The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

via_mala
#13024
Ühüm, szóval nem szereti az ISO formátumot. Azért ISO-ba raktam, mert az kisebb, meg mert az elsõ CD-n még egyéb vackok is vannak, és nem akartam fölösleges demo-kal terhelni az image-t. De akkor holnap-holnaputánra megpróbálom legyártani CUE/BIN formátumba is, hátha tényleg valami másolásvédelem miatt nem indul.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

kirol
#13022
Ahh, nem indul el.

Error: File not found
Datav\Datava02.001

<#nemtudom>

kirol
#13021
Köszi mégegyszer.
Törölheted részemrõl, lejött!

Atomreaktor
#13019
ha már itt vagyunk Flight of the Amazon Queen beszédet tartalmazó verziója nincs meg vkinek?

Lord Myn
#13018
Huh, azt hittem itt már minden klubtag (õskalandor) ismeri a ScummVM-t. Szóval a ScummVM egy emulátor, ami eredetileg arról szólt, hogy a Scumm szerkezstõvel készült LucasArts-os játékok hanggal és finomított grafikával (különbözõ szûrõk, amivel 640x400-on futtathatók a régi 320x200-as játékok) fussanak szinte bármely op. rendszer alatt (WinXP, Linux, MacOS, PocketPC, AmigaOS még PS2-re is Dreamcast-re is van portja). Azóta ezt kibõvítették néhány nem LucasArts-os játékra is (BrokenSword 1-2, Beneath a Steel Sky, Amazon Queen, Gobliiins stb.), sõt hamarosan támogatottak lesznek a Kyrandia részei is. Azért érdemes használni, mert nincs többé kompatibiltási probléma a régi (persze támogatott) kalandjátékokkal futnak hanggal, képpel színesen, másik elõny, hogy összetudja tömöríteni a nagy hang és video file-okat (minõségveszteség nélkül!), így sokkal kisebb lesz a játék (pl. Sam 'n' Max CD: 66MB, DOTT CD: 90MB, Monkey Island 3: 450 MB stb.).

Letölteni itt tudod: http://www.scummvm.org/

Ha egyéb kérdésed van ScummVM-vel kapcsolatban, akkor keress meg.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

kirol
#13017
Köszi szépen. <#worship>

kirol
#13016
Hú az mi?? (ScummVM kompatibilis)

Lord Myn
#13015
Sajnos nem ingyenesek. A BS1 az nem rég fent volt a szerveren, ha akarod (akarjátok) fel tudom tölteni a BS1-2 ScummVM kompatibilis verzióját, ami össze van tömörítve, így elég kis helyet foglal (BS1: 370 MB, BS2: 480 M😎. ScummVM alatt tökéletesen mûködik, elõnye: nem kell installálni, lemezt cserélni és nincsenek XP kompatibilitási problémák. Ha kell szólj(atok)!

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

via_mala
#13014
Runaway: A Road Adventure felért.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

kirol
#13013
Konkrétan csak a BS 3-al játszottam. Az 1, 2 -t le lehet valahonnan ingyenesen tölteni?
Mert gondolom ezek már régiek.

takysoft
#13012
Nem... nagyon sajnálom.... a netem nem hajlandó....
egész éjjel ment a feltöltés, de csak 92%-on áll a mutató...
Mindenkitõl szeretnék elnézést kérni a T-Adsl szánalmas feltöltési sebessége, és szaad idõm szûkös volta miatt, de a Toonstruck sajnos csak Csütörtök Este kerül fel teljesen... addig ne töltsétek, nincs értelme.
Most mennem kell vonatra, majd még jelentkezem...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#13011
Köszönöm MerlinW a TLJ 2 CD-s verzióját! Tegnap le is szedtem. Lekötelezetted vagyok. <#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#13010
Igen játszottam, bár nem mindegyik BS-al, de a Syberia az egyik nagy kedvencem.

