The Longest Journey
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
Mindenesetre az alkönyvtárat megcsinálom.
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
Jó lenne ha feltöltené valaki, mivel én is kíváncsi vagyok rá. Pont hétvégén néztem meg a filmet. Sajnos Dzseki Csány az egyik fõszereplõ, így átment a film karatéjjos filmmé. Szegény Verne nemcsak forog a sírjában, hanem ki is mászott belõlle és elment kísérteni vagy megöngyílkolta saját szellemtestét.
Na akkro ebben a vonásunkban is megegyezünk. Évekig Lovecraft volt a kedvenc íróm. Ma is az, de már a "kedvenc íróm" kategória kicsit felduzzadva több nevet is takar.
Most jelent meg a Szukits kiadó "Lovecraft összes mûvei" sorozatának 3. - és egyben utolsó - kötete. Egy hete szereztem be. Mondjuk a benne levõ írások nagyrészét már olvastam, mivel büszkén állíthatom, hogy bírtoklom a Magyarországon kiadott összes Lovecraft könyvet (Axon nagyon szerény..). Mondjuk ezen kötetekben csak találomra kiragadott írások voltak, míg ebben a 3 kötetes sorozatban szépen rendszerezve, témakörökre bontva találhatók meg a mûvek, ebben az utolsóban helyet kapott néhány verse is, na meg más jellegû (nem novella) írásai is.
Most jelent meg a Szukits kiadó "Lovecraft összes mûvei" sorozatának 3. - és egyben utolsó - kötete. Egy hete szereztem be. Mondjuk a benne levõ írások nagyrészét már olvastam, mivel büszkén állíthatom, hogy bírtoklom a Magyarországon kiadott összes Lovecraft könyvet ([/n]Axon [/n] nagyon szerény..). Mondjuk ezen kötetekben csak találomra kiragadott írások voltak, míg ebben a 3 kötetes sorozatban szépen rendszerezve, témakörökre bontva találhatók meg a mûvek, ebben az utolsóban helyet kapott néhány verse is, na meg más jellegû (nem novella) írásai is.
Feleségem panaszkodott, hogy csak én tudok filmet nézni a monitoromon, õ pedig azt nem szereti. Így mindig kiírnék egy filmet egy újraírható dvd-re (természetesen magát az .avi fileokat) és megnéznénk a tv-ben az asztali divx lejátszóval. Na persze ehhez olyan lejátszó kellene, ami mindenféle kodeket meg tud jeleníteni (Divx, Xvid, AC3, mp3, stb.) A filmek legnagyobb része ezeknek a kombinációit használja.
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
Nekem egy Creative 5.1 hangrendszer van rajt
Csak 3 db kb 300 Ft-os átalakíó kelett ami a PC-s jack dugót
szétválasztja és leosztja 6 db RCA dugóra.
Nálam tökéletesen megy <#nyes>#nyes>
Tehát a bemeneti kábel a sima 3 dugó lenne, ami a hangkariból kijön.
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
http://www.mpeg4-players.info/
Vásárlás elõtt itt nézz szét
DE a letöltéseknél le lehet tölteni teszt CD-t <#nyes>#nyes>
töltsd le
írd ki CD-re
vidd magaddal a vásárláshoz és próbáld ki
Ebben többféle formátum is van, így kipróbálhatod mit tud lejátszani <#nevetes1>#nevetes1>
Ami fontos, hogy a feliratokat is hogyan jeleníti meg.
Az említett helyen a fórumokat is érdemes elolvasgatni
Az én javaslatom:
Yamada DVX-6700 most kb. 15.000 HU FT
Ami jó: firmware frissités után eddig mindent lejátszott
(a haverom Pandája a felét se). Megbizhatóan, jól mûkodik.<#nyes>#nyes>
szép a képe még a divx vagy xvid-es filmeknék is.
Ami rossz: a tálcája egy kis vékony lap, mindíg attól félek letörik.
a túl hosszú szövegfájlokat nem jeleníti meg teljesen. Erre ugyan
van újabb firmware, de félek egy újabb frissítéstõl (ezzel végleg
azaz csaknem végleg el lehet cseszni a lejátszót)<#fejvakaras>#fejvakaras>
on
Bocs, hogy ide írok, de nem igazán van itt olyan topik, ahol megkérdezhetném, kivéve egy ami 2004. 10. 04. -es, így nem valószínû, hogy ott még aktuális lenne.
Venni szeretnék egy asztali DivX -es DVD lejátszól, a keretem rá olyan 10-15 ezer HUF. Tudom, ennyiért nem lehet venni valami hiperszuper lejátszót ,de most csak ilyet engedhetek meg magamnak. <#szomoru2>#szomoru2>
(Bár amit nyelvvizsgákra költök ,abból már egy fél plazmatévét is vehetnék. <#lookaround>#lookaround> Remélem most sikerül.<#duma>#duma>)
Tehát tudnátok valami konkrét típust ajánlani?
Az aktuális Tesco újságban van egy Panda DivX kb 9000 HUF -ért.
Ez milyen lehet? (Azon kívül, hogy gazdaságos? <#nyes>#nyes>)
(Egyébként ez már nem DOS-os játék.)
Segíthetek a feltöltésben: Necronomicon és AGON megvan. Melyiket töltsem holnap?
(Ja és csináljatok könyvtárat neki, mert azt nem tudok.)
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
nem kell mindent ketszer leirni
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
az a 3D-s adventure, amiben Fone Bone a fõszereplõ?
Nem, szerintem még nem hallottunk róla😛
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity