11612


Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • K.András
    #159
    Mondjuk GTR-ben meglenne az érzés, mert ha rosszul váltasz vissza, akkor azonnal eldurran a motor!Talán még recsegne is :D
  • CSOCSO
    #158
    jo lenne ugy valtogatni csak sajna nincs meg az a feeling ami kell.. az a feeling hogyha nem ugy nyomod be a kuplungot akkot recseg a valto..
    amugy en sem hasznalom a sticket a momo-n inkabb a hatso karokat.. mintha ferrarit vezetnek:))))
    (amugy a ferrari simulatorba inkabb a sticket hasznaltam...de a feeling szar volt..)
  • K.András
    #157
    Nemsoká kaphato a BRD uj kormáénya a Speed7, alig 900 fontért(az olcsobb model 750 font körül)...#106-ban vannak képek infok...
  • K.András
    #156
    Ugy van, ez a BRD pedál :D
  • K.András
    #155
    Az már engem sem izgat annyira, bár egy frexgp szekvenciálisat be kéne szerezni, én a momon sem a pillangot használom és mégis jol elvagyoik vele...
  • glkFox
    #154
    Ilyen pedalra gondolsz ? Link :-!
  • CSOCSO
    #153
    valtos dologgal ugy vagyok hogy jol hangzik de negyed annyira nem jon at a filingje mint valosagban...probalkoztam a ferrari szimulatorral ahol van kuplung is. hat.. szerintem halal szar..
    no mindegy
  • HPt
    #152
    Felnőtt ember, ez a fő hobbija. 130 ezer forint olyan kurva sok befektetés mondjuk 10 évre akár?
  • K.András
    #151
    Beszéltem Bondár Zsoltival, neki van BRD-je és azt mondta nyugodtan rendeljem meg, kb egy honapon belül itt van hiába nincsen raktáron, azt mondja lista van és ezért kell rendelni, nem pedig várni!Megfogadom a jotanácsát és megrendelem :DDD
  • K.András
    #150
    BRD-re vagy egy másik hasonloan komolyra, act labst már nem gyártják...
    Egyébként kormány része momo racingnek a legjobb amit lehet ma kapni(ebben az árkategoriában), csak ugye kell egy pedál is :D
  • glkFox
    #149
    vagy erre a kuplungos act-labs ra gondolsz ?
  • glkFox
    #148
    milyen pedal? mert itt vegig olvastam jopar hozza szolast de itt minden van irva :) +a kormany az akkor tokeltes nem ?
  • K.András
    #147
    Szerintem mindenki azt használ, habár ez akkor az igazi ha veszel hozzá egy ilyen pedált, mert a momo racing pedálja nagyon gáz!Egyébként csak fogod bedugod azt is és már megy is, nem kell semmilyen extra tanfolyam a pedál kalibrálásához stb...
    Ha nem tudsz ilyen pedált venni, akkor öszinte leszek nem is tudom mit kéne neked ajánlani, de a pedállal akkorát lehet szopni, hogy az már igencsak fájdalamas...
  • glkFox
    #146
    Itt mindenki MOMO kormanyt hasznal ami elerheto aron van ?
    + megneztem ezket a pedalokat meg valtokat ......... ezeket kulon lehet csatoli gephez ?
  • K.András
    #145
    Okés,minden infot nyomok majd, pl a lakatos azt mondja max egy honap, söt azt mondta ha készen van küldjem hozzá az emberkéket mert ha van jelentkezö akkor csinál többet is(gondolom ha több kéne akkor lehet még olcsobb is lesz)!A számitásaim szerint 130-bol jön ki a BRD cockpit egy sparco sprint vadiuj sportüléssel!Az ember kér olyan 50-60-at(munka+anyagköltség!), az ülés a konzollal együtt 55 + 20 ezret még rászámoltam, hátha lesznek elöre nem kiszámithato dolgok.Remélem mire kész addigra itt a pedál is, és gyakorlatilag csak rá kell majd csavaroznom a brd-cockpithez készült konzoljával(azt a pedállal együtt rendelném)..