MerlinW
#13009
Há' anno a DOTT sem volt a legegyértelmübb..😄

[merlinw.org]

takysoft
#13008
2-es... az is csak a grafika miatt...
volt rész, akol végigjátszással is szívtam... nemtaláltam meg a szobábt az adott objektumot.... 2 órán át...
gyenge 2-es...
Jön a második rész... meglátjuk

bár... talán gyenge 3-as, mert a történet sem volt olyan rosz...
de bármilyen pozivít is vagyok 3-nál nem job..

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Atomreaktor
#13007
na azért ennyire nem szörnyû😊

egyszer érdemes kipróbálni, mert mindenki máshogy vélekedik a játékról😉 amúgy broken sword ezerszer jobb.

egyszer azért érdemes nekiállni ha a hangulata megtetszik és nem zavar hogy mindig a végigjátszás után kell nyúlni mert sokszor akkora baromságok a "fejtörõk" hogy lehetetlen rájönni!!

szóval közepes a játék eléggé... aztán vki szerint 4-es, vki szerint épphogy csak 2-es😊 én maradok a 3asnál😊

takysoft
#13006
Runaway... jujj.. megvan.. végigtoltam... utóbbi idõk egyik legnagyobb bukása...
pixelvadászat, illogikátlak fejtörõk.. minde ami csak elronthat egy kalandjátékot...
Monkey Island 1 16 szinu valtozata elvezhetobb volt....

abszolút nem ajánlom.... keress más játékot.
Broken Sword-okkal játszottál már? a Runaway-t teljesen onnét koppintották... Érdemes.. nézd meg.

Vagy Syberia... Vagy minden idõl LEGESLEGESLEG-JOBB kalandja: The Longest Journey!!!!
bár ahhoz még nincs honosítás, de készülõben.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

MerlinW
#13005
fel tudom dobni én is ha gondoljátok.

[merlinw.org]

kirol
#13004
Nem Pesti vagyok, így inkább a másik lehetõséget választanám, ha lehet.<#rolleyes>

MerlinW
#13003
egszer azért illik végigszaladni rajta akár leirással, mert nagyon pofás😊

[merlinw.org]

kirol
#13002
Azt mondod akkor nem jó a játék?

via_mala
#13001
Nekem megvan, fel is tölthetem, de ha akarod oda is adom (BP), mert nekem elég volt egyszer végigszenvedni, valszeg soha az életben nem fogok vele többet játszani.
Egyébként néhol botrányos volt a fordítása. Emléxem volt valami fészer a játékban, és ha az egeret az ajtóra húztad, azt írta ki "fejsze", pfff. Nyilván másolási hiba, de akkor is! És még számtalan zavaró félrefordítás nehezítette az amúgy sem egyszerû pixelvadász játékot.
Akárki is csinálta a fordítást - és a korrektúrát - összecsapott munkát végzett. Állítom, hogy bármelyik házi készítésû magyarítás jobb lett volna ennél.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

IMYke2.0.0.0
#13000
Bocs, hogy nem tudok segíteni... <#wilting><#schmoll2>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#12999
Köszi szépen azért. <#worship>

IMYke2.0.0.0
#12998
Nekem megvan, de nem tudom elérni a szervert - lassan már 1,5 éve. <#rinya>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#12997
Ez a magyar verzió esetleg nincs meg valakinek? <#lookaround>

IMYke2.0.0.0
#12996
Azért van oda írva, hogy a menü magyar - ha tényleg ez van odaírva bárhova is - , mert a Runaway hivatalos honosítása <576.hu által> teljes mértékben bele van építve a játék archívumaiba: az indító exe-ben tárolja a menürendszert és néhány tárgy magyar szövegét, de minden mást az egyetlen, bazi nagy méretû archívumban lelhetõk fel.
A játék rettentõ alacsony áron megvásárolható a boltokban - magyarul.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12995
EGYP3 HUN nincs meg véletlenül valakinek?
#12994
Ha jól emlékszem az magyar felirattal jelent meg.
kirol
#12993
A Runaway A Road Adventure -hez létezik magyarítás?
Mert amit találtam, oda van írva, hogy csak a menü magyar, amihez csak gratulálni tudok, szép munka.<#levele>

De van rendes is?

