4747


Digital Combat Simulator


Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.



Hasznos linkek






  • Erdogan2
    #4747
    Köszi !
  • Papa01 #4746
    #4743. HSZ. :)
  • Erdogan2
    #4745
    Van még, aki foglalkozik ezzel a szimmel ?
  • Atropos
    #4744
    Köszönöm szépen a segítséget, körülnézek náluk is.
  • 77pxdumbo
    #4743
    Szia!
    Ha kérdésed van DCS-sel kapcsolatban, ide írj.
    Egyébként fel lehet, és fel is kell telepíteni DCS World alá, ha multiban akarsz repülni. Sajna mostanság eléggé kevés a közös reppenés.
  • Atropos
    #4742
    Sziasztok!
    Tegnap regisztráltam a fórumra. Tisztelettel szeretném megkérdezni, hogy a Black Shark 2-őt fel lehet-e telepíteni a DC World alá. Ha igen, akkor hogyan? Az eredeti BS2 van meg és nagyon szeretnék a DC World-ben repülni vele. Mindennemű tanácsot ill. segítséget nagyon szépen köszönök!
  • Gyöször
    #4741
    Bocsánat eltévesztettem a fórumot, EECHba akartam írni, azzal játszok. De köszi a gyors választ!
  • macleody
    #4740
    Alapból van a játékban, jobb CTRL+ENTER. Valamelyik sarokba kiteszi egy kis ablakba.
  • Gyöször
    #4739
    Helló! Tudtok esetleg valami olyan programot, ami láthatóvá teszi játék közben a játékvezérlőm, pedáljaim mit művelnek épp? Úgy kellene mint a fraps, hogy mindig látható lenne játék közben.
    Köszi!
  • 77pxdumbo
    #4738
    Üdv!
    Ha valakinek van esetleg eladó Thrustmaster MFD Cougar Pck-ja, akkor már talált is rá vevőt, személyemben.
    Írjatok, ha akad valakinél egy elfekvő db.
  • Maak
    #4737
    Tess
  • ekepista
    #4736
    sziaszttook ezt aszuper helikopteres játékról tudnátok nekem adni egy letöltési linket előre is köszi
  • Leon77
    #4735
    Szia!

    Az alap (dobozos/letöltős) BS2 esetleges frissítéseit (ahogy nézem, a legutolsó az az 1.1.1.1. verzió) a digitalcombatsimulator.com-ról lehet letölteni, ennek nincs auto frissítése. Auto frissítés a DCS World programban van, ami egy közös mag (felfogható demonak is) nagyjából egy éve. Ennek a lényege, hogy nem kell minden egyes modul (A10-C, BS2, P51-D, CA, FC3, ...) röpke 5GB-os telepítőjét külön letölteni és telepíteni, hanem a közös dolgokat a World tartalmazza, a modulok pedig kisebb méretűek lettek. Javaslom, keresd meg itt az SG-n a World fórumot és olvasgass ott is, a további kérdéseidre ott megtalálod a választ.
  • feca1229
    #4734
    Üdv!
    Megvettem a Black shark 2, kérdésem az lenne, hogy a frissitéseket honnan szedem le hozzá, ha van, vagy felteszi magának vagy nekem kell?
    Köszönöm.
  • SgtChris
    #4733
    Sziasztok! Nekem egy Logitech Wingman Extreme 3D Pro-val ugyanez a helyzet! Minden működik, de a gázkar nem! Ha a #4731-es hsz szerint rendel hozzá a gázkart, akkor sem működik. Régebben nem volt ilyen gondom vele!
    Ja a gázkar amúgy Sturmovik alatt remekül működik, a Profilerben is simán állítható, érzékeli. Már töröltem a Logi szoftverjével a win-es joy beállításokat is, meg találtam valami DXTweak programot is a wingmanteam.com oldalon, de semmi...
  • Sanyo
    #4732
    A visszaélések miatt a pcpilot ts3 szervere jelszavas lett, privátban írjon az akinek korábban adtam jogokat. :) Ha nem válik be a dolog, akkor a későbbiekben csak meghívásos alapon lehet használni.
  • krisztian005
    #4731
    Szia, nekem csak a Warthog van meg, de nekem is a slider-re tette alapból a gázt. Szintén Saitek X52-őm van.
    Először ki kell választani hogy mivel repülsz, pl. A10 Sim vagy A10 Game, ha Simnél állitod be, de a nehézségnél Game van akkor nem fog müködni a beállitás, utána ki kell választani a második legördülő menüben az Axis Commands-ot és utána a Throttle Both mivel az X-52-őn nincs külön jobb meg ball gázkar, aztán ahol irja hogy Saitek X 52 Flight Controller annál a sornál klikkelsz rá és lent a Clear majd az Add ekkor bejön egy ablak ahol ki tudod keresni mit akarsz hozzárendelni, de egyszerübb ha ilyenkor megmozgatod a gázkart és ekkor magától beteszik, majd OK-t nyomsz.
    Remélem érthető voltam.
    Itt egy kép is hogy miket keress:
  • Mumtaz
    #4730
    Ohh. Még valami. Bár nem tartozik szögesen a Black Shark-hoz, de azért mégis (ugye ugyanaz a fejlesztő és ugyanaz az alap) az A-10-nél hasonló problémák adódtak.
  • Mumtaz
    #4729
    Üdv.

