életemben nem kötött le "autós játék" ennyi ideig, hihetetlenül kikapcsol ez a terep autókázás.
És igen "kazuár" vagyok. Nem érdekel mennyire valósághű ez, a hangulata szenzációs, nekem ez a lényeg. 😊 De soha nem vennék ezért az egy játékért kormányt.
Egyedül a "teleportálást" érzem bele nem illőnek, azt nem is használom. Szeretek végigautózni akár századjára is a térképen...
#1893
Kormányra frissítsenek inkább de úgy se . ...
Megnéztem az összes támogatott kormányt amit ír a SR, hát .. 50-150K mindegyik. Köszi. Ennyiért nem veszek csak azért hogy játszhassak vele kényelmesebben. Hm.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

#1892
Hétfőn! A megátalkodottak!!!
Szerintetek szombat, vasárnap még DOLGOZNAK rajta egy kicsit? Szerintem ez színtiszta rosszindulat!
#1891



Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jellyfoosh Community Manager about 9 hours ago Reply Quote

alt text

Hello SnowRunners!

We’re excited to announce that the upcoming Season 2: Explore & Expand, the second of four phases in the Season Pass for SnowRunner, will be available on November 16 for all Season Pass and Premium Edition owners or for separate purchase on PlayStation 4, Xbox One and PC.

Season 2 brings an all-new Canadian wilderness packed with exciting sandbox gameplay possibilities, a set of new vehicles, and more!

SnowRunner_Season2_Explore&Expand_logo_04.png

Season 2 brings two new maps set in Canada’s Yukon wilderness, filled with snow-blanketed valleys, treacherous rivers and dangerous mud banks, featuring missions that allow for more creative gameplay than ever. Expand your operations into this new frontier, gathering raw materials and using the brand new cargo crafting mechanic to build a huge processing plant from scratch.

Three new vehicles join the vehicle roster, including the CAT 770G: the biggest truck in the franchise yet. Current vehicles can also be customised even further, with new exclusive skins, hood ornaments and exterior stickers.

Free content on its way for all players

SnowRunner has brought free post-launch support since its release in April, and a wealth of new free content is also on its way. Two new trials, Xtreme cargo, the introduction of new customization items for interiors and exteriors, as well as new missions for the existing Alaska and Taymyr maps will be made available for all players when Season 2 launches on November 16.

See you next week!

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.11.09. 20:01:58

Forever>***eta32***

#1890
Gondolom céges küldetések lesznek az orosz és az alaszkai pályákon. "revisit Taymyr and Alaska for new missions." Ahogy a 7.0-ás frissítéssel is jött Michigan-be... Elég húzósak voltak. Inkább kitartás kellett hozzájuk, mint ész. Olyan after gémnek valók. Minthogy azok is!

Ránézek a GM-re. Valószínűleg az enyém is eltűnt.

Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.11.03. 06:33:36
#1889
A minap jártam arra nekem eltűnt valamelyik frissítés után.
Persze én nem vontattam sehova....
Anno a jutalmat megkaptam érte....
Ja igen és lesznek a régebbi térképeken is új küldik ,ne kérdezd hol mennyi de lesz,azt mondták a készítők....
Új járgányok,pót egy ami már 8 slot-ot is tud szállítani...
Érdekes új jellegű küldik ,nehezen felfedezhető tornyok,már ha nem radarral csinálod ,hanem elmész(felmászol)az őrtornyokhoz....stb...

Forever>***eta32***

#1888
És van olyan is, hogy megjavítod, feltankolod, elvontatod és aztán pingvin. Vagy pestiesen mondva Lóf. a S.ed-be!
A Gát pályán a GM-el mi van/lett? Még mindig bukó? Nekem ott áll a műhely mellett eleven mementóként.
#1887
Helyes. Ez a terv. Köszönöm.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

Varenga
#1885
Asszem alapból ott vannak a pályán, ha ráközelítesz és úgy nézelődsz, akkor meg is látod őket.

