15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Gascoigne
    #2369
    És hol érdemes venni ezt a DFP-t? Én eddig 27-ért láttam a legolcsóbban.
  • Gascoigne
    #2368
    Thx!
  • Tomo15
    #2367
    G25-röl beszéltembár tény, hogy félreérthető volt;)
  • Redokee
    #2365
    a g25 az 299€, azaz 80.700HUF
  • Ch_Slater
    #2364
    a G25? nem hiszem.
  • CSOCSO
    #2363
    60-80 ezret:D:D:D:D lol.. 20 ezer ft...
  • Tomo15
    #2362
    Semmilyen átalakitó nem kell, mivel USB-s. Letöltöd a legujabb logtech drivert(4.60) Bemész a momo szoftverletöltései közé és azaz. Telepíteni ugyan úgy kell, mint a momot.
  • Gascoigne
    #2361
    Kell valami átalakítót venni hozzá, hogy működjön PC-n is, vagy tartalmazza a csomag? Telepíteni, hogy kell? Vagy telepítőlemezt is adnak hozzá, esetleg a Momohoz adott program jó hozzá?
  • Tomo15
    #2360
    Én vettem a momo mellé egy dfp-t míg nem jön ki a g25, és szerintem JOBB mint a momo, és olcsobb is. Szóval ha nem szeretnél 60-70-80?ezret kormányra költeni akkor dpf. Egyébként tökéltetessen müködik PC-vel is.
  • AlieN911
    #2359
    #2269 - #2271 Logitech G25 !
  • Redokee
    #2358
    mien ujat?
  • CSOCSO
    #2357
    momot vegyel vagy vard meg az ujat
  • Redokee
    #2356
    valaki help!

    mi a különbség a momo racing és a driving force pro kormány között?? a driving force használhato pchez vagy csak ps???
  • dashed_
    #2355
    koszikoszi.. neztem en csak hat a nevet se tudtad :D
    logi oldalan meg semmi rola.
  • Kaszi46
    #2354
    1!

    terminal\g25
    Hardwer oc
    PcForum


    gúgle
  • CSOCSO
    #2353
    ign oldalan a GEAR szekcio alatt valahol.. esetleg..talan:D
  • dashed_
    #2352
    hol lehetne olvasni errol az uj logi kormanyrol ami majd jon ? tuti en vagyok birka de nem talalok rola infot
  • jimbo5
    #2351
    Köszi a tippeket kormányügyben, megfontolom a tanácsokat!
  • CSOCSO
    #2350
    kicsit erdekes de nincs mit tenni... most eppen jatek sincs amivel jatszanek... a most wantedet mar vegig sem jatszottam mert untam...
  • dashed_
    #2349
    nagyon sokat dob egy kormanyon az FF ,en annelkul nemis vennek..MOMO-m elott nekem logi wingman formula force om volt es szerintem megeri a penzet.. Kb 15 ezer.
  • dashed_
    #2348
    szep sarok telleg, engem csak az zavarna ,hogy ien magassan van a monitor..
  • CSOCSO
    #2347
    ha jol emlexem FF nelkuli kormanybol az MS szurkeje volt al egjob de nemhiszem hogy lehet kapni... 10 ezerert ha van logi akkor azt vedd szerintem
  • Tomo15
    #2346
    Sporolj még egy pár ezret, mert 15 körül már böven jobbat lehet kapni szerintem.
  • jimbo5
    #2345
    Mit mondtok a Logitech Formula Vibration Feedback kormányról? Jó árúnak tartom, most vagyok vásárlás előtt. Ha valakinek van tapasztalata róla, írhatna róla valamit. Bírja a gyűrődést? Milyen az erővisszacsatolás része és milyen minőségi szintet képvisel ez a kormány?
    10 e Ft körül ajánlhattok más kormányt is, ha kapható mifelénk megfontolom! (az erővisszacsatolás nem szempont!)
    Ő lenne a jelöltem:
  • CSOCSO
    #2344
    egy kicsit nehezenm dekodolom az egeszet... de:

