26171
  • Mike
    #2992
    sokkal jobb az, hogyha hagyod, hogy mások szenvedjenek, aztán trédelsz velük. Egyik elite uniq cuccomat sem én találtam :)
  • Mike
    #2991
    pici csalás :)
    kb. mint nálam, amikor megszoketeltettem az összes elite uniq cuccomat az open palámnál
  • Mike
    #2990
    játszad hellen, player 8-cal :D
  • Árnyvadász
    #2989
    Értem. Kár, hogy 50-szer kell legyakni. Ez eléggé uncsi lehet egy idő után. De ha ez van, akkor ezt kell szeretni. Ezt a Larzuk dolgot nagyon jó, hogy említetted, mivel csak egyszer használtam, de ma este már megyek is hozzá és socketeltetem vele az összes tárgyamat amin nincsen lyuk:)

    Rendben. Akkor Mephirun lesz... Remélem összejön az a 400-as MF, mert elég nehéz összehozni. Hiába a sok perfect topaz, kellenek még dögösebb MF-es cuccok is. Az a 20-30 MF ami nekem van átlagban egy tárgyon, nem sok. A páncélom tud 70-et MF-re, de a topáz miatt, ugye. Na majd csak kisakozom valahogy. Olyan tárgyat kéne találnom ami unique és legalább 100%-os MF-e van.
  • Mike
    #2988
    csicskából én az act3-as fagyasztóst szeretem
  • Mike
    #2987
    ja, csak qrva unalmas órákon át ezt csinálni.
    szvsz megöli a játékot
  • Mike
    #2986
    nem mondod
  • G. Joe
    #2985
    Nos. junik coccbol sosem lesz 3 socket. Azt félre olvastad.
    2 modon tehetsz socketessé egy kardot.

    1. Act5 1 quest, shrenk leölése után LArzuk bármilyen tárgyba tesz socketet.
    Az hogy mibe mennyit a több dologtol függ. A normal tárgyba általában maximum socketet. Annak hogy melyik tárgyba hány socket a max, annak néz utána. Rarebe kevesebbet rak, párszor probálltam minden alkalommal 1 socketet adott.
    Junik tárgyba pedig minden esetbe csak 1 socketet rak.

    2. mod a socketeléshez.
    horaldic cube, bele 3 chipped gem, és a kard igy a kard 3 socketes lesz minden esetben, és véletlenszerü mágikus tulajdonságokat kap. Lehet hogy csak +1 damot, de lehet belöle cruel kard is ami nagyon brutális. Szintén megvan hogy milyen kardokbol lehet cruel pl. Javaslat, gyüjts egy zsák chipped gemet, és keress egy colossus swordot, (csak hell act2-töl eshet) majd állj neki probálkozni.
    Sajnos ez a megoldás csak normal(fehér), magic(kék) és etheral(szürke) kardoknál müködik. A kard minden esetben elveszti az elözö tulajdonságait.

    Higyjél nekem, MEfi a tuti, pár ezret letoltam már, viszont ahhoz hogy az mf-ed érjen valamit minimum 3-400-at el kell érned.

    Hell mefi kb 50 körböl mondjuk 400mf-el kb 1-2 nagyon jo cuccot ad, és jopár közepest. Dioban nagyon nagy hangsuly van a cucckeresésen, és az mf-en. Pár kör nem mérvado.
  • Árnyvadász
    #2984
    Jut eszembe: Baal-t meglehet fektetni kb. 1 perc alatt. Nem akartam hinni a szememnek, amikor kb. 10 frozen orb telibe kapta és kimult! Eszméletlen nagyot sebez egy FO, ha pont bekapja valaki.

    Biztos emlékszel (hát hogy a fenébe ne:)), a Baal utolsó minionkidobására és azon belül a főnőkre. Na ez egy kemény legény. Namármost amikor bekapta az FO-t telibe az életerő csíkja folyamatosan!!! ment lefele... Pedig lehetett neki vagy 6000 körüli élete vagy több is... Na ez csak úgy eszembe jutott.

    Most nézem: Baal nighton 31414 életponttal rendelkezik!!! És ezt 10-13 frozen orb telibe leviszi!!!!!!!! Durva! Pedig a sebzése "csak" 310 körüli, de az ugye egy tüske sebzése... Hmmm... Brutál ez az FO-
  • Árnyvadász
    #2983
    Szia!

