25351
Whistler - Windows XP
  • izb
    #71
    FTP cim: 131.96.27.17/_vi_log/tagged/by/hawdy/for Itt egy kis keresgeles utan megtalalod!Jo nagy!Keszulj arra hogy jo sokaig fog tartani!33 darabra van szet vagdalva!Szia
  • Borg
    #68
    Na feltettem a 2462-t, tudom hogy van ujabb ne ripuljon senki, de azért ezt tettem fel, mert ez a hivatalos béta2.
    És bevált!
    Egyelöre hibával nem találkoztam, a 2428hoz képest ez simán istallodott, minden beállitva, semmi gond, grafiai cuccok is tökéletesek már benne, nincsenek fekete képrenyök stb.. elég király ez a whistler style:))
  • Bradock
    #66
    A 4in1-el megoldódott a gond. A Windows Updet -en is volt egy új biztonsági frissítés hozzá.
  • izb
    #65
    Ha olyan alapod van,akkor nem art!!
  • Bradock
    #64
    Feltelepítettem a 2464a-Beta 2-őt. Ez most Windows XP, vagy Whistler? Már annyi van, hogy nem igazodok ki rajta.

    Az ASUS AGP 7100-T 32MB -ot alapból felismerte. Jobbanmondva semmi drivert nem kért.
    Nekem valami servicepack -ért rinyál, de nem tudom melyik kell neki.
    A VIA 4in1 -et feltelepítsem?
  • Laalee
    #60
    beta 1 mitvarsz töle...
  • Borg
    #59
    Najo, szerintem itt fejezd be Ubi.

    Valaki próbálta már konfigurálni a whistler firewallját? mer nekem nem igazán sikeredik, hogy pl a mircet átengedje az adott portokon.
    Elvileg minden jol bevan állitva, de mégis ha a mirc csatlakozni akar, akkor piros lesz az ikon, hogy blokkolja.
  • ubi
    #58
    egyébként soha sem a adják ki a leguccsót semmiből, nehogy a sok felhasználó örüljön a hülye fejének. A softvergyártok mindig előre dolgoznak, csak a cuccok nem haladhatják meg az idejüket pl: már a következő amd és intel proci és rég kész, csak a köcsög nasa használja meg bill sux!!!
  • ubi
    #57
    ok
  • Borg
    #56
    a Béta 2-t adták ki ma, hogy lenne kész már a full? gondolkozz
  • ubi
    #55
    nem vicc
  • Borg
    #54
    persze...
  • ubi
    #53
    már a full is kész van!!!!!
  • Borg
    #51
    Az imént emlitett problémára megtaláltam a megoldást, immár tökéletsen funkcionál a video subsystem.
    Akit érint/érdekel emilezzen
  • Borg
    #50
    Whistlerrel próbálta már valaki az MXjét? Mer nekem Leadtek van, és nem igazán akar képet generálni XP alatt...csupa fekete baszás a kép, meg fagy, meg olyan karakteres üzemmódba vált amit a moncsi nem is tud megjeleniteni.
    Ha az MX volt bent az installkor, akkor fel sem ment a windoz, csak a jóöreg ET6000ressel.
    Az a baj, annyira összecsinált a grafika még safemodeban is, hogy át se tom állitani a paramétereket. Ötlet/Tapasztalat?
  • Gab
    #49
    Borg: bocsesz ;-).

    FormatC -> köszi, lementem + tanulmányozom. Esetleg még tán annyit: mekkora? Mármint méret -> gondolkodom rajta, hogy elkérem kipróbálni.
  • Borg
    #48
    Nah, 2 értelmes ember látom:)
    Ha már ennyire értetek hozzá, kicsit regélhetnétek Whistlerröl is ( MIVEL EZ A TOPIC !!!), ezzel kapcsolatban igen nagy csend van.
    Pl milyen az uj 2428 verzió? mi megy, mi nem megy, mért jó stb.
  • Gab
    #45
    Win2k pro > NT 4.0 ~ whsitler > 98 ( PC, hun ) > 3.11 ( PC, hun+eng ) > MS-DOS 6.0 ~ 7.0@98 SE ( eng : PC + laptop ) > 95 ( PC, hun ) > MS-DOS 5.0 ( PC, ger ). Ezek SP -kal és IGEN, helyes sorrendben -> Tapasztalat / Használhatóság szerinti adataim. A fenti adataim egy statisztikám eredményei. Azért a freeware Windows 1.1 -et már nem raktam ki ;-)...
    Balhék:

