11612


Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Repülo szimulátorok TOPIC-jai: | FSX | FS2004 | Falcon 4 | Lock On | IL2 Sturmovik |

Helikopter szimulátorok TOPIC-jai: | DCS:BS | Enemy Engaged 2 | Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum |


  • K.András
    #39
    Az igy "hirtelen" már sok lenne,ez sem lesz olcso,hátmég komoly kormányt venni,pedált stb,jo nekem az ffb-s logitech,az usb act labs shifter meg az act pedál...
    Idövel aztán lehet majd gondolkozni a komolyabb kiegeken...
  • oneal1
    #38
    kormányt nem vezsel??
    egy BRD azér isten disznó lenne ebben a cuccban!!!
  • HPt
    #37
    true :)
  • K.András
    #36
    Na de speciel azzal nem sokra megyek ha azt mondják itt vagy ott vedd meg az ülést vagy vidd el Mike bácsihoz majd meghegeszti :))
    Ezért feleslegesnek is tartottam ott irogatni,bár átnyálaztam a topikokat...A tervrajz volt a legfontosabb,azon minden adat rajta van,aki ismeri a szakrajzot egy fél pillanat alatt összerakja ez alapján,igy a szomszéd lakatos is pontosan meg fogja tudni csinálni,a gond az alkatrészek beszerzésével van(ülés,shifter stb),azt pedig kintröl nem igen tudják segiteni...
  • HPt
    #35
    voltaképp mindegy, ha azt mondod elmegy az angol, akkor írhatsz be az RSC ilyen topicjába, ott biztos megadnak minden támogatást
  • K.András
    #34
    Hja ez valami csokáé,de ö megvette a dolgokat nem épitette ha minden igaz..
  • HPt
    #33
    de az a kép, amit itt linkeltem be? az úgy néz ki mint egy földi halandó tulajdona :)
  • K.András
    #32
    Nem az a frexgp oldalálrol van :)
    Ott meg nem hiszem, hogy segitenének lemásolni a saját modelljüket :DDD
  • HPt
    #31
    hát a nagyra, vagy meg sincs az e-mail címe? azt hittem hogy RSC-n linkelte be egy ürge, hogy neki ilyene van
  • K.András
    #30
    Elboldogulok vele thx.
  • K.András
    #29
    Melyik lenti képre gondolsz?
  • HPt
    #28
    vágod az angolt?
  • HPt
    #27
    szerintem írj levelet a lenti kép tulajdonosának, tapasztalat csere érdekében :)
  • K.András
    #26
    Az sem lehet rox :)
    Nem a zártzselvény nem olyan vészes de a csövek sem, max 20-bol kijön az anyag+egy tizes a szerelés!
  • HPt
    #25
    jaa, de az nem túl drága... vagy?
  • HPt
    #24
    egy barátom most mondta, hogy neki szólt egyik haverja, hogy mehet játszani GTR-t... kivetítette projectorral a falra, és azt mondta elég jó így 3x2 méteren ;)
  • K.András
    #23
    Zártszelvény az a váz alapanyaga,bár most nézem a tervrajzot és inkább csöböl kéne csinálni,föleg hogy ott vannak a méretei is!!!
  • K.András
    #22
    Majd jol rátokuszitom a yorkimat!Még meg sincs de már ki is turtak belöle :DDD
  • HPt
    #21
    várjá', az mi? :)
  • oneal1
    #20
    ha ilyened lesz akkor uyge tudod hogy mindenki ott parkol majd nálad:D
  • K.András
    #19
    Kihagytad a zártszelvényt ;)
  • K.András
    #18
    100-bol tuti ki fog jönni,a legdrágább az ülés és a váz,éppen ezért ülést csak használtat akarok venni,szal lehet várnom kell majd rá,bár shifter is egy akkora macera beszerezni,hogy az már a nevetéges kategoriába tartozik...
  • HPt
    #17
    akkor összeírom mik kellenek hozzá szerintem

