15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • CSOCSO
    #2449
    semmi.. a gaz gyonyoruen megy a fek meg baszaxik:(
  • CSOCSO
    #2448
    nah most letoroltem minden szoftvert.. ujra feltettem most nagyjabol jo.. egyedul a fekkel van a baj..
    mondjuk ha a pedal 10 cm et jar be.. akkor 4 cm nel visszaugrik nullara!!! majd visszamegy szep lassan 6 ig.. majd 7 nel ujravisszaugrik es az utcso 9-10 cm nel meg ossze vissza jar:( megprobalom a pedalfixet... ha nem jo akkor szetszedem
  • 0ppika
    #2447
    ezek szerint nem szeretik az állást, nekem is szórakozozz 1 hónap útán, de a pedalfix helyrehozta ...
  • CSOCSO
    #2446
    sidewindert ne cserelj le!!


    amugy nekem mukodott.. most allt magaban par honapig es tiszta szar...:(
  • Kaszi46
    #2445
    Egy nappal a garancia lejárta után jött nálam is elő ez a hiba, mozso poedalfix tutorial alapján csináltam meg. azóta jobb mint újkorában:P érdemes megcsinálni, vagy valakit megkérni ha nem menne hogy fixre rakja be a potikat. mondjuk nekem wd40 is kellett a teljes javuláshoz!

  • Rolesz
    #2444
    Kösz.Ha enyire hibásak a momo-k szerinted vegyek egyet vagy milyen kormányt amin van ff most egy Ms Sidevinder van atom sirály lehet hogy le se cserélem:D
  • CSOCSO
    #2443
    nekem is szaraxik mostansag ossze vissza a MOMO.. a faszom kivan vele!! se pedalfix.. se tweaker nem segit a dolgon!


    ha benyomom a gazt csak 70 % ban erzekeli.. de ha elengedek barmit akkor a feket erzekeli 30 % ban!!!! ha a feket nyomom meg akkor az meg ugy ugral mintha erzekenyre lenne allitva az erzekeloje... LOL
    MOMO pedalfix
  • Rolesz
    #2442
    Haveromnak Momo FF kormánya van.És úgy érzékeli neki hogy be van nyomva a fék mikor ő nem is nyomja.Viszaolvasgatam s láttam valami pedalfix-et ezt honnan lehet leszedni?
  • lac coo
    #2441
    Van itt valakinek Thrustmaster Rallye GT Pro-ja ?

    Az a problémám vele, hogy van egy viszonylag erős alap feszessége az ffb-nek, aminek szerintem nem kellene lennie .

    Folyamatosan olyan mintha tök lapos gumival állóhelyben tekergetném a kormányt és nem tudok mit kezdeni vele...

    Valakinek van valami ötlete ?
  • syluccy
    #2440
    Trust FF380
    Olyan problémája van, hogy játék közben hirtelen kimozdul jobbra, tehát nem fizikailag mozdul el a kormány, hanem a játékban. A játék tesztjében is meg a driver tesztnél is világosan látszott a pobléma, azaz hirtelen jobbra pozícionálta a kormányt.
    Volt ilyen problémája nemrég a pedál részével, azt is szervízben csinálták meg (de már nem elérhető az a szervíz), asszem poti probléma volt!
  • guardian hero
    #2439
    Én sem, de ha leírod, hogy milyen kormányról van szó, és mi a hibajelenség, talán tudunk segíteni.
  • CSOCSO
    #2438
    sajna nemtok semmi ilyet.
  • syluccy
    #2437
    Tudna valaki ajánlani Budapesten egy tisztességes szervízt, ahova bevihetném a kormányom?
    Sajna elromlott, és a garancia lejárt már :(
  • CSOCSO
    #2436
    hm...
  • guardian hero
    #2435
    Volt momo-m, kétszer is. Nagyon király lenne, ha nem ótvar potmétereket raknának a pedálba logitechék. De ugyanígy megjártam a dual action gamepadjukkal, amiből hármat vittem vissza egy hónapon belül, mielőtt visszaadták az árát. Az új logi meg nem az az árkategória, amit én egy kormányra szánok.
  • CSOCSO
    #2434
    szvsz varjal az uj Logira!
    a fenntartasaidat pedig egy momo kiprobalasa utan elfelejtenel.
  • guardian hero
    #2433
    de hol? :D
  • Dj N-Ice
    #2432
    ok akkor vegyel trusztmasztert:)
  • guardian hero
    #2431
    Egy kérdés: hol lehet kapni Mo-n Thrustmaster Ferrari GT 2-in-1 Force Feedback kormányt? Vibration Feedback változatban láttam valahol, de azért a Force jobb lenne. Mindenképp PS2-PC kormányt szeretnék, de a Logitech-kel szemben fenntartásaim vannak.
  • CSOCSO
    #2430
    ezt hivom szonyeg effektusnak = azaz "faltol falig"
  • Rolesz
    #2429
    jah kb és a kormányt nem is mutatják meg a váltások meg ilyenek:D
  • Ch_Slater
    #2428
    lehet azt hitte, hogy valami flipper. mert kb. úgy haladt benne. :D
  • Kaszi46
    #2427

