33675


  • LezLee
    #128
    Na most fölélesztem ezt a topicot. Legalábbis remélem. Szóval az az igazság, hogy a longest journey sajnos kimaradt az életemből, és szeretném kérni a segítségeteket.
    Várom minden olyan segítőkész egyén segítségét, akinek megvan ez a game. És ha netántán lenne olyan valaki, aki ezt meg is osztaná velem, mondjuk DC-n keresztül, az kérem jelezze ebben a topicban. Hatalmas nagy kérdés, de akár fizetnék is érte. Előre is köszi.
  • MIMACSKA
    #129
    Nekem megvan ez a kircsi játék és nagyon szívesen megosztanám veled. Más kérdés hogy jelenleg nincs fent a gépemen és nem is akarom feltenni. Szal ha van valami ötleted miként juttassam el hozzád a 4 cd-t jelezz!!!!!

    Esetleg lehet, hogy felrakom egy szerverre ahonnan le tudod ftp-zni
  • LezLee
    #130
    Nagyon megköszönném. Ha föltennéd egy ftp-re akkor örök életre a lekötelezetted lennék. Nagyon régóta keresem ezt a gamet, és sehol sem leltem rá, még dc-n se. Akár már fizetnék is érte...
    Ha tényleg fölteszed egy ftp-re, akkor majd add már meg a címet, örök hála:
  • MIMACSKA
    #131
    Biztos, hogy fel fogom tudni tenni, mert van rá lehetőségem.
    Csak azt nem tudom hogyan csináljak iso-t belőle -vagy mi
    Annak idején béna kis pc-s jány lévén még büszke is voltam magamra, hogy megirattam.

    És ha már felteszem meg is adom a címet!
    Különben hogy is tudnád letölteni :)))))
  • MIMACSKA
    #132
    Biztos, hogy fel fogom tudni tenni, mert van rá lehetőségem.
    Csak azt nem tudom hogyan csináljak iso-t belőle -vagy mi
    Annak idején béna kis pc-s jány lévén még büszke is voltam magamra, hogy megirattam.

    És ha már felteszem meg is adom a címet!
    Különben hogy is tudnád letölteni :)))))
  • MIMACSKA
    #133
    2x is sikerült :)
  • LezLee
    #134
    Komolyan elpirulok a kedvességedtől :)))
    Mondd meg, hol lax, én repülök és adok egy nagy cuppanós puszit :)))
  • LezLee
    #135
    Ezek szerint neked nem ISO-ban van meg a game???
    Amúgy nekem mindegy, hogy milyen formában rakod fel, mert ha te nem jössz, már kezdtem volna lemondani róla...
  • MIMACSKA
    #136
    Egy kis mézeskalács házikóban
  • LezLee
    #137
    Jó, add meg az irányítószámot és már repülök is :)))))
  • MIMACSKA
    #138
    Hát ez az, hogy nem!!!!
    Sajnos nem ISO
    De ha csak simán feltelepítem a szerver gépre akkor is tudsz vele mit kezdeni?
  • MIMACSKA
    #139
    Viccen kívül

