15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • [negativ] Les
    #2008
    Köszi !

    És ha pont nem rally hanem aszfalton szeretnék menni? ( no nem mintha rossz lenne a rally de jobban kedvelem az aszfaltos dolgokat :) -nem feltétlen forma1 ).
    Azért tényleg köszi.

    Üdv
  • ACE
    #2007
    Ha Rally tipusú, akkor a Richard Burns Rally szerintem iszonyat élményt nyújt, és épp emiatt nagyon nehéz is, de hozzá lehet szokni, és utána ha versenyautóba ülsz be, akkor is fognak menni a trükkök.
  • [negativ] Les
    #2006
    Hey.

    Vettünk 1
    Logitech® MOMO® Racing -et és nagyon baba meg minden de melyik game adja vissza a legjobban az élményt vele? -és kell e a gyári cd-s driveren kívül valamit felnyomnihozzá?

    Üdv
  • Tomo15
    #2005
    Különben nekem is a 2.:D
  • king13
    #2004
    Szeret rosszalkodni :P mondjuk nekem ez a második elég jól bírja (kopp-kopp), bár volt egy időszak amikor egymás után 2x-3x is elment a full gáz :)
    Sztem egy Driving Force Pro sem rossz választás, bár a pedálja annak is ugyanolyan szar :)
  • Shortstop
    #2003
    a vaterás is garis... egyébként
  • Arsenal18
    #2002
    Új kéne ha lehet :) leginkább gari miatt :)
    kössze a tippet tomo15!
  • Shortstop
    #2001
    Vaterán van egy 25papírért
  • Tomo15
    #2000
    itt nézz körül:Depo
  • Arsenal18
    #1999
    Aha :)
    Szerintem ha összejön rá a pénzem megveszem :)
    Valamelyik nagyobb áruházban próbálgattam és nekem nagyon megtetszett :)
    nincs esetleg tipped hogy hol lehet olcsón beszerválni egy momo-t :)
    (olcsó = kb 28e :) )
  • Tomo15
    #1998
    Ezt te döntsd el én ajánlom, max ott a gari;)
  • Arsenal18
    #1997
    szval vegyem meg nyugodtan?:)
  • Tomo15
    #1996
    Nem feltétlen:)
  • Arsenal18
    #1995
    Hi!
    Igaz az hogy az egyik pedál gyárihibás a momokon?:/
  • king13
    #1994
    én kipróbálnám valami szimben, pl. Live For Speed, GTR, Richard Burns Rally
    sztem a játékokkal van a gond, ha jól emléxem pl az NFS:U is ugyanezt csinálta :) ha kormánnyal tolod egyébként is érdemesebb szimmel tolni :)
  • king13
    #1993
    Center Fix fel van téve? Elméletileg az új driverekben benne kéne lennie..de azért egy próbát megér ha még aktuális:
    MOMO Racing Centering Fix
  • Shortstop
    #1992
    egyenlőre kocsi hiányában itthon fogok élvezkedni.... remélem csak januárig.
    Köszi a válaszokat..
  • Tomo15
    #1991
    Szerintem megéri bár te tudod, hogy mennyit fogod használni.
  • 0ppika
    #1990
    Érdemes, meg ...
  • Shortstop
    #1989
    srácok megtudnátok válaszolni hogy szerintetek érdemes megvásorolni a MOMO-s kormányt avagy elég az a Logitech Formula Wingman? Megéri-e azt a difit???
    előre is köszi
  • Shortstop
    #1988
    srácok megtudnátok válaszolni hogy szerintetek érdemes megvásorolni a MOMO-s
  • AlieN911
    #1987
    nah nekem megvan.. kicserélték egy zsir ujra..
  • Shortstop
    #1986
    MOMO
  • Tomo15
    #1985
    Momo racing, vagy Logitech DFP.
  • Shortstop
    #1984
    Gyerekek a 1974-esre valaki reagáljon, meg azt tudjátok hogy a Live for Speed-hez melyik kormány a legideálisabb. ill. mennyivel más mint bill.-lel?
  • Tomo15
    #1983
    Elvileg a játékban kéne, de nem mindegyikbe lehet állitani.A komolyabb gameknél, és a simeknék lehet...
  • Papóóó
    #1982
    A kormány beállításainál nekem nincs olyan. A játékokban sem találtam...Hol keressem?
  • Tomo15
    #1981
    Akkor tedd 0% a deadzonét a beálitásokban.
  • Papóóó
    #1980
    5-10 fok holtjáték,
  • Papóóó
    #1979
    A kromány beállításai vezérlőpultnál tökéletesek. Ráadásul azt írja a kormány leírása, hogy konfigurálni sem kell, mert mindent optimalizál maga...De most, hogy alaposabban megfigyeltem egy-két kört a Scar-Alfában, azt látom, hogy van 5-10 holtjáték, és ez baj, mert a gombokhoz szokva nincs holtjáték, rögtön kanyarodik...A kormányt középállásból (12 óra) 120 fokkal lehet jobbra is és balra is fordítani...
  • Papóóó
    #1978
    Lehetséges, ezért kérem a tanácsotok és segítségetek....
  • Tomo15
    #1977
    Valoszinüleg 99%-hogy te nem csinálsz valamit jól...
  • 0ppika
    #1976
    Hát nemtom hogy te hogy próbáltad, de ha az említett gémekkel nem tudtál, akkor szvsz a ricsárd börnszt meg se próbáld ...
  • Papóóó
    #1975
    Sziasztok! Vettem egy Trust FF380 (GM-3500R) Force Feed Back kormányt. Ma próbáltam 3 játékot (1. Collin MCRae 2005, 2.Test Drive6, 3.SCAR - Squadra Corse Alfa Romeo) és azt tapasztaltam/tuk, hogy abszolút élvezhetetlenek kormánnyal, mert csak akkor kezd el kanyarodni az autó, ha már tökig kicsavartam a kormányt, és mikor elkezdte rögtön le is szalad az útról...Már minden lehetőséget végignéztem, 3 napja minden konfigot végig próbáltam, de csak ideget szereztem, nem örömöt... A cimborám ugyanezeket tapasztalja a saját Logitech Momo Racing kormányával. HOGY VAN EZ? Másoktól azt hallottam, hogy Richard B. Rally kell nekem, mert az való kormányhoz...Nem értem, hogy hogy lehet, hogy az autós szimulátorok zöme nem megy kormánnyal?
  • Shortstop
    #1974
    De jó. Én most akarok venni ilyet :)
    AMúgy milyen? Megéri azt amit kérnek érte?
  • AlieN911
    #1973
    hello! nekem is ez a gondom:S szerdán v. csüt mek vele megnézetni:(
  • Solt
    #1972
    Sziasztok! Megkattant a Momo-m...kb 10 fokos szögben balra fordulva marad játék közben! Már próbáltam a 4.20, 4.40, 4.60-as driverrel is, de mindig kaki! A driver frissítésen kívül valami ötlet? Előre is köszi!
  • TasManXT
    #1971
    Asszem megoldódott: Select+R3+Jobb pedál
  • TasManXT
    #1970
    Driving Force Pro és Gran Turismo 4 tulajok: Hogy lehet átkapcsolni a kormányt 200 fokos módra?
  • Rolesz
    #1969
    Ez nem az! A Force feedback-es annak a kormányán van egy kis piros szín!Onan tudom mert nekem is ijen van!