15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • fle go
    #2048
    Sziasztok!
    Segitsegeteket kernem...fiamnak szeretnek kormanyt venni, Logitech-re gondoltam, de a MOMO-t kicsit sokallom:( Mit javasolnatok?
    Valaszokat elore is koszi.
  • Solt
    #2047
    Egyébként tényleg a legjobb választás...én több mint egy éve ütöm verem, és eddig semmi bajom nem volt vele! Az RBR pedig egyszerűen a legkiválóbb játék momo-val!!! Asszem egy format c: az én bajom is megoldaná, csak még küzdöm egy kicsit...hátha!!
  • 0ppika
    #2046
    Attól olcsóbb, és jobb :) ...
  • Shortstop
    #2045
    variálok hogy milyen kormányt vegyek de látom a MOMO-val annak ellenére hogy 33papír van vele szopás rendesen :))
  • Solt
    #2044
    Azért ennyire nem vagyok halfejü!!!
  • Tomo15
    #2043
    Nekem 4.60-as Driver van fent, és semmi ilyet nem produkál.Lehet, hogy elálitottál valamit a vezérlöpultba, ahol az erösségét és a többi hasonló efektet lehet állitani.
  • Solt
    #2042
    Nem rég volt telepítve...szerintem a 4.60-as maradványai zavarnak be! Most azt vettem észre, hogy force feedback is jóval gyengébb lett, az RBR-ben a teszt nél alig mozgatja meg a kormányt...balra még nagyon lassan elmegy, de jobbra szinte semmit, aztán nagy kegyesen vissza tötyög középre!! Kezdek morcos lenni, több mint évig tökéletesen működött!!!
  • king13
    #2041
    Hát nem tudom, szimplán felraktam csak a drivert win telepítésnél, engedélyeztem a center fixet azt kész, azóta hozzá sem nyúltam :)
    Ha fagyogat már így játék közben akkor lehet hogy egy új windows is segítene :)
  • Solt
    #2040
    a center fix sem segít! nem lehet, hogy a 4.60-ból maradt fent töredék fájl és az zavar be? a legújabb, hogy lefagy az rbr pedig eddig hibátlanul ment és semmin nem változtattam! az a legidegesítőbb, hogy egy darabig jó, aztán besokal!!
  • king13
    #2039
    ja vagy még mindig nem javult meg? ez fura mert ez a momonak egy alap hibája, ezért van rá center fix, nézd meg hogy a center fix bekapcsolva maradt-e, nekem ki-bekapcsolásnál néha kikapcsolja magát
  • king13
    #2038
    #1993
  • Shortstop
    #2037
    b...szd ide nekem :PP
  • Solt
    #2036
    nem mindig csinálja, egyszer tökéletes egyszer meg úgy marad, főleg, ha hirtelen vagy élesen fordítom balra! sajna már nem garis! azóta csinálja, amióta feltettem a 4.60-as drivert és főleg az RBR-nél! asszem format c: lesz a vége és ha utána is csinálja, akkor kib...
  • Tomo15
    #2035
    Igen, vagy a másik választás a gariba kicseréltetés.
  • CSOCSO
    #2034
    magatol ugy all??
    lehet szet kene szerelni es a fogaskerekeken igazitani....
  • Solt
    #2033
    Szasztok! Hááát ez a 10-15%-os balra fordulás még mindig gáz a momomnál! Tök mindegy milyen driver, vagy milyen segédprogi, már az usb csatlakozóját is össze-vissza dugdostam...semmi! Valaki tapasztalt még ilyet?
  • CSOCSO
    #2032
    sajna semmi ilyesmi...felig benyomom es meg se mozdul:( miutan felig benyomtam hirtelen felugrik a fordulatszam.. es visszafele mar tudom engedni mongjuk negyedik.. ahol persze szep lassan megall a motor.. es megint nyomhatok koveret.. tehat nehez ugy indulni hogy fordulatom tartom a motort.. soxor sikerul.. soxor perfectul indulok..de neha nem sikeral.. ami azt jelenti hogy ugyes vagyok es szerencsem van hogy meg tudom ugy tartani a pedalt hogy jo legyen.. ha preciz lenne a dolog akkor nem lenne ilyen bajom..de sajna nem az.. igy jon a szopar:(
  • Peti30
    #2031
    Hali! A Logitech Formula Force EX kormányról tud vki vmit? Jó-e? Ergonómiailag, felépítésileg, van-e esetleg vele vmi probléma? Tudom h a Logitech-nek a MOMO kormánya az igazi arra nincs gempa, meg sajnálok is annyit kiadni érte :), használtat meg nem akarnák vásárolni.
    Előre is köszi!
  • king13
    #2030
    Mekkora FFB-t használsz? Nem tudom hogy ezt hogy lehet megoldani (talán sehogy?), de alacsony FFB-nél ilyet nem lehet észrevenni. Persze, lehet azt mondani hogy életben is kemény a kormány, de életben nem marad a kezedben egy nagyobb ellenkormányzásnál :P
    Szal én helyedben visszavenném az FFB-t, a kormány érdekében is :)
  • ACE
    #2029
    Szerintem a valósághűség miatt van ez, nem? Mert gondold végig, alacsony fordulatszámon lassabban reagál a gázra az autó, magason pedig sokkal érzékenyebben...
  • CSOCSO
    #2028
    az a bajom a MOMO val hogy a jatekokban a gazt eleg hulyen erzekeli...
    az elso feleben siznte nem is erzekeli a masik feleben pedig kurvaerzekenyen:(
    a vezerlopultban levo kalibralasnal ertelmesen latja de a jatekban nem:(
    persze nfs jatekokban felejtsd el hogy lehet kalibralni:(
    valami megoldast vki?
  • ACE
    #2027
    Vagy csak egyszerűen hülyének nézel minket? :D
  • ACE
    #2026
    Ha tudod hogy ennyiért újat lehet venni, akkor miért ennyiért árulod? :D
  • Solt
    #2025
    Sziasztok! Össze-vissza rakosgattam mindenféle drivert a Momo-hoz, és szeretném most maradéktalanul eltüntetni a felesleget! Van valami driver cleaner-hez hasonló progi ami leszedi ezeket a töredékeket? A format c: rossz ötlet!!
  • Solt
    #2024
    Köszönöm a tippet, kipróbálom! Bocsi, hogy csak most reagáltam...
  • 0ppika
    #2023
    Hiába váltom át, nem marad úgy :(
    Valami ötlet?
  • 0ppika
    #2022
    Köszi!
  • CHROME
    #2021
    Controls-ban, a bill beállítások felett van egy fül, ott válts kormányra.
    Egérrel vagy a 0,9 gombokkal meg tudod tenni pl.

  • 0ppika
    #2020
    Hali!
    Valaki megtudná mondani hogy NFS:MW-ben hogy lehet állítani a kormány controlt?
    Sehogy sem akarja engedni, a játék topikjában meg csak a flém megy :(
  • tomi555
    #2019
    az lemeradt h ha valakinek van légyszi küldjön egy privit és elküldöm az email címem
  • tomi555
    #2018
    hello. tud valaki küldeni egy drivert ehez: compressor supreme?
    ha minden igaz jövőhéten meglesz a momo kormányom, de addig jó lenne vmivel játszani
  • Magnum PI
    #2017
    És debreceniek előnyben.

    Ja és kíméljetek a "vazze én ennyiért újat veszek" szövegtöl.

    [email protected]
    06306385322
  • Magnum PI
    #2016
    Eladó egy Logitech Formula Force GP (a piros) kormány, nagyon keveset volt használva és akkor is Forma 1 -hez szóval nincs szátrángatva. Elég sürgős mert videókártyát szeretnék venni. 13.000Ft
  • ACE
    #2015
    Fú emlékszem ez nálam is probléma volt, nem befele, középre fordítja a kormányt, hanem mindig kifele kényszeríti a motor, és mindig vissza kell tartani, mert egyik fele elforog. Nemtudom már hogy sikerült... de megoldottam.
  • CHROME
    #2014
    Sziasztok!

    Beszereztem egy Logitech Momo-t és az a gondom hogy LFS alatt nem tudom normálisan beállítani.
    Be lehet azt állítani hogy amikor egyenesben megyek és nem fogom a kormányt, akkor ne rángassa jobbra balra? Megőrjít, mi értelme van ennek?
    Wingman GPm volt előtte és ilyenre nem emlékszem hogy csinált volna...

    A másik hogy csak kombinált axis-re lehet belőni a gázt/féket? Nekem külön tengelyre nem sikerült, ami azzal jár hogy nem tudok egyszerre fékezni meg a gázt pumpálni/nyomni :(

    Plz ha van tippetek ne kíméljetek!
    Thx!
    Ja, LFS S2-ről van szó.
  • CSOCSO
    #2013
    az a baj hogy ezeket csak ugy lehet igazan elvezni ha heteket toltesz el a beallitasokkal es vegul ertelmesen megy az autod...:D
    nekem legjobban az nfs porsche jott be..ahol meg akkor is rezget a kormany ha nyomtal neki egy koveret... nah az zsir volt.. igaz xp-n momo val mar nem csinalta.. nemtom miert...
  • Tomo15
    #2012
    Pedig abban az árkategóriában az a legjobb...Különben ha körülnézel az aproneten, vagy olyan helyeken ahol használt cuccokat árulnak, ott találsz ilyen 18-20e ft-os árban is momo-t.
  • Bence01
    #2011
    szewasztok tudom hogy a momo kormány a nálunk kapható legjobb de sajnos erre nincs pénzem de nem tudom milyet vegyek valami pontos és strapaíró kéne nem tudom milyet mert a logitech force gp-ről nem sok jót halottam tehát mit kéne?
    Logitech ...?
    Microsoft Sidewinder ...?
    Thrustmaster...?
    melyikből a jobb 18eFT alatt körül lényeges a kormányon hátsó váltókar amivel játszanék: GTR GT Legends World racin 2 ritkán valami rally is
  • [negativ] Les
    #2010
    THX
  • Tomo15
    #2009
    Szerintem ezeken kéne kiprobálnod: Live for speed, Nascar racing 2003, GTR, Rfactor, GT Legends.Ezek közül lehet válogatni.Meghát szinte mindegyiknek van ingyenessen kipróbálható demo verziója is.