    A csicskával teljesen egyetértek. Valóban az ACTII-be választható a jobb, vagy az íjászlány is ok még.

    De ez a Mephisto dolog fura. Nekem semmit nem adott ki amikor meghalt, vagy szörnyen gagyi dolgokat. Volt úgy, hogy még ritka (rare) tárgyat se! Pedig háromszor egymás után leöltem. A végén már csak pénzt dobott.

    Én úgy vettem észre, hogy ezek dobják a legjobb cuccokat:

    -Waypointokhoz közeli unique szörnyek vagy championok... Akik egy mentést követően ismét ott vannak a helyükön..

    -Rejtett kincses oszlopok elfordítása után megjelenő unique szörny vagy szörnyek...

    -Diablo, bár dobhatna jobbakat is, azért nem rossz...

    -Baal, a legjobb... Ő szinte minden legyakásnál kidob unique és rare tárgyat, meg set-est is dögivel...

    Ahogy észrevettem, kb. 4-5 rush után már csak pénzt és italokat meg gagyi mágikus tárgyakat dobálnak ki az előbb említett szörnyek, démonok. Tehát kb. ennyiszer érdemes lemenni hozzájuk.

    A Blizzard oldalán még Blood Ravent is megemlítik, mint kidobót, de nekem ő sose dobott ki semmi értelmeset. Azt hiszem egyszer!!! volt, hogy rare tárgyat adott... Nem valami sok, és az sem volt egy nagy szám.

    Mephisto-t természetesen kipróbálom Hellben sokszor, mivel hozzá könnyen lelehet menni, viszont épp emiatt sokszor is voltam nála, de nulla az ürge... Szinte semmit nem dob ki. Na mind1. Majd hellben talán jobb lesz, de én ezt tapasztaltam amit leírtam, és ez normalban és nighton is ugyanúgy volt. Pedig az MF értékem közben még növekedett is. Bár az is igaz, hogy mostanában már kivételes unique tárgyakat kaptam. Pl. a necro kaszát most néztem meg a blizzard olalán és az már exceptional, szóval kivételes unique kasza. Rettentően brutál... Kár, hogy a nekrómat nem vittem tovább... De találtam egy tőrt is, ami szintén nekrós és írtó kegyetlen:)

    Csicskából meg majd meglátom milyet fogadok fel. Egyenlőre marad a barbár (néha felélesztem, néha nem), mert most olvastam, hogy meglehet socketelni a kardját (unique-ot is!) és akkor 3 socketes lesz, amibe tudnék pakolni dolgokat, úgy meg talán nem hal meg annyiszor. Meg sajnálom eladni a cuccokat amik nála vannak, ha kirugnám.

    Amit írtál, meg megfogadom. Átadom a cuccokat egy másik szingli karakteremnek csak előtte hazaviszem azt a dll-t. Mert tényleg nincs szívem eladni őket és a hely bizony nagyon kell az én sorcis cuccaimnak. Ez viszont jó megoldás és legalább hátha összejön az a set egyszer:)
  • G. Joe
    #2982
    HEly hiány miatt sose adj el cuccot. Csinálj cuccos karaktert és add át annak. HA mf-elni akarsz akkor a legcélravezetöbb mefit ölni. A többiel ne nagyon foglalkozz. Egy mefi sorcival , ha ügyes vagy 35-45 mp. Szoval legröviebb idö alatt a legtöbb jü cuccot töle kapod. A barbár csicska még lvl 98-ason (az a max) is gyakran hal. Az Act2 csicskái jobban bejönnek.
  • Árnyvadász
    #2981
    Udv minden kalandornak Menedékfölde zegzugos tájain!

    Varázslónőm elérte a LvL60-at. Átmentem Hell-be és szerintem az egyik legváltozatosabb és legjobb játék itt van.

    Mennyi minden történt már:)

    Találtam kb. 15 újabb unique cuccot, volt Baalrun, Diablorun, Unique monszta run a rejtett kincses oszlopoknál... Hmmm....

    MF-em elérte a 200-at, de itt hellben azért inkább az ellenállásokra megyek rá. Ami sokkal jobb még most is, mint Night-ban volt anno, mikor az ACTI-ben tébláboltam.

    Static Field-en is van 4 pontom, mit ne mondjak nem egy rossz varázslat... De csak ritkán használom. Csak ha nagyon kell.

