25353
Whistler - Windows XP
  • SoftFX
    #2146
    LCK: nálam mindig villog 2-5mp kölönbséggel az a bizonyos piros-led (halványan de megy)...:(

    Fam:): jók, de...

    Kérdés még mindig:
    Megszüntethető-e a vinyo állandó menése?
    Ha igen hogyan?
  • lck
    #2144
    Nekem csak akkor dolgozik egy kicsit ha 5-10 percig békén hagyom. Gomdolom ellenőriz v. optimalizál ezt eazt. Ez max 1 perc. Nem nagyon zavar.
  • SoftFX
    #2143
    Hello mindenkinek...

    Végre én is csatizhattam az XP-sek táborába :)...

    Szeretem beoptimalizálni a rendszert, úgyhogy legközelebb leközlök egy listát a Folyamatok és Szolgáltatások-ből, hogy melyiket lehet/érdemes kikapcsolni...elvégre minek terheljem folyamatosan a rendszert ha nem muszály...

    De most abban segíthetnétek:

    Ti megoldottátok, hogy ne írjon/olvasson az XP állandóan?

    Nálam, ha nem is nyúlok a géphez perceken át, akkor is villog a hdd-led...
    Ezt valamely szolgáltatás csinálja, vagy más...?
    Ez megszüntethető úgyhogy azért az XP még mennyen :) ?
  • Borg
    #2138
    és engem az hol érdekel hogy te mit forditottál le?
  • Evil
    #2137
    nem tud valaki angol bootolhato xp iso lelohelyet ,mert ami nekem van az nem bootolhato.
    Koszi.
  • Borg
    #2135
    Akit érdekel howto, hogy kell felrakni corporate devilsown winXPre az SP1-et, itt megvan a megoldás:
    http://kickme.to/trwxp
  • 2XP
    #2133
    Feltettem a mobil winchesterre is az xp, és miután letöröltem, még mindig megkérdezi induláskor, hogy melyik xp-t akarom használni, pedig már csak az egyik működik. Hogyan lehet ezt kiiktatni?
  • Borg
    #2132
    hat nekem nem
  • Borg
    #2130
    Bilux: corporate verzióra felmegy ez a sar valahogy? (SP1)
  • cervin
    #2120
    Egy kéréssel fordulok hozzátok,szükségem lenne egy olyan progira amivel szöveget tudok folyamatosan megjeleniteni a képernyön folyamatosan futó szövegben.pl. ahogy a Big Brother-ben az sms üzenetek a kép alján. Várom .SÜRGŐS………………[email protected]


  • lck
    #2119
    MattX!

    Thx a CD-Key oldalt. Király!
  • lck
    #2117
    Magyarra ugye nem megy fel?
  • lengyela
    #2112
    Már próbáltam. Más?
  • Bilux
    #2111
  • Bilux
    #2110
    Az se mindig jön be....[gonosz3]
  • Borg
    #2109
    távolitsd el az eszközkezelőből a cdromokat, majd inditsd ujra, és a win felismeri ujbol
  • lengyela
    #2108
    Tele lett a wincsi és nekiálltam törölni, restart és látom, nincsenek meg a CDk. Az eszközkezelőben megvannak, de egy sárga ! mellette.

    A Windows nem tudja elindítani ezt a hardvereszközt, mert az eszköz konfigurációs információi (a rendszerleíró adatbázisban) nem teljesek vagy sérültek. (Kód: 19)
    - ezt írja ki mind a CD olvasóra, mind az íróra.

    Nem tudtok rá orvosságot? Az újratelepítés nem jó, mert sok minden elveszik.
  • Borg
    #2107
    hát sorry, csak azért mert 140MB, nem fogom felrakni:)))
  • Bilux
    #2106
    Valamit csak javítottak benne... 140 MB szóval hajrá...
  • Borg
    #2105
    miért érdemes felrakni?
  • Bilux
    #2104
    SÁmli... de mit kéne látni? Én amúgy se fogom kiszedni belőle az ie
  • Vicktor
    #2103
    A realtek 8019 -es drivert próbáltam, de semmi, win2k-hoz meg nem adtak ki, de elméletileg mennie kellene XP alatt.
  • CybearBoy
    #2102
    Vagy ha van hozzá win2k-hoz valo driver, akkor próbáld meg azzal.
  • Borg
    #2101
    Passz, próbálj hasonló konfigurációjú LAN kártyának a driverét megadni neki...
  • Vicktor
    #2100
    Valami segítséget adjatok
  • Borg
    #2098
    és, valami észrevehető változás?
  • Bilux
    #2097
    Már kijött egy "végleges..." nincs a dekstoppon se a testers only stb... nekem ez is jó már! :)
  • Borg
    #2095
    Érdekes...