    Nem játszottam a játékkal, bár meg van pár éve, de akkor még nem volt elég erős gépem hozzá, aztán feledésbe is merült. De most elővettem. Tényleg nagyon összetett és ez nagyon tetszik.
    Viszont van egy nagy gondom az irányítással.
    Egy Saitek X52m van. Beállításoknál hiába állítom a kollektívet a gázkarra, nem működik. Alapból mindenféle beállítás nélkül a "slider"-re teszi a kollektívet és hiába állítok be bármi mást, akkor is ott van. Beállítom, elmentem, visszatöltöm a beállítást, a listában azt mutatja, amit szeretnék. Ennek ellenére semmi.
    1.02 verzió.


    Nem tudom, volt-e valakinek problémája vele
  • DrBrown
    #4728
    Boldog Új Évet Mindenkinek!!!
  • beci43
    #4727
    BUÉK!!!
  • 250M30Re
    #4726
    Köszönöm szépen
  • 250M30Re
    #4725
    Köszönöm szépen
  • macleody
    #4724
    Nézzétek meg, hogy egyezik-e a játék verzió száma. Ha router mögül csinálsz szervert engedélyezd a 10308-as portot. Tűzfalat is nézd meg ki van-e engedve a játék.
  • 250M30Re
    #4723
    Sziasztok!
    Nem tudjátok hogy miért nem látja más a szervert amit multiba indítok?
    (IP cím alapján sem tudtak csatlakozni)
  • hatalakj
    #4722
    Jaj de égés!
    Pedig egy ideje már azt hiszem tudok olvasni.
    Köszönöm a segítséget!
    Annyi volt csak a gond, hogy nem pipáltam be, hogy 'csomagolja is ki! a fájlokat.
    Amennyiben készítesz még szívesen fogadom!
  • Leon77
    #4721
    Én csak hébe-hóba reptetem a madarat, úgyhogy azt tudom javasolni, hogy keress nyitott szervereket, vagy indíts egyet és keress társaságot.
  • ravensoul
    #4720
    Hol szoktatok csapatban repkedni?
  • Leon77
    #4719
    "Vagy nektek hogy sikerült megtanulni vele repülni?" Ha patchelted 1.0.2.-re (FC2-höz), akkor nincs beépített training küldetés, viszont a youtube-on ugyanezeket megtalálhatod, ha beírod az ottani keresőbe. Macera, de sajnos ez ilyen. Nálam az említett videók, a kézikönyv, a fórumok és a sok online repkedés (csapatban) működött. Utóbbit erősen javaslom gyakorlottabb szobapilóták részvételével.
  • ravensoul
    #4718
    Azért örülök, hogy vannak még, akik tolják ezt a szimulátort. :)
    Bár nekem csak az első Black Shark van meg, de még azzal sem nagyon boldogulok... Tudtok ajánlani tutorialokat, amikből el lehet sajátítani? Vagy nektek hogy sikerült megtanulni vele repülni?
  • GaBika6
    #4717
    A rar kiterjesztésű file-ban lévő mappát (huzd át, vagy f5 billentyű asszem) kell a megadott helyre másolni! (tehát rar, nem zip) A letöltési helyen magyarul is le van írva direkt honfitársaim miatt, ha nem értik jól angol...