    Forzen Orb! Már 23 pontom van rajta:)) Mivel a botom ad +1 a fagy képességekhez és +3 a Fagyos Gömbhöz (FO)...

    Találtam olyan unique kesztyűt ami 40%-al felnyomj az aktuális mana értékét. Igy elértem a 900 mana ponot:)) De nem használom, mivel van egy másik unique kesztyűm is ami viszont 25%-os mana regenerációval rendelkezik és az még ad +1-et a tűzképességekre. Ezzel elég az 530 mana is. Hamar visszatöltődik. Életem az 600 körül van, így már nyugodtabban alszom:)

    Nagyon durva dolgokat találtam. Nekronak olyan kaszát, hogy csak néztem... +3 a nekromanta összes képességeire, 51-96-os sebzés, nagyon gyors támadási sebesség, 134-234-es tűzsebzés!, semlegesíti a célpont védelmét, gyógyulását akadályozza stb.... Amazonnak is találtam durva dolgokat, azt eltettem, ha amazont idndítok, akkor átadom neki. Igaz 42-es a szintkövetelménye, de sebaj.

    Hell-en príma a játék! Egyáltalán nem nehéz, inkább élvezetes. Nightmare nekem nehezebb volt az elején. Most már elég magas szintű vagyok és könnyebb így.

    Felfogadtam Barbárt is, de nem egy nagy szám, mégha 56-os szint is. Sokszor meghal és csak a pénzem megy el rá. Egyedül is elég erős vagyok. Amikor Night ACTIII-ban jártam, akkor fogadtam fel Normal ACTV-ös Barbárt, de az nagyon nem jött be. Majd mikor Night ACTV-be értem kirúgtam és lecseréltem egy ottani Barbárra. Kapott is kapásból három unique cuccot a srác, de így is sokszor meghal és elissza előlem a potionokat:) Azért néha visszaélesztem hadd fejlődjön, de túl sok értelme nincs. Ha valaki villámra immunis, az halott, ugye FO, ha tűzre akkor ugyanez, ha fagyra, akkor ott a meteor-om, amivel el kell egy kis ügyesség, de az is takarít rendesen. Azt hiszem rámegyek a tűzmesterségre mégjobban az FO már hamarosan végleg max. lesz, mert nem elég a meteor. Hidra is kell meg a Blaze, meg az FW is. A villámágról meg ott a Static Field és az jól jön ha felezni kell az ellenfél életerejét. Ez kb. 2-3 másodperc alatt meg is van:) rulez!

    Eddig a legtöbb unique cuccot az ACTV jégbarlangjában szedtem össze. Ott vagy 8-at! De Baal is szépen dob, meg Diablo se rossz. Kiváncsi leszek a mostani tehenes pályára, mivel 200-as MF-el szerintem már jó eséllyel jönnek az über cuccosok.

    Zsír ez a program nagyon! Ja igen, összejött egy set tárgyból 3 két darab, már csak kettő kéne még, de annyi helyet foglalnak el, hogy inkább eladtam. Lehet meg lett volna a másik kettő, de mind1.

    Na megnézem ezt az Enclave topicot... Kiváncsi vagyok miket írnak még róla....

    Hali! Champion Elda rulezz:)
  • Laalee
    #2980
    benezhetsz a topicjaba es rajossz...
  • G. Joe
    #2979
    egy jo game
  • Mike
    #2978
    tudni kéne mi ez az Enclave...
  • Mike
    #2977
    80 giga ma már semmi :)
  • Road Lee
    #2976
    kössz
  • G. Joe
    #2974
    Nem kell semmi reg.

    Semmi extra, elinditasz egy diot, kreálj gamet, bemész. MAjd taskot váltasz(ALT+TAB vagy windows gombbal lerakod kis méretbe, utána elinditod mégegyszer és bemész azzal is . Utána siman tudsz váltogatni közöttük . Ha csak tradelni akarsz egyszerübb ablakban futtatni öket.
  • Road Lee
    #2973
    szasztok
    hogy lehet multiban ugyanarra a pályára két karival is felcsavarni??
    a .dll filet már bemásoltam csináltam még egy reget de innen nemtom mit kell csinálni :((
    pls valami szájbarágós leírást adjon valaki ...
  • gumininja
    #2972
    Hat ilyen ez a jatek. 70%ban mas kariknak talalsz cuccot. De ha tovabbgondolod, ezzel is sokat lenditett anno a multiplay jatekon. Ment a nep tradelni azonnal ;]

