25353
Whistler - Windows XP
  • Lantee
    #2259
    PLEASE HELP!!!

    13 nap múlva lejár a licencem, és aktiválnom kéne a WINDOWS XP HOME (magyar) cuccost, de már aktiváltam a Laptopomról! Valaki küldjön nekem egy JÓL működő activation crack-et!!

    Nagyon köszönöm előre is!!
  • Mnemomic
    #2258
    Hi!

    Ez a dolog műxik sp1 felrakásához? Mert én is ipari kóddal tettem fel ne kelljen aktiválni, de az sp1 nem rakja fel magát erre. Hogyan rakjam fel így jó ahogy itt írod?

    Vagy vannak ezzel azért problémák? Vagy maga az sp1 nem jó?
  • TomBond
    #2256
    Nem tudsz valami megoldást vagy linket ahonnan le lehet tölteni?
  • Borg
    #2254
    control panel, administrative tools, event viewer
  • Borg
    #2252
    XP: szvsz nézd meg az event logot, hogy mi is a hiba valójában..
  • TomBond
    #2247
    Mondjuk az SG FTP nem jó?
  • TomBond
    #2245
    Ez hol található?
  • Hunnenkoenig
    #2242
    Start -> RUN:

    Regedit:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWAE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents

    doubleclick "OOBETimer"

    change a digit

    Start -> RUN:

    %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

    Phone -> new key -> update

    corporate serial:
    HG6HP-JH234-6W2GR-CMB64-438DQ

    close window

    restart pc

    %systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

    close window

    install service pack 1
  • 19520701
    #2241
    nem tudom
  • 19520701
    #2240
    Szeretném, ha valaki felhomályosítana arról, hogy most lehet- e végülis a WXP S1 packot feltenni anélkül, hogy a gépemben valami kárt tenne, vagy van valami trükje a feltétnek?
    [email protected] címre kérem szíveskedjen valaki válaszolni
    Köszönettel:
    Bodrogi TAmás
  • K.András
    #2238
    Nekem hazavágta teljesen az sp1 az xp-t még telepités közben beszart (xp pro angolom van)aztén amikor nyomtam egy system restor-t akkor meg kaptam egy szép hibaüzit hogy nem sikerült rendesen szoval a tököm tele az xp-vel mostanság:DDD Egyébként tényleg jo volna valami megoldás erre nézve...
  • Hunnenkoenig
    #2237
    system panel - szabalyzas (?) ahol a szolgaltatasokat lehet beallitani es ott a computer szabalyzasnal az adathordozo szabalyzas.
  • Hunnenkoenig
    #2236
    egyebkent magyar szakkifejezesekben hurka vagyok. Ha valaki nem erti mit irok, bocs, csak szo szerint forditom
  • Hunnenkoenig
    #2235
    en mindig ugy oldottam meg, hogy a halozatnal a tcp/ip tulajdonsagoknal windows bejelentkezesre allitottam a dropmenüt. Amugy valami family client, vagy mi a gyik van beallitva. Akkor nem keri.
  • Hunnenkoenig
    #2234
    dos ablakban beadod, hogy ipconfig
  • Hunnenkoenig
    #2233
    Igen A sima winXP Pro-ba is beadhats corporate serialt. Nekem müködött!

    Most "csak" annyi van, hogy nem tudom a mailekhez csatolt filekat megnyitni es elment a hang.

    Nem tudom, hogy ez összefügg-e az SP 1-el....

    Ha valaki tudja miert van ez, leirhatja! :-)
  • Mike
    #2232
    betüjelek

    My computer, manage
    disk tudomisénmi
    ott
  • KeviN
    #2231
    Udv mindenkinek!

    Angol XP prof van fenn a gepen+sp1 es nem corporate...namarmost az osszes megoldas ami az activation kikerulesere olcastam corpra muxik...megoldhato-e nem corpon is valahogy, hogy ne kelljen act.-ni ?
  • Borg
    #2230
    ezzel a betüjel dologgal én is szivtam rendesen.

    Lényeg hogy a system particio betüjét NEM lehet megváltoztatni.
    Többit meg vagy a disk managementből, vagy akár partition magickel stb..
  • CybearBoy
    #2229
    Üdv!
    WinXP alatt lehet valahol változtatni a CD-eszközök, ill. a winyók betűjelét? Mert eddig úgy volt, hogy van 2 winyóm, meg 2 cd-eszközöm. 1. winyón 2 patrició, 2.-on 1 (rack). Telepítéskor a rack is üzemelt, így utána így alakultak ki: C /1. winyó 1. partíciója/, utána D /a rackes winyó/, aztán E /1. winyó 2. partíciója/, majd végül F és G a CD/DVD-nek. Aztán mivel a rack alt. nincs bekapcsolva, a D kiesik (NT alapú rendszereknél), így ez volt: C, E, F, G. Viszont sajna én úgy raktam fel most a VIA idetool progit a gépemre, hogy előtte elfelejtettem beüzemelni a racket, így az alábbi helyzet állt fel (rack bekapcsolása esetén): C /1. w 1. p/, D /1. CD/, E /1.w 2.p/, F /rack/, G /2.CD/. Csak ez nekem nem nagyon tetszik, ugye előrejött az első CD eszköz, beékelődve a kikapcsolt racknek fenntartott D-re. (Remélem érhető mit akarok...). Szóval meg tudnám én azt most csinálni, hogy az 1. CD-eszköz, és a rack betűjelet cseréljen??? (win újrarakás nélkül...) Ha vki tud segíteni, akkor boldog lennék. :)
    Thx
  • TomBond
    #2226
    Az Én kérdésemre mindenki tudni fogja a választ (csak Én nem, azaz régen Én is tudtam csak most nem találom sehol):
    1. Hol lehet kikapcsolni a Windows-ba a bejelentkezést (hogy induláskor ne kelljen jelszót stb. beírni)?
  • AEomega
    #2224
    Ki tudná megmondani, hogy honnan tölthetném le az XP-t ANGOLUL?
  • Borg
    #2223
    hát azt nem te adod meg?

