15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Bubbencs
    #2128
    Elnézést van hozzá pedál.
  • Bubbencs
    #2127
    Thrustmaster Rallye GT Pro
    Logitech Driving Force Pro ehez sajnos nincs bedál...
    Ezekről mit gondoltok?
  • Bubbencs
    #2126
    Tudsz adni linket a kormányról léci?
  • Bucser
    #2125
    Ne csak a MOMO-t ajánlgassuk!!! ott van a FrexGP-től a MOMOjuk:) Adjuk meg a választás lehetőségét:) lehet van rá pénze és megveszi és élete végéi hálálkodni fog hogy ilyen jó cuccot ajánlottunk neki!
  • Bubbencs
    #2124
    Köszi.
  • CSOCSO
    #2123
    MOMO...
  • Bubbencs
    #2122
    Sziaztok.
    Nem tudnátok ajánlani egy jó Force Feedback kormányt?
  • Mik
    #2121
    Momo force feedback oszt kész. : )
  • king13
    #2120
    Hát ha neked ez a bajod, akkor olyan kormányt meg nem fogsz találni amin lenne rendes H-váltó. MOMO-n is csak szekvenciális van, azt meg még kuplung nélkül sem használom :) A váltó fülek sokkal jobbak, az meg van a BRD-n is.
  • Bucser
    #2119
    Shiftert még most is lehet kapni viszont performance pedal nincs amivel értelme lenne a shifternek (ugyanis azon van dokkolóhely neki meg kuplung:()
  • Bucser
    #2118
    JA én is inkább ezeket hívom szimnek amiket HPt írt:) HA milliomos leszek úgyis beszerzek egy FrexGP szettet meg láttam valahol a neten egy 3 vagy 4 hidraulikus karral mozgatott cockpitot (ne úgy képzeld el, hogy 10 centire a földtől rá, hanem hogy kb körívben 2,5 3 méteres mozgásra képes a szék alja és majdnem minden irányban 50 fokos szögben dönt úgy hogy te vagy a középpontban:) na az az igazi:)
  • HPt
    #2117
    lehet venni külön szekvenciális váltót a Frex GP-től, az Act Labs pedig még régebben árult H-Shifter-t

    a Toca 2-t ne nevezzük szimulátornak, pl. támogatják a kuplungot: Live for Speed S2, Grand Prix Legends, Nascar Racing 2003, GTR, GTL
  • 0ppika
    #2116
    Váltókar nélkül mire jó?
    Ennyi erővel nyomogathatom a levegőt vagy a padlót is, mint ha ott lenne a kuplung ...
    Szvsz annak semmi értelme hogy gombbal váltáshoz kuplungot használjak.
    TOCA 2-n kívül mostanában nem találkoztam olyan gémmel ami támogatná, mondanál példát?
  • CSOCSO
    #2115
    mondjuk nekem a MOMO kormanya jobban tetszik..azon legalabb vannak ertelmes mennyisegben gombok.. fogasra is jo..ami nagyon fontos hogy a szoftver milyen.. es hogy a jatekot hogyan irjak meg... pl ha a jatek szarul van megirva akkor szar lesz az FFB. ha allatul minden dologra odafigyelnek akkor ossze lehet rakni siraly FFB-s jatekot.

    pl hiaba van a MOMOnak vagy az MS nek jo kis TEST funkcioja.. egyik jatek se hasznalja ki azt amit tudnak ezek a kormanyok..EGYIKSE...
    pl nincs kulonbseg soros 4 vagy v8 as motor vagy akar diesel motor razasa kozott... vagy nincs kulonbseg homok es gyeptegla razas kozott.. stb stb stb stb
  • king13
    #2114
    Nem a váltókar a legfontosabb :)
    A kuplungot meg minden szimulátor támogatja, ezt a kormány/pedált meg nyilván nem a Need For Speedhez csinálták
    A kormány egyébként egyáltalán nem olyan jó, a pedál viszont állat :)
  • Odie
    #2113
    Ismerős valakinek ez?:

    Ha igen segítsen!
    B.U.É.K. Mindenkinek!
  • Tomo15
    #2112
    Nem hiszem, hogy ártanalegalábbis nekem legalább már 2 hete folyamatossan be van dugva:D
  • dual24
    #2111
    Sziasztok emberek!Nekem egy Logitech MOMO Racing kormányom van, és annyi lenne a kérdésem, hogy a kormány folyamatosan csatlakozhat az USB porton keresztül a géphez? Akkor is, ha 3 napig nem használom a kormányt? Nem árt neki? Vagy midnen egyes ahsználat előtt és után húzzam ki az USB csatlakozót?
  • 0ppika
    #2110
    Mi kerül ezen ennyibe? És még váltókar sincs?
    Jó ötlet a kuplung, csak ritka a játék ami támogatja is ...
  • CSOCSO
    #2109
    ha nem tudsz mihez kezdeni a sok maniddal akkor ezt ajanlom:





