Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Felajánlást kaptunk az egyik szinkronstúdió hangmérnökétõl, hogy ingyen elkészítik profi színészekkel egy játék szinkronját.
Majd a felajánlás két játékra bõvült, de ami a lényeg: a Half-Life 2-re esett a választás az elsõ szinkron tekintetében.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
Sajnos nem tudom magyarosítani a HardWar-t. Titkon bíztam benne, hogy a szövegeket esetleg máshol is elrejtették. Ha kisebb szövegmennyiségrõl lenne szó szívesen magyarosítanám, de így, hogy közel 5 oldal szöveg rejtõzik egy exe-ben, így nem állok neki. Alapvetõen lusta vagyok, és tudom, hogy valami, amivel ennyit kell szenvedni (merthogy exe-ben van) nem készülne el jövõre sem. 😞
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,
AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,
Itt van néhány régebbi kép az NBA 2004 HUN-ból (Hétvégén befejezzük)
Itt jelezném ANDINAK, hogy miként rakjam föl a cuccost?? Mert csak igérgették, de még nem is válaszoltak az e-mail-re..... /nekem mindegy/
AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,
Persze elsõsorban fordítók...
01. Battlefield 1942 - 76262 db
02. Soldier of Fortune 2 Multiplayer - 63795 db
03. Counter-Strike (x) - 55675 db
04. America's Army - 43184 db
05. Lineage 2 - a MMORPG - 36100 db
06. Az Invictus uj jateka - Street Legal - 34607 db
07. Dark Age of Camelot - 32834 db
08. RUNESCAPE - 30100 db
09. Half-Life 2 - 27304 db
10. NASCAR Racing 2003 Season - 26815 db
11. Call of Duty - 24563 db
12. Morrowind - 22392 db
13. Need for Speed Underground - 21833 db
14. GTA: Vice City - 20755 db
15. DOOM 3 - 20008 db
16. Tibia - 18466
17. Játékmagyarításról tudtok-e? - 17822 db
18. Magyar LFS bajnokság - 16259 db
19. R6: Raven Shield - 15693 db
20. Far Cry - 14140 db
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Amúgy a NOLF nekem is kedvencem, meg sokminden más is...
De mivel kettõre bõvült a nemes felajánlás, én azt mondom: Half-Life 2 elsõnek...
...aztán lehet ínyenckedni a másodikra... 😊))
Ha viszont a HL2-re rábólint mindenki (az egyiknek), akkor mielõbb fel kéne venni a kapcsolatot a magyarítókkal: fordítás lektorálás (ehh, muszáj! - mert egy két magyartalan mondat kimondva még fülsértõbb lenne...), szövegkönyv, és egyáltalán a gyakorlati megvalósítás - amihez lehet, hogy profi kell, mint Andie - ügyében, hogy ne jövõ karácsonyra legyen kész!
Szal gyerünk már a SZINKRON topikba, aztán cserépszavazzunk má' vagy valami... 😊
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Nálam még mindig NOLF 1 a nyerõ - hiába, konok vagyok <#hehe>#hehe>
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....
Amúgy az én asszonykám Age of Empires 1-2, Pharaoh, Black & White 1 és Kyodai Mahjongg 19.99 ... ezeket játszotta ill. utóbbit naponta 😊
Már minden elemében (Kyoday) rekordokat állított fel, én már nem is férek fel a listára 😊
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Ez a topic qrva jó.
<#eljen>#eljen><#crazya>#crazya>
Nem csodálatos, hogy a munkád milyen értéktelen, amikor fizetésemelést kérsz és milyen értékes, ha szabadnapot?
- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Már több, mint 2 éve élek együtt az aktuálissal, és meg kell mondjam, még mindig tud meglepetéseket okozni <#love12>#love12>
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Jól esõ érzés az egy férfinak, amikor a hölgy "páciens" többször élvezi a "társaságunkat". :-)) Akár egymás után többször is. Bár a pasik lennének képesek ilyesmire... bár akkor hamar kiszívódnánk... :-D Vampire ;-)
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Mondanám a listát akkor:
Mean Street, Future Wars, Quest sorozatok,... én ezeket szeretném elsõ sorban magyarul látni. ;-)
Gregorius: Mikor lesz kész? ;-DD
<#worship>#worship>Végre valaki mert fordítani egy régi kaland játékot és ahogy olvasom nem is kis siker övezi.Nem ugrottál ba èsak ami most jelent megaz a fontos" vagy ahogy nézem ujabban jövõ héten jelenik meg akkor gyerünk elõfordítani😊ütemnek.Az sem mellékes hogy ezeket a fordításokat többen tudják használni.Speciel a doom 3 thief3 stb...sokaknak nem is futhat.Pl nekem se.Tavaly fejlesztettem a gépet és 2 gyerek mellett nem futi minden évben.
Van -e élet a halál elött?