The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kirol
#12772
Köszi szépen.
ha jól tudom, ehhez honosítás is van.

Axon
#12771
Hely az van mehet nyugodtan felfele.
Hétfõ van és a megbeszéltek szerint töröltem az Átkot, de a Narnia marad még néhány napig. Mondjuk péntekig ha megfelel, de szóljatok ha nem.

MerlinW
#12770
Dehogynincs, volt is fent szerveren. holnap behozom és feldobom. Addig csináljatok 3cd-nyi üres helyet😄

[merlinw.org]

Axon
#12769
Nekem nem volt gond az Átok kicsomagolásával.
3.5 -ös WinRar-al csomagoltam ki.

Axon
#12768
Ja, ja nemritkán 10 cd-s játékok formájában.

Axon
#12767
Régi játék, de nem túl régen mûködésre bírtam én is, bár ha jól emlékszem az egyik gépen amin próbáltam gond volt, de már nem emlékszem, hogy mi és arra sem, hogy sikerült-e megoldanom. Lehet, hogy valami kodek gond volt, mindenesetre mûködik a játék.

kirol
#12766
A Sanitarium nincs meg valakinek?

serito
#12765
TLJ 2CD-s változata? Létezik ilyen, én úgy tudom 4 cd-s. Nekem is 4 dc-s változat van meg. Ha van 2 cd-s akkor én is szívesen látnám a szerveren.
Akárki is teszi fel kszi.
Az Átok 16-os csomagja lehet, hogy hibás nálam is gond volt vele, de én ki tudtam javítani.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

szotyimutyi
#12764
Fennt van.

szotyimutyi
#12763
Átnéztem újból,a 3. cd-bõl kimaradt, mert leállt. Jelzem, ha kész.

#12762
Nekem nem volt vírusos az Amerzone. Torrentrõl (emule-ról?) húztam anno (2 éve).

#12761
Igen, mert akkor még nem nagyon ismerték a hatékony tömörítést. Az más kérdés, hogy abban az idõben pl. dívott a "multimédiás" játék címszó. tehát...tök videó az egész, és lineáris játékmenet (1992-1997).

szotyimutyi
#12760
Még a 4. cd nincs fent teljesen. Nálam is ment, végigvittem már.

kirol
#12759
Ez egy régi játék nem.
És már akkor volt ilyen, hogy 4 cd-s???<#guluszem1>

Atomreaktor
#12758
nálam ok az amerzone.

#12757
Meg érdekes,hogy a Narnia magyar,de az eleje angolul van 😊

#12756
Hi.Az Amerzone 1CD-jével vmi probléma van.Letöltöttem,bemountolom és elõször is beugrik az antivirírusos progi,hogy az autorun.exe-ben meg még vmi másik fájlban vírus va, azután meg mikor indítanám az install-t kiírja,hogy nincs meg vmi szükséges dll-fájl és kilép.Másnak is ilyen probléma van vele? 😞

#12755
Heh...
De most komolyan!
Hova tolja fel?

MerlinW
#12754
háta'pócra😊

[merlinw.org]

#12753
Hova teszi fel Axon a TLJ 2 CD-s változatát?

Axon
#12752
Sajnos nálam most egyik sincs itt bent a munkahelyemen, így nem tudok feltölteni, pedig most mehetne egész hétvégén.

szotyimutyi
#12751
Ha tud valaki, majd besegíthet, mert nálam lassan megy.

Axon
#12750
Nyugodtan mehet fel mindkettõ, az Amerzone is és a TLJ 2 cd-s változata is.

szotyimutyi
#12749
Nekem is megvan, nem tudom, mehet-e fel. Kérdezd meg Axont.

mandm
#12748
hmm. nekem hibátlanul jött le

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

#12747
Nem tudom szólt-e valaki, én most néztem fel és az Átok 16-os file-a hibás!
Ki tudja valaki javítani??
(Ha tudtok róla bocs!!)
via_mala
#12746
Amerzone-t a RealMyst helyett kérhetem valami jótét lélektõl?
Meg volt róla szó, hogy a TLJ 2 CD-s változata kerül fel, a mostani 4 CD-s elsõ 2 CD helyett.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

kirol
#12745
A Nyomtalanul - Without a Trace -t nézi valaki közületek.
A Tv2 abbahagyta a 2 évad végén.
Nem tudjátok, honnan lehetne megszerezni a 3 és a 4 évadot? Mert torrenten nincs, mivel már régi. <#rinya>

Axon
#12744
Köszi!

A másik Narnia-t akkor törlöm is. Elég ha csak az újabb verzió marad fent.

MerlinW
#12743
Jah, ha nem kell, töröljétek😊 nemtom mennyi helyünk van perpill😄

[merlinw.org]

MerlinW
#12742
Seedelik, már el is indult a letöltés. Kb. fél óra mulva fent lesz a szerveren

[merlinw.org]

MerlinW
#12741
bithumenen láttam én 2CD-s szinkronos narniát.. meglesem nektek seedelik-e még, oszt ha igen, feldobom.

[merlinw.org]

serito
#12740
Az alább rosszul írtam, magyarra vált, de gondolom ertetted.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#12739
Ha Wanted feltolja, akkor persze fentmarad tovább is.

serito
#12738
Engem érdekelne!!! A Narniát, én kértem Axontól.
De ha Wanted felteszi a jobb minõségû Narniát, akkor Ne töröld le Hétfõn, mert én csak akkor tudom leszedni.
Köszi.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#12737
Természetesen érdekel. Amit én feltettem az egy camerával feltette verzió. Ha fel tudnád tölteni a szerverre az jó lenne, lecserélve az ott lévõt. Ha jól emlékszem félelmetes sebességû vonalad van :-)

Wanted
#12736
Ha érdekel, van jobb minõségû szinkronos Narniám.

I7 9700K | ASUS MAXIMUS XI CODE | 2X8GB PATRIOT VIPER RAM | ASUS STRIX GTX 1080TI | ASUS PG279Q | Playstation 4 PRO |

serito
#12735
Most néztem bele, csak az eljén van angol hang, kicsit késõbb már angolra vált.
Köszi minden ok.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#12734
Hétfõig fent hagyom, aztán törlöm mindkét filmet.

Remélem mindenki hallotta !!! :-)
Hétfõn törlés!

Axon
#12733
Én a magyar szinkronos Narnia-t töltöttem fel, úgyhogy nincs szükséged magyar feliratra.

serito
#12732
Nagyon szívesen, Wanted is besegített. Én meg köszönöm a Narniát, már le is szedtem. Ha másnak nem kell tõlem törölheted is.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#12731
Köszönet az Átok feltöltéséért. Most kezdtem el húzni lefele.

serito
#12730
Már megvan, találtam.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#12729
Honnan tudok leszedni BsPlayert ( a legújabbat )?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#12728
Köszönöm megvan, leszedtem.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#12727
Ja, biosban engedélyezve van a port.

#12726
De rég írtam ide. 😊 Szépjónapokat.
Nos, látom USB-rõl is szó van a filmek mellett. Valaki megtudná nekem írni, hogy USB-t hogyan lát a WinNT 4.0? Állítólag csak két progi ismeri fel, azok is fizetõsek és kuriózum ma már. Ja, van ezen az ócska alaplapon usb port (céges, 6 éves gép).

IMYke2.0.0.0
#12725

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#12724
A Narniának nincs magyar hangja, vagy felirata?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#12723
Nálam most a 16. csomagot tölti az Átokból, de a többit is késznek látom, állítsam meg, ha készen van a 16- os csomag?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64