    Egy kis mézeskalács házikóban
    Budán lakom
  • Lacc
    #140
    Az az igazság, hogy én is nagyon keresem ezt a gamet... Már gondolkodtam azon, hogy megveszem, de eddig egyik boltban se találtam, ahhoz már túl régi. Oldwareznek meg túl új, és túl nagy :( DC-n pedig alig osztja meg valaki, attól is 0.5k-val jön a 4 cd... Ha megkérlek titeket nekem is tudtok adni egy ftp címet? Persze gondolom nem publikus dolog, szóval ha nem hát nem :)
  • LezLee
    #141
    Hát igazad van, lehet hogy úgy nem tudnék vele mit kezdeni. Esetleg úgy, hogy ami a cd-ken van azt egy az egyben felrakod ftp-re, azt én már le tudnám szedni, és megírni úgy ahogy van cd-re. Legalábbis remélem :))
  • MIMACSKA
    #142
    Mit tudok vele tenni, ha nem iso????
  • MIMACSKA
    #143
    Az úgy nem fog müxeni szerintem
  • LezLee
    #144
    Lacc, ha megkapom majd az ftpcímet, mindenképp megosztom majd veled is, mivel átérzem a gondodat, én is ezzel küzdök már egy ideje...
  • MIMACSKA
    #145
    és sajna ahhoz nem értek hogyan kell belőle iso-t csinálni
  • LezLee
    #146
    Mért nem müxik úgy szerinted?? De feltudod tenni a cd-k tartalmát egy az egyben?? Vagy ha nem ilyen Iso busterral vagy mivel szerintem meg lehet csinálni. Mondjuk én nem tudom, mert még sosem próbáltam.
  • MIMACSKA
    #147
    én sem sajna. De csak simán biztos, hogy nem működik. De azért ki fogom okosítani magam ebben a témában. És ha jutottam valamire jelzem majd.
    Mindenesetre ha nem müxik sehogy akkor a legrosszabb esetben megírom a cd-ket és utánvéttel elpostázom.
    Tudom milyen rohadt szar várni egy játékot. Vagy majd kitaláljuk
  • IMYke2.0.0.0
    #148
    MIMACSKA
    Nos, a segítség, amivel hozzátudok járulni Lezlee boldogságához:

    Mindenek előtt: megteheted, hogy egyszerűen felmásolod a 4CD teljes tartalmát egy-egy könyvtárba, magára az (FTP) szerverre... Ennél a Játéknál azt hiszem nincs védelem.
    DE!
    Jobb, ha ekképp jársz el:

    1. WinISO 5.3 - ezt töltsd le. Shareware program, elméletileg regisztrálni kell(ene) "A regisztrálatlan változatban 3 MB-nál kisebb méretű fájlok kibontására van mód, 100 MB-nál nagyobb lemezképet nem lehet konvertálni, menteni, menteni új fájlba."
    A megoldás (WinISO 5.3 crackek - bármelyiket letöltheted):
    Crack 1
    Crack 2
    Crack 3
    Crack 4

    Miután megvan a program telepítése, és aktiválása, egyszerűen tedd be a CD-ket és...

    2. "Actions" - "Make ISO from CD-ROM" menüpont.
    3. Megadod a helyet a megnyíló ablakban (Output file), ahová az általad megadott néven mentse el a CD teljes tartalmát (pl: D:\LJourney\CD1.iso) és hagyod az alapbeállítást ASPI-n. A program amúgy is szól, ha multisession-ös a CD (azaz Audio track is van a lemezen). Ha szól, akkor visszalépés és az ASPI helyett válaszd a "File" módot a "Make" gombocska mellett.
    4. A WinISO a legjobb program erre a munkára. Rohadt gyorsan meg fogja csinálni és lesz 4 db CD.iso-d.
    5. Ezeket feltöltöd LezLee-nek, aki azokat lecsorgatja és azonnal - a saját CD-író programja ismerni fogja az ISO fájlt, legyen az bármilyen program!!! - ki tudja írni magának őket.
    S a legfontosabb: ha van védelem a CD-ken, akkor a WinISO pontosan ugyanúgy másolja le, mint a Tiéden volt. Kevés program képes erre - van, amelyiket ilyen tulajdonsággal hírdetnek, de nem ér kutyafülét sem...

    Nos, ennyi.

    Remélem, segítettem... 3

    U.i.:
    Amúgy, nekem is megvan a Játék. Isten-király!
    Sajna, a net-kapcsolatom nem olyan, hogy könnyedén megoszthatnék egy ilyen opuszt...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #149
    Komolyan lenyűgözöl a kedvességeddel
  • IMYke2.0.0.0
    #150
    Hahó... Leírtam, hogy mit kell(ene) csinálni! #148-as!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • LezLee
    #151
    Te egy zseni vagy!!!
    Örök hála!!!
  • MIMACSKA
    #152
    Hát én meg éppen tőled akartam segítséget kérni csak közben elkalandoztam
    Azért azt hiszem előbb megpróbálom csak úgy simán.
    ugyanis a gépem összeomlás határán van ( 3 év tőltögetés és okoskodás mára megtette a hatását ) Mivel ezer más dolgot is imádok a gépemen kívül, az újratelepítés biztos igényel majd egy jó pár napot. Szóval most már inkább nem telepítgetnék meg konvertálgatnék vele mert még végleg behal nekem még mielőtt minden fontosat kimentek.