    nemtudok semmit befurni ugy hogy ott maradjon...
    az a fekete lap ki be huzhato.. eredetileg az a lap a barna lap folott van (par mm-re)

    ha normalisan ulok akkor itt kell lennie a cuccnak.. de akormanyhoz tul magas.. ezert szereltem oda ahol van a kepen. magasabbra nem akarom tenni mert kenyelmetlen lenne... igy is valtoztatni kene a kormany szogen.. de az a baj hogy nemtudom feljebb furni a csuszkak hatuljat.. mert ha beleteszem a fekete lapot akkor az olembe csuszik az egesz... mivel gorgokon megy.. szetganyolni meg nem akarom...
    cockpitre meg nincs helyem
  • CSOCSO
    #2343
    nemtudom.. lehet hogy lehet
  • CSOCSO
    #2342
    egyetlen autos jatek ami van eppena kozelben...
  • Bucser
    #2341
    Középső polcot nem használod igaz? (ami a kormany felett van és nem fekete hanem asztal színű) amiatt nem tudod feljebb rakni a fekete lapot amin a kormány van azt kivenném a picsbe és így a kormanyt feljebb tudod emelni (a falappal simán csak 4 réz facsavart befúrsz oldalról nem nagy cucc csak kérj meg valakit aki segít megtartani addig a falapot) akár még azt is lehet hogy a felső asztallap miatt elférj esetleg vedd magadfelé a kormányt tartó lapot így ha túl magasan is van nem kell attól tartanod, hogy odacsíped az ujjad az asztallaphoz. a pedáloknak meg cisnálj egy tokot amit rögzítessz az asztal hátulsó részéhez és állítható így nem ofgnak esetlegesen elmászni a szőnyegen (mint ahogy pl az enyém is teszi:D)
  • Kaszi46
    #2340
    direkt a needfort raktad külső nézettel mi?

    amúgy pöpec kis hightech sarok, elfogadnám:)
  • HPt
    #2339
    gondolom ilyen széket magyarországon nem lehet kapni, igaz?
  • CSOCSO
    #2338
    amin valtoztatni kene:
    1) a pedalok nagyon szar szogben vannak igy.. fel kene allitani valahogyan.
    2) a terdem alig fer el a kormanyt tarto falaptol
    3) a kormany sincs valami jo szogben... de sajna nemtok feljebb rakni a segget mivel akkor a kihuzhato falap amin akormany van az olembe gurul....


    plusz a momo fekje megint szaraxik:(

  • CSOCSO
    #2337


    alakitottam az asztalon hogy ne legyen magasan a kormany.. nem is lenne rossz.. csak a terdem nehezen fer el:( kene vagatni valami falapot aminek a kormany melletti resze visszahuzodna...
    amugy tok jo sportos autos ulo helyzetben van az egesz
  • Tomo15
    #2336
    Nem neked akartam:D
  • 0ppika
    #2335
    váááááá kész vagyok, vagy inkább ti :D
    október óta momo-m van (az álírásomban is ott van) ...
  • Tomo15
    #2334
    Azért én a Logi DFP-t se zárnám ki.itt pl 23e. PS2-vel, és géppel is használható.
  • CSOCSO
    #2333
    hat ha most akarod akkor vedd meg.. ha varsz kariig akkor tuti lemegy az ara a momonak is
  • CSOCSO
    #2332
    nahja.. de lehet en se fogom kihasznalni ezen dolgok egyiket se...
  • AlieN911
    #2331
    Az se mind1 h. 1motor vs 2motor ill nem csak gáz-fék vs gáz-fék-kuplung ill a válto.. :))
  • 0ppika
    #2330
    Nekem nem kell egyenlőre új, bőven megfelel a MOMO, és azért nem mind1 hogy 30 v 50.
  • Bucser
    #2329
    hát figy ha már 30-at kiadsz akkor az 50-et is kiadhatod... Vagy pedig vehetsz 17-ért geniust.. Bár nem tudom, hogy a Momo megmarad-e a logi ajánlatában...