15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Kaszi46
    #2288
    szerintem sem, nem tudom hol olvastál ilyet.
    az meg hogy nem tetszik a fizika, és belső nézet nélküli needfor és társai, had ne legyen már baj:P mindem ujjamra jut egy olyan sim aminek a tükrében max egy jót mosolygok rajtuk.
    persze amikor nekem sem volt még kormányom, én is colinnal, needforral, toca-val, és hasonló kategóriáju játékokkal játszottam. én inkább azt mondanám, hogy ha neked van kormányod, és nem érzed az árkád-sim játékok közötti minőségbeli különbséget, illetve egy needfort részesítesz előnyben, akkor az talán mégiscsak a a te bajod
  • 0ppika
    #2287
    Szerintem senki sem 1 játékhoz vesz kormányt, hanem szinte minden normális gémet kipróbál vele. Az meg csak a te bajod hogy a need for speed nem tetszik. Forsz fídbekkel nagyon jól lehet élvezni a most wantedet is ...
  • Kaszi46
    #2286
    hát aki needfoshoz, meg hasonló árkád baromságokhoz vesz ilyen kormányt az, az.... az no comment.

    18wos nál még csak csak megértem, na de a többi említett játéknál:P (természetesen enm erre a felsorolásra értettem: GTR,GTL,RF,CRC,LFS :D)
  • Tomo15
    #2285
    okok, de a 6 fokozatú váltot tuti nem lehet hasznalni. GTR,GTL,RF,CRC,LFS, ezeknél be lehet állítani pl.
  • 0ppika
    #2284
    Szerintem meg de, mind 2 gémben van kuplung, a váltó meg nem hinném hogy külön gondot jelent. Amúgy meg az utóbbi pár évben nem jött ki olyan valamire való játék amiben ne lenne kuplung ...
  • Bucser
    #2283
    Igaz de szerinted ez a szerkezet azoknak készült akik NFS-t meg test drive-ot játszanak?? Szerintem inkább a GT legends-et meg szimulátorokat hajtó réteg felé tolódnak ezzel. Ugyanaz az eset mint anno a TM HOTAS Cougar professzionális szerkezet viszonylag megfizethető áron. Aki nem gondolja komolyan a szimezést az úgysem vesz ilyet hisz annak már a váltás is csak felesleges időpazarlás...
  • Tomo15
    #2282
    Csak nem igen valószinü, hogy az elöbb emlíett játékok támogatják a +funkciókat;)
  • 0ppika
    #2281
    Ez is igaz, de én meg szeretek csak úgy néha furikázgatni pl Mafiával vagy 18WoS-el, arra meg marha jó lenne egy ilyen
  • CSOCSO
    #2280
    hat. nascarban elhiszem hogy van idod felkezzel vezetni meg csinalni is valamit ahelyett hogy a jatekra figyelsz,, de ilyen test drive, need for speed, meg egyebb jatekoknal orulsz ha ket kezzel birod jobbra balra szaggatni a kormanyt.. nemhogy fel kezzel fogod es meg valtogatsz...

    FF nelkul meg fika kormannyal vezetni
  • AlieN911
    #2279
    hát igen..az meg max 1 FT (csak vicc..)
  • Ch_Slater
    #2278
    és akkor még nincs rajta a magyar kereskedők haszna (ha nem neten rendeled)
  • AlieN911
    #2277
    ohh thx:S akkor 80..
  • Ch_Slater
    #2276
    ez általában bevett dolog, hogy 1:1-ben "váltják" az USD-EUR árakat. tehát ami US-ban $300, az európában €300.
    szivás, de ez van...
    (szerintem sokszor ebből élnek meg az amcsi e-bay árusok)
  • Bucser
    #2275
    ez is lehet jó is meg rossz is:D
  • 0ppika
    #2274
    Jaj, a kéziféket meg lefelejtették :(
  • 0ppika
    #2273
    Ez marha jó, csak drága, a tartósságról meg szerintem elég annyi hogy lodzsitek ...
  • Lacika 79
    #2272
    jól látom? normális pedálok?
  • Kaszi46
    #2271
    bocsi ezt már linkbe akartam:)
    még 3 nagyobb felbontában:
    Kép (53.8 KB)
    Kép (116.9 KB)
    Kép (93.3 KB)
  • Kaszi46
    #2270


  • Kaszi46
    #2269




  • Bucser
    #2268
    Mondod te... Én meg igenis ígénylem ezt a váltóbizbaszt mert én szeretek cisnálni is valamit játék közben nem csak bámulni a monitortD (mondjuk ja én hozzá vagyok szokva, hogy egyik kéz gázkaron másik kéz Joy-on és közben minden újjam vagy egy tekerőn vagy egy gombon és ezek közül kb 6-7-et akár egyszerre is kezelek meg közben a lábamat is használom:D)

