25353
Whistler - Windows XP
  • Borg
    #2021
    UI: amig a Micro$oft nem basztat érte, kint is marad az oldalamon
  • Borg
    #2020
    Na "közkivánatra"

    http://cwx.ini.hu
    Itt az egyéb/letöltés részlegben megtaláljátok a legfrissebb M$ JAVA VM, build 3805-öt!

    Akinek nincs meg a file (mivel ugye hivatalosan eme file már nincs kint az M$ oldalán, ahova a legtöbb letöltési link mutat), nyugodtan töltse le innen, majd installálja fel.
  • 2XP
    #2019
    Van még 1 kérdés, ami nem telejsen ide illik és lehet, hogy egy kicsit lama is:
    egyik haverom mondta, hogy az ütemezett feladatok bekapcsolják a gépet, ha atxes a ház és a beállítások megfelelőek. Ez tényleg igaz? Ha igen, akkor hogyan kell bekapcsolni? Azt tudom, hogy készenléti módból felébreszti a rendszert.
  • 2XP
    #2018
    Hát ez nagyon jó :((((((((((
  • Borg
    #2017
    igen, csakhogy az SP1ben csak egy ősrégi változata lesz a JVM-nek, nem pedig az ami eddig letölthető volt.
    Ezzel az M$ minössze a trösztellenes pereket akarja kivédeni, de állitólag az SP1 után még ennyi sem lesz elérhető...
  • 2XP
    #2015
    Amíóta új gépem van és feltettem az xp-t nem akarja telepíteni a java virtuális gépet, a ms oldaláról, amikor letöltöm, ezt kapom:

    We're sorry. Automatic installation of Microsoft Virtual Machine is no longer provided for Microsoft Windows XP.

    Így nem megy a 777sms és még sok oldal... Mi lehet a baj? Régebben simán ment.
  • Sephi
    #2014
    Ahm nem tudgya valaki hogy vajon amiota ujra telepitettem az XP-met miert nem akar updatelni? Amikor mondom hogy windows update akkor aszongya hogy no avaible vagy mit... help!
  • waltz
    #2013
    Haliho.A problémám rövid leirása:
    Ujratelepitést akartam:nem megy,mert lefagy az elsö automatikus ujrainditásnál.De a telepitéshez szükséges fájlok már fenn vannak a gépen.
    RESET után sem tudom folytatni a telepitést,mert lefagy ismét.
    NA probáljuk safe modban,nem megy.
    A gépet egyébként el lehet inditani,csak a telepitést nem birja.
    Javaslat?Bármit elfogadok,aztán kiprobálom.
    Kösz mindenkinek
  • Petyus_
    #2010
    Sziasztok! Fel akartam telepíteni az XP-t (Prof, magyar, warez), de a CD-ről bootolva betölti a kernelt, a drivereket, utána fekete képernyő, villogó kurzor, és lefagy (num lock nem műxik).

    Megpróbáltam 98-at frissítve, de akkor meg az újraindítás után csinálta ugyanezt, a Windows logo, alatta jobbra-balra szalad a csík, de amennyire én láttam nem csinált a gép semmit, csak a resetre reagált.

    Első kérdés: ez miért lehet? Elvileg a 98 frisssítésekor a Microsofttól letöltötte a legújabb telepítő file-okat, és utána tesztelte a gépet, a hardverek közül az AC97 nem tetszett neki (érdekes, minden második alaplapon ilyen chip van), meg a GeForce3 Ti200 sem volt neki szimpatikus (Inno gyártmámy).

    Második kérdés: van rá megoldás (olyan, hogy nem kell a videokártyát kicserélni, vagy ilyesmi, mert annyit nem ér az egész :))

    Harmadik kérdés: ennek a Win98 sikertelen frissítésnek maradtak esetleg nyomai? Mert megy a 98 rendesen (úgy tűnik), de el akarnám kerülni a kellemetlen meglepiket!

