25353
Whistler - Windows XP
  • madtone11
    #2397
    24-48 óra?!?!?!...amugy tankjú!
  • madtone11
    #2396
    24-48 óra?!?!?!
  • Borg
    #2395
    vigyódnak a SMARTjára nem ártana ránézned
  • Qpi
    #2394
    Sziasztok. Kéne egy kis segitség . Bármely XP telepitését csinálom mindig kiir egy hibát , mégpedig a késlelltett irás nem sikerült és ezt meg ezt a fájlt nem sikerült felirni . És még oda irja a hibát kapcsolt vagy harver hiba okozta. Ez az ablak elöl marad és ha nem nyulsz hozzá akkor a háttérben tovább megy a telepités .Ha megadod az elérést hogy hol van a fájl a lemezen akkor sem találja és csak baszakszik.Az XP felmegy ha nem csinálsz vele semmit ,de használat közben elégsokszor kiirja hogy a késlelltett irás nem sikerült a documentum/... könyvtárba . A legnagyobb gond az hogy nem elég stabil a rendszer ezálltal és idöröl idöre format c :-(( A telepitö cd az tuti jó mert idáig mindenkinél felment simán . Megköszöném a segitséget vagy a tippeket.
  • Hunnenkoenig
    #2393
    für seagate festplatten gibt es ein programm, das die festplatte nicht nur oberflächlich formatiert, sondern "bis zu den knochen" :-))
    Sicher downloadbar unter www.seagate.com :-)

    Meistens dauert sowas je nach festplattengrösse bis zu 24-48 stunden.

    Na remelem erthetö voltam! :-)
  • madtone11
    #2392
    was ist das LOW LEVEL FORMAT?
  • peTer
    #2389
    Azért van értelme a leállitáskor tötrénö swapfile törlésnek, mert a swap file is töredezik, nem is kicsit, ennek a méretét érdemes beállitani fixen a fizikai memoria 2-2,5xesére
  • Dodi
    #2388
    Mi az előnye annak, ha a Windows leállításkor törli a swap file-t? Ezzel csak jobban töredezik a lemez, hogy állandóan újrakreálja, nem?
  • rolika
    #2386
    sziasztok! xp alatt állandóan kifagy a média player, ha cd-t hallgatok, újraindítás után persze mindenféle üzeneteket akar küldeni a microsoftnak... mi lehet a baj? előre is kösz.
  • P.Krisztián
    #2385
    Sziasztok! Feltettem egy angol XP Prof-t. SP1-el, de a telepítési kóddal nem tudom aktiválni, ha vki tudna egy érvényes aktiválási kódot, írja meg. Köszi
  • lck
    #2384
    Egyik haver ha XP-t akar rakni, a telepítés elején(mikor meg kell adni melyik particióra menjen) az esetek 90 %-ban lefagy az egész. Csak Reset segít. Ha marha gyorsan Enter-ez akkor néha tovább megy, de nem mindíg. Aszongya ghostolni sem tud mer NTFS-nél lefagy az is. A cuccban valami SIS 630-as alaplapi genya van. 98, ME simán felmegy. Tudtok ehez szólni?
  • Hunnenkoenig
    #2383
    Egy haveromnak is ez volt a baja. Nala csak egy LOW LEVEL FORMAT segitett...
  • madtone11
    #2382
    van egy seagate barracuda ataIV 20GB a problema az,hogy az xp feltelepitésnél 8GB-s particiot lát és többet nem...a win98se mindent lát,még a rossz xp particiót is.Hogy tudnék az egész vinyóra xp-t tenni? előre is köszi!
  • lck
    #2379
    Total (Windows) Commander !!
  • Styrex
    #2378
    Az Xp keresője egy nagy sz.r.
    Fájlon belüli szöveget nem talál meg.
    Nem lehet ezen valahol állítani?
  • Hunnenkoenig
    #2377
    Helloka! :-))
  • avcom
    #2375
    Hello! Azt szeretném kérdezni, hogy megjelent-e már a Windows XP Media Center Edition, és ha igen nem lehetne-e valahonnan leszedni

    Köszi
  • Hunnenkoenig
    #2370
    A BIOS-ban be van allitva ECP/EPP-re ?
  • Dodi
    #2369
    Nekem a nyomtatásisor-kezelő szolgáltatást kellett vissza bekapcsolni.
  • Nyiri
    #2368
    Help me!!!