    Én sem hiszem, hogy védett játék lenne mert elég régi.

    Más: Ilyen szupi kalandjátékot nem éri meg lefordítani?
    Hülye kérdés neked egyik sem éri meg neked
  • LezLee
    #153
    Pont én is ezen csodálkoztam. Ha minden igaz ez az egyik legnépszerűbb kalandjáték, és mégse készült hozzá magyarosítás. Kár.
  • MIMACSKA
    #154
    Eléggé kevesen szeretik a kalandjátékokat
  • IMYke2.0.0.0
    #155
    Meg fogsz elpődni!
    Anak idején, elkezdtem. Egyszerűen annyira jól kódolták a Játékot, hogy NEM LEHET MAGYARÍTANI! Ezt nehezen láttam be akkor, napokig keerstem neten a speciális fájljainak kibontóját, hivatalos fórumokon kerestem a megoldást... nulla sikerrel
    A legtöbb, amit ki tudtam hozni belőle az indítómenü és a Főmenü magyarítása... semmi ingame szöveghez nem lehet hozzáférni!
    Talán egyszer kaidnak vmilyen szerkesztő progit... talán...!


    Más:
    Nyugodtan próbáld meg a WinISO-t. Nem teszi tönkre a géped, s ami a legfontosabb: így biztosan sikerülni fog a Játék tényleges megosztása.
    Bele sem merek gondolni, mi lesz, ha majd egyszerű felmásolás után LazLee-nek nem fog menni a CD...

    Bár, lehetséges, hogy tényleg nincs védelem a CD-ken. Ki tudja?

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #156
    Húúú gépelés rulez!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • reaper4
    #157
    nahh visszaolvastam mielőtt még feltettem volna a kérdést,de látom oldódik a probléma.
    Mármint a honnan szerezzük be ezt a mindenki által agyondicsért játékot. Ha nem vagyok túl pofátlan én is csatlakozhatnák a letöltők listájához??

    THC ööööö TNX.
  • LezLee
    #158
    Éntőlem csatlakozhatsz.
    De én vagyok az első
  • MIMACSKA
    #159
    Jelenleg nagy cuppanósokkal repülne felém

    A gépemet pedig már nem lehet elrontani mert már rossz :)
    De azért megpróbálom ezt az isosítást:)

    Azért birti lesz vagy egy hét mire az éhes játékosok hozzáférnek :)
  • reaper4
    #160
    a lényeg, hogy legyen persze azért számoljuk addig mennyit is kell aludni.
  • LezLee
    #161
    Hmmm, pedig már nagyon korog a gyomrom
  • MIMACSKA
    #162
    A crack-ek közül nekem egy sem működik.
    Le sem tudom őket tölteni :(
  • pluhi
    #163
    Hi!
    Én is rég keresem ezt a gamet. Nálam eddig a Grim Fandango a csúcs, de sokan azt mondják ez a best.
    Ha már itt vagyok megemlitem, hogy rohadtul kéne még néhány Tex Murphy kaland is. (Under a killing Moon, The Pandora Directive, Overseer) Ezek is megszerezhetetlenek. Pedig kint DVD kiadásuk is van.
  • pluhi
    #164
    Ja, és CloneCd is jó szerintem isot gyártani, szedd le azt.
  • reaper4
    #165
    na + az isobuster is (én ezt használom)
  • reaper4
    #166
    ha gondolod e-mailban el tudom küldeni.mármint az isobuster-t.
  • MIMACSKA
    #167
    a nero 5.5 nem alkalmas rá?
    És ha igen akkor hogyan? Mert még ezt nem csináltam