    Thx ha végigolvastátok! :)
  • nortol
    #2007
    www.microsoft.hu majd ott "letőltések". Amúgy meg lehet tőlük rendelni egy CD-t, amin rajta van az összes frissítés, javítás, biztonsági javítás. A megrendelést a www.microsoft.hu oldalon lehet lebonyolítani, és ingyen meg kapod a CD-t.
  • petee
    #2006
    Honnan lehet a magyar WinXP-hez letölteni a frissitéseket,javitásokat, update-ket??
  • lck
    #2003
    F-Prot:
    http://www.fprot.org/fr_english.htm

    Databázis rendszeresen frissül, a 3.12a XP kompatibilis. Ha jól körülnézel itt-ott Crack is van rá
    Aszongyák jó.
  • nortol
    #2000
    Az F-Protot honnan lehetne megszerezni? Mennyire megbízható?
  • lck
    #1998
    Ha olyat akarsz ami nem terheli nagyon a rendszert használj F-Prot ot.
  • G. Joe
    #1989
    vagy a lemezed a hibás, vagy hardwer probléma! pl memoria, nincs húzva géped? mert a magasabb pci frekitől is képes ledögleni a cucc.
  • pascal
    #1987
    Hopplá és kitettek 1 XP drivert a geniusra. 1000bocs a zavarásért :) Amúgy Joey. Télleg 1 konfigot mondhatnál
  • pascal
    #1986
    Hopplá és kitettek 1 XP drivert a geniusra. 1000bocs a zavarásért :) Amúgy Joey. Télleg 1 konfigot mondhatnál
  • Pace
    #1985
    konfig?
  • pascal
    #1984
    Akkor tudni kéne mit csinál pontosan a 34%nál... a fájlmásolás közbeni kiadásra nincs több tippem...esetleg valamelyik hardwaredet nemszereti? nemtudom. Ez tipikusan a rejtélyes kategória :)
  • pascal
    #1982
    Mindennel? Másik cdvel? Ha nem eredeti a cd akkor lehetséges hogy crc hibás az 1ik fájl...
  • pascal
    #1980
    Nosakkor. Nemtom jó topice de ha itt nem lesz válasz majd nyitok 1et :) szóval, winxp + szkenner. 1 aprócska gond NINCS driver hozzá. azaz van cdn 3.1, 9x és NT driver. az xpre csak az nt megy fel de nem működik, pontosabban működik de van benne 1 védelmi eljárás ami csak akkor enged szkennelni ha lesz elég hely a képnek. Nos -2G helyet talál tehát nemhagyja hogy szkennelni merjek... :) a szkenner: genius ColorPageVivid+ /pro nem 1 új darab. a genius honlapján a legfrisseb driveréhez írva nagy piros betűkkel WINDOWS XP NOT SUPPORTED hát köszönöm szépen... nézem a beépített fényképező/lapolvasó készletet háááát elég kicsinyes a választék ráadásul mindmind fényképezőgép 1etlen beépített szkenner driver az xpben az 1 umax szkenneré. nembaj azért megpróbáltam :)) nem lett jó. Tehát amit keresnék, 1hómméd twain driver genius winxphez ami úgyse lesz de azért beírtam :) VAGY vmi univerzális twain driver kis pepecs beállításokkal... nah remélem nem voltam hosszú és hajrá!
  • MiQ
    #1977
    ... miket beszélek ...
    Proxyból megy ha ...
  • MiQ
    #1976
    Proxyból nem megy (ha olyan a proggid, akkor elvileg tudja)
  • Crazyn
    #1974
    Hello. Tud valaki egy olyan virtuális meghajtó progit mondani, ami beolvassa a .FCD formátumot és müködik XP alatt?
  • MiQ
    #1971
    astalavista.box.sk

    talán ott van.
  • petee
    #1970
    Lécci, WinXP home Hun serialt mondjatok máááá...
    Vagy hol nézzek utána...
    sürgős lenne
  • Kolin Mekré
    #1969
    Ok, megoldottam a problémámat a Boot.ini megoldotta.
    Thx a segítséget...jól elbeszélgettem magamban
  • Kolin Mekré
    #1968
    Jajj :) a Boot.ini filere gondoltam...hogyha azzal felülírom a rosszat.
  • Kolin Mekré
    #1967
    Azon filózok hogy van egy másik gép, és azon is így csináltam meg a partíciókat, namármost ha felülírom az elcseszett partícióval akkor mennie kéne ugye?
  • Kolin Mekré
    #1966
    Üdv!