    az egesz megvan 140 ezerbol
  • CSOCSO
    #2108
    Logitech Wingman Formule Force Gp-t nem vennek.. nem szeretem.. inkabb MOMO! az az egyik legjobb!
  • BaLeeX
    #2107
    Szerintem még mindig a legjobb választás. Esetleg nézz körül, használtan szoktak árulni 22-24k körül. De talán a legtöbbet az árulja el róla hogy 3 éve jött ki az a kormány és a bevezető ára 32-35k volt, az ára most is ugyanannyi, mint 3 éve volt...
  • Bubbencs
    #2106
    Hallottam aról a kormányról de most van rá keret, hogy jót vegyek és érdeklődnék, hogy most melyik kormány a leg jobb a piacon?
    Nekem mindenki ezt a Logitech MOMO-ot mondja csak meg kérdezem azoktól is akiknek már van kormánya, hogy milyen lehet az a kormány vagy eggyáltalán van-e nála jobb!?
  • partotmos
    #2105
    Logitech Wingman Formule Force Gp=Logitech Wingman Formula Force Gp
    sry
  • partotmos
    #2104
    hi
    nekem Logitech Wingman Formule Force Gp, (a piros, a Momo "kisöccse"). Olyan jó alap-középkategória, két éve no problemo vele (pedig kapja az áldást rendesen). Nem egy hiperprecíz darab, de az áráért(16-18k) OK sztem. Ha nem vagy túl "vájtkezű", érdemes számításba venni...
  • Bubbencs
    #2103
    De nem feltétlen a Logitech MOMO kormány kell!
    Most per pillanat melyik a legjobb a piacon?
  • Bubbencs
    #2102
    Sziaztok.
    Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek!
    Az lenne a kérdésem, hogy: szeretnék venni egy kormányt én a Logitech MOMO-ra gondoltam. Na és végülis azt szeretném kérdezni, hogy: milyen kormányt vegyek ami jó! Természetesen PC-hez.
    Léci mondjatok véleményt vagy tapasztalatot, hogy kinek milyen van és, hogy jó vagy nem!
    Bye.
  • bazza
    #2101
    Hi all!
    20e pénz lenne rá áldozva. Melyiket érdemes ennyiért? (tudom hogy minimum MOMO kellene, de arra most nem tellik)
  • zolo
    #2100
    Elírtam a nevét mert bjw-260 van a dobozon.van benne vibráció,miután feltettem a kapott drivert a vezérlőpultban lehetett tesztelni.
  • Tomo15
    #2099
    Hehe minikormány:Dkül nincs benne ffb.A kép alatt ott a leirás, hogy mit tud...
    A holtjáték meg az, hogy hány foktól kezdje érzékelni, hogy mozgatod a kormányt.
  • zolo
    #2098
    Hello!
    Karácsonyra kaptam egy btech bjw-250-es kormányt+pedált.Még nem volt pc kormányom úgyhogy új vagyok a dologban.
    1.Mit jelent a holtjáték???
    2.Toca rd 1-ben miért kell minimum a negyedéig elfordítani a kármányt hogy valami történjen és akkor is hirtelen kanyarodik.MIt kell átállítani ahhoz hogy normális legyen???
    3.A kormányon vannak f1-es váltókarok 11-es és 12-es gomb néven de egyik játékban se lehetett sehova beállítani mert nem ismerte fel,de még a windows vezérlőpultban se történt semmi amikor meghúztam ezeket.A cucchoz nincs driver,mivel tudnám felismertetni ezt a két gombot???Lehet hogy csak playstationnal működik,mert van rajta ps csatlakozó???
    4.Ebben a kormányban van force feedback???

    Ilyen kormányom van
  • Gabor970
    #2097
    Sziasztok!
    Vettem egy compressor supreme force feadback kormányt. Szerintem szarul mükszik. Hosszas kinlódással tudtam pl üzembe hozni NFS UG2 alatt, de pl játék ból kilépve a játék menüjébe össze vissza ráhgatózik. Ez természetes? vagy legközelebb ha kormányt akarok, ne ilyen szart vegyek? 12500 Ft-ért azt hittem legalább használható valamire. Ha van valakinek ilyennel tapasztalata segítene? köszi előre is!
  • Odie
    #2096
    Helló!
    Van egy Btech BJW-360 nevű kormányom és nem tudom belőni tökéletesen, sőt egyálltalán nem tudom beállítani. Bazinagy a holtjátéka, meg balra többet kell fordítanom, mint jobbra, hogy érzékeljen. Ha valaki tudna ebben segíteni, annak nagyon örülnék!
    Kellemes karácsonyt mindenkinek!
  • Solt
    #2095
    Az előre is köszönöm lemaradt!!! :)
  • Solt
    #2094
    Nem állítom, hogy nem én vagyok a f@sz!! Írd le légyszives lépésről-lépésre, hogy hogyan csináljam!! Aztán kiderül mennyire vagyok láma!!
  • king13
    #2093
    Én még mindig csak a Centre Fixet tudom mondani, biztos hogy engedélyezted, és engedted neki azt is hogy win indulásnál elinduljon? Azt a progit arra csinálták hogy ezt a hibát orvosolja, és jól is működik X ezer embernél, szóval nálad is kéne hogy működjön.
  • Tomo15
    #2092
    Nekem is azt csinálta egyik napról a másikra(pedállok)... Ujra feltettem a dirvert és most már jó.
  • CSOCSO
    #2091
    nekem 4.60 assal nincs ilyen elrantasi problemam..csak az hogy a jatekokban nem erzekeli olyan finoman a pedalokat mint a driver tesztben:(
  • Solt
    #2090
    és a 4.40-es megoldotta gondodat? nekem formatálás után a 4.20 van fent és ugyanúgy szarakszik! ötlet? esetleg el tudod küldeni a 4.40-es drivert?
  • AlieN911
    #2089
    #1944 <- lesd meg :)
    ok ezzel megy rendesen a momo:) szal akkor jolesz remélem:) (csere volt nekem is gondjaim voltak azzal)