    Felraktam az xp-t (mar regebben volt a gepen egy evig de most 2 honapig 98 volt) es miota felraktam (1 oraja) mar ketsze volt ugy hogy magatol ujraindult (mintha reset lett volna) pedig kikapcsoltam az Automatikus ujrainditast (misterxp oldalan olvastam)

    Otletetek van?
  • ollo
    #2367
    KÖszike sikerült megoldanom az antispy-al!!!!
  • CybearBoy
    #2363
    Nem, nincs raidem.
  • Pace
    #2362
    RAID-en vannak a winyok? mert akkor normális, a CD,DVD nem hiszem.
  • CybearBoy
    #2361
    Üdv!
    Az normális jelenség, hogy az XP nálam minden IDE eszközt (2 winyó, CD, DVD) SCSI eszköznek lát, mikor nem is azok?
  • Hunnenkoenig
    #2360
    a regeditben megkeresed ezt a nyomsavot. Ott kettöt kattintasz arra az OOBET-re, akkor megjelenik egy ablak amiben szamok vannak. Az egyiket megvaltoztatod amire akarod. Mindegy melyiket.

    Utana ha a start felett a run-hoz beadod azt a parancsot, megjelenik a regisztracios ablak. Ott kivalasztod, hogy telefonon akarod regisztralni, akkor jön egy uj ablak, ott kivalsztod, hogy new key, aztan ha beirtad akkor nyomod az update gombot. Logikus!
  • Hunnenkoenig
    #2359
    Keress ra az XP AntiSpy nevü progira. Az leallitja vagy akar deinstallalja a messengert.

    Azonkivül bezarja az összes ismert beepitett spyware-t
  • ollo
    #2356
    gyerekek!Segitség kéne...Xp-ben az outlookkal együtt elindul a messenger service is és ez BAROMIRA IDEGESÍTŐ!!és az outlook bezárása után sem lehet a messengert kilőni..Tudna Vlaki erre egy megoldást??Gracias Amigos!!:)))
  • ollo
    #2355
    gyerekek!Segitség kéne...Xp-ben az outlookkal együtt elindul a messenger service is és ez BAROMIRA IDEGESÍTŐ!!és az outlook bezárása után sem lehet a messengert kilőni..Tudna Vlaki erre egy megoldást??Gracias Amigos!!:)))
  • CybearBoy
    #2354
    Üdv!
    Az normális jelenség, hogy az XP nálam minden IDE eszközt (2 winyó, CD, DVD) SCSI eszköznek lát, mikor nem is azok?
  • Pheel
    #2350
    100-200 pont. Hűha! :) Ne viccelj már! Most nem lesz@rás, hogy ennyi vagy annyi? :)
  • Borg
    #2347
    mit is nem értesz rajta pontosan?
  • Pheel
    #2342
    Mondjuk mivel a nem is olyan régmúltban minden topic erről szólt, így tényleg kb mindenki tudja. :)))))
  • Borg
    #2341
    nemtom mit vagy úgy oda, csak válaszoltam a kérdésére.
  • Borg
    #2338
    Igen, kb mindenki, rajad kívül.

    Keress rá a refreshforce nevű progira.
  • seri
    #2337
    Hi
    All
    Az xp leveszi a kép frissitést 60hz-re a játékok alatt. Tud valaki erre megoldást?
  • warchief
    #2336
    Hello!

    Van egy WInXP Pro., SP1-es frissítéssel.
    Valaki tudna esetleg ehhez egy serial-t?
    Köszi.
  • lck
    #2335
    Nem az a lényeg hogy előtt vagy után. Az hogy a ME a C:-n legyen, az xp meg későbbi partición. Az XP-s ( vagy valamilyen ) boot menü utólag is visszaállítható.
  • Borg
    #2332
    Igen, és ha figyeltél volna, ezt már elmondtam párszor itt is, és a teljes rendszermentés topicban is.
    Hiába corporate az XP, akkor is "aktiválja" magát, méghozzá a winyó sorozatszámához. Ha megváltozik a winyó alatta, akkor a logon-on nem jut túl:(
    A megoldás az, ha ilyenkor berakod slavere a régi winyót, igy elindul a win. Ekkor ráfrissitesz a telepitőről, és az elsö ujrainditáskor kiveszed a régi winyót, igy már az ujhoz rakja magát. Szivtam ezzel én is rendesen...
  • Frank99
    #2331
    Urak!
    Igaz-e hogy ha az xp-t imagebe mentem, és wincsit cserélek, újra kell telepítei, nem idul el a vissza ghostozott XP, mert a Home aktiválásának köze van a wincsihez?
    Ha igen, van-e megoldás, ugyanis nemigen akarom még 1x aktiválni, és tudomásom szerint 3. után már csak telefonon keresztül lehet.

    Kösz
  • lck
    #2329
    nem nagy cucc