#1884
SR- ben, a feloldható járművek "látszódnak" a térképen, vagy csak bizonyos küldetések után jelenek meg ?
Arra gondoltam, hogy ha feloldom a térképet teljesen és minden szeglete láthatóvá válik akkor körbejárok minden térképet és megkeresem a feloldható járműveket. De ha csak bizonyos feladatok után kerülnek a pályára akkor nem annyira érdekes.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

#1883
Remek aki PTS-el játszik. Csak az zavar, hogy szinte az összes szimulátorral működik a kormányom, persze nem egy űber márka, csak egy Microsoft SideWinder, de ettől még kedvelem, mert jól működik. Ehhez képest minden játékkal tudom kalibráltatni mert felismeri a rendszerük, legyen az AC, DR2, vagy R3, de még a WRC9is. de SR nem. Csak azért sem. Az óta sem. Vicc.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

Aborg
#1882
Nagy valtozasokban (pontosabban: a MR ota kimaradt dolgok potlasaban) most mar en se bizok. Ahogy az osszehasonlito film miatt parhuzamosan jatszottam a ket jatekot, radobbentem hogy nagyon masok. A SR nem a MR folytatasa szamomra, inkabb egy mellekag. Azota visszatertem a MR-hez. Megy egy remenyem maradt: hatha Pavel ( a Spintires atyja) kedvet kap majd tovabb fabrikalni a jatekot a maga modjan (MR2?) A SR meg lehetne az arcade vonal (mint a ringes Forza kontra Horizon).
#1881
A PTS-en már van erre lehetőség már mint "egyéb kormányok" támogatására ,majd megjelenő készben is benn lesz ,hogy ez a te speciális kormányodat fogja é támogatni azt csak a készítők és te magad fogod tudni megválaszolni...
Szerintem a tempomatot nyugodtan elfelejtheted...ennél komolyabb és fontosabb dolgok sem fognak bele kerülni,amik már az elődökben szerepelt.....,de itt bármi lehet ,csak én nem látok rá esélyt ,még a megjelenés után a fórumon felvetődött hónapokkal ezelőtt ,de azóta senki nem forszírozta..

Forever>***eta32***

#1880
Ami viszont felbosszant SR kapcsolatban, az egy dolog, hogy nem tudnak egyéb kormányra scriptet írni, csak márkásra (biztos tudnának csak nem akarnak) de, hogy még egy szájba akasztott tempomat gombot se tesznek bele ... az ujjam törik már le a "gázpedálon". Szal ez pofátlanság. Nem írt valaki véletlen, legalább egy tempomat gombot SR-hez ?

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

Aborg
#1879
Koszi Yag. Lett volna meg jo par otletem tovabbi fejezetekre is, de ahogy irod, mar igy is kicsit hosszu lett a film, ezert a szamomra lenyegesebb dolgokat raktam bele a filmembe.
En a MR-t se tudom megunni, engem a fizika tud a legjobban lenyugozni. Most is azt nyomom MOD terkepen.
Persze, a SR szep meg sok auto meg feladat stb, de nalam ezek nem ellensulyozzak a gyongebb fizikat. Tudom, a kisebbseghez tartozom 😊
#1878

Ezen a linken megtekinthetők az infók..
Season 2 Content Season Pass owners will get two large maps in the Yukon, Canada region.

Utoljára szerkesztette: eta32, 2020.10.28. 18:22:10

Forever>***eta32***

#1877
Nekem ez a teszt videó tetszett. Kicsit hosszú volt, talán több volt az összehasonlítható paraméter mint gondoltam de attól még érdekes és meglepő volt számomra. Ennek tudatában arra a gondolatra jutottam, hogy ha a fejlesztők helyében lennék valószínűleg én sem hagytam volna ki azt a lehetőséget, hogy egy régi alapjaira ráépítek egy másik játékmenetet. És igen. Lehet hogy a fizika vagy a modellek kapcsolata nem tökéletes, de nekem már nagyon uncsi volt, hogy egy map vidd A-ből B-be majd vissza ... stb. Ezeken a SR pályákon sokkal sandboxosabb élményt kapok és a free world érzésem is megfelelő ennek tudatában hogy van több térkép. Igazából régió. Szerintem. Persze ettől még lehet kritikát megfogalmazni vele kapcsolatban, akár grafikában akár mechanikai területen, ettől még úgy látom hogy az autók választéka pl. sokkal változatosabb mindezt MODok nélkül mint MR-ben ST-ben.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

#1876
Keresheted az orosz pályákon AZOVot is. Szinte mindenhol elmegy és mindent elvisz. Nagy kedvencem. Nekem jobban bejönnek a ruszki fejlesztések, így én arra keresgéltem és bejött.

www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu

#1875
Pőrén szinte egyik sem ér sokat.
Varenga
#1874
Köszi. 😊 Már csapatom vele, de még eléggé fapados, gondolom kell még hozzá találnom ápgrédeket.