The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12872
Nemtom egyrõl beszélünk-e,de sztem igen.Vándormadarak franciául Les peuples migrateur asszem...nekem ez van meg VHS-en és ott 95perces.Asszem kiadták olyan sorozat szériában is és abban volt duma.

kirol
#12871
Nincs.

#12870
Nemtom mi lehet az Amerzone-al.Mikor elindítom az installációt kiírja,hogy hiányzik egy _setup.dll file és bezárul.Másnak nincs ilyen probléma vele?

kirol
#12869
A Bonez Adventures -rõl hallott valaki valamit? (Jó e, stb.)
Mert most látom, hogy van egy demo (Created: 7/21/2005)
De azóta még ne mjelent volna meg?

MerlinW
#12868
igen, törölheted

[merlinw.org]

kirol
#12867
Akkor full nem értem az enyém miért 45 perces.<#csodalk><#conf>
Belepillantanál, nekem így kezdõdik:Kezdés

És így van vége: Vég

#12866
Meg a Harry Potter-t is most töltöm.Ha lejön akkor letörölhetem?

#12865
A VHS az 98 perces.Sztem nem szükséges hozzá felirat ahhoz a pár dologhoz.Nem
a szövegen van a lényeg<#awink>

#12864
Én csak elõre közöltem...természetesen elõtte még törölni kell.Letöltöttem az Amerzone-t viszont az elsõ cd-nél vmi hiba van úgyhogy azt még1* lenyúzom,viszont akkor a másik 3cdjét már lehet törölni.Töröljem?

takysoft
#12863
nekem ezek fontosabbak, mint bármi a serveren.
csak annyit kérek, hogy AMIKOR töröltök vmit, ezek kerüljenek fel.
3 koponyára fél éve várok, olvassatok csak vissza😄
Tök ráér midnegyik, most ugyse érek rá játszani.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

kirol
#12862
És ami neked van az hány perces?

Mert ezért hogy kommentálnak alatta, attól még nem kellene a duplájának lennie hosszban. (Mondom felirat idõzítése: 01:30:17,085 a vég, az én avi -m, meg 45:19, ráadásul 734 MB, igaz AC3 5.1 -es)

serito
#12861
Úgy érzem, hogy ezek után ki kell próbálnom, ez egy kihagyhatatlan game.
Már le is töltöttem, viszem haza a hétvégén ránézek, ha lesz idõm.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Axon
#12860
Nekem van 3 koponya magyarul és 2 cd TLJ is, de csak akkor tudok tölteni, ha elõtte törlünk valamit, márpedig minden ami fent van csak néhány napja van feltöltve, így biztos töltögeti még valaki.

takysoft
#12859
egyetertek. bar a sanitarium, mg az atlantis meg maradhatna, epp folyamatban vannak.

kellene: 3 koponya, 2CD-s TLJ!!!!

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#12858
ez a sanitarium dos-os? mart ha igen, akkor dosboxal lehet képet lopni.
meg szép elmosások is vannak benne..

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Axon
#12857
Figyeljetek!
Pont 10 gigánál járunk a szerveren. Mindenképpen töröljetek valamit ha fel akartok tölteni a hétvégén.
Csak láttam, hogy a #12853-as beírásban Tomsess kért feltöltésre több dolgot is. Elõtte mindenképpen töröljetek. Szerintem a Harry Potter 4 film mehet a levesbe, ha már mindenki lehúzta.
Egyébként mindhárom játék 1 cd-s és a 3 koponya ráadásul 300 mega körüli ISO.

#12856
Annyi a felirat benne,hogy : ,,Vadliba - 20000KM-t tesz meg ide meg oda 1 év alatt,,<#rolleyes> Bár én már láttam belõle beszédes és beszéd nélküli verziót is.PL nekem megvan eredeti VHS-ben és abban nincs duma (megjegyzem duma nélkül jobb),de pl karácsony tájékán adták az MTV1-rõl asszem és ott beszéltek is alatta.Szal nemtom,hogy van ez...
Különben nagyon szép film.Nem vagyok az a meghatódós fajta,de ez nagy hatással volt rám.Vhogy olyan jól összepasszol a csend/zene benne azzal a tartalommal amit mutat--meg azzal,hogy mit teszünk mi emberek ezekkel a gyönyörû élõlényekkel.Én meghajlok elõtte<#worship>

kirol
#12855
Nekem csak egy kérdésem lenne a filmekkel kapcsolatban, konkrétan eggyel.
Kölcsönkértem <#ravasz1> a Vándormadarak címû filmet, amihez a felirat 90 perces, erre a film csak 45 perces, és ahogy belekattintgattam, nem is beszélnek benne.
Ez miért lehet, ez csak valami bónusz lehet? Nem értem.<#wilting>

kirol
#12854
Ja, hát ha már elvették ,akkor én adok magamnak.<#vigyor3>
Ha egy éves leszek, akkor kapok szerkesztést?