  • sanzik
    #144
    remelem sikerrel jarsz,majd nyomd az infokat ide ,mert en kivancsi vagyok mi lesz belolle
  • K.András
    #143
    Irtam emailt, izgatottan várom a válaszokat, már nagyon szeretnék tul lenni ezen a dolgon(mármint vásárláson) :)
  • K.András
    #142
    Thx
  • sanzik
    #141
    hardware topicban van a #3658. komment korul nezd az s1 liga forumba,nem a demoban
  • K.András
    #140
    Nagyon szépen köszönöm!Bár elsönek elég összevissza dolognak tünik az a forum, semmit nem találok egyenlöre :DDD, topikot mondanál ha megkérlek?
  • sanzik
    #139
    szerintem ha regelsz az lfs liga forumaba akkor fel tudod venni veluk a kapcsolatot.Ott irtak tapasztalatokat is rola,meg kep is van.
    Irtam volna icq szamot,de nincs megadva nekik.
    email cimuket elkuldom privibe mindjart
  • K.András
    #138
    Figy, aki nem elissza annak miért ne lehetne?Másrészt megdolgoztam érte, és ha neked sznobság minöségi dolgokra beruházni, amely egy életre szol akkor te ne tedd, de engem hagyjál légyszives...Sznobság az amikor valaki 20 ezer dollárért G-Force szimulátort vesz...
  • K.András
    #137
    Tudnál nevet, emailt adni, vagy icq-t???Már veszem is fel velük a kapcsolatot...
  • Air
    #136
    Tudlak sajnalni, hogy ilyen problemaid vannak. 140 rugo csak egy pedal-szett meg egy valto?? Hat ez mar sznobsag, szerintem. Mondd csak, hol dolgozol, ahol ennyit lehet keresni, es milyen munkaval? Vagy apuci tomi a zsebedet??
  • sanzik
    #135
    LFS ligaban 2-3 embernek is van BRD pedalja, van akinek most jott meg 2 hete,biztos tudnak infot,hogy hol lehet vagy erdemes megrendelni.
  • K.András
    #134
    Na mégis van van szállitás(ráadásul, olcsobb mint amerikábol), lehet tényleg megrendelem ezt, 114 ezer ft-re jön ki a pedál, viszont ezen igy még nincsen kuplung(igazábol nem is kell mert minek, vagy mihez?),ha rendelek egy szekvenciális váltot is akkor meg 140 ezer ft-re jönne ki szállitási költségekkel együtt(összeségében 6.5 kilo a cucc amiért 12400 yen-t számitanak fel, mint postaköltség)!
    Tehát a pedál(kuplung nélkül) plusz a szválto összesen szállitással 76700 yen ami átszámitva 140 ezer ft, még várok kb egy hetet, aztán ha nem lesz BRD-nél akkor rendelem meg ezt(azért lenne jobb BRD, mert az is olyan 130-ra jönne ki, viszont azon van kuplung ,igaz nincsen válto :D)!Szal most döntsön az ember...
  • K.András
    #133
    Egyéként pedig várom a lakatos hivását, igéretem van arra, hogy egy honapol belül készen lesz a BRD-cockpitem(a tervrajz alapján, amit kaptam :D).
    Szal ha valaki cockpit épitésbe kezd, az számoljon azzal(ha a teknikai háttér nem adott, mühely, szerszámok), hogy valami iszonyat nagy szopásban lesz része!Ha hiszitek ha nem honapok ota nem tudom összerakni a cockpitet, hiába van a pénz a zsebben!No persze felárért már régen készen lenne, de nemár dupla árat fizessek!
    Elmondom mivel csinálják a pénzt, rendelsz erre jön egy levél hogy kifogyott, de van egy hely(amit persze szintén ök "üzemelnek") ahol még van, csak azt elfelejtik mondani hogy dupla áron, dupla szállitási költségekkel, egyszerüen elképesztö ami megy, tudjátok hol találtam a legközelebbi boltot ahol BRD dolgokat lehet kapni?Belgiumban!LOL
    60 ezer ft csak a benya, postán nem küldenek semmit...
