The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#12822
És tényleg. Jól jött volna mikor még nem tudtam angolul...😊

Egyébként Kirol, nemtom mérnem tecc a játék. Szerintem igazi klasszikus P&C.
Másik hasonló a Nightlong. Aztat is nagyon szeressük😊

Más. Szabad munkaidõs perceimben végigtoltam háromszáznyolvankilencszedszer is a Day of the tentacle-t😊 Már rutinból megy az egész, de nem unom. Egyszerüen félelmetes játék😊 Scumm-nak meg vörldpísz az smooth-ért😊

[merlinw.org]

MerlinW
#12821
hm, azt befejezték? Utolsó infoim szerint csak félkész állapotig jutott el... hmhm, inkább meglesem magam😊

[merlinw.org]

#12820
Sanitarium
Bár nem az én érdemem, feltettem a Sanitarium magyarosítását<#smile>
Hátha valakinek az is kell <#nevetes1>
kirol
#12819
Nem azt mondtam, hogy az akció, hanem "inkább már akció", mert hát nem egy Syberia a játékmenet, hanem sok akciójelenet van benne, na de az így volt szuper. <#vigyor3>

Atomreaktor
#12818
külsõ nézetes legyen, jó izgalmas történet és megfelelõen szép grafika

ez mind igaz Sanitariumra is😉
na mindegy ez a jó benne, mindenkinek más tetszik és ez fontos.
jah és fahrenheit nem akció😊

serito
#12817
Köszi a Harryt holnapra leszedem, ha mégsem sikerülne sikítozok.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#12816
Valamibõl finanszírozni kell az SG fenntartását is... <#hehe>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Axon
#12815
Látom az én csillagomat is leszedték. Pedig az a szerkesztés funkció jó vólt, nem tudom miért kell hozzá VIP tagság.

#12814
Régi válaszodra kérdezek 😄 Most akkor vmi gond volt az Amerzone 3.CD-jével?

#12813
Nemtom,de sztem a Delaware St.John 2 is törölhetõ,mert már rég fent van és sztem aki akarta letöltötte.De elõször kérdezzük meg a többieket.-)

takysoft
#12812
nekem is megvan, ha valaki elakad(nem valószínû), akkor tudok segíteni...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

kirol
#12811
Most látom, elvették a csillagomat, így nem tudok többek közt szerkeszteni.<#csodalk>

kirol
#12810
Hát nekem nem igazán jött be a Sanitarium.<#szomoru2>
Nem tudom miért, de ez van.

Nekem az olyan játékok tetszenek, mint pl. a: Syberia, Black Mirror, Broken Sword, NiBiRu, Still Life stb (Pl Fahrenheit, ami inkább már akció ugyan).
Vagyis külsõ nézetes legyen, jó izgalmas történet és megfelelõen szép grafika, ami a felsoroltkanál pont jó (tökéletes), nem kell Unreal Engine 9 -es motor, de rájöttem, hohy nálam igen is kell egy bizonyos grafikai színvonal is a jó kalandjátékhoz.

Cska mostanában nem igazán jött ki olyan, amivel még nem játszottam.
Remélem a Paradise, ami köv hónapban jön jó lesz.

Axon
#12809
Jócskán túlléptük a 10 gigás határt a szerveren, így hatalmas önkényes törlést rendeztem. Letöröltem a Narnia-t is. Így most pont 10 gigánál vagyunk, ne töltsetek fel addig semmit a szerverre, amíg nem törlünk megint valamit.

Közben felért a Harry Potter 4 is, töltögessétek szaporán lefelé :-)

Atomreaktor
#12808
köszi😉 prószálom is

#12807
Feltettem a Bone : Out from Boneville CRACK-et a szerverre.Ott van az is,hogy honnan kell letölteni azt a TRIAL-t amivel mûxik a crack .-) Jó szórakozást hozzá...

kirol
#12806
Köszi mégegyszer!
Nagyon rendes vagy.<#worship>

MerlinW
#12805
Mplayer is használ kodekeket😊 Lesss csak bele az /usr/lib/win32 dir-be😊
Ill az www.mplayerhq.hu -ra

Mondjuk én Xine-t használom. Mplayert csak DVD nézésre.

[merlinw.org]

MerlinW
#12804
otthon nekem is 2 megásom van😊

[merlinw.org]

MerlinW
#12803
Sanitarium fent van..😊

Közben olvasom h már táergytalan😊 Mind1 ott van, ha nem kell törlitek😊

[merlinw.org]

Axon
#12802
Azért kíváncsi vagyok mit tudna kezdeni a Linux-os gépemmel :-)
Egyébként köszi a figyelmeztetést, sajnos sok koleganõm levelezik itt a szó szoros értelmében "észnélkül".

#12801
Oka..nekem mindegy 😊 Egyébként beszereztem a Bone : out from Boneville-t,ha kell majd kinek tudom ajánlani,honnan lehet letölteni.-)

#12800
Most kaptam mail-t egy elég érdekes üzenettel.Lehet,hogy csak kacsa,de inkább figyelmeztetlek titeket is :

"Szia!

Ha egy olyan E-mailt kapsz azzal a címmel, hogy az - "Élet
szép". pps -
semmi képp se nyisd ki...!!!
Sõt azonnal töröld ki !!!
Ez egy Új vírus ami szombat óta van jelen.
Ezt a figyelmeztetést az egyik barátom közvetlenül a
Microsoft-tól és a
Norton-tól kapta.
Az Aol már próbálta kitörölni, letiltani de az antivirus
software képtelen
elpusztítani....!
Ha kinyitod mindent elvesztesz a PC-drõl és a küldõ személynek
hozzáférése
lesz a nevedhez, E-mailedhez, jelszavaidhoz.

Küld el ezt a figyelmeztetést ismerõsödnek, barátaidnak !!!

Mesy"

mandm
#12799
Azért nem elég, ha azt írja vannak kodekek. Van ott még renderelési lehetõség is, azt is próbáld ki!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

kirol
#12798
Közben sikerült is megszereznem (elhozzák majd nekem), úgyhogy nem kell mégsem felraknod, de azért köszi szépen.<#wave>

Axon
#12797
Ezt az irígy bandát.... :-)

serito
#12796
Köszönöm, hogy engem is irigyel valaki.<#eplus2>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#12795
Ezzel én is így vagyok. Az otthoni gépem, még csak hírbõl sem ismeri a vírusokat, mivel nincs netem, csak melóba. Ha meg viszek haza adatot, akkor elötte átnézem vírusellenõrzõvel. Viszont az otthoni gépemen 2-3 havonta új a win, mert valamelyik játék mindíg kinyírja. De ez nem gond 1-2 óra alatt renbe szedem.
Ja a filmet meg köszi, töltöm, és ha megvan jelzem.
Holnap du. kezdem letölteni, már látom 150MB felért.<#worship><#merges2>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#12794
Akkor én meg irigyellek téged! Jó?<#nyes>

serito
#12793
Ez nagyon brutális még jó, hogy a vinyók nem bírják ezt a tempót, különben az nem lenne min aggódnod letöltéskor, bár így sincs. Csak más szerverek sebessége szab határt a letöltési sebességednek.
Ilyet akarok én is!!!!
Most irigyellek, nekem csak sima 2Mbit/s adsl-em van.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#12792
Köszi, de ha MerlinW felrakja, az jobb lenne, mert onnan tuti jól jön lefelé.<#vigyor>

Axon
#12791
Van egy Gspot codec analizálóm. Bármelyik filmet is teszem be neki, azt állítja, hogy a gépemre a szükséges video és audió codecbõl 4-5 is van telepítve, úgyhogy minden totálisan F@sza... szerinte. Hang mégsincs. Most feltettem a Klite 2.69-es kodek csomagot. Mostmár végre van hang....
Eddig a 2.29-es volt fent... na mindegy.

