Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hykao
#18049
Nos emberek egy jó hír:

Felajánlást kaptunk az egyik szinkronstúdió hangmérnökétõl, hogy ingyen elkészítik profi színészekkel egy játék szinkronját.
Majd a felajánlás két játékra bõvült, de ami a lényeg: a Half-Life 2-re esett a választás az elsõ szinkron tekintetében.
Gregorius
#18048
Én is megkaptam a levelet <#vigyor0> és mostmár a két forum megosztja erõforrásaimat <#vigyor>

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)

Gregorius
#18047
Styrex-nek üzenem, hogy néha röffentse be az ICQ-t, mert szerintem most már közel egy hete parkol benne egy üzenetem, ha nem több. 😄
Sajnos nem tudom magyarosítani a HardWar-t. Titkon bíztam benne, hogy a szövegeket esetleg máshol is elrejtették. Ha kisebb szövegmennyiségrõl lenne szó szívesen magyarosítanám, de így, hogy közel 5 oldal szöveg rejtõzik egy exe-ben, így nem állok neki. Alapvetõen lusta vagyok, és tudom, hogy valami, amivel ennyit kell szenvedni (merthogy exe-ben van) nem készülne el jövõre sem. 😞

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)

#18046
A "Next Song" nem kerül lefordításra?😊

Duddits
#18045
A múltkor azt mondtad hogy már csak feltöltésre vár!

IMYke2.0.0.0
#18044
Hát ezzel sokat mondtál.

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

ALCATELGOD
#18043
Hát van még híja, ugyanis kell editor a küldetések leírásához, de amúgy frankó lett a cucc :-))

AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,

#18042
ALCATELGOD a John Deere project hogy áll?

ALCATELGOD
#18041


AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,

ALCATELGOD
#18040
Sziasztok!



Itt van néhány régebbi kép az NBA 2004 HUN-ból (Hétvégén befejezzük)


Itt jelezném ANDINAK, hogy miként rakjam föl a cuccost?? Mert csak igérgették, de még nem is válaszoltak az e-mail-re..... /nekem mindegy/

AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,

hykao
#18039
Éjfélig még leadhatja a szavazatát a SZINKRON topikban, aki eddig még nem tette volna meg, és indíttatást érez...
Persze elsõsorban fordítók...
#18038
Éljünk, éljünk! <#taps>

IMYke2.0.0.0
#18037
Topik TOP 20:

01. Battlefield 1942 - 76262 db
02. Soldier of Fortune 2 Multiplayer - 63795 db
03. Counter-Strike (x) - 55675 db
04. America's Army - 43184 db
05. Lineage 2 - a MMORPG - 36100 db
06. Az Invictus uj jateka - Street Legal - 34607 db
07. Dark Age of Camelot - 32834 db
08. RUNESCAPE - 30100 db
09. Half-Life 2 - 27304 db
10. NASCAR Racing 2003 Season - 26815 db
11. Call of Duty - 24563 db
12. Morrowind - 22392 db
13. Need for Speed Underground - 21833 db
14. GTA: Vice City - 20755 db
15. DOOM 3 - 20008 db
16. Tibia - 18466
17. Játékmagyarításról tudtok-e? - 17822 db
18. Magyar LFS bajnokság - 16259 db
19. R6: Raven Shield - 15693 db
20. Far Cry - 14140 db

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#18036
<#wink>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

hykao
#18035
Ehh, na amire megírtam, má' okafogyott is lett a dumám... 😊
hykao
#18034
De ne feledd, hogy nem az volt a kérdés, hogy MI MIT SZERTNÉNK LEGINKÁBB, mert bár a magyarítások tekintetében nyilván mindenki olyat fordít, amit szeret...most inkább a szélesebb körû igényeket kéne figyelembe venni!
Amúgy a NOLF nekem is kedvencem, meg sokminden más is...

De mivel kettõre bõvült a nemes felajánlás, én azt mondom: Half-Life 2 elsõnek...
...aztán lehet ínyenckedni a másodikra... 😊))

Ha viszont a HL2-re rábólint mindenki (az egyiknek), akkor mielõbb fel kéne venni a kapcsolatot a magyarítókkal: fordítás lektorálás (ehh, muszáj! - mert egy két magyartalan mondat kimondva még fülsértõbb lenne...), szövegkönyv, és egyáltalán a gyakorlati megvalósítás - amihez lehet, hogy profi kell, mint Andie - ügyében, hogy ne jövõ karácsonyra legyen kész!

Szal gyerünk már a SZINKRON topikba, aztán cserépszavazzunk má' vagy valami... 😊
IMYke2.0.0.0
#18033
Legyen akkor az elsõ: HalfLife 2

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

uv
#18032
egyezzünk meg, hogy mindet megcsináljuk és akkor már csak a sorrenden lesz vita<#phone>

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

uv
#18031
végül még lesz ebbõl öt is 😊

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

IMYke2.0.0.0
#18030
De, ezért írtam 2 játéknevet 😊

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

uv
#18029
hátiszen nem kettõrõl beszélünk egy ideje?

