33675


  • via_mala
    #16746
    Megkaptad a szombati levelemet?
  • IMYke2.0.0.0
    #16745
    Mivel a mérete horribilis, félő, hogy egy új tárhelyet kell reggelnem neki.
  • MerlinW
    #16744
    Nincsmit, én is fél évig vadásztam rá..:)
  • j0nNyKa
    #16743
    koszi az infokat
  • Kiru
    #16742
    hozzáférni? (bocs)
  • Kiru
    #16741
    Gratulálok! Honnan lehet majd hizzáférni?
  • Randal
    #16740
    Thx annak aki feltette az Anachronoxot:) Naon jó kis game:)
  • Tomsess
    #16739
    A The Feeble Files felért a ketteskére. Lehet töltögetni
  • takysoft
    #16738
    csak megelmítem, hogy a "Topicban szereplő" játék klasszikus point'n'click, smmi köze a Beyond, vagy a Fable stílusához.
    A játék "folytatása", bár inkább egy másik játék ebben a világban, ami amúgy későbbi időben játszódik, az a Dreamfall - TLJ
    Több oka is van, ami miatt nem nevezném TLJ2-nek. ezeket nem sorolom fel. Talán egyet.. a stílusa... darkosabb.. elgondolkodóbb..
  • takysoft
    #16737
    Csatlakozom. Psychonatuts NAGYON tetszeni fog.
    Nekem meg már a Beyond Goon And Evil-t kéne már megnézenm valamikor, mert csak jókat hallottam róla.
  • Ersiman
    #16736
    Esetleg vess egy pillantást a Psychonauts-ra is.
  • kirol
    #16735
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #16734
    0. Windows rendszer + programok, jelszavaid, beállításaid belőve úgy, ahogy mondjuk fél év múlva is szívesen használnád.
    1. Norton Ghost feltelepít, ha nincs, még pedig egy olyan partícióra, amelyen NINCS Windows.
    2. A Norton Ghost feltelepített könyvtára ezután felmásolható a vele elkészített partíció vagy HDD ghost image mellé is, és akár a DVD-ről is indítható, ha meghal a gép.
    3. A telepített NG könyvtárában találsz egy ilyen exe-t: Ghost Boot Wizard
    Azzal gyönyörűen el tudsz készíteni bootlemezt, CD-t, imaget.
    4. A Norton Ghost közvetlenül a felállt, haldkoló Windows alól is indítható. Ilynekor megmondod neki, hogy tegye újra a rendszert, kijelölöd neki a partíciót, amiről márk orábban készítettél image-t és amikor már körbejárta a kérdéssort - te pedig igen-eltél nekije - akkor újraindítja a gépet, elvégzi 10-15 perc alatt a rendszer helyrerakását és újraindítja a gépet. Az induláskor még ránéz a Windows-ra és aztán átadja neked a terepet: működik a géped.
  • kirol
    #16733
    IMYke2.0.0.0 - VIP 2001. 05. 10. óta regisztrált VIP fórumozó 2001. 05. 10. óta regisztrált VIP fórumozó
    2006. márc. 28. 19:52 | Privát | Galéria | Válasz | #14125
    Ezért kell használni a Norton Ghost-ot... elkészíted a frissen telepített és jól beállított rendszeredről az image-t [akár CD-kre is, de DVD-re, HDD-re is ment] és utána amikor kell, max 10-12 perc alatt vissza tudja neked tenni az egész rendszert, minden progiddal...!
    [Érdemes külön partíción a Windows-t és külön a progikat tárolni és mindkettőröl image-t készíteni]

    Valahogy így kell?
    [img=http://img479.imageshack.us/img479/2228/ngyo1.th.jpg]
    Ezután hogy lehet újrarakni? v2i fájlból hogy bootot be? Mert gondolom használat alatt nem lehet egy rendszert felülírni.
  • szotyimutyi
    #16732
    Elnézte a topicot.
  • szotyimutyi
    #16731
  • kirol
    #16730
    Amint frissíti az update az XP azzal a potom 112 dologgal most már tényleg nyomatok rá egy NGhost-ot. Remélem nem bonyolult a dolog.
  • kirol
    #16729
    Szuper!

    Én is kész vagyok, de teljesen. Tegnap delután kb 20x volt áramszünet egy mp-re, így az ősrégi rendszeremet ma újra kellett rakni, mert nem tett neki jót az a 20xos "leállítás". Még jó, hogy hardware hiba nem lett.

    Mostmár egyre erősebben érzem, hogy venni kellene egy szünetmentes tápot.
  • MerlinW
    #16728
  • MerlinW
    #16727
    Miezafeszültség kéremszépen
  • IMYke2.0.0.0
    #16726
    A Paradise HUN by i2k mérete: 436 MB
    Tartalma:
    - teljes szöveges magyarítás
    - teljes grafikus dokumentum magyarítás
    - teljes videofeliratozás.

    Ez tehát azt jelenti, hogy elkészült.
  • j0nNyKa
    #16725
    na, koszi, fable megvolt, tlj2 megvolt, marad a broken sword 3
    thx again
  • IMYke2.0.0.0
    #16724
    Akkor:
    Broken Sword 3
    Fable
    Dreamfall: The Longest Journey 2
  • j0nNyKa
    #16723
    na igen, nekem meg pont ilyen beyond good and evil-es akcio-kaland, 3d-ben stilusu jatek kellene :]
  • IMYke2.0.0.0
    #16722
    Mondjuk, ez a topik régesrég nem csak a TLJ-ről szól... rólunk, benne lakókról.
    Az általam ajánlott játékok pedig a klasszikus point'n'klick, de legalábbis a tradícionális, feladványos kalandjátékokhoz tartoznak.
    A Beyond Good & Evil inkább akció-kaland, 3D-ben... [épp utóbbi miatt nem élt meg a gépemen 30 percnél többet.]