    Én úgy értelmeztem, hogy a Total Commander-rel nem boldogulsz, de ha áthúzod vagy ha kijelölted, kiválasztod a másolást, akkor átteszi az adott mappába és jó lesz. Nem kell megnyitni a mappában lévő fileokat.
    Kiválasztani a szerkesztőben tudod a telepített skin-t, hogy repülhess vele!
  • hatalakj
    #4716
    Gabika6!
    Vagy más is aki segítene!
    A skineket szeretném telepíteni, de nem megy.
    Hiába, nem értek ennyit a géphez, de ha segítenek meg tudom csinálni.
    Le vannak töltve a zip fájl, nem a megadott helyre hanem egy másik mappába.
    Total Commanderben látni a fájlt.
    Másik oldalon a leírt elérési út.
    Amennyiben rákattintok kétszer a zip fájlra akkor előkerül a mappa, (pl. Russian Continental II) ha arra is rákattintok kétszer akkor látni a fájloka.
    Ha jobb gombbal kattintok és megnyitás, akkor kiírja, hogy keressen webes szolgáltatást, vagy kiválasztom a telepített programokból.
    Eddig jutottam.
  • DrBrown
    #4715
    Ott a pont! XD (5.1 creative. Nem gondolnám) :)
  • Vogel
    #4714
    Gyenge hangfal? :D (vitz)
  • DrBrown
    #4713
    Igen, ha az invertert lekapcsolom akkor halkabb lesz a zümmögés, de megmarad. Akksikat, generátort, mindent lelövök és mégis. Azért bosszantó, mert olyan érzés mintha valamit kihagynék és mindig olyan érzésem van, hogy nem fejeztem be 100%-ig a feladatot. :) Hátha rájövünk mi lehet... :)
  • Leon77
    #4712
    A zümmögés emlékeim szerint nekem is megvan, bár régen állítottam le teljesen. Csak egy tipp: akku, generátor, inverter?
  • Leon77
    #4711
    Oké, semmi gond, tisztáztuk. Lényeg, hogy megoldódott a probléma. :)
  • Vogel
    #4710
    Használom.
  • DrBrown
    #4709
    Ha kérdés van csak szólj. Nekem is rengeteget segítettek itt a srácok.

    De nekem is lenne egy kérdésem. Amikor leszállok és teljesen leállítom a gépet, de tényleg mindent lekapcsolok, akkor is van még egy kis zümmögő hang valahonnan. Szerintetek az mi lehet?
  • DrBrown
    #4708
    Bocsáss meg Leon77 az elírásért. Nem akartam tiszteletlen lenni. Csak hát ha ott az egyszerű megoldás akkor minek szenvedni videókkal meg mi mással. Bár abba teljesen igazad van, hogy részletesebben ki lehet elemezni így a hibákat, pl. azt amit ez előttem szóló macleody írt, hogy nem használ trim-et. Szerintem se használ. De hozzáteszem én is ritkán használom. Pedig néha kell. Vagy például azt, hogy ha bekapcsolja a fegyverrendszert plusz az automata célra fordulást, akkor a heading hold kapcsoló értelmét veszti. Szóval összetett kérdés ez, valóban. Nem akartalak megbántani. :)