Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18199
RaveAir szokott, akkor kattant rá, amikor irodamunkát kellett végeznie, de most már vége a gyakorlatának.

*÷* ZENEBÁZIS *÷* http://palmai.midiworld.org

#18198
8-1/2 9-töl 1/2 5-ig általában...

hykao
#18197
Blokkológép helyett fórum post csekk???
IMYke2.0.0.0
#18196
Ejjjh, ha a Fórumlátogatásért kapnék órabért... <#hehe>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

[Jakuza]
#18195
Na menjetek haza nagyvonalu leszek veletek, majd en tartom a forum frontot amig ti stikaban kisurrantok a melohelyrol es akkor senkinek sem tunik fel, hogy mar nem vagytok a helyeteken. <#hehe>

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

IMYke2.0.0.0
#18194
Ja, mindenki eltûnik... 😊)))) Még 15 perc... Countdown... <#hehe>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

uv
#18193
áááá...már minden hely betelt!csodálod?

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

#18192
Hol dolgozol, van esetleg üresedés???
Az elsõ 8 üveg meg sem látszik rajtam 😊))

Let\'s go Hawks!!!

#18191
feltûnt ez a finom idõhúzó hangulat a topicban?
nézd majd meg 16.01-kor...<#nevetes1>

uv
#18190
bizony, kemény az élet<#nevetes1>

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

#18189
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

hykao
#18188
Szegény dógozók... 😛PP
uv
#18187
nálunk az se baj ha látják, csak négykézláb mászkálni nem illik este tíz elõtt

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

#18186
itt is lehet, csak észre ne vegyék... <#nyes>

uv
#18185
akkor nekm a legjobb. itt még sörözni is lehet<#nevetes1>

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

IMYke2.0.0.0
#18184
Ja, persze a legfontosabb: az ebédszünet miatt van az egész. Nehogymár a 8 órából egy perc is elmenjen az ebédelésre ... <#mf3>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#18183
<#nyes>

IMYke2.0.0.0
#18182
Fél 8-ra járok meló és délután 4-ig szívok 😊)


-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

uv
#18181
délelõtt-délutános. nálunk nincs fix munkaidõ, mindig más. most éppen szopi van

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

#18180
Nálunk sincs, nem is vagyok elhízva 😊)

Let\'s go Hawks!!!

#18179
Délutános vagy?

#18178
<#fogmosas>

uv
#18177
nem is kell annyit enni!

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

#18176
8.00-16.00 (azért nem 16.30, mert nuku ebédszünet!!!)

#18175
Ti mikor kezdtek, hogy 16-kor már léc van?
Én 8-tól gürizek 16.30-ig.
Éjjjeeen a szocializmus (nyócóramunka) 😊)))

Let\'s go Hawks!!!

#18174
nyertél... <#wave>

uv
#18173
nekem még hét óra<#kuss>

- A Google a barátod! - Anyád meg a barátnőm.....

#18172
Nekem még 70 perc fél 5-ig...😞

#18171
16.00 a mágikus idõpont... <#whatever>

#18170
Bloodlines-ügyben amivel mára szolgálhatok:
-menük többsége
-helynevek
-karakterlap
(otthon majd ellenõrizni kell, mi maradt ki)

IMYke2.0.0.0
#18169
Nekem is még több, mint 1 óra ... <#rolleyes>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#18168
naaaaaaagyon lassssssan...

#18167
bizony, már én is számolok visszafelé...

IMYke2.0.0.0
#18166
Szerintem mindenki fáradt és a munkaidõ végét várja... <#hehe>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Gregorius
#18165
RaveAir, jnc szoktatok ICQ-zni? 😊

Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)

[Jakuza]
#18164
Ez most komoly ? 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Axon
#18163
Ez valami olyasmi, ami ha nem lenne, akkor ki kellene találni <#integet2> <#kacsint>

#18162
Sulyos Serules helyesen => sulyos serules

IMYke2.0.0.0
#18161
Tudod, az általános kultúráltság... <#nezze> <#wink>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

ibrik
#18160
Én pl. régen a fõsulin filozófia-órákon tudtam nagyokat unatkozni - ki volt az a hülye, aki kitalálta, hogy mûszaki képzésen is kellenek humán tantárgyak???? <#wow3><#vigyor>

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#18159
ja! állatira unatkoztam...<#idiota>
napi 8 óra meló meg levelezõ suli mellett úgy alapból is állati sokat tud az ember unatkozni...<#lookaround>

IMYke2.0.0.0
#18158
Egyik se jó, hidd el... <#hehe>

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#18157
Eddig unatkoztál, most meg h munka van sokallod <#buck>

#18156
lesz ám munka bõven!!!
...és a párbeszédeket még meg se mertem nézni

IMYke2.0.0.0
#18155
A "Serious Damage"-et én tettem hozzá 😊)) Példaként, hogy leessen, hogy hol hangzik el az öltözék "szava"...

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

[Jakuza]
#18154
Szerintem forditsd masnak.
Eleg szvsz, ha "HEV ruha hangjelzes: Sulyos Serules"

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

IMYke2.0.0.0
#18153
Igen.

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#18152
mondjuk: visszajelzés hangereje

#18151
thx! akkor ezt írom be!

IMYke2.0.0.0
#18150
Mármint HalfLife 2-ben.

-------------------------
"Jó munkásember" vagyok...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.