15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Solt
    #2088
    Egy párunknak most azzal szórakozik, hogy ha hirtelen balra rántod, akkor utána kb 10-15 fokos szögben úgy is marad! Aztán a következő hirtelen jobbra fordításnál vissza áll na de addig.....
  • AlieN911
    #2087
    kira:D azt most szedem mert hallottam h. azzal jo:)
    "ha müködik a momo rendesen" <-- ?? ez mit is takar?
  • Solt
    #2086
    Szerintem az RBR...persze, ha működik a momo rendesen!!
  • AlieN911
    #2085
    hola
    MOMO val melyik gamek a leg jobbak??:)
  • Bucser
    #2084
    NEm tudom nekem az act labsot gépindítás után pl mindig ki kell téríteni maximálisan balra meg jobbra is és végignyomogatni a pedálokat hoogy megjegyezze hol a végük:( Így játék közben nem veszít el semmit elvileg..
  • Solt
    #2083
    Én ezzel szívok hetek óta!!! Már az agyamra megy! Volt telepítve a 4.60 driver hozzá?
  • CSOCSO
    #2082
    tehat be lehet allitani hogy egy fordulat utan "akadjon" a kormany? tehat eszre se venni akulonbseget mondjuk ekozott meg a momo kozott?
  • 0ppika
    #2081
    Nálam még nem volt ilyen.
  • RelakS
    #2080
    momo Racing-nél másnak is jelentkezik az, hogy ha elrántja a kormányt, akkor kiesik a szinkronból, és mondjuk elkezd balra húzni a kütyü? (ez esetben megoldás, ha teljesen kitekerem jobbra, mert rájön, hogy hol a vége, de ha nincs egy éles jobbkanyar, akkor nem feltétlenül kivitelezhető
  • copass
    #2079
    Genius Speed Wheel 3 Vibration, én egy ilyet vettem, csak hogy ne az újjaim menjenek tönkre.
    nem kell csodát várni tőle, de arra hogy az ideális ívet, gáz arányt tartsd arra megfelelel.LFS(ezzel a legjobb),Rfactorral(macerás kicsit) próbáltam és használható, nem nagy kaland de nem is annyira rettenetesen rossz.
  • Munch
    #2078
    Mi a különbség a Formula force ex és Formula force gp közt?
    ill melyik a jobb?
  • king13
    #2077
    azt írtad hogy nem tetszik a 900 fokban tekerhetőség, erre mondtam hogy nem 900-ban tekerhető hanem annyiban amennyit te beállítasz neki, ami max 900 fok lehet :) de bocsánat, ebbből nekem az jött le hogy te nem tudtad hogy be lehet állítani :P
  • CSOCSO
    #2076
    tudom hogy be lehet allitani.. nevrol nem esett le de tudom milyen a kormany
  • BioNiCMaN
    #2075
    Ja, nem tűnik rossznak, és árban is közel áll az elképzeléseimhez (16 ropi).

    A Logitech egyedülálló, gázrásegítéses befúvási mechanizmusának köszönhetően a Formula Force EX kormánykerék könnyedén működtethető, a gumiborítású kormány pedig nyikorgás, zaj és fáradság nélküli kormányzást biztosít. A tartós felépítésnek köszönhetően használata a valódi kormányok nyújtotta élménnyel vetekszik. A Logitech nagy pontosságú, piacvezető műterheléses technológiája biztosítja, hogy egyedülállóan valósághű versenyzési élményben legyen része.

    Érezze az utat: Bukkanók, úttartás és ütközések � akárcsak a való életben!

    Vezérelje a menüket és váltson nézetet a kényelmesen használható nyolcállású irányítópulttal.

    Könnyedén hozzáférhet a különböző funkciókhoz a 12 darab teljes mértékben programható műveletgomb használatával.

    Sebességet válthat a kormánykerékre szerelt két váltókarral.