    * Whistler: a memórikhasználással még ennek is baja van, nem értem = ? Erről nem azt mondták, hogy gamereknek készül? ( emlékeim szerint )
    * Win NT 4.0 : kifagyaszható egyes progikkal visszahozhatatlanúl. Progi betölt, nem jó és erre nem szereti. Ezt néhánnyal meismétlem ( nonam program, no info -> tesztelés ), aztán már nagyon nem bírja a cache -t rendezni ( PC adat, SZerver )
    * 98 SE : telepíts néhány rossz drivert meg szórakozz egy párszor a ki - be "rosszúl" kapcsolgatásával és a rndsz. teljesen instabil lesz + abszolút memóriazabáló ( laptop adat, 4 Mby videó, 32 RAM, 4 GB vinyó )
    * 98 : hát, nekem ez vagy 20 progival megpakolva ( gondolom dll -betöltés a sys. könyvtárból ;-) ) iszonat lassú;
    * 95 : akár hagyjuk is, ebben annyi backdoor van, mint szitában a lyuk. Ha valakinek ilyen van, akkor nagyon sajnálom :-). Leginkább az Ő közremüködésével terjedt el a BlueScreen elnevezés ;-).
    * 3.11 : nekem ez a progesz elég stabilan nyomúlt. Ami mehetett alatta, az ment, csak néhány noname sw. játék szórakozott vele.
    ***** : Windows 2000 Professinal ( vagy alias NT 5.0 ). Ehem: fé éve van meg és még nem volt fagyás, túléltem vele egy nap 6 áramszünetet is ( kop-kop ;-) : UPC nélkül. Eddig visszahozott mindent, ... ha engedtem neki. Na ez figyu: nem engedem neki áramszünet után -> áramszünet közben használt Wordpad indítása sux -> újraindítom -> fájlok vissza, no problem :-). Valamint elsőosztályú eddig tűzfalként is : nemtom', lehet, hogy túl sok mindent állítottam, de a hekkerek "eddig" nem tudtak bejönni ( kop-kop ). Sőt, az 1ik nem ismerte fel a rendszeremet :-) -> na jó, az biztos nem volt túl képzett és egy normál hasonló manusnak talán lenne esélye. Viszont -> hány hekkelő progit láttál eddig ehhez a progihoz?

    FormatC: nemt tudom, talán próbáltad az Advanced Server-t, NT 2000 -et, unix -os verziókat. A te véleményes nagyon érdekelne -> Ha nem nagy kérés, akkor:
    * driver ellátás : van / nincs végig, van= szinte minden + véleményes: jó / sux ;
    * progik hozzá;
    * stabilitás;
    * védekezés késség ( ki hogy konfigolja, de a vélemények ellentétesek eléggé és a TE tapasztalatodban bízom );
    * rndsz. használat: ha tudsz: memóriák fogyasztása;
    * egyéb, érdemes tudni?

    Engem nagyon érdekelnek a linuxos verziók, de nem tudom eldönteni, hogy érdemes -e feltenni -> értve kezelhetőség Win -ek után és autodidakta mód elég -e? Speciál valamilyen QucikLinuxot tudok letölteni ( 256 MB körül ISO -ban ): esetleg erről.

    Amúgy bocs, nem akarlak leterhelni, de ha esetleg uncsizol... ;-)
  • Borg
    #43
    Namost, nekem itt a 19es verzió, de mielött felpakolnám a gépemre érdekelnének a következők róla:

    1. Hány megát rak fel normálban
    2. Lehet e válogatni installkor a componenteket
    3. Futnak e alóla rendesen a D3D+OpenGL játékok
    4. Ami Win2k/ME alatt fut az elmegy Whistler alatt?
    5. A win2k driverek jók e hozzá.

    A hardver:
    P3 750@akárhány még kiderül:))
    ABIT BF6
    256 SD133
    Gef2MX
    DIVA ISDN
    3COM ISA LAN
    SB Live!


    Előre is köszi az infót.
  • Bilux
    #42
    már rég kinn van a 19-es is és az a kérdésem mivel mássabb a 16-osnál??
  • Air
    #37
    Momentan a kezelofelulete tetszik jobban... Bar a jatekok nem futnak alatta. Mondjuk azt igertek, hogy ez lesz a 9x es az NT vonal talalkozasa. Van is benne egy kompatibilis futtatasi lehetoseg, ahol ki lehet valasztani, hogy 95 vagy NT "emulacioval" fusson egy progi. Itt is hiaba allitom be a 95-ot, nem fut 1-2 olyan jatek, amit lehetosegem volt kiprobalni. De dolgozos OS-nek jo lesz, szerintem.
  • Air
    #35
    Egyebkent nekem jobban tetszik mint pl. a Millennium.
  • Air
    #34
    Hogyan lehet uninstallni? Ugyanis a Win98 ami korabban volt fent ugyanugy megy most is mint elotte. De ezt meg el kellene tuntetni...
  • Borg
    #29
    Ja ezekre én is kiváncsi lennék, egy kis összefoglalót irjon már valaki.