15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • RelakSfromhome
    #1179
    Mivan a forcefeedbackos momokkal? Van már, lesz, vagyvalami?
  • sumi
    #1178
    Hahóóóóó!!!!Mi ez a nagy csend??Suli v mi??
  • sumi
    #1177
    LEESETT KÖSZI.ÜGYI VAGY .................
  • sumi
    #1176
    ezt is én irtam nem tom,hogyan lettem csongor... DDD:
  • sumi
    #1175
    ezt én irtam nem tom,hogyan lettem csongor... DDD:
  • csongor
    #1174
    Ja a kormány neve.:Compressor Supreme PS/PSX/PS2 Kormány.
  • csongor
    #1173
    Hali.Véleményt kérnék erről a kormányról.Persze ha ismeri vki.
    http://hoga.e-pasaz.pl/x_C_I__P_1111058;1110001.html / vagy itt kép róla./http://www.deac.sk/ hát ennyit találtam hirtelen.Ja a tesc ban 9990ft+1 db nascar3 játék.
  • CSOCSO
    #1172
    miért az MS el van????????
    nekem nem volt vele és másnak se itt!!!egyedűl a toms on írták hogy van.. de ott azt is írták hogy nincsen IMERSON:) közben nagybetűkkel van a hátuljára írva hogy IMERSION van!!ehhh
    14 ért eladó az enyém.. hogy miért? mert nem használom 2 honap után.. alig használt, dobozzal, papirokkal garival eladó.. full jo állapot
  • sumi
    #1171
    Az is kapható csekéjke 17000ft-ért
  • Jacek
    #1170
    viszont nincs driver szivas vele:)
  • CSOCSO
    #1169
    ez igaz, de a logitech wingman kormány nagyon nem tetszik.. fogás meg ugy az FF jó..sőőőt nagyon is jo...de pár ezer ft rádobásával tescoban MS kormányt veszel ami azért jobb, és sokkal kényelmesebb, és nem csak felet lehet fordítani..
  • sumi
    #1168
    Hali./Logitech WingMan Formula Force GP (Kormány)
    erővisszacsatolós/Én ezt néztem tenap este a tescban.Kanizsán 12500 ft!!!!
    http://www.logitech.com/index.cfm?page=products/productlist&crid=30&countryid=18&languageid=1
  • BaLeeX
    #1166
    Mennyit gondoltál érte?

    Aktuális árát nem nagyon tudom, én még 34-ért vettem a metróban, most csak a miklandnál láttam egy árat ott is 34.

    28-hoz mit szólnál? Szhely mellett lakom szóval még nem is az a vészes távolság. Mondom még nem bontottam ki és tegnaptól él rá a 2 év gari.
  • sumi
    #1165
    Hali.Nekem haszál,akár gari nélküli usb-s forces kormány is +tenné.Ajánlatokat az e-mail cimemre küldjétek légysui./Nagykanizsa/
  • sumi
    #1164
    mennyi??
  • BaLeeX
    #1163
    Hali!

    Nem érdekel valakit egy vadi új bontatlan Logitech Momo Racing kormány 2 év garival?
    Garis cserébe kaptam de annyira nincs időm játszani vele, hogy eladnám :(
  • oneal1
    #1161
    csá rigley!!
    ha még tudsz várni kicsit akkro lehet hogy megveszem a kormányodat!
    mér akarod eladni??
    biztos tuti király??:))
    van róla képed?(saját kép)
    érdelene
    csá
    ide irj majd lécci ha megvan még
    [email protected]
  • CSOCSO
    #1160
    ninjen...:(
  • dtk1985
    #1159
    Amúgy van valamilyen játék csomagolva a MSFFW-hez?
  • dtk1985
    #1158
    Csocso:Sajna a tiédet nem tudom megvenni, mert én külföldi (Szlovákia) vagyok és már megrendeltem egy havernál aki hétfőre hozza. Nálunk is kb 18ezerbe kerül ha átszámolom.
  • Rigley
    #1157
    Ha valakit érdekel, nekem van eladó MOMO Force kormányom teljesen uj, alig használt. dobozzal+mindennel. 35.000 Ft.
  • CSOCSO
    #1156
    VEDD MEG AZ ENYÉÉMET!!! semmi baj az ég világon még gari van rá csak az az igazság hogy minden kis műszaki cikket eladok a szobámbol.. eladó a Gamecubeom is ha valakit érdekel.


