25353
Whistler - Windows XP
  • TomBond
    #2078
    Lásd az "Office XP Gond" című fórumot!!!
  • Borg
    #2075
    tegyél fel egy proxyt. pl www.analogx.com -osat

    nekem ezzel van megosztva hasonlo hálózatra mint a tied, és megy tökéletesen.

    ja és ilyenkor se bridge, se gateway nem kell.
    csak a másik gépen beállitod a proxys gép cimát, portját is megy is.
  • Spenser
    #2073
    Halli kellene az XP hez COD..
    Lécci valaki.....
  • VinylToy #2071
    Az új driverrel nem ment egy két program (Traktor) és ezért raktam fel a régit amit a kártyához adtak most mit tegyek???

    :((
  • Borg
    #2070
    Ez nekem is tipikusan akkor jött elő, ha sikertelen volt a live driver installálás.. akkor viszont majd meggebedt annyira devldrelni akart szegényem, volt hogy 5-6 is futott belöle.. bár szerintem ez nem a livedriver része, csak kapcsolatos vele...

    Tegnap tettem fel az új livedriverpackot (24.7MB). Egyelőre tökéletesen működik vele, van új mixer stb (ami ugyan szerintem szarabb mint a régi volt..)
  • Pheel
    #2069
    Nem fogod elhinni, de az az SB Live! hangkártyád driver-ének egyik állománya. Tegyél fel újabb drivert és kész. Nekem megoldotta.
  • VinylToy #2068
    Nekem olyan gondom van hogy a Windows XP kilépéskor nem tud bezárni egy programot vagy nem tudom miért de felhozza hogy a DEVLDR bezárása, mi az a DEVLDR hogyan tudnám ezt a próblémát orvosolni???

    Előre is kösz a segítséget!
  • Borg
    #2065
    #2020
  • Borg
    #2063
    mi az hogy letölti?
    winupdaten nincs fent, ettől kezdve nemtom mit tölt le az XPd...
  • Peregrin
    #2061
    Na én is ilyesmire számítottam... THX!
  • Borg
    #2060
    Biztos én vagyok hülye, de még mindig nem értem.

    Ha van 2 LAN kártya, egyik net másik lan, akkor azok között csak egy proxyval, átjáróval, bridgel lehet átjárni. ALapból nem.

    Ha meg hacker támadásra gondolsz, akkor tegyél fel egy norton personal firewallt a gépre, aztán kész.
  • Peregrin
    #2059
    A gondom az, hogy van a tűzfalas NET, de én behoztam egy kábelt, ami megkerüli a tűzfalat, és jó lenne, ha senki se tudna begarázdálkodni a gépemen keresztül a belső hálózatra...
  • Borg
    #2057
    alapbol nincs kapcsolat a kettö közt (LAN->NET pl) szal nem értem a kérdést..
  • Peregrin
    #2056
    A cím lemaradt: [email protected]
  • Peregrin
    #2055
    Fontos kérdésem lenne...
    Adott egy gép, két hálózati kártyával.
    Azt szeretném elérni a WinXP alatt, hogy a két kártya ne lássa egymást, az egyik belső hálón ül, a másik a NET-en. Szeretném elszeparálni egymástól a kettőt. Ha valaki tudja a választ:
    petee
    #2053
    Srácok, hogy lehet WinXP-ben azt megcsinálni hogy a modemem ne tünjön el az eszközkezelőből ha kikapcsolom a modemet és újraindítom a gépet??? Úgy emlékszem hogy van megoldás rá, de elfelejtettem...
  • Peppi
    #2052
    Sziasztok! Lenne egy problémám amire keresem a megoldást. Szóval tegnap egy kicsit átparticionáltam az egyik vinyómat. Ez a 1-es vinyo, erről boot-ol. XP és ME van fent. Az XP-vel semmi gond nincs, de az ME nem boot-ol be. Kiírja, hogy rossz rendszerlemez. Légyszi segítsetek. Nem akarom újra rakni az egészet. Köszi előre is a segítségeteket.
    Péter
  • direwolf
    #2051
    Hi!

