15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • guardian hero
    #1968
    Nem rossz, csak kérdés, milyen állapotban van. Mondjuk 15 Fontért még zsákbamacskának is megéri :)
  • Bucser
    #1967
    Erre gondoltam. Ez még bent van. Nem is az ára a gond hanem hogy csak angliűba küldi el:) ezt még megoldanám valahogy:) csak most épp nincs ennyi pedig kurva jó vétel lenne...
  • Bucser
    #1966
    Vaterán nincs semmi ami van az meg drága:) Legalább is én úgy láttam:)
  • guardian hero
    #1965
    Közben sajna elvitték... Vaterán érdemes szétnézni, én ott vettem újonan 25-ért.
  • Bucser
    #1964
    A Buy now ára 25 font és a biden 15-n áll...
  • ACE
    #1963
    És az új? Nem bid-es véletlenül? Buy is now ára ennyi?
  • Bucser
    #1962
    Na mit találtam e-bayen? Microsoft Sidewinder force feedback wheel-t 15 fontért... 15 font csak!!! még 25-t is megér!!! 360*25= cka 9K HUF...
  • Bucser
    #1961
    pázze hogy ilyenkor nincs pénzem:(
  • Rolesz
    #1960
    Engem érdekelne!!!Hol vetted?El tudod jutatni Pécsre?Hol lax?
  • guardian hero
    #1959
    Szerencséd van, van egy eladó Logitech Momo Racing FFB kormányom, alig használt, több mint fél év garanciával, eredeti dobozában, driver CD-vel, és 20e-ért a tied lehet.
  • HPt
    #1958
    Microsoft-ot újonnan már sehonnan nem szerzel
  • BMan
    #1957
    Gondoltam én is microsoft kormányra, de egy árlistán se láttam. Majd megézem a t*scoba is. Szoktak lenni régebbről visszamaradt cuccok. Ha nem akkor marad a saitek vagy a logitech. Az előző kormánnyommal nagyon befürödtem (trust ff380), úgyhogy a lehető legjobbat akarom 20k alatt.
  • reaper4
    #1956
    nekem is kb 1 éve 1 raktáron porosodót sikerült +csípnem 17k ért

    ja és király!
  • CSOCSO
    #1955
    akkor nezz utanna hogy van e valahol piros microsoft kormany! az 20 k alatt van! es jobb mint az altalad emlitettek!
    a baj az hogy nem nagyon forgalmazzak mar...
  • BMan
    #1954
    Sajnos nincs rá keret, pedig ha tehetném azt vennék. Csak 20k-ig van rá pénzem. Azért gondolkoztam ebben a kettőben, mert 20k alatt úgy tudom jelenleg ez a két legjobb vétel.
  • Action
    #1953
    Sztem meg ha teheted akkor gyüjts össze egy MOMO-ra,mert annál nincs jobb.De ez csak szvsz!:)
  • Sly79
    #1952
    Mindenképp a Saitek, az egy nagyon jó kormány szerintem
  • BMan
    #1951
    Hi all! Éppen kormányvásárlás előtt állok. Szerintetek melyiket válasszam? Saitek R440 vagy Logitech Wingman Formula Force GP? Melyik a jobb és megbízhatóbb? Árban nincs nagy külömbség a kettő között. Előre is köszi a segítséget!
  • AlieN911
    #1950
    Üdv all!
    Szerintem a 4.60 as driver volt a gondom:S most alap 4.40 van és szaggat ezerrel:))
  • Bucser
    #1949
    EZ majd néhány év/hónap utan kiderül.. az Ff kormányokban nem az első tapasztalatok a fontosak szerintem:) Mondjuk én sem MOMO-t használok hanem egy ősréig Act Labs Force RS-t:)
  • B@dsector
    #1948
    Tegnap már megvettem a Logitech Driving Force Pro-t, nagyon durva kormány nem bántam meg.
  • CSOCSO
    #1947
    MOMO-t vegyel ne ilyet...
  • B@dsector
    #1946
    Logitech Driveing Force Pro kormány használható PC-hez?
  • Tomo15
    #1945
    NEkem is volt ilyen hibám,én visszavittem...
  • AlieN911
    #1944
    jovanna:D csak hátha valaki nem nézi.. vagy akármi:D elfér nem?

    amugy van nekem gondom:SSS kb 2 hetes a MOMO m és ojan van h. belra forgatom gyorsan a kormány és visszaengedem akkor nem megy vissza teljesen hanem bal irányban megáll ojan ( nemakarok hülyeséget mondani ) 10 fok körül..:S milehet a hoba? valaki tudna segiteni? vigyem vissza és nézessem meg ? THX
  • ACE
    #1943
    És ez új hír? Fél éves...
  • AlieN911
    #1942
    hell all
    MOMO hoz van uj frissités:)
    Cím: Logitech Gaming Software (LGS) Verzió: 4.60 Feltöltve: 04/28/2005
    ITT
  • ACE
    #1941
    Írtam privit
  • Sade marki
    #1940
    Hali! Engem érdekelne a kormány.
  • ACE
    #1939
    Én 27 helyett 22 K-ért eladom a 3-szor használt kormányomat, nem kell valakinek? 4 hónapos, még van rá gari 1 éves koráig, Media Markt-ban vettem, gyári minden cucca, számla-gari stb.
  • AlieN911
    #1938
    megvaan:))) 27K ért Innen:) :)))
  • Sith
    #1937
    Ajánlom neked is a lentebb emlitett depo.hu-t
  • 0ppika
    #1936
    Hol veszitek, és mennyiért?
  • AlieN911
    #1935
    holnap hozza fater :)))) yeeee holnap este már tolom :D:D:D
  • 0ppika
    #1934
    A kormányon lehet állítani, a pedálokon sajnos nem, azok tényleg puhák ...
  • AlieN911
    #1933
    én ha minden igaz akkor 29-30. án mek a MOMO mér :))) már vároooooooooooom:DD
  • Sith
    #1932
    Nah szóval abszolute meg vagyok elégedve a MOMO val
    a játékok hangulatát jócskán megdobta mondjuk ugy a duplájára
    kezdem szokni a dolgokat bevallom elsőre a kormány elég keménynek tünt viszont a pedálok tul puhák (ezt nem lehet állítani valahol? nem mertem szétszedni igy két hét után) de már lassan megszokom ezt is
    szal szerintem jó vétel volt igaz kicsit drága de el is tart egy ideig (legalábbis remélem)

  • 0ppika
    #1931
    Lehet, csak egy képet kerestem hogy szemléltessem miről is van szó
  • Tomo15
    #1930
    Szerintem ez Driving Force pro:)
  • 0ppika
    #1929
    Köszi, már rájöttem :)
    Pedig már össze vissza buzeráltam mire lejött, az alsó részt már én is lecsavaraztam ... :)