15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • 0ppika
    #2328
    Idő az van, de nem arról van szó. Hanem hogy kiakarok-e adni ennyi pénzt ilysmire.
  • CSOCSO
    #2327
    50?:D
    karacsonyig van idod gyujteni nem?
  • 0ppika
    #2326
    De milyen ára lesz annak?!
  • CSOCSO
    #2325
    karacsonyig gyujts egy kicsit.. akkor jon az uj logi kormany!!! dupla force feedback meg valto es kuplng!!!!
  • 0ppika
    #2324
    MOMO
  • cola
    #2323
    Sziasztok!

    1 kérdésem van,de azt gyors föl is teszem:))
    Milyen kormányt vegyek 25-30 ezerből?
  • Gabor1990
    #2322
    Nekem is ilyen kormányom van és eddig amivel próbáltam azzal mindel ment is rendesen. A pedálok is jók, jól lehet vele "jáccani". Szvsz megérte az árát
  • danas
    #2321
    Hali! Van valakinak tapasztalata a Logitech Formula Force EX kormánnyal kapcsolatban? A napokban tervezek venni egyet. Van kompatibilitási probléma valamilyen játékkal (elsősorban NFS, LFS, Juiced)?
  • CSOCSO
    #2320
    rakotottem a nintendo DS-t kuurvajo!!
  • 0ppika
    #2319
    az nem is rossz
  • CSOCSO
    #2318
    100 dodo
  • 0ppika
    #2317
    :))) és mibe fáj egy ilyen ülés?
  • CSOCSO
    #2316
    ez egy ilyen szek amit leteszel a foldre.. beleulsz.. tok kenyelmes, sportosan fexel benne es lehet benne jatszani vagy siman tv-t lesni.. en mar itt ulok benne vagy fel oraja.. tok zsir.. foleg hogy van benne melynyomo meg stereo hangszoro.. es egesz jol szol
  • 0ppika
    #2315
    ez miféle szék?
  • CSOCSO
    #2314





    ilyet vettem.. lehet csinalok hozza alvanyt es lesz cockpitem!!:D
  • kemszi2
    #2313
    ha nem tudom megjavítani ezt akkor hagyom a rákba ezt az egész kormány dolgot,úgy se játszom annyit+ha nyáron megcsinálom a jogsit egy sokkal élethűbb kormányom lesz:)
  • Ch_Slater
    #2312
    és kezdj el nagyon keményen spórolni rá.. :D
  • CSOCSO
    #2311
    most jon ki az uj logitech kormany...:D csak ugy szolok.. inkabb ne kolts arra a geniusra
  • kemszi2
    #2310
    ja amúgy köszi!
  • kemszi2
    #2309
    hát az érzékelők sem tökéletesek már de annyit még meg ér hogy egy rugót nézzek bele
  • 0ppika
    #2308
    Hát ha csak a rugó a baja akkor javítható.
  • kemszi2
    #2307
    aham.Körülnézek akkor egy-két boltban,mert ezért nem akarok egy teljesen új kormányt venni
  • 0ppika
    #2306
    Szerintem direkt hozzá valót biztos hogy nem forgalmaznak sehol.
    Ha kiszedted a rugót és megvannak a méretei akkor esetleg találhatsz hasonlót, vagy csináltatsz. Barkácsboltban vagy ilyesmi helyen tuti árulnak ilyesmiket ...
  • kemszi2
    #2305
    csáó!
    Lenne egy kérdésem.Van egy kormányom(Genius speed wheel formula).Már nem mai gyerek,szóval a gond az hogy eltört benne a rugó,amelyik a kormányt vissza húzza egyensebe.Ilyen rugót lehet hozzá kapni vagy vmi hasonlót?
    bocsi de máshova nem tudtam feltenni a kérdést!
  • syluccy
    #2304
    Hi!


    Rendelkezem egy Trust FF380-as kormánnyal(kb 8 hónapos, de nem ez a lényeg:)). Elkezdett olyat művelni, hogy időközönként érdekes beszaggatásra emlékeztető rántásokat csinál balra. Arra már rájöttem, hogy magába a kormány részében van a baki és elvileg a poti mehetett tönkre, de nem biztos...ezért ha vkinek van bmi ötlete, akkor ossza meg!