    Kéne egy kis segítség!
    A vinyóm 2 partícióra van osztva C->w98Se D->XP
    A Bootmenüt kiszedtem belőlle és defaultként az XP-t adtam meg...
    A nővérem (szakadna meg :Ð) átálította valahogy W98-ra (ez nem lenne gond eddig) mert indítólemezt akart csinálni...

    Na a gond itt jön:
    Alap OPrendszernek a w98-at adta meg, és nincs Bootmenü!
    W98 alól meg nem tudom visszaállítani mert nincs ilyen opció.
    Felraktam a Boot Magicet, de amikor hozzá akarom adni az XP-t a menühöz, (amikor az Advancedre klikkelek) nem ismeri fel a második partíciót...
    Magyarul szart sem ér :(
    Ha ért valaki ehhez a progihoz akkor megköszönném hogyna is kell elővarázsolni az XP-t.
    Előszedtem az XP telepítőjét és arról akartam Bootolni, nyomtam egy javítást, de kérte a rendszergazda kódját :)
    Amit meg nem tudok lol?

    Aki tud az segítsen nem akarok XP -t telepíteni
  • Pheel
    #1965
    :)))))
  • petee
    #1964
    Szasztok! Tud valaki WinXP home magyarhoz egy jó serialt? Bocs hogy nem olvastam át!
  • Selion
    #1963
    Lusta vagyok, nem tagadom! :) De sajna nem talaltam kielegito valaszt ott, mindenestre majd probalkozom. Azert koszi. ;)
  • MiQ
    #1962
    Köszi! Mindjárt ki is próbálom.
  • Pheel
    #1961
    BIOSban állítsd be a P&P OS installed opciót disabledre. Ez segíthet.
  • MiQ
    #1960
    Sziasztok!
    Segítsetek légyszi! Az a bajom hogy az XP közös IRQ-ra rakta a hangkártyát, a videokártyát, és az USB portot. Én nem szeretném ezt így tudni. Sajnos megváltoztatni nem tudom, mert inaktívak (szürke) a Use automatic settings, és a Change settings. Valószínüleg az ACPI felelõs az automata beálításokért. Az ACPI-t kikapcsolni nem merem, mert egy elõzõ XP-n kikapcsoltam, utána elfelejthettem az automata kikapcsolást, mindig kiírta, hogy most már kikapcsolhatom a Winfost.
    Tud valaki segíteni a bajomon?
  • Pheel
    #1959
    Miért ilyen lusták az emberek?!?

    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=963063025
  • Selion
    #1958
    Udv!

    Sracok! Azt hogy lehet megoldani, hogy megosszam az internethozzaferesemet (chello), a tobbi, a geepmhez kotott gep kozott?
    Van erre valami modszer?
  • Fecske
    #1952
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogy mi lehet a probléma, ha a gép a következő hibaüzenetre áll le (angol XP pro) "Page fault in nonpaged area",ill. a következő rendszerfájlokkal van problémája FastFat.sys, win32k.sys. KB fél évig tökéletesen működött, aztán most már gyakorlatilag használhatatlan. Nem változtattam semmit a hardware-en. Ha pedig vírusellenőrzőt futtatok, egz idő után meghal a gép, "IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL" hibaüzenettel (NAV2002 és VirusBuster is ezt csinálja..). Ha tudtok valai építőt mondani, megköszönném

    Thanks
  • Fecske
    #1951
    Hi All!

    Az igaz hogy FAT32 partíciót max 32 GB-osat lehet csinálni?

    thanks