    14 ért tied a kormány.. és csak azért nem adom olcsobban mert zsír új állapotban van a kormány.. nemrég vettem én is...1-2 honapja?...
    ha kell akkor pls csörögj rám: 20-4-200-300
  • dtk1985
    #1155
    Hát az lesz a legjobb megoldás amit te mondasz. Veszek egy USB-set, az ára is elég jó, annyit bőven megér.
  • CSOCSO
    #1154
    sajnos nemtok rola.. szerintem vegyél 18 ezerért zsír uj USB set a tescoban.. én is igy tettem...
  • dtk1985
    #1153
    Sziasztok! Az lenne a kerdesem hogy nem lehet-e atalakitani valahogy a regi fajta (gameportos) ms ffw-t hogy mukodjon rendesen xp alatt? GAMEPORT->USB atalakitora gondolok, ha egyatalan van ilyen. Szerintetek mukodhet?
  • CSOCSO
    #1152
    management Force Racer

    Activist on po³±czeniu ex Playstation, Playstation 2 and computer PC.

    ON mood Playstation activist on rubs mood plays – numeral, analog
    as well roundabout.

    ON mood Playstation caters oscillations (Double Shock).

    ON mood PC activist by way of 2 pivotal, 4 paper-weight joystick.

    Pod¶wietlony paper-weight marking working space on okre¶lonym mood.

    Steering-wheel of ¶rednicy 280mm.

    Unerring unit centrowania.

    Podgumowany, snug tag.

    270 gradual coverage turnovers managers
    K±t preferences managers so-so controlled ( on shapes FT-055).

    D¥wignia gearshifts, irrespective paper-weight ( on shapes FT-055).

    Unit ex pedal.

    Sprê¿ynuj±ce treadles gazu as well curbs zwiêkszaj±ce realization rides.

    Irrespective paper-weight turnover function.
  • sumi
    #1151
    http://www.lem.com.pl/xtecnologies/?s=forceracer
    talán nézd + ezt,utána nyilatkozz....
  • sumi
    #1149
    hali.vettem a bolhán 1 ForceRacer kormányt.ez alkalmas PS/Pc-re is.A kormány amugy müxik,de az istenért nem tudom előcsalogatni belőlle a rezgést.help.ja itt 1 link miről is van szó...
    http://www.ctonetshop.com/details.php?id=2084
  • RelakS
    #1148
    Ja, most lehet, hogy karácsonyig nem veszek, mert elkezdett köhögni a videjó, asztán hogy min 10 éves, ezért nem akarom ismét szereltetni, meg kéne rádiósmp3mashordozhatócdlejáccó, ami összesen 90 rugacs, plus téligumik sem ártanának, szal lesz helye a lovettának :(
  • CSOCSO
    #1147
    nemtok segíteni..egy dolog marad:: MOMO vagy MS ffw
  • RelakS
    #1145
    Csend, és hullaszag. Sajna amit írtál, valsz az az oka, hogy a beszállítónknak semmi infója nincs momo-ról, uhhogy még billről nyomom expert fokozaton a cmr2-őt. 1 hely kipipálva a finn rally-n :)))
  • CSOCSO
    #1144
    király:) és a kormányoddal mizu?:)
  • RelakSfromhome
    #1143
    winblinddel, ha a mozillás keretet használom, akkor nincsen teteje, mozillában meg szétmászik, ha a legend-nek header stílust adok :(
  • CSOCSO
    #1142
    ie ben tökjo gömbölyű..necképben meg szögletes
  • CSOCSO
    #1141
    de...fasza:)
  • RelakS
    #1140
    Nemteccik?
  • CSOCSO
    #1139
    miket csinálsz te bazd+?:)))
  • RelakSfromhome
    #1138
    kiborultam FAXOMBA
  • CSOCSO
    #1137
    már több, mint másfél éves Force Feedback huzavona végére felkerült a pont - legalábbis egyik fél részéről. Az Immersion, aki eredetileg kifejlesztette a "haptic" technológiát (erővisszacsatolás, rázkódás és a fizikának megfelelő valósághű mozgás), valamint alkalmazta azt joystickjai készítésénél és használatánál, 2002 februárjában beperelte a Microsoftot, aki a népszerű Force Feedback kormányaiban jogosulatlanul használta a fentebb megnevezett hardver összetevőket. A két cég a napokban megegyezett egymással, minek következményeképp a Microsoft 26 millió amerikai dollárt fizet az Immersionnak a haptic jogok birtokba vételéért. A technológia részletes elemzése és továbfejlesztése következményeképp a Microsoft leállíttatta a Force Feedback kiegészítők gyártását. Az Immersion még egy másik "megakorporációval" is pereskedik szintén a haptic miatt, s ez nem más mint a Sony - amely még mindig törvényt sért minden egyes ilyen termék legyártásakor.
  • N1
    #1136
    MIkortól lesz kapható ujra a MOMO racing? :/