Axon
#12790
Kipróbáltam Linux alól az Mplayer-el, ami köztudottan nem használ kodekeket. Tökéletes a kép és a hang is .... no comment.

Axon
#12789
Biztos, hogy maradni fog még egy jóideig, úgyhogy nyugodtan le tudod szedni.

Axon
#12788
Ok! Mindjárt indítom a feltöltést.
Egyébként hazavittem az összes filmet és néhánynál nem volt hang. Gondolom kodek probléma. Mondjuk az otthoni gépemen egy jó másfél éves kodekcsomag vant fent :-)
Hihetetlenül stabilan mûködik rajta minden így sosem piszkálom. Mondjuk nincs rajta internet így nincs is ami szétcsessze (spyware, stb.)

MerlinW
#12787
Sanitariummal ne törödj, azt feldobom holnap reggel.

[merlinw.org]

#12786
Majd felteheten a Sanitariumot,de van egy jó torrentem is ahonnan én töltöttem le ha kell.Nekem is gond volt vele.Úgy 5 percenként kilépdesett a játékból szal 200*szor el kellett úja indítanom,de végigvittem 😊
Axon : majd próbálkozok még az Amerzone-al,de légyszi ne szedjétek még le mert csak 7végén tom folytatni.A 3.CD-nél fejeztem be a letöltést.
Jah meg feltettem az Atlantis 1.CD-jét szal lehet tölteni most már akinek kell .-)

#12785
???

Atomreaktor
#12784
😊))

#12783
?

takysoft
#12782
2CD-s Longest Journey!!!!! ezt akarja a nép!!!!!!!!!

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

szotyimutyi
#12781
<#wave>

MerlinW
#12780
ha lenne olyan vinyo, és csak én használnám a netet, akkor 1GBites az ~128 MB/sec adatforgalmat tud bonyolítani.

[merlinw.org]

MerlinW
#12779
egyetemi cucczos😊

de korlátozom 10-15Mbyte/secre (kb 100MBit), különben nem lehet mást csinálni a géppel😊

[merlinw.org]

kirol
#12778
GBit <#csodalk>
Az aztán hasíthat.<#nyes>
1Gbit az hány Mbit? 1024?

Atomreaktor
#12777
Van hozzá magyarítás, a játék pedig nagyon nagyon jó, erõsen ajánlott!! Nekem ment simán XP-n, nem tom már hogyan😊 asszem elég volt neki egy sima kompatibilátás mód váltás, de már nem emlékszem😞

serito
#12776
Az már üvegkábel, vagy bérelt vonal nem?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#12775
Csak egy kérdésem van a filmekkel kapcsolatban hozzád.
A Harry Potter 4-et fel tudnád-e tenni nekem a szerverre, mert a múlt héten megszünt a szerver ahonnan szedtem le a filmeket, és a Harry-t már nem tudtam leszedni.
Azt írtad, hogy neked sikerült leszedned. Ha lehetséges, és a többiek sem haragszanak meg, megkapahatnám ezt a filmet a szerveren keresztül, és többet nem szólok film ügyben.
Elõre is köszi, de ha nem megy az sem gond.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#12774
Köszi, gyors(1GBit) nettel vagyok melóban megáldva😊

Én végigtoltam XP SP1, win95 kompatibilis modban, nem volt vele baj.

[merlinw.org]

via_mala
#12773
Nekem is megvan, ha kell besegíthetek a feltöltésben. Emlékeim szerint elindult XP alatt is, de kb. 10 másodpercen belül kidobott, úgyhogy még nem tudtam kipróbálni, pedig anno a rippelt változattal elég sokáig eljutottam, és valami eszement (szószerint <#vigyor1>) hangulata van.
Azok a sikolyok a kezdõpályán, meg a mélybezuhanó dilinyós hangja a mai napig a fülembe csengenek.
Nálatok milyen trükkel fut XP alatt a Sanitarium?

Ja és köszönöm az Amerzone-t szotyimutyi-nak, meg akinek még kell.<#worship>

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%