    amúgy a netstat -r asszem megmutatja a router táblát, ebből ki tudod nézni...
  • Borg
    #2221
    én 1.5éve vettem 4ezerért 3 A4Tech WOP35öt, 2-t a céghez,egyet itthonra, azóta sincs semmi gond velük.
    Nem is láttam még egeret amire ezt lecserélném. Logiknak meg a M$ egereknek szerintem igen elbaszott ergonomiájuk van. A dual optikás meg egy parasztvakitás csak a logitól, max a legújabb MS egerek jöhetnek majd szóba, amikkel most jön ki, feltéve hogy lesz egy normális fogású közöttük.
  • AEomega
    #2220
    Én tavaj 6500-ért vettem A4Tech optikai ötgombos, 2 görgős egeret, megérte...
  • Dodi
    #2218
    Próbáld már meg letiltani a cd-író autorun-ját! Én míg ezt le nem tiltottam, addig együtt villogott az író meg a HDD ledje 3 mp-ként. Utána egyik se.
  • SoftFX
    #2217
    Na jó, akkor végmegnyugtatásképpen:

    Nálatok is NÉHA, KICSIT pislákol a piros led (hdd-led) a szgházon, annak ellenére, hogy nem csilálsz vele semmit?

    A feladatkezelőben már elértem, hogy semmilyen folyamatot ne írogasson, de a led csap azért is pislákol!

    Más:
    Mely szolgáltatások állíthatóak le?
  • sWaTCh
    #2215
    zzoli: TVTool 6.5
  • Hunnenkoenig
    #2214
    Nekem egy Typhoon optical van. Azt hiszem eddig senki nem hallott rola, mint ahogy en sem :-)

    A legolcsobb volt a fajtajaban es ha gyors mozdulatokat teszek vele, akkor kicsit megbolondul meg akkor is, ha a legmagasabbra allitom a letapogatasat, de software volt vele es tulajdonkeppen otthoni hasznalatra eleg jo.

    Ja meg annyit, hogy celluxal kellet az aljat kicsit megpreparalnom, mert billegett :-))
  • MuERTe
    #2213
    Lassan két éve használok egy a4tech 4d+ egeret, és tökéletesen működött mindíg.
  • Mike
    #2212
    A4tech sokkal olcsóbb is ugyanolyan jó. Persze a sznobok majd azt mondják, csak ms vagy logi mert azokank 10e fölött van az áruk
  • Lantee
    #2211
    Na! Egyik probléma megoldva --> A FlashFXP volt a hibás. Most Absolute FTP-vel jön rendesen az 50k!

    De még mindig nem tudom, hogy melyik crack a legjobb??
  • Lantee
    #2210
    Mathe!

    Csak azt tudom javasolni, hogy fektess be egy normális egérbe. Többszörösen is visszahozza az árát! Legyen az Logitech vagy Microsoft, görgős vagy optikai, teljesen midegy, de egy jó egér nélkül mit sem ér az élet! Mellesleg azokhoz vannak driverek, és nem a winfosra kell bizni a használatát!

    Üdv: Lantee

    ui.: A problémámra nincs megoldás?
  • Hunnenkoenig
    #2206
    En sajna nem sokat tudok hozzaszolni, de szerintem, ha markas egered van, menj el az oldalukra es ha van letölthetö vezerlö software akkor azt telepitsd!
  • Hunnenkoenig
    #2205
    Igen a zone alarm az! En is rajöttem, de azert köszi! Elneztem arra az oldalra es nehany dolgot megcsinaltam a registry tweak leirasbol, bar a legtöbbje mar ugy volt, ahogy mondtak es hirtelen megjavult :-) Nem tudom mitöl, de tök jo! :-)

    Megegyszer köszi!
  • Mike
    #2203
    megnéztem a via oldalát, hát 4i1 nélkül nemtom min csodálkozom
  • Apache
    #2202
    A win98-nal meg lehetett csinalni,hogy
    restart-nel nyomva tartva a SHIFT-bill.-t
    nem az egesz gep indult ujra hanem csak a windows.
    Xp-ben ezt meg lehet csinalni valahogy ???

  • Lantee
    #2201
    Na hali!
    Most raktam újra (tisztán) egy Windows XP Home-ot, és két kérdésem volna vele kapcsolatban:

    1. Melyik ACTIVATION CRACK-et rakjam fel? Rengeteg van a neten szanaszét, de nemtom, hogy melyik az IGAZI! :)

    2. Miért van az, hogy az eddigi (win2000) FTP használatomnál megszokott 50k helyett most csak 6-7k-val hajlandó tölteni??

    Köszi előre is!!!
  • Mike
    #2200
    Más: mi az oka annak, hogy egyazon könyvtárat (egy vinyó - egyik particióbol a másik ba másolom ua a könyvtárat) Win98 alatt 7-8 mb/s
    xp alatt csak 4-5 neha mar 3,5 (FAT32)
    Win98-nál DMA be van kapcsolva, XP-nél gondolom ez alap, mert ilyet sehol nem láttam (ja igen és VIA alaplap, 4in1 sehol még nincs felinstallálva)
    majd megnézem úgy is változik-e vmi
  • Mike
    #2199
    Na ujratelepítettem az egészet Winixpí + sp1 most jó.