11612


Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • HPt
    #79
    vegyél, aztán várom a tapasztalatokat: ha jók, akkor én is veszek :)
  • oneal1
    #78
    egyyébként most komolyabban elkezdtem gondolkodni egy act labs os pedálszetten!!!
    András e már megrendelted??
  • oneal1
    #77
    :)))
  • HPt
    #76
    András: #68-tól felfelé törölhető :) thx
  • oneal1
    #75
    mér?:)
  • HPt
    #74
    de a gumiszobába és ne itt, pls :)
  • oneal1
    #73
    ma meglesz a 2000. ik jubileumi hozzászólásom:)))
  • oneal1
    #72

    LOL
  • HPt
    #71
  • oneal1
    #70
    aha azér
  • HPt
    #69
    mert véleményt nyilvánít?
  • oneal1
    #68
    a reikennen gyerek nagyon el van szálva magától akkor:))
  • HPt
    #67
    anniyt írt csak: "az Act Labs után nagy csalódottságot okozott"
  • K.András
    #66
    Miért nem volt megelégedve vele?Az azért már nagyon komolyan néz ki,szerintem nagyon jo lehet!
  • HPt
    #65
    NP csak mondtam, hogy a BRD nem is biztos hogy megérné, mert lent említett Riekkinen pl. rendelt egyet miután eltört az Act Labs-e, és két nap után visszaküldte, mert nem volt vele megelégedve (mondjuk ilyenről még nem is hallottam)

    egyébként a BRD ha minden igaz garanciát vállal arra, hogy javulnak tőle az időid, és ha nem, akkor visszaküldheted, a pénzt meg visszakapod... mondjuk ezt nem vágom pontosan hogy műxik
  • K.András
    #64
    Hja nem haraptam le,csak véleményt mondtam,sorry nem leszolás volt vagy valami!!!
  • K.András
    #63
    10-20 kör után biztos meg lehet szokni,szerintem ha jol vagy elhelyezkedve(cockpit),akkor biztos élvezetesebb és ugyanolyan gyors hacsak nem gyorsabb, hiszen a kuplung használat is rengeteget számit...
  • HPt
    #62
    oks, azért nem muszáj leharapni a fejem :)
  • K.András
    #61
    "egy BRD maga több lenne, mint az egész cockpit"

    Ezeket ugy birom,hát hogy lenne már több?Igazábol együtt jo a kettö,de attol mert van egy jo pedálom még nem biztos, hogy ugy van rögzitve a kormány,vagy akármi, hogy az megfelelö,nem véletlen találták ki a cockpitet...
    Szerintem act labs pedál meg válto megteszi kezdésnek,nem drága és lehet használni,aztán majd jöhetnek a profi kiegek,de nem lehet ezt egyben az egészet,mert ezen az alapon szart sem ér a cockpit a jo pedál ,ha nincsen egy komoly VR sisakod,söt lehetne még fokozni a dolgokat,meg kell csinálni az alapot:
    1.cickpit+rajta ülés
    2.kormány
    3.pedál-válto
    Ha ez megvan,akkor utána már van mihez komolyabb pedált meg váltot venni,a lakoházat sem a tetejénél kezdik el épiteni...Persze ez privát véleményem és tanácsom :)
  • oneal1
    #60
    de király ecsém:D
  • HPt
    #59
    még meg sem nyílt :)
  • oneal1
    #58
    jézus!!!!!!
    hol van ilyen???
    akarok menni!!!!
  • HPt
    #57
    Race Center
  • oneal1
    #56
    ammeg mi a rák?
  • oneal1
    #55
    race center?
  • oneal1
    #54
    én volt idő amikor a külső vel váltottam mer szétszaggattam a piciket a kromány mögött:DDD
    sazr votl nagyon
    watkinson volt futam asszem és alég meredek volt a loop ban belenyulni:))
  • HPt
    #53
    majd kiderül a Race Center-ben :)

    a képeket pedig ne felejtsd el
  • budasp
    #52
    Arra kiváncsi lennék, hogy mennyivel lassabb az ember kuplunggal és váltókarral, mint kuplung nélkül és bajuszváltóval. Eleinte biztos rengeteggel:)
    Nem beszélve arról, hogy a trail braking elég nehéz 3 pedálos settel.
  • HPt
    #51
    egy BRD maga több lenne, mint az egész cockpit, ráadásul nem is biztos hogy annyira megérné ;)
  • HPt
    #50
    ne bízd el magad - Joosa Riekkinen (finn GPL-es) ilyet használ, és pár hét után eltört neki a kuplung, ő azt mondja: "rosszul van tervezve"
  • HPt
    #49
    én azt hallottam nem feltétlenül kell cserélgetni, van vmi más megoldás is, majd megnézem

    mert pl. elég érdekes lenne GPL-nél, ha átakarsz ülni Ferrariból a BRM-be és akkor cserélni kell a fedőt :)
  • oneal1
    #48
    ahhaa
  • K.András
    #47
    Ezeket lehet a váltora rakni:

  • oneal1
    #46
    • Authentic racing pedals with aluminum sleeves
    • 3 pedals total including clutch
    • Increased pedal control with 2" of throw
    • Brake pedal includes special damping mechanism
    • Heavy weighted base with extension block
    • Special base spikes for no-slip operation
    • Gas / Brake pedal stagger for heel-toe shifting
    nah akkro most ezt magyarul lécci:D
  • K.András
    #45
    Itt van a link
    Ilyen egyébként a pedál és a válto,minden cuccal müxik tehát mind1 kinek milyen kormánya van:
    Elég masszivnak néz ki szerintem nem lehet rox,föleg hogy alapbol aluminium pedálok vannak:

    És amit tud:

    • Authentic racing pedals with aluminum sleeves
    • 3 pedals total including clutch
    • Increased pedal control with 2" of throw
    • Brake pedal includes special damping mechanism
    • Heavy weighted base with extension block
    • Special base spikes for no-slip operation
    • Gas / Brake pedal stagger for heel-toe shifting

    Válto:

    És amit tud,többfajta shift plates van hozzá,tehát ha 5 sebesség van akkor azt rakod fel ha 6 akkor meg azt...
  • oneal1
    #44
    leeht akarok venni mer a kurva momonak mindig elszaródi ak pedálja:((
  • oneal1
    #43
    jó az az act labs os pedálszett??
    linket lécci
  • K.András
    #42
    Jaja,azért biztos nagyot ütött kivetitön a játék :DDD
  • HPt
    #41
    az örvendetes lenne
  • budasp
    #40
    Én vagyok az a barát.:) Töltök fel képeket holnap, ha a projektor gazdája is hozzájárul. Valamennyire kapcsolódik a téma a cockpithez.