    " A szoftveróriás Microsoft mai bejelentése szerint tovább csúszik a Windows XP operációs rendszer első teljes szervízcsomagjának megjelenése. A legújabb időpontot szeptember kilencedikében határozták meg, elméletileg ekkor tehetjük magunkévá a Windows XP Service Pack 1 első, angol nyelvű változatát. "
  • Bilux
    #2094
    http://65.189.1.13/index.html

    innen leszedhető a full SP1 a végleges!
    Csak kibsokan vannak rajta kitartás!
  • Borg
    #2093
    Hát ja... van pár ember hasonlo problémával, és neki 0val feltöltés után is egy idö után visszajött a probléma... inkább RMA lesz belöle.
  • MuERTe
    #2092
    A vinyódon meg csinálj egy mélyformázást.
  • MuERTe
    #2091
    Nem is te panaszkodtál, hogy belassul.
  • Borg
    #2090
    Érdekes nekem (a winyó hibáját leszámitva) sosem volt gondom NTFS+XPvel...
  • MuERTe
    #2089
    Lejjebb többen panaszkodnak, hogy belassul, instabil lesz az xp. Itt az egyik megoldás a bajra: a jó öreg fat32 fájlrendszer.
  • Borg
    #2088
    ennek most mi köze volt a témához?
  • MuERTe
    #2087
    XP+NTFS = lassú fájlkezelés, hosszú lemezműveletek, sűrű fagyás.
  • Borg
    #2086
    Sajnos megvan a probléma!

    Seagate Barracuda ATA IV 80GB

    WARNING: SMART DEVICE FAILURE REPORTED, BACK UP YOUR DATA IMMEDIATELY!

    Ezzel fogad a gép induláskor..

    Seatool: A winchestered megérett a cserére, ugyanis a DRIVE SELF TEST fizikai hibákat észlelt.

    IBM DFT: Ugyanez, advanced testnél szépen leakad egy ponton (majd ugyan megy tovább) de kiirja hogy fizikai sérült a winyó, lépjek kontaktba a manufacturerrel.

    Gyakorlatilag ugy néz ki a dolog, hogy C: particio 15GB, ennek egy bizonyos pontján (ami sejtésem szerint terjed) hiba van, amit semmilyen program nem tud kikerülni, megjavitani stb.

    Most éppen folyik a hátamon a viz hogy mindenem lementsem időben :((((
  • Bruce Lee
    #2082
    Szerintem a Photoshop 7 a ludas, ugyanis nekem is többször produkálta már ezt w2k-n, miközben semmi más progi nem fagyasztja le a gépet, és az előző verziós Photoshop-okkal sem volt gondom eddig.
    de ebben a 7-esben egy rossz kattintás és annyi, oprendszer feldobja a talpát.. :(
  • Borg
    #2081
    Az imént olyant fagytam 2x is mint már évek óta nem

    photosop7re rányomtam miközben ment 1000 más dolog, egyszerűen úgymaradt az egérkurzor is csontra fagyott...

    Utána chkdsk rá is izgult rendesen az xp ntfs filrendszerére, annyi hiba volt, hogy 3 újrainditás után volt hajlandó csak beengedni a desktophoz...

    photoshop azóta is halott, ugyanezt játssza ha rányomok...

    Majd újrainstallom a progit, de addig is
    Ötlet?
  • TomBond
    #2079
    Na jó bemásolom:
    "Ilyen problámám nekem is volt hogy a szeretett windozunk nem látta az Office1.cab fájlt (pedig a CD-n - esetleg rejtve - de ott van!!! ).
    Én akkor úgy oldottam meg a dolgot hogy a CD teljes tartalmát a winyora másoltam és onnan telepítettem.
    Később pedig jött az újratelepítés (a windozé természetesen) és azóta nem csinált ilyet, hogy akkor is miért máig sem értem!"