MerlinW
#12992
öö pl mkisofs-al?

Na jó, utánaolvasok😄

[merlinw.org]

via_mala
#12991
És abban is tudsz segíteni, hogy miért nem tudom folytatni a mexakadt feltöltésemet?
Bejelentkezik az ftp-re, kérdezi, hogy mit csináljon, mondom neki Resume, erre "Connection lost"-ot mond. Próbálkoztam a Passive mode kikapcsolásával is, de akkor még "Transfer Failed!" hibát is küld. 😞

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Axon
#12990
iso-t csinálok bármilyen paricióból. Elvileg oprendszer föggetlen, hogy mi van azon a partición.

MerlinW
#12989
dd-t hogyan? fogsz egy wines particiot, és átdobod? vagy csinálsz belöle iso-t?

[merlinw.org]

Axon
#12988
Hát...öööö...hmmmm...
Én dd -t használok ilyen célra linux alól. Az tud mindent oda-vissza, tétre, helyre, befutóra. Na de hogy a Ghost mit tudhat???

IMYke2.0.0.0
#12987
Rendben. Én csak szépen, nyugisan várok... no problémo. <#worship><#vigyor>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#12986
Imyke nem felejtettelek ám el, csak rohangáltam egész nap😊

[merlinw.org]

MerlinW
#12985
Nah most én Offolok.

Norton Ghost 9. Tud hálozatRA telepiteni? Mert én csak hálózatRÓL tudtam. Most van 22 gépem CD meghajtó nélkül... és egy Ghost 9-ces imidzsem...
A 2003-asban volt Ghost szerver meg kutya faxa...😊

[merlinw.org]

mandm
#12984
FAR manager is tudja folytatni, de személy szerint én is flashfxp párti vagyok

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

takysoft
#12983
egészségügyi okokból távolmaradok egy kis idõre.
a Toonstruck feltöltését KEDD ESTE befejezem.
megértést köszönöm.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#12982
Atomreaktor : Nekem simán megyen a 3Skulls Xp alatt.<#papakacsint>

MerlinW
#12981
oks, hétfõn átdobom

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#12980
Onnan tudok. Jöhet ezerrel 😊))))))
Hálás lennék, nagyon!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#12979
Ha webröl tudsz tölteni feldobom neked http-re

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#12978
Valaki el tudná nekem küldeni a 2CD-s LJ-t?
Nekem a 4CD-s van meg, és fogalmam sincs, hogy a magyarítás fog-e menni a 2CD-ssel, és mit kell(ene majd) tenmi, hogy tutira menjen.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#12977
na.. remelhetoleg a Toonstruckot meg ma fel tudom nyomni.
a Sanitarium, meg a 2 CD-s TLJ maradjon meg egy ideig.. jovo keddig nem tok tolteni sajna.. egy csutortokig maradhatna mind2 koszi.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Lord Myn
#12976
Na, sikerült folytatni a feltöltést TC-vel, úgyhogy fent van a 2CD-s version.
Lehet tölteni bátran!

Az feltöltõs témához hozzászólva eddig még nem volt bajom a TC-vel, most sem az õ hibája volt (a gép fagyott egyet), így hogy lehet folytatni nem fogok másik feltöltõ-progit használni, mivel itthonról ez az 1 szerver amire töltök.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

MerlinW
#12975
Tettem fel szerverre FlashFXP-t

[merlinw.org]

takysoft
#12974
kiprba majd.. bar a toonstruck-ot meg TC-vel fgom felnyomni...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

MerlinW
#12973
<#worship>

[merlinw.org]