Ez még csak próba, nem igazán értek még a Ulead GIF Animator -hoz, ilyen sikerült egyenlõre.

#12853
Atomreaktor : Fel tudnád-e akkor a 7végén tölteni a Necronomicon-t vagy az AGON-t?
Vagy ha vkinek meglenne a 3 Skulls of the Toltecs az kira lenne<#vigyor0>

#12852
Ha már filmeket is feltöltünk,megkérdezném,hogy nincs-e meg valakinek magyarul a Wallace & Gromit és az elvetemült veteménylény?

Atomreaktor
#12851
látom csináltál magadnak koronát😊)
Jó lett😉)

kirol
#12850
Na ha tényleg ennyire jó, nekiállok mégegyszer, mert én a múltkor a demót próbáltam csak.
És most akkor leszedem,csak meddig lesz fent?

Atomreaktor
#12849
sõt én azt mondom hogy a grafika is jó! néhol még szép is!!😉 meg elvont, meg... ezt ki kell próbálni, na😉 (és akkor már azon kapod magad, hogy nem bírsz felállni a géptõl) 😉

#12848
Ilyen elvont horror kalandjáték.Egy baleset után a fõhõs egy Szanatóriumban ébred és mikor balra néz éppen látja,hogy egy ember a fejét aprítja szét a falba 😊 KB innentõl köti le a figyelmét az embernek annyira,hogy a legnagyobb FPS fan is nekifog.Sõt még a grafikát is elfelejti aki játsza.-)

serito
#12847
Ez a Sanitarium milyen game? A története érdekel, tudom, hogy kaland.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

via_mala
#12846
Felraktam, lehet ellenõrizni (sanitarium.zip). Elég sok különbség van a Res.000 fájlokban.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

kirol
#12845
Van teljes is?<#conf>
A magyarítások portálon is ez volt csak, ami fent van.

via_mala
#12844
Hazavittem a Sanitarium-ot. Ment vele az intro is, hurrá! Viszont ez is gyakran kilépett, talán még gyakrabban, mint az elõzõ változat. Eltért néhány fájl, ezért megvizsgáltam, és kiderült, hogy most az 1.01-es verziót kaptuk meg MerlinW-tõl.
Kb. 1 órát játszottam vele, azalatt sikerült eljutnom a 3. fejezethez! Dejó!
Hogy lehet ebbõl képet lopni?
A felrakott magyarítás a félkész változat! Felrakjam a teljeset?

Nightlong: thx M!

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Atomreaktor
#12843
<#worship>
remélem eljön az idõ, mikor otthon is elterjed az olyan sebeségû net, mint neked van😉

MerlinW
#12842
Nightlong fent van

[merlinw.org]

Atomreaktor
#12841
jöhet😉

#12840
Harry Potter-t hadjárok már még fent pls..le akarom én is tölteni.Részemrõl a Delaware a Real Myst meg az Amerzone 1.,2.CD-je mehet törlésre<#wink>

via_mala
#12839
Úgy néztem a telepítéskor az ikon már alapból Win95 kompatibiltás-ra van állítva, meg a képi témák is le vannak tiltva.
Azért a patch-et köszönöm, kipróbálom, "ártani nem használ" alapon.
(Még 30 percig maradjon a Sanitarium 3.CD-je, thx!)

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

serito
#12838
Leszedtem a Harryt, köszi este kipróbálom, hogy mükszik-e és részemrõl törölhetõ, mert egy 3cd-s game várakozik feltöltésre.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#12837
Errõl az oldalról full gámékat is le lehet tölteni vagy csak patch/videó stb-t?