    - Sparco sportülés
    - Frex GP billentyűzet tartó
    - GPL Shifter
    - Act Labs Performance Pedals (3-as szett)
    - egér tartó alulra

    ez végülis nem is olyan sok, és 100 ezerből kijöhet
  • HPt
    #16
    hát Japánból asszem mégsem rendelek, de azért köszi :)
  • oneal1
    #15
    ne bassz
    a posta ktg 100xsa a tartónak:)))
  • oneal1
    #14
    segitsek?))
    és akkor csináljunk 2 őt!!:)
  • K.András
    #13
    Japánbol kell megrendelni :)))
    Frex GP
  • K.András
    #12
    ÁÁ minél többet nézegetem,annál jobban látom,hogy nem jo most nekem ahogy van...
    Igaz hogy egy kényelmes fotelban ülök de az más,a számitogépasztalom sem rossz,de nem erre találták ki igy csak oda tudom a kormányom rögziteni ahol a bill-van de az emg csuszkál...Szal kell épitenem egyet!!!
  • oneal1
    #11
    ez sira!!
    hol van ilyen??:D
  • K.András
    #10
    5600 ft-re
  • K.András
    #9
    %600 ft-re jön ki frexgp-nél,de gondolom ez az ö általuk készitett vázra megy rá:

  • HPt
    #8
  • oneal1
    #7
    jah nekem is kéne mer a kormány mögött van iyg a cucc és nemtok irni rendesen!
    nem mintha amugy tudnék mi PEti?:))
  • HPt
    #6
    nekem az a billentyűzet tartó nagyon tetszik: apróság, mégis iszonyat praktikus, nem tudod mennyiért lehet olyan kapni, vagy milyen kis szerkezet tartja úgy?
  • oneal1
    #5
    ha kész lesz akkor elmegyek majd feléd és kipróbálom ok?:D
  • oneal1
    #4
    most ilyenér vagy megőrülve??:D
  • K.András
    #3
    Na szal tervrajz már van is Jacek jovoltábol aki volt kedves ezt belinkelni nekem!

    Meg Szintén Jacek hivta fel a figyelmem a Sparcora,igy találtam egy tök kis ülést viszonylag elfogadhato áron,bár ezt is inkább használtam venném meg ha találok majd egyet:
    Sparco Sprint sportülés: 44 900 Ft/db.
    Szükséges kellék a tartókonzol: 9 000 Ft/db.
  • K.András
    #2
    A vázszerkezetet ki lehet hozni 30-40 ezer ft-böl ugy hogy minden lehessen rajta állitani(beszéltem lakatossal),kéne egy recaro ülést vennem mert még nincsen azt mondtk használtat már meg tudom venni 15-20 bol,ez eddig 60 ezer ft,az usb shifter+pedál az átszámitva 26 ezr ft,kormányom van fasza igy azt nem kell vennem,szal egy 80 ezer ft-böl egy elég jo kis cockpitet össze lehet rakni számitásaim szerint,idövel majd ahogy haladok rakok majd fel képet is,bár elsöként az ülést fogom beszerezni!
  • K.András
    #1
    Arra gondoltam épitek egy szimulátor cockpitet,láttam egy párat az utöbbi napokban és annyira megfogott, hogy rájöttem kell egy nekem is.Mivel nem szándékozok többszázezret kiadni érte,igy marad a saját épités,funkcioban semmivel nem fog kevesebbet tudni,csak nem szintiszta alimuniumbol lesz hanem zártszelvényböl.Berakok egy pár képet,milyenre is gondolok igazábol,bár a rajta lévö cuccok vérprofik az áruk csillagászati,igy azok egyenlöre felejtösek,majd esetleg idövel,beérem én a jo kis logitech kormánnyal USB Shifterrel és pedállal...Ha valaki cvsinált már ilyet az leirhatná tapasztalatait...
    Szal ezek közül gondolkozom valamelyiken:
    Ez igy ahogy van 400 ezer forint körül jön ki átszámitva,igy talán érthetö miért is akarom magam épiteni :)))