    Ha használja valaki a remote desktopot, legyen szíves segíteni a következőben: rá lehet-e venni, hogy amikor távolról bejelentkezek, akkor a helyi gépen is be tudjak jelentkezni úgy, hogy a remote sessiont ne bontsa? Egyáltalán miért így műxik ez az amúgy nagyon cool funkció?
  • rusland
    #2050
    amikor kilepek egy jatekbol minig restartol de miert?
  • lck
    #2048
    Némely játékok kb. 10 % -al lassabban futnak mint 98 alatt ( ezt az MS is elismerte ) de ez általában megéri a stabilitása miatt.
  • Pheel
    #2047
    Bizony, hogy nem!
  • nortol
    #2046
    olyannal találkoztam, hogy mikor faternak felraktam a gépére az xp-t, nem volt hang/ semmilyen/, nem működött a scanner, nem működött a nyomtató, és nem működött a dvd olvasó. driver hibák tömkelege lett az eredménynek az akciónak. egy hónapba tellett, míg sikerűlt megszereznem az xp kompatibilis drivereket.
    viszont egy jó pont, hogy nekem semmi féle problémám nem volt soha mióta felraktam./2001-10-15/
    Igaz, hogy az enyém angol, fateré meg magyar. lehet, hogy ez sem mindegy?
  • MuERTe
    #2044
    Töltsd le a CustomizerXP nevű progit, azzal többek közt ezt is letilthatod. Amugy ez a legjobb tweaker program xp-hez.
  • MuERTe
    #2043
    Az a gép tökéletes az xp-hez.
    Játszani meg kb olyan sebességgel tudsz, mint 98 alatt, csak keresd meg a neked megfelelő nvidia drivert.
  • DEx-
    #2041
    Berakok egy CD-t és mindig bejön aza hülye autoplay, hogy mit akarok vele csinálni.
    Hiába kapcsolom ki, nem használ, valami 5let?
  • Sub
    #2040
    Hy!
    Még 1 kérdésem lenne: Mi van abban az iso fájlban??? Az egész Audigy telepítő? (ami a WinXP alatt is fut?)
  • Borg
    #2039
    SZivesen.
    Nézd meg az event logot, hátha most irt bele feljegyzéseket az esetleges hibákról!
  • Lalo
    #2038
    Köszönöm az ötleteket, a segitséget. Kikapcsoltam az automatikus újrainditást. Néhányszor kiprobáltam, most müködik. Kiváncsi lennék rá, mitől lett ilyen eszement újrainditós. Új meghajtót nem raktam fel és talán két kisebb progit probáltam ki. Mégegyszer köszi!
    Lalo
  • Petyus_
    #2037
    agyhalál: Eszközök->Internetbeállítások->Tartalom->Automatikus Kiegészítés
  • agyhalál
    #2036
    Hogy tudom beállítani, hogy rákérdezzen a jelszavak mentésére?
    Valaki marha kinyomta a gépemen ezt a dolgot és most soha nem ajánlja fel a dolgot:(.
  • Pheel
    #2035
    Gef2MX-em van :)))
  • Borg
    #2034
    My computer-properties-advanced-startup and recovery-settings-automatically restartból ki a pipát.
  • Borg
    #2033
    nekem ati van, de ilyent nem csinál akkor se ha ráinstallom az uj drivert. Max nem érvényesül az új driver teljesen, de nem fagy, meg kékhalál stb...
    Utoljára ilyesmit geforce2vel tapasztaltam némely detonatortól, de ott mindig kiirta a kékhalálnál hogy az a baja.

    Azt ajánlom neked is Lalo, hogy kapcsold ki az XPben, hogy hibára automatikus reboot legyen, igy kiirja talán hogy mi a gond. Valahol ott a sajátgép/jobbklikk tulajdonságok között keresd, nem emléxem pontosan hol van.
  • Pheel
    #2032
    Kb 15 driver került már egymásra, mégsincs semmi baja. Lehet, hogy nem csak szerencse kérdése azért...
  • Borg
    #2030
    Tuning?
    ram húzás, proci stb... arra csinálja ezt..
  • Lalo
    #2028
    Üdv a hozzáértőknek! Néhány napja az aranyos XP olyant csinál, hogy a boot-képernyő megjelenése után, egyszerüen újra indul a gép. Ma háromszor megcsinálta egymás után. Egyszer akkor inditott újra, amikor már összeállt a rendszer. Vajon mi lehet a bibi? Előre is köszi.
    Üdv, Lalo
  • Sub
    #2027
    Köszi szépen a segítséget!!!
    1000 thanks!!!
  • Pheel
    #2024
    Használj angol XP-t! A magyarral sosem volt kompatibilis és IMHO sosem lesz.
  • Sub
    #2023
    Csátok! Az a kérdésem lenne hogy hogyan lehetne megoldani hogy a Sound Blaster Audigy Player hangkártyám működjön XP alatt is??? Ugyanis nem kompatibilis vele :(
  • 2XP
    #2022
    Köszi!