    Nekem igeni kéne egy ilyen bizbaz:D csak kíváncsi vagyok mennyire tartós a drága... Mert a képen jól néz ki csak elég műanyagnak tánik a dolog..
  • CSOCSO
    #2267
    eppen most akartam belinkelni.. en mar sikitozok:D

    de nemhiszem hogy fogok venni: szep dolog ez a valto bizbasz de a jatekok 90% nem tamogatja.. a valtas es vezetes lassabb es kenyelmetlenebb
  • AlieN911
    #2266
    Üdv! Logitech G25 a kormány neve:) Egyik oldalon 300 Euro másikon meg 300 Dollár volt az ára.. na most melyik? Mi a véleményetek a wheelröl? Lehet benevezek egyre,de még messze van az oktober,és mástol is függ még
  • Gyocsika
    #2265
    a Neve X Tecnologies Force Racer Racing Wheel
  • Gyocsika
    #2264
    Segítsetek légyszi van nekem egy kormányom pedálokkal és nem tudom úgy beállítani hogy a játékokba jól működjön mindig egy kicsit húz balra a kormány ás befékez állandóan
    ez nem USB s hanem oda hátra kell bedugni légyszi segítsetek hogy hogy tudnám jól beállítani hogy jól működjön!!! Elöre is kösz!!
  • bertino
    #2263
    hm, a kormány gyártói lapján ott van, hogy Force Feedback, szal elvileg tudja...
    akkor meglehet csak kormánynév lehet, vagy nemtom, megérdeklődök egy két boltot
  • bertino
    #2262
    sziasztok!

    nézelődök most és láttam egy Force EX jelzésű kormányt itt és nem tudom a Force EX jelölés pontosan mit takar, vajon csak egy "force tipusjelzés" akar lenni ? És ha igen, akkor miben különbözik a FF-től ?

    ha vki tudja, válaszoljon, kösz
  • repsol
    #2261
    A kettő közül a force az érdemesebb :)
    Egy kis probléma van vele, már sehol nem lehet kapni vagy 2 éve, a hirdetésben levő boltokban is a racing van.
    A melyik érdemesebb/jobb kérdésre válaszként annyit, hogy amíg lehetett kapni kb 60e volt az ára, valódi bőr, fém mechanika, örök darab...
  • CSOCSO
    #2260
    hat.. ha tenyleg csak 1-2 ezerrel dragabb akkor a dragabbikat.. kicsivel jobb minoseg.. de inkabb anyagra jobb...
    a manualis valtot meg sosem fogod hasznalni. kiveve ha fakir vagy es allandoan kapkodni akarsz a valtoert vezetes kozben...
  • dashed_
    #2259
    a ket momo kozul meiket erdemesseb? nekem mondjuk amiben van manualis valto is ,az szimpibb
  • AlieN911
    #2258
    Üdv all!

    Olyan kérdésem lenne,hogy lehet e valahonnan szerezni MOMO hoz olyan pedált ahol amin van kuplung, valamint 5-6 sebességes váltot?
  • Marci D
    #2257
    Sziasztok! Szükségem van a tapasztalattotokra!<-EZ DÚRVA SZÓ! nehéz leírni.

    Szeretnék venni egy kormányt és igazából 2 közül tudnék választani. A kérdés az hogy a Logitech Formula Force Gp-t vagy a EX-et vegyem meg?

    Nem tudom mi a külömbség a kettő között. a GP 2000 ft-tal drágábban tudom venni. Szerintetek melyiket érdemes?
  • CzGobe
    #2256
    Hali!
    Nincs valakinek 1 Saitek R4 Force Feedback kormányhoz XPre jó drivere?
  • macleod2005
    #2255
    Én arrol szeretnék érdeklodni hogy a Logitech® Formula™ Force EX típusú kormánynak a pedálja állítólag olyan hogy egyet katan és annyi,nem lehet rendesen a gázal játszani, és végülis az érdekelne hogy ez igaz e, mert én csak a régebbi változatot a Logitech® Formula™ Force GP-t ismerem, és annak rendes pedálja van ,csak azt nem kapni már a környéken.
  • CSOCSO
    #2254
    szegélyre gondoltam..
  • Gaberking
    #2253
    Köszönöm szépen, hogy leírtad!
  • CSOCSO
    #2252
    az elso az osszessegeben az effektek..
    masodik a rugozas
    a harmadik meg a dobbanto ( tudod.. a forma 1 es jatekokban a kanyarban levo piros feher segely..)
  • Gaberking
    #2251
    Aki tudja, hogy a MOMO Racing kormány,
    játékvezérlők - LogitechMOMO Racing USB - Tulajdonságok - Settings
    Ablakban a következők változtatásával mit állítok, mi változik, legyenszíves írja már le! Nem szószerinti fordításra gondolok, mert azt megcsináltam, de nem 1értelmű számomra!

    OVERALL EFECTS STRENGTH
    SPRING EFECTS STRENGTH
    DAMPER EFECTS STRENGTH

    Ha valakinek van kipróbált, bevált, szerinte ideális beállítási értéke ezekre,
    legyenszíves írja már le azt is!
    Előre is köszönöm!
  • Bucser
    #2250
    JA és a 3. okom, hogy Logitechet többet soha:D
  • Bucser
    #2249
    új driverek leszedése és egyéb segédprogik.

    ÉS azért MS SW mert korának egyik legjobb példánya és mint mondtuk szinte örökélet ha nem törik nem beszélve a szép nagy pedálokról és arról, hogy kényelmes...