    Ha valaki tud németül és esetleg szánna rá egy kis idöt, keressen már osztrákoknál vagy németeknél helyet ahol esetleg ezeket meg lehetne venni, mert akkor inkább kiszaladok a francba, mert már nagyon unom, ha ez igy folytatodik soha a büdös életben nem jutok hozzá egy kibaszott pedálhoz...
  • K.András
    #132
    Vicc, elszántam magam hogy veszek egy BRD Speed7-et, erre kifogyott a raktárrol, akkor ma megprobálom FRexGP-t fogadjunk hogy nem fognak ide szállitani?A nyakam teszem rá, ilyen tetves ország mégegy nincsen a földön, ahol bazmeg semmihez nem lehet hozzájutni, balkán???Nem, emberek ez a legrosszabb cigánytelep, a balkán ehhez képest amerika!!!
  • sanzik
    #131
    marmint a Race Centerrol kene az info
  • sanzik
    #130
    persze,hogy hallotunk rola csak info nincs,hogy mi van vele
    irhatnal valamit....
  • SuperFreak
    #129
    Cockpit... és erről már hallottál?
    Hungarian SImworld - RACE CENTER
  • CSOCSO
    #128
    nalam sehogy pedig akartam epitetni...
    anyam latott valahol ilyen kis "fotel" szeruseget.vagy szek vagy mittom minek hivjam..szal olyan hogy szinte a foldon ulsz meg tok kenyelmes, szerinte tokeletes lenne a cockpithez.. azt megmondom hogy en nem akarok semmi hubazz dolgot csinalni.. egy szek..egy allvany a kormanyhoz es kesz...

    tehat kell egy jo szek..
    kell valami allvany a kormanynak
    es kesz is.. valtot nem akarok.. mert kiprobaltam a MOMO karvaltojaval a jatekokat es rohadtul szarok!!!!
    tok nem az a feeling van bennuk mintha utcan csapatnad az igazi autoval... sokkaljobban kezre all a kormany mogotti valto...szal a valtos dolgot elvetettem.. es mielott valaki akarna csinalni probaljon ki pa rjatekot egy MOMO val... nekem nem jott be...
  • Gerzson
    #127
    hogy állnak a cockpit építések?
    ebay.com-on épp van egy Act Labs Force RS Performance pedál 40 dollárért
  • CSOCSO
    #126
    adj meg egy masik keruletben levo haver cimet vagy akarmi.. valamit talalj ki..lehet te lax fura helyen..amcsibol a ups szallit haza... pl bekasra....
    momo-n gondolkozom meg a valton... aztan ha nagyon kell akkor talan a BRD pedalja..mit szoltok hozzaja?:)
  • HPt
    #125
    ezt mondtam neked bazz, hogy kurva drága szállítással
  • K.András
    #124
    Elég sok játék viszi pedált mondom!De van Clutch Utility és azzal aztán bármelyikben tudod szinte...
  • K.András
    #123
    Állitolag tök olyan érzés vele váltani mint egy rendes váltoval!
  • K.András
    #122
    Hiába kérdem meg hova tudják szállitani ha én nem vagyok ott :)))
    Nekem oda szállitsák ahol lakom,azt nem értem mi a francnak nekik irányitoszám,nem értem miért nem elég az a rohadt cim...
  • CSOCSO
    #121
    amugy milyen a valtoja az act labsnak?? valaki probalta mar?? ugy ertem mier erzes kapcsolgatni??? mint a jatektermekben?? vagy semmi feeling nincs a dologban?
  • CSOCSO
    #120
    a valto oke.. ezt mar mondtam.. a pedallal van a baj... csak par jatek viszi ertelmesen... gtr,lfs,4x4...talan nascar es grand prix