  • j0nNyKa
    #16721
    elolvastad a hozzaszolasom, es ertelmezted ?
    a topicban szereplo jatekhoz hasonlo stilusu jatekokat keresek, KIVEVE A BGE-t, mert azt ismerem
    remelem, felfogtad
    ... igen feldobtad a reggelem
    imike: koszi
  • MerlinW
    #16720
    Ez feldobta a reggelemet, komolyan:)

    "...ha ESETLEG a jatekrol is szolna 1 picit a topic?"
    Oszt jól belekérdezel BG-be, a TLJ topikban:D
  • IMYke2.0.0.0
    #16719
    Discworld Noir 1-2
    Syberia 1-2
    Paradise
    Broken Sword 1-2
    Grim Fandango
    Schizm 1-2
    The Black Mirror
  • j0nNyKa
    #16718
    nagy gaz lenne, ha ESETLEG a jatekrol is szolna 1 picit a topic ? na . legyszi .
    tehat: a beyond good and evilen kivul tudtok ilyen stilusu jatekokat?
  • kirol
    #16717
    Aha értem, köszi.

    Azt nem tudjátok véletlenül, hogy hogyan lehet egy audigy drivert legyalulni tökéletesen xp alól? Mert hiába uninstallálom, köv. indításkor újratelepíti magát valahonnan. A baj meg az, hogy valami szar verziójú drivert tettem fel, ami állíndóan pattog, ráadásul újraindul a gép ha a hangkari panelére kattintok.
    Tegnap raktam újra az egész gépet, nem akarom újrakezdeni.
  • IMYke2.0.0.0
    #16716
    Most végzett---
    Hát totál befirgultam, komolyan.
    Na mindegy, márcsak 2 video és kész vagyok.
  • via_mala
    #16715
    TLJ fordítás helyzetjelentése:
    A 33_00.txt állomány fordításának állapota: 83%

    Remélem azért nem füstöl el a géped, kár lenne a sok munkáért...
  • IMYke2.0.0.0
    #16714
    Akkor elmesélem:
    A Paradise a VIDEO könyvtáráaban *.wbp kiterjesztésű videoarchívumokat tárol.
    Ezek voltaképpen erős tömörítésű *.bik fájlok.
    A BIK fájlformátumról tudni kell, hogy iszonyatosan szépen tömörített video / hang anyagokat készítenek általa. Az ára viszont, hogy a kitömörítéskor egy átlagos, fél perces video simán megvan 1.5 GB!!!
    Nos, a Paradise-ban 5 olyan film van, ami hosszabb fél percnél...

    Illusztrálom:

  • kirol
    #16713
    Csak érdeklődéképpen kérdezem, hogy hogy lesz neked 4,04 gb a fájl? A játékban a legnagyobb amit láttam 73MB. Az én tv tunerem, amiről a legjobb jóindulattal sem lehet elmondani, hogy felvétel közben tudna rendesen tömöríteni, de még ez is 4GB-ra felvesz egy órát.
  • IMYke2.0.0.0
    #16712
    Szétrobbanok... komolyan!
  • IMYke2.0.0.0
    #16711
    Rohadt szemét RAD Tools!
    Ha használom a gépet miközben nyomorítja a videot, akkor felugrik +1-2 órát a hátralévő idő!
    Most egy 4,04 GB-os - feliratozott - nyers avit 5 és negyed óra alatt fog betömöríteni!
    Elmegy ám a jó &#xycxycxc-ba!
    S még két ilyen nagy video visszavan!
  • kirol
    #16710
    Én is így vagyok. Nekem is bepittyeg ebben a nagy hőségben ha max terhelésen megy minden. Ezért naplózok mindent, a tálca tele van hőmérsékletekkel.
    A mért fok nem éri el a határt, mégis csinálja néha. Nem értem én se a dolgot.
  • IMYke2.0.0.0
    #16709
    Basszus!
    Már több, mint 24 órája kódolgat a gépem!
    Még éjjel is ment!
    Délután pedig már sípolt az alaplap - először azt hittem, hogy valami rettenetesen nagy gáz van, oldallapot mint a villám lekaptam, de semmi sem füstölt, egyik ventillátor se állt le...
    Rögvest, a fülsüketítő sípolgató alaplap felé fordítottam a szobaventillátort... s láss csodát: kb. 20 mp múlva abbahagyta!
    Fogalmam sincs, hány fokos lehetett a gép, de emlékeim szerint, az alaplap BIOS-ában valami horribilis értéken áll a riasztási szint... s (mégis) megszólalt.

    Most hűl szegény, s közben az utolsó 3 videot kódolja a Paradise-ból.
  • IMYke2.0.0.0
    #16708
    GetDataBack for NTFS... ez is remekbeszabott program.
    Nekem 6x GB-nyi anyagot varázsolt vissza egy 80-as vinyóról.
  • j0nNyKa
    #16707
    maybe van megoldas
    Recover.My.Files.v3.94.4350.WinAll.Cracked-CRD
    keress ra erre torrenteken, ez elmeletileg vissza tudja hozni a file-jaidat
    gl