    sajna nem sok minden derül ki a vidijóból de azért a semminél ez is több!
    a váltó elég lazának tűnik nekem, remélem csak tűnik:)
    azon meg, meg sem lepődök, hogy az amcsi balfék egy 300 eurós kormányt, dupla monitorral, és ha jól láttam gtl-el, külső nézetből terelget. nagy élmény lehetett
  • bertino
    #2426
    még talán az is beleférne... más kérdés, honnan lehet majd beszerezni...
  • AlieN911
    #2425
    300 euro szoval 80körül inkább... régebben ugy volt h. 300$ másikon meg 300euro de mostmár mindenhol euroban van
  • bertino
    #2424
    nem kéne, mert egy havi fizumat, ha összejön rááldoznám egyre :)
    60k körül lesz... nem ? vagy ez csak ilyen előinfo és én vok tul laikus ?
  • Ch_Slater
    #2423
    én is csak azokban a régebbi cikkekben olvastam. lehet azóta változott a dolog, nem tudom. nekem azért gáz, mert idén biztos nem tudok venni.
    max. kölcsönre... :D
  • dashed_
    #2422
    hat enis igy olvastam
    de en biztos rarabolok egyre..
  • bertino
    #2421

    nemáááááá
  • Ch_Slater
    #2420
    most akkor a G25 korlátozott példányszámú lesz? jó nagy hülyeség lenne a Logi-tól.
  • Gilb3rto
    #2419
    Nekem is ilyen van sztem egész jó rFactorhoz használom a Pedál része nagyon jó jobb mint a(MOMO,Wingman FF(piros)Saitek R440)iszonyat pontos sztem de az FF-bvel tuti kis kormány lenne így sem rosz:)Game Pad-ként állítsd a Force Feedback-et és akkor jó lesz a vibráció egész jó érezni lehete vele a pályát:)
  • 0ppika
    #2418
    próbáld ki a másik oldalon is, hogy ott is csinálja-e
  • AlieN911
    #2417
    Hali!! Az a problémám h. a MOMOn a botválto néha 2öt vált vissza 1 helyett..Van erre valami megoldás? Nem valami jo mikor -om van és elbaxom ez miatt, meg versenyeken se.. Kösziii
  • bertino
    #2416
    valaki tud force feedbackes ülésekről valami infót ? :)
    vannak-e egyáltalán és ha igen milyenek ?
  • Zsolti9014
    #2415
    az már nem rossz! mondjuk 15-16-hoz viszonyítva soknak mondható, de már alakul. :D
  • dashed_
    #2414
    annyira nem veszes mostmar 25ert hozza lehet jutna (Fával)
  • Zsolti9014
    #2413
    hát azt elhiszem, láttam olyat is, de az másik kategória, sokkal drágább is
  • dashed_
    #2412
    telleg jo a sajat kategoriajaban.. olcso es telleg jo.. viszont pl egy momo 100szor jobb. (van mind2)
  • Zsolti9014
    #2411
    Ja, amúgy ez is ízlés kérdése, van akinek nem jön be, de sztem nagyon jó
  • Zsolti9014
    #2410
    Ezzel vitatkoznék, nekem Logitech WingMan Formula Force GP van és nagyon meg vagyok vele elégedve, közel 2 éve. A kormány fogása kellemes, jó a FF, ha jól van beállítva a kormány, akkor minden kiváló, picit könnyű a pedál, de ez a legtöbb kormánynál így van.