    Tapasztalja meg az autós játékok nyújtotta valósághű vezetést a gáz- és fékpedálnak köszönhetően.
  • BioNiCMaN
    #2074
    Hozzátenném még, hogy nem vagyok az a megszállott szimulátor őrült, autós játékok iránti érdeklődésem többnyire az NFS családra korlátozódik, szal ritkán játszok ótós játékokkal, de akkor sokat. :)
  • king13
    #2073
    Geniust azt felejtsd el, az elsőt nem ismerem (nincs tapasztalatom vele), a 3. egy alap kormány, végülis annyi pénzért egyáltalán nem rossz sztem. MOMOhoz képest pontatlan mondjuk :)

    Ami most még nem rossz választás:
    Logitech Formula Force EX (tapasztalatom nincs vele, meg nem is nagyon olvastam még róla, de nem tűnik rossznak ez sem)
    Thrustmaster RGT Force Feedback (ilyet nem hiszem hogy kapni nálunk, és ez már inkább MOMO kategória - árban is :) - ránézésre mondjuk tiszta DFP)
  • king13
    #2072
    az teljesen ok, 900 fok a max tekerhetőség, úgy tudom annyiban tekerhető, amennyiben te akarod :)
  • BioNiCMaN
    #2071
    Urak, kormány vásárlásra adtam a fejem, és tanácsot kérnék, mer' nem értek a lovakhoz. Nem akarok milliókért MOMO-t venni, úgyhogy ne is akarjatok rábeszélni, meg az egyik haverom azt vett és gondjai vannak vele. Szal én a kövekezőket találtam ami úgy árban kb. jó:

    Logitech Formula Vibration Feedback Wheel (10körül)
    Genius Speed Wheel 3 (7 körül)
    Logitech Formula GP(12 körül)

    Asszem mindegyik FFB-s, de javítsatok ki, ha tévednék.
  • Shortstop
    #2070
    köszi
  • Tomo15
    #2069
    Nem tudod,De a Logitech DFP-t azt igen.
  • Shortstop
    #2068
    Gyerekek most nagyon nagy hülyeséget fogok feltenni bár gyanítom a választ de:
    Szóval ha veszek egy MOMO kormányt akkor én azt PlayStation2-re nem tudom rátenni igaz? Vagy valamilyen átalakítóval...
  • Shortstop
    #2067
    én csikire gondoltam ;)
  • M@TriX
    #2066
    mi a gond az életkorommal? ;)
    legalább van egy kis élet és infó tapasztalatom :)
  • CSOCSO
    #2065
    jaaa... nem tetszik mar igy messzirol sem.. marmint 900 fokos tekerhetoseg....
  • Solt
    #2064
    Köszönöm a figyelmességed! Kipróbálom!!
  • CHROME
    #2063
    Solt,
    A Logitech oldalon van valami registry cleanup, ami lehet hogy megoldja a gondodat! Ott van ahol a drivert lehet leszedni.

    CHROME
  • Shortstop
    #2062
    Én.
  • Csiaki
    #2061
    Te dumálsz?
  • Csiaki
    #2060
    Élvezitek amikor fikázzátok a másikat mi?

    Amúgy már sikerült megoldanom amit szerttem volna tőletek megtudni!!!
  • Shortstop
    #2059
    Életkor: 18-25 között

    második gyerekkor :)
  • Tomo15
    #2058
    DFP=Driving force Pro szerintem kb annyit tud mint a momo, csak 900fokban elforgatható
  • CSOCSO
    #2057
    en se ismerem a dfp-t.. vettel volna inkabb momo-t:D
  • fle go
    #2056
    Koszi a valaszt.
  • Lacika 79
    #2055
    egészségedre
  • M@TriX
    #2054
    ? nem ismerem a DFP-t vagy mit, de ezek után biztos mindenki készséges és segítőkész lesz veled szemben
  • Csiaki
    #2053
    Köszi!! Rendessek vagytok!
  • M@TriX
    #2052
    Formula ForceGP
    nekem olyan van, mondjuk éppen most adom el, de csak azon oknál fogva, mert egy ideig nem használnám, saját gyerkőc meg még pár év múlva esedékes ;)
  • fle go
    #2051
    Szivesen megajandekoznam MOMO-val de sajnos a penztarcank nem engedi, egyeb otlet, logitechbol mit erdemes meg?
  • Csiaki
    #2050
    Hali!

    Most vettem 1 Logitech DFP-t, az lenne a kérdésem,h most így első nekifutásra nem rezeg!Mit kell tennem azért hogy rezegjen? 2 gémben is kipróbáltam és 1ikben sem rezgett.
    Mi a teendő?
  • Tomo15
    #2049
    Hello! Ha a fiad sokat játszik autos játékokkal, akkor ajnádékozd meg egy momoval:)