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

IMYke2.0.0.0
#18028
Bár, jöhet (ill. lehet) a HalfLife 2 is...

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#18027
Ez igaz. 😊)

Nálam még mindig NOLF 1 a nyerõ - hiába, konok vagyok <#hehe>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

hykao
#18026
...de inkább szinkron ügyben jussunk dûlõre...csaj ügyben úgysem fogunk... 😄DD
hykao
#18025
ááá, én már nem keresgélek...ami fennakad, azt megvizsgálom: ha nem jó, megy a levesbe... 😊
uv
#18024
az nem elég ha érted mit mond, azt is tudni kell amire gondol<#csodalk><#csodalk>

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

IMYke2.0.0.0
#18023
<#hehe>

Amúgy az én asszonykám Age of Empires 1-2, Pharaoh, Black & White 1 és Kyodai Mahjongg 19.99 ... ezeket játszotta ill. utóbbit naponta 😊
Már minden elemében (Kyoday) rekordokat állított fel, én már nem is férek fel a listára 😊

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BBird
#18022
És magyarosított játékos nõkrõl tudunk-e? :-) Valaki igazán lefordíthatná... már kinn vannak az nforce listán!!!!!4444 :-D
péder
#18021
(Játékos nõkrõl tudtok-e?)
Ez a topic qrva jó.
<#eljen><#crazya>

Nem csodálatos, hogy a munkád milyen értéktelen, amikor fizetésemelést kérsz és milyen értékes, ha szabadnapot?

uv
#18020
KERESD A NÕT! (de aztán ne sírj, ha megtaláltad...<#guluszem1>)

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

hykao
#18019
Bárhány év után tudnak...és általában kellemetlent, ha már meglepetés... 😊
IMYke2.0.0.0
#18018
<#wink>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#18017
Én már nem is mondom már mennyi éve élek a nejemmel😊 Könnyen lehet, hogy régebben mint az átlagos fórumlátogató életkora😊

IMYke2.0.0.0
#18016
<#vigyor>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#18015
😊))
Már több, mint 2 éve élek együtt az aktuálissal, és meg kell mondjam, még mindig tud meglepetéseket okozni <#love12>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BBird
#18014
Lehet, hogy a gondolkodásukat nem lehet kiismerni egyhamar, de az ágyban hosszú ideig nem lennének képesek színészkedni. Persze ahhoz nekünk is figyelni kell. Ugyebár ilyenkor vannak hátrányban azok a pasik, akik csak a saját élvezetükre figyelnek. Önzõ malacok... :-)
ibrik
#18013
Hát tapasztalatból tudom - sajnos - hogy néha "1 év" sem elegendõ kiismerni egy nõt - révén a "kacskaringós" jobboldali agyféltekés gondolkodás miatt <#wow3>

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

IMYke2.0.0.0
#18012
<#hehe>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BBird
#18011
Igen, én is tapasztaltam már hasonlót, mint IMyke.
Jól esõ érzés az egy férfinak, amikor a hölgy "páciens" többször élvezi a "társaságunkat". :-)) Akár egymás után többször is. Bár a pasik lennének képesek ilyesmire... bár akkor hamar kiszívódnánk... :-D Vampire ;-)
IMYke2.0.0.0
#18010
Nekem volt olyan barátnõm, aki egy izgalmi pont alatt 3x ment el


-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

ibrik
#18009
De azért õk sem képesek néhány pillanat alatt kétszer.... <#vigyor>

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

IMYke2.0.0.0
#18008
[Nõknél ez nem lehetetlen...<#hehe>]

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BBird
#18007
Milyen jó érzés is lenne, egymás után kétszer elmenni... ;-DD
#18006
Ha a mostani bejegyzésre gondolsz: véletlen 2x ment el.

[Jakuza]
#18005
Es miben kulonbozik az elso valtozat a masodiktol ? 😛PPPP

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#18004
Half-Life 2 magyarítás béta változat letölthetõ innen:

http://www.cheatland.hu/hl2

#18003
Half-Life 2 magyarítás béta változat letölthetõ innen:

http://www.cheatland.hu/hl2

BBird
#18002
Én is örülök a régiségek fordításának! Sokan vagyunk (,de nem elegen?), akik szívesen játszanának a régi nagy nevekkel, magyarul.
Mondanám a listát akkor:
Mean Street, Future Wars, Quest sorozatok,... én ezeket szeretném elsõ sorban magyarul látni. ;-)
Gregorius: Mikor lesz kész? ;-DD
#18001
Gregorius!
<#worship>Végre valaki mert fordítani egy régi kaland játékot és ahogy olvasom nem is kis siker övezi.Nem ugrottál ba èsak ami most jelent megaz a fontos" vagy ahogy nézem ujabban jövõ héten jelenik meg akkor gyerünk elõfordítani😊ütemnek.Az sem mellékes hogy ezeket a fordításokat többen tudják használni.Speciel a doom 3 thief3 stb...sokaknak nem is futhat.Pl nekem se.Tavaly fejlesztettem a gépet és 2 gyerek mellett nem futi minden évben.

Van -e élet a halál elött?

Gregorius
#18000
Többesszámban 😄

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)