    Kösz
  • AlieN911
    #2303
    ijenem van 2!! 1 nekem 1 faternak nagyon fa**aaaaaaaaaa (viccc)
  • CSOCSO
    #2302
    /sohajtozik/
  • Tomo15
    #2301
  • Bucser
    #2300
    Bár mondjuk ha már realizmus akkor nagy álmom:)



    Majd egyszer ha kurva sok felesleges pénzem lesz:D
  • CSOCSO
    #2299

    mondanam hogy eladnam neked az enyimet mer nem hsznalom mar egy ideje es ujat akarok dehat amcsibol draga a szallitas.. nah.. a lenyeg hogy ha van MS sidewinder (piros) azt megveheted.. ha nincs akkor gyujts momora!
  • Bucser
    #2298
    Én gyűjtenék rá még ennyit és vennék egy MOMO-t... Mert más normális épkézláb kormány nincs már forgalomban.. hacsak nem a Frex dehát az nem 36K:D hanem a 10 szerese:D
  • CSOCSO
    #2297
    ezt inkabb nem akarom elhinni amit irtal:D

    gyorsabb kuplungolni meg elnyulni vhova mint megmozditani egy ujat es meg a gazt sem engeded el?

    persze az utcso mondatodat megertem.
  • CSOCSO
    #2296
    ebben sajna nemtok segiteni
  • Bucser
    #2295
    váltani kell és kézzel lábbal gyorsabb ha már megszokásból csinálod mintha csak kézzel kell gombot nyomva kuplungolva és közben huzni a fület. legalábbis én ha csak 2 kezem van (repszimben pl) és a kezemmel kell oldalkormányt kezelni (3. tengely ugye) akkor sokkal rosszabbul teljesítek mintha ugyanezt lábbal cisnálom de ez lehet a szerkezetből is adódik lnyegtelen:) Én maradok a botváltás mellett még ha szarabb is az eredmény:)
  • CSOCSO
    #2294
    az elvezetben igazad van!!! en imadom a ferrari challange jatekot a jatekteremben..


    ezert fogok venni en is ilyen kormanyt.. hogy ezerevente elvezkedhessek.. de amugy tokmindegy hogy GTR vagy nfs ha vegig akarod vinni.. vagy versenyzel masok ellen akkor igenis kurvasoat szamit az a 8 mp amit elbaszol a kuplungolassal meg a valtogatassal... mert elnyulni a valtoert.. megmozgatni a botot 5 vagy 10 centin majd vissza a kormanyra.. ekozben kuplungoltal szal nemi rom kulon.. de ez ketszer.. haromszor annyi ido mint megmozditain egy ujat... arrol nemi s beszelve hogy ha kanyarban kell valtanod az meg tobb ido.. plusz ha valtogatnod kell bottal akkor tobbet hibazhatsz.. es ez meginkabb igaz ha kanyarban teszed.....
    es most johettek hogy ki a faszom valtogat kanyarban... nahja.. egy tokeletes ivnel megfelelo gazzla megfelelo sebessegben beerkezve nem kell a valtot fogdosni de mivan ha fekezned kell mert vki elotte dvan vagy megcsuszol vagy blah blah blah blah... valtanod kell...
  • stupido
    #2293
    Szasztok!

    Az volna a kérdésem, hogy 15e(+/- 3e) forint környékén milyen kormányt érdemes venni?
  • CSOCSO
    #2292
    te tenyleg nem vagy normalis ossze vissza kopkodsz...
    az egy dolog hogy nekem mar a toca 2 nel MS kormanyomom volt ( 1998)
    de ez a mondat hogy aki nfs hez vesz kormanyt az lol az kicsit durva!

    batran ajanlom mindenkinek aki szereti az autos jatekokat hogy vegyen kormanyt mert a legutolso legszarabb nfs en is eg es fold az iranyitas es az elvezet ha kormannyal mint inkabb bill en jatszol!!

    amugy az ilyen nfs jatekok szarok csak az lfs meg gtr rulez kommenteket legszivesebben torolnem...




  • Bucser
    #2291
    Induljunk ki a szimuláció jelentéséből: A valóságot minnél élet hűbben imitálni. Szarok rá milyen eredményt érek el a váltogatással ha minden perc öröm mert tologathatom a botot:D Lehet én vagyok a hülye láma de már rég felhagytam azzal hogy mindenben én akarjak lenni a legjobb Sőt már nem is próbálkozom:) Engem egy dolog érdekel élvezem-e azt amikor RBR-ben kézifékes kanyar közben nem csak a kézit húzom hanem lenyúlok a botért és visszaváltok és közben kuplungolok. Mert ez közelebb van a valódihoz mintha csak húzom a váltó fülét:) legalább is szerintem:) De ízlések és pofonok:) NFS-t meg nem játszom:D már a porsche óta:)
  • CSOCSO
    #2290
    szvsz nincs olyan jatek amiben a valtogatas ne idopazarlas lenne!!! egy ubersim GTR ben jobban szamit hogy a 120 valtas a 10 kor alatt 10 mp-t ront az idodon vagy csak 1 mp-t vesz el.. szal szvsz az ilyen valtos bizbasz csak arra jo hogy elvezkedj hogy valtani is lehet... de versenyre semmikeppen nem hasznalnam..
    amugy ja.. tudom en.. senki nem mondta hogy hasznalni is kell meg minden.. nekem is tetszik!!! soot lehet venni is fogok de mar tudom elore hogy leher soha nem fogom hasznalni:(
  • 0ppika
    #2289
    részemről befejezve, ez már nem tartozik ehhez a témához, főleg hogy minden szarbe belekötsz