15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Bubbencs
    #2168
    Amúgy akinek van MOMO-ja annak a régi van vagy a MOMO Racing.
    Melyik ajánlottátok eddig? (gondolom a MOMO Racing-et)
  • Mik
    #2167
    Szíj van az én 5éve 10ezer forcsiba kerülő noname kormányomban. Nagy rakás... : )
  • Bubbencs
    #2166
    Hát sokkal jobban nézki mint a DFP
  • Tomo15
    #2165
    Tessék itt van szétszedve: (kül a googleban a 2. kép volt momo racing szövegre:D...)
  • Tomo15
    #2164
    Ezek mind műanyag fogaslécesek...Csak a nagyon drágákban van szij.Bár nem hiszem, hog yez olyan könnyen eltörne.
  • Bubbencs
    #2163
    Már mint, hogy a MOMO ékszijas-e vagy műanyag fogasléces-es mert a DFP az műanyag fogasléces hát az széttörik.
  • Bubbencs
    #2162
    CSOCSO neked Logitech MOMO Racing-kormányod van?
    Léci tegyél fel egy képet róla szétszedve ha lehet PLS-PLS
  • Bubbencs
    #2161
    Hali
    Nincs valakinek a MOMO-ról egy szétszedett kép alulró, hogy mi van benne?
    Léci tegyétek fel a Topicra léci.
  • Bucser
    #2160
    "MOMO "dizájn" és az egyik legjobb játékvezérlő gyártó csinálja."



    MÉg mindig a MOMO dizájn??? HA láttatok már közelről VALÓDI MOMO kormányt akkor a hülye is megmondja, hogy milyen ronda utánzat:D A MOMO jel a pénz miatt került rá (igen jó sokat fizettek érte) ÉS hogy Logitech az egyik legjobb gyártó?????? Szerintem csak a gyenge középút megtestesítője minden téren. 1 éves az egerem és lekopott a felületéről a festék elkoptak a talpán az rézzel futtatott töltőtalpak --> nem tudom feltölteni mert kontakthibás... éljen.. visszaküldöm és a cserének ugyenilyen baja van... fél év múlva.

    Joystick.. ne ez az inkáébb hagyjuk kategória.. a régi joyaik (4-5 éve) jók voltak... az elmúlt 3 évben ha választanom kell akkor öreg Thrustmaster vagy Saitek!!!

    Kormány meg ott a MOMO és kész... de csak ha szerencséd van különben 3-szor cseréltetheted... ennyit a legjobb minőségű gyártóról...
  • Bucser
    #2159
    Nem tudom csocso mikor volt a kezedben Act-Labs RS FFB de hogy honnan vetted le a sok hibát?? nem tudom... Idestova 6-7 éve gyötrök egyet és egyszer kellett a pedálrészben kábelezést cseréllni amit nagyon egyszerűen megoldottam mivel PS/2-es csatlakozót használ a kormányhoz csatlakozásra. HA PS2-höz vagy Boxhoz akarnám használni csak meg kell vennem a megfelelő dokkot kb 50 $-ért és tudom vele használni mivel a firmware egy kivehető részben van. Nem tudom kinek mi problémája lehet vele. Próbáltam momo-t nekem csak annyi bajom volt vele, hogy azt lestem mikor töröm el.. act-labsnál ilyen soha nem jött elő...Supportal semmi gond nem volt amíg volt rajta gari (2 év) és akkoriban kb 4 game-t adtak hozzá... NFS 3-4 és egy NAscar 2-t.


    Szóval a mellőző "szóval hagyjukat" ne írjunk ha közünk sem volt még hasonlóhoz:) köszi:) én sem írom lesajnálóan a momohoz csak azért mert nekem nem tetszik:)


    Jó kormány jó erős motorral és az legrégebbi driverekkel igen finoman skálázható.
  • CSOCSO
    #2158
    nah ez az.. ez igy tiszta szar...
  • Mik
    #2157
    Az Isten fizesse meg..
    Azt hittem, hogy csak a DFP csatlakozik a géphez usb-n keresztül.
    Akkor most már no para.
    Még1szer kösz!
  • Tomo15
    #2156
    A pedál a kormányhoz csatlakozik.Ezt fényképeztem le.A kormány meg USB-vel a Géphez.

  • Mik
    #2155
    Hi,
    momo-hoz lenne egy kérdésem.. a kormány usb-vel csatlakozik a pedálhoz, de a pedál a géphez? akinek van ilyen gyorsan kapja már le digivel és postolja be
    menitenksz
  • Tomo15
    #2154
    Ha jól tudom nem kattan...
  • CSOCSO
    #2153
    koszi a hozzafuzest! es igazad van... csak a jatekgyartok nem csinaljak valami erdekesre az FFB hatasokat..:(
  • norbisz
    #2152
    Hi All!

    Csak annyit szeretnék hozzáfűzni a témához, hogy szerintem MOMO... Nekem ez van kb 1,5éve, de mindennel tökéletes, nagyon jól kidolgozott, jó a fogása, stb. Nem hiába, MOMO "dizájn" és az egyik legjobb játékvezérlő gyártó csinálja.
  • CSOCSO
    #2151
    meg egyszer megkerdezem: 240 fok utan kattani fog???ha meg nem akkor le se szarom.. a momo-t is be tudom allitani hogy csak 50 fokot kelljen rangatni...nem ez a lenyeg..hanem a dfp nel nem tudod tutira hogy mikor van tokeletesen kitekerve az a 240 fok..ez a baj
  • Mik
    #2150
    Jó döntés én is ma rendeltem egy momo-t. : )
  • Bubbencs
    #2149
    Azért fogom megvenni a MOMO mert egy neve van amimögött biztos áll valami kettő mert tutira működni fog.
  • Bubbencs
    #2148
    Azt tudom.
  • Mik
    #2147
    Nem akarlak elbizonytalanítani, de a DFP is 240fokos lesz abban a játékban, ami nem támogatja a 900fokát. Ergo ugyanolyan élvezet lesz vele menni pl egy f1-es szimmel, mint a momoval, ráadásul neked a DFP külsőre jobban bejön.
  • Bubbencs
    #2146
    CSOCSO meggyőztél a MOMO tutira jó ez a DFP nem biztos holnap megyek és veszek egy MOMO kormányt
  • Bubbencs
    #2145
    Én is szívesebben venném a MOMO-t mert megbízható és tutira jó.
    De jobban tetszik a DFP de vannak kétségem iránta. Ez az én bajom. (jobban tetszik a kidolgozás a DFP kormánynak)
  • CSOCSO
    #2144
    hat ezaz hogy keves jatek hasznalja ki a 900 fokot... ha kamion szimmel jatszol akkor vedd meg!!! ha meg nfs, gtr, toca, nascar, forma 1 vagy akarmi mas akkor meg MOMO!!
    nekem mindenben jobban tetszik a MOMO
  • Bubbencs
    #2143
    Ja és még egy nem tudjátok, hogy ezt a DFP támogatják a játékok?
    Vagy is felismerik a gamék ezt a PS2 gyártot kormányt?
  • Mik
    #2142
    Lacika hazúúdik..
  • Tomo15
    #2141
    Igen.
  • Bubbencs
    #2140
    De Lacika 79 azt mondta, hogy szar!
    Akkor ezek szerint tényleg egyforma tudást bírtokolna.
  • Mik
    #2139
    Mind a 2 közel hasonlót tud, dönts akkor a kinézetük alapján!
  • Bubbencs
    #2138
    Most beszéltem egy gyerekkel akinek DFP-je van és volt MOMO kormánya is.
    Azt mondta, hogy ugyan olyan jó mind a kettő! De neki jobban tetszik a DFP kidolgozása + a 900-fokos kormány...
    Most mit csinálja Lacika 79 azt mondja szar!
    CSOCSO eggyértelműen a MOMO-t ajánlja!
    De az az igazság nekem jobban tetszik a DFP! De ha jobb a MOMO azt veszem meg!
    Mit tegyek??? Nem szeretnék valami ratyi kormányt venni.....
  • CSOCSO
    #2137
    momo!!!!!!!!
  • Lacika 79
    #2136
    és mindamellett egy hulladék :P
  • Mik
    #2135
    Logitech DFP annyival tud többet, hogy 900fokban elforgatható kormánya van(csak azokban a játékokban tudod használni amik azt támogatják) és ps2-re is dugható.
  • Bubbencs
    #2134
    Még annyit kérdeznék CSOCSO.
    Te azt mondod, hogy fasza kis kormány a Logitech MOMO. Nekem is sokan mondják, hogy vegyek azt de én azért utánna érdeklődök és meg kérdezem a szakértőket.
    Logitech MOMO Racing
    Lenne még egy kormány amiben gondolkozok és jobban is csábít mert jobban tetszik, de nem tudom, hogy jó-e?!
    Logitech Driving Force Pro
    Ez lenne.
    Mi a véleményed?
  • Bubbencs
    #2133
    Thx for Help.
  • Mik
    #2132
    Cockpit+ 1 momo = egy százas, kilehet bírni..
  • CSOCSO
    #2131
    Hyper Simulator Cockpit
    ezt meg kifelejtettem veletlen...

    szal ez is a draga de profi minoseghez tartozik...



    ez olyan 4000 dodo.. :D de van olcsobb is..
    pl 2200 ert vagy a legolcsobb 500 ert ami csak egy cockpit..es erre olyan kormany es pedalt rax amilyet akarsz.. osszecsukhato kiszereles..ja.. es ha akarsz venni hozza Hyper simulator kormanyt meg pedalt es valtot azt is megteheted..800 dodoert
  • CSOCSO
    #2130
    A legjobb PC kormanyok

    Sok mani, profi minoseg:


    ecci 6000
    5 csillagos kormany, nagyon draga.. kb 700 dodotol kezdodik egy szett.
    de lehet kulon venni MOMO hoz nagyon fasza pedalt is....

    thomas-superwheel
    4.5 csillagos de szerintem uber.. eszmeletlen sok kiegeszitojuk van szal nekem az egyik legszimpibb...
    300-1000 dodoig


    az olcsobbak:

    Logitech MOMO Racing
    egyik legjobb kormany az araert. Szinte minden jatekhoz kivaloan hasznalhato, legyen az NASCAR, F1, Rally vagy Arcade jatekok ( mint pl need for speed)
    az ara kevesebb 120 dollar


    Thrustmaster NASCAR Pro Force
    aki meg kevesebb manibol akar venni kormany az ezt vegye.
    100 dodo alatt es alig marad el a MOMO tol..

    ezek utan jon a Logitech formula csaladja.

    majd:

    Act Lab RS
    sok jo tulajdonsaga van es nagyon sok rossz... hagyjuk...

    Thrustmaster Formula T2 : a pedalok kenyelmese, de nem maradnak a helyukon es tornek a rugok...
    hagyjuk...

    Microsoft FFW: sajna mar nem gyartjak, pedig jo kormany volt.szerintem kenyelmes, es eros.. igaz a pedalok nagyon lagyak voltak... de mat tokmindegy...


    ezekutan jon meg ket Thrustmaster NASCAR kormany ( super sport, meg a charger)de ezek sem olyan joak..szal hagyjuk...

    aki kormany akar venni olcsoert az vegyen MOMO-t vagy thrustmaster nascar force pro-t

    akinek meg uber manija van... az a felso kettobol valogasson..

  • CSOCSO
    #2129
    nah