#12836
Figyu...ez nekem is gond volt.Ezt fogja csinálni,állandóan kilép belõle.Állítsd be a Win95 kompatibilitást.Felteszem a szerverre a patch-et hozzá.Azzal jobban kellene mennie,bár akkor is ki fog lépni.Állandó mentés meg nem kell nagyon gyorsan járkálni benne.PL ha bemégy egy házba gyorsan akkor szinte azonnal kilép.Szépen lassan próbálod már fél siker.Videók elõtt meg mikor más képernyõre vált azonnal menteni.Nekem ez a tapasztalatom.-)

MerlinW
#12835
Sanitarium: nemtom probáltad-e win95/98/2000 kompatibilitással. Hátha jobb.

Nightlong: mondom, amint lesz hely töltöm.

[merlinw.org]

via_mala
#12834
Tegnap este játszottam a Sanitarium-mal. Az intro viszont megint beakadt, amikor még csak a fickó lábát látni már akkor leáll másodpercekre a kép, a hang meg megy tovább. (Most szedem a szerverrõl az ISO-s változatot, hátha az nem csinálja. Még kb. 3 órán keresztül legyen fenn, köszi!)

További kb. 1,5 óra alatt még 2x lépett ki a program, ez elég jó arány. Ezek a kilépések is átvezetõ mozi betöltésekor történtek, de másodjára már sikerült átjutni rajtuk.
Azért a pixelvadászat itt új értelmezést nyer, látom már, hogy a walkthrough.txt-nek is hasznát fogom látni.

A Nightlong: Union City Conspiracy-t én is szívesen látnám, tetszetõsek a screenshot-ok.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

MerlinW
#12833
Amint csináltok helyet feldobom (3CD), itt van az is nálam, csak egy szavatokba kerül és 10 percembe😊.

[merlinw.org]

#12832
http://sihaya.namoweb.net/ innen + le lehet tölteni hozzá a patch-et és valami savegame.exe-t is. -Nighlong: Union Conspiracy-

Atomreaktor
#12831
huh az jó lenne😉 nagyon bejön, végre valamihez kedvet kaptam😊

#12830
Én éppen torrentrõl töltöm.Ha minden jól megy a 7végén lent lesz 😊 A www.adventure-archive.com -on lessetek róla képeket.Nekem is kezd tetszeni<#awink>

IMYke2.0.0.0
#12829
Norbi's Quest 3 - http://pilczstudios.atw.hu/ - Magyar fejlesztésû játék. Magyar nyelvû kiadás (60,6 M😎

A Norbi's quest immáron hagyományossá vált folytatása, ahol Norbi ezúttal az ellopott erõsítõje után nyomoz és közben meglepõ dolgokra derít fényt.

Hosszúság: hosszú (4 fejezet)
Nehézség: közepes / változó
Megjelenés: 2006.01.21.
Egyéb: elsõ komolyabb történetû Norbi sztori, nagyon sok újdonsággal, 6 féle befejezéssel!

Készítõk:

Laci: sztori, ötletek, feladványok, pályagrafika, karakterrajzok, animációk, zene
Roli: pályaszínezés

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Atomreaktor
#12828
hm ez a Nightlong érdekelne😉 ha megvan feltöltöd majd vmikor?

Atomreaktor
#12827
Sztem mindegyiket érdemes meglesni. Sanitariumot mindenképp!! RelMyst az Myst egy csak feljavítva, többirõl meg justadventure.com😉

MerlinW
#12826
Én ezek közül csak Sanitariumot ismerem😊 Az jó. Amolyan korai Silent hill alapötlet.

A többit meg sem néztem mert nem szeretem ezeket az FPS kalandokat. Sokan dobálnak kövekkel, de emiatt nem játszottam soha pl egyik Myth-el sem... Így legalább nem tudom mirõl maradok le😊

[merlinw.org]

MerlinW
#12825
dede nekedis nekedis😄

[merlinw.org]

takysoft
#12824
Na, akkor lenne pár game, amirõl semmit se tudok, melyik jó, mit érdemes leszedni?
Amerzone
Atlantis
Sanitarium
Delaware
Real Myst

... ezekrõl pár szót. Pl ez a real myst ez a myst hanyadik része?
bárki bármit ír, nagyon szépen köszönöm.

UI: idõvel a TLJ 2CD-s verziója....

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#12823
és nekem nem vördpísz a fordításért?....😛

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity