Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[Jakuza]
#17949
Hat en irtam neki egy emailt meg anno de meg csak valaszolni se valaszolt ra.
Igy hat szerintem az a project ugy ahogy van megdoglott.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

RaveAir
#17948
Nem tévedsz. Azonban a naprakészség miatt azt szeretnénk, hogy minél többen segítsenek, és ne csak azt dörgöljék az orrunk alá, hogy ez meg az nincsen benne. Bár kritizálni könnyebb, és szarnak titulálni valamit...

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

Methos from GH
#17947
Kicsit azért ötbb, mert ha jól tudom kb. a 8. küldetésig van kész 😊

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

bazza
#17946
Nem vagy hülye, és nem is vagyok ellenséges! De azt te is beláthatod, hogy csak egy naprakész lista tudja ellátni a rá bizott feladatot. És nem a mi dolgunk foglalkozni vele, szerintem ez épp a magyarítások portál feladata. Elég jól néznénk már ki, ha az esetleges célszemélyek pakolgatnák az orrunk alá, hogy ez nincs benne az nincs benne, pedig pont õket kéne kiszolgálni! Vagy tévedek?

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#17945
Itt elkezdte csinálni egy gyerek,de az utolsó beírása szerint (2004. április 19.!!) elszállt a winyója és addig nem tudja folytatni a fordítást,amíg nem vesz 1 másikat. <#hehe>
#17944
Warhammer már jóideje 50%-nál van...sajnos.

Methos from GH
#17943
Helyzetjelentés:
Chessmaster 10th Edition 26%
Warhammer 40k: Dawn of War kb. 50%

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

RaveAir
#17942
Értelme van a listának. És a fordítók érdekeit is szolgálná, ezért lenne jó, ha segítenék a munkánkat.

Nevezz nyugodtan hülyének... Csak azt nem értem, hogy miért kell egyeseknek ilyen ellenségesen hozzáállni a dolgokhoz. 😞

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

cikasz
#17941
szasztok. Temple of Elemental Evil-hoz nem akar senki csinálni magyarositást? 😊

http://www.akciofigura.hu

#17940
Bízzátok meg sediqwe "barátunkat" majd õ összeszedi mindet és felrakja egy helyre. <#mf2>

na jo ez rossz poén volt <#eplus2>

Az a nő foglalt, amelyiken fekszenek.

bazza
#17939
Ugyan oda lyukadtunk ki. ÍGY semmi értelme, legalább is nincs sok a listának...

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

RaveAir
#17938
Most mondjam azt, hogy nem egyemberes munka? És aki szeretné, hogy munkáját ne csak az sms-weben találják meg az nyugodtan szóljon nekünk, és intézkedünk. Általában van más dolgunk is mint ezen adatbázis frissítése...

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

bazza
#17937
Vagy csak foglalkozni kéne vele....

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

RaveAir
#17936
Szólni kell, hogy mihez hol van magyarítás, és akkor a lista nem csak "szart" fog érni.

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

IMYke2.0.0.0
#17935
Akkor grat. Ugyanis, amikor megjelent megállapítható volt, hogy a fájlszerkezetéhez egy editor szükséges - s amennyiben ezt elõ tudtátok állítani, akkor csak örülni lehet a dolognak.

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Methos from GH
#17934
Ahhoz képest nálunk készül a fordítás... 😊

GameHunter TEAM - Boss :: http://www.gamehunter.hu :: [email protected] Játékszinkron Stúdió :: http://www.jatekszinkron.hu :: [email protected]

IMYke2.0.0.0
#17933
A Suffering nem magyarítható - de ezt már akkor leírtam, amikor "megjelent"!

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

ALCATELGOD
#17932
Az szart sem ér, a stronghold-hoz is az volt írva csak eredti gémhez van,de mégis fel volt töltve valahova

AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,

ibrik
#17931
Szerinted mire való a Magyarítások Portál "magyarítás listája" ?

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

ALCATELGOD
#17930
The Suffering HUN létezik? Mert elkélne hozzá :-(

AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,

Tombi
#17929
sztem ilyen nagy sikerü játék megérdemli a 80%-os kiadást is...direkt emiatt nem kezdem el..ne kinozzatok !!

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

bazza
#17928
jah és sry, aki még nem tudná: Hun Tech TEAM - http://huntech.uw.hu

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

bazza
#17927
Huhh...
Neharagudjatok, hogy pont itt közlöm, de úgy látszik, az oldalunkat nem látogatják annyian, és nem jutott el sok emberhez, hogy tagok jelentkezését várjuk! Tehát ha vki szeretne csatlakozni a mi magyarító csapatunkhoz, az jelentkezzen a [email protected] emailcímen! Sürgõsen 3 új tagra lenne szükségünk, ha tudtok segítesetek!

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#17926
Amikor kész lesz vagy lesz letölthetõ verzió, akkor hidd el meg lesz írva a lapon is + a témával foglalkozó fórumokon.
Addig meg teljesen felesleges bármilyen kérdés. A kérdésektõl nem lesz kész hamarabb... Azt tudom, hogy csinálják...

Mayday
#17925
Hat, az eredeti hirben volt, hogy nehany napon belul varhato a letoltheto verzio! (Ami valoszinuleg akkor mar teljes lesz!)

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

james-hun
#17924
Ja es MEGA THX az egesz csapatnak akik reszt vesznek benne
Jo latni hogy alkotni is tud ez a tarsadalom nem csak fikazni meg
kritizalni
<#worship><#worship><#worship>
james-hun
#17923
akkor masik kerdes Kb mikorra varhato a 100%

IMYke2.0.0.0
#17922
Nem szabad ilyet kérni. gondold el, mit szabadítana a készítõkre ez...!!!
"Mikó leszmé' kész?" "Mé' csak nyócvan?" meg hasonlók.
Várj és jobb lesz amikor 100%-osan kapja mindenki a "kezébe"!

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

james-hun
#17921
a keszitoket kerdem en nem-e lehetne ezt a 80% keszultsegut letolteni

mert en igy is ugy is elkezdem a jatekot es mar az is jo lenne ha 80% magyar

Elore is kosz<#worship><#help>
#17920
És honnan lehet letölteni ????

Hyper Super !!!

hykao
#17919
SZINKRONNAL mi lesz? 😊)
Mayday
#17918
Ja mondjuk ez is igaz 😊 Nem kedd ota van meg a szoveg 😊

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

IMYke2.0.0.0
#17917
Nem kedd óta... elhiheted.

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Mayday
#17916
Hat ez nagyon kiraly, gratula a keszitonek, ha 80%-ot megcsinalt kedd ota! <#eljen>

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

#17915
Úgy tudom független a sok emberes on-line dologtól.
A részleteket nem annyira tudom - én csak összedobtam a lapot meg biztosítom a tárhelyet

Mayday
#17914
Hmmm... Es ez teljesen mas, mint az az online magyaritas sok emberrel, vagy ugyanaz a project?

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

#17913
Megvan kösz csak a neve: SourceScheme.res
Itt még a betûszíneket is meglehet változtatni,király mondjuk a fehér tökéletes.

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

TSL16b
#17912
Ha ki vannak bontva a GCF-ek, akkor a hl2\resources könyvtárban valamelyik .res fájlban (SourceClient, vagymi) a CloseCaption szekcióban van négy bejegyzés (normal, bold, italic, bold-italic), a "tall" tulajdonságokat kell kisebbre venni (eredetileg 26, én 20-ra állítottam). (Lehet, hogy a GCF-ben is átírható egy hexa-editorral, ha megtalálod.) Eredeti méretû betûkkel a Source nem teszi ki a feliratot, ha 4 sornál hosszabb lenne.

#17911
Sõtt jobb mint az eredeti nem olyan vaskosak a betûk.<#eljen>

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

IMYke2.0.0.0
#17910
Ott - szerintem - elveszne a sok off-ban 😊)

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#17909
Ha netalán lenne letölthetõ verzió, majd a Half-Life 2 topicban is közöljétek ha lehet.
Kössz.

\"Nem tudtam, hogy lehetelen, ezért megcsináltam!\"

RaveAir
#17908
Jól néz ki! Egy picit ugyan lehetne csiszolni a szövegen, de jó lesz.

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

IMYke2.0.0.0
#17907
Az automata mellett a kiscsaj törpének látszik - értendõ: arányok elég gagyik.

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#17906
A Half-Life 2 magyarítás eléggé célegyenesbe fordult.
Van még pár technikai probléma, amit meg kell oldaniuk a készítõknek (Mr. Fusion + TSL16b) mielõtt lesz publikus verzió, de napokon belül már várható egy letölthetõ magyarítás.
Addig is itt megnézhetõek a screenshoot-ok a magyarításból:
www.cheatland.hu/hl2

ALCATELGOD
#17905
Vietconggal csak annyi a gáz, hogy nem megy minden verzióval :-(

AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,

ALCATELGOD
#17904
Hé pupákok (bocsi) Én analóggal vagyok itthon és már annyit neteztem,hogy akkora számlát csináltam.... de most megint vagyok és nem 2005 hanem 2004-et csináljuk aminek már a 60% kész!

AMD Athlon XP 1800+, Aopen AK79D-400VN (nForce2 Ultra 400), 256MB DDR RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440, LG StudioWorks/HiSync 700S, Maxtor 4D04H2, Intel 536EP V.92 Modem, LG GSA-4081B, SONY DDU1611,

Maffya
#17903
Kösz ezt nem tudtam.

#17902
ajánlom figyelmedbe a Half-Life 2 magyarítás címû topicot...

Maffya
#17901
Srácok! Bocs ha láma a kérdés ,de pedig visszaolvastam,Half Life 2 magyaritását elkezdte valaki?Vagy majd a késöbbiekben hol érdeklödhetek?

Duddits
#17900
Jaja. Kb egy hónapja azt mondta hogy a John Deere már csak feltöltésre vár.