    Assara sok fele variacio van. Claw mastery azt gondolom mondanom sem kell, alap a maxolasa. Burstbol sem art par darab, 2-3 eleg, a tobbit majd hozzaadja a cuccok. En spec szeretem a venomot is maxolni, de nem tul gyakori dolog. A Death Sentry nagyon jo kis tomegpusztito fegyver, foleg hellen phys.imm. ellen lesz haszna, nomeg bocin esetleg.(Lasd nekro CEje). ChargeUp, meg Fin.Mov.kat en spec utalom, nem is hasznalom oket, igy passz. Nalam az assa legyen villamgyors, es legyen soksok lifesteal, aztan csak vakitom a nepet, es utok, majd robbantok ;]
  • G. Joe
    #2970
    Descript az leirás, azt irsz oda amit akarsz, általában semmit.

    Crafted receptek

  • Nimo
    #2969
    Hali!Nem tudja valaki,hogy a Bneten a game descript-nél mit lehet megadni?Valamint a v1.09d-ben van e bow ill. javelin crafted recept?Köszi elöre is!
  • Árnyvadász
    #2968
    Igen erre számítottam. De nem akarok már várni vele... Max. ahogy írod ott maradok vele tápolódni, és utána folyt. a nightmare. Azt nem tudod esetleg, hogy hanyas szintű barbit lehet felfogadni normal ACTV-ben? Már csak az open wounds miatt is kérdem. Messze még az este:)
  • G. Joe
    #2967
    ActV-ben csak akkor tudsz csicskád bérelni ha megcsinaltad, az ehhez szükséges, 2-es questet .
    Ha normalon veszel, az nighton sokat fog halni, zat elöbb fe lkell tápolnod rendesen. Erre szinén act5 bloody a legjobb.
  • Árnyvadász
    #2966
    Ez igen megnyugtató. Akkor valamit elnéztem. A cuccai már nem olyan jók, mint amiket a Barbárnak odaadok gyakorlatilag magamról. Durva lesz a gyerek. Kap egy unique páncélt egy set-es gót pajzsot egy rare fegyvert és egy telepakolt 3 slotos sapkát. Kezdem dörzsölgetni a tenyerem a mai álmatlan éjszaka miatt:)

    Jó látni Mike!

    Off: Előbb voltam az Enclave topicban. Nagyon jónak tűnik. Sok jót írnak róla. Azt hiszem ideje megvenni a 80GB-os winyót, mivel helyem a mostani 10GB-oson kezd a nulla fele közelíteni...
  • Árnyvadász
    #2965
    Okszi! :)) Szeressük a Palát!
  • Mike
    #2964
    lehet újat felbérelni, de akkor az eddigi kisérődnek adott cuccok elvesznek. szóval csak ésszel. ha olyan cuccai vannak, amik esetleg másnak is kellenek, akkor előbb béreld fel újra, aztán szedd el a cuccokat, majd bérelj egy új zsoldost.
  • Mike
    #2963
    majd játszunk együtt a palámmal, és akkor kúszni fog neked is felfelé 1000-rel :)
  • Árnyvadász
    #2962
    Tegnap nem tudtam játszani hőn szeretett Diablommal ezért:

    Lenne egy kérdésem:

    Amikor elkezdtem a játékot a Sorcimmal a harmadik küldetés után ACTI-ben Kashaya adott egy íjásznőtt mellém. Egészen Durielig velem volt, aztán amikor ott kifektette az a hernyó, már nem élesztettem fel többet. Viszont G. Joe hatására most felfogadnék egy Barbárt az ACTV-ből, mert sokkal jobb egy kisérővel harcolni, mint nélküle. Azonban úgy emlékszem, ha az ACT-okban odamegyek egy kapitányhoz, akinél zsoldost lehet felfogadni, akkor csak az az opció jelenik meg, hogy feltámasztás és az új zsoldos felvétele nem. Nem emlékszem pontosan ezért kérdezem. Mert nagyon bebaszna, ha csak őt tudnám feléleszteni, mivel nem akarok íjászt magam mellé. Elég volt már. Barbárt szeretnék. Neki a cuccokat át tudnám adni és igen erős lenne.

    Szóval az a kérdésem, hogy lehet új bérencet felfogadni, vagy nem? Ráadásúl én azt az íjászt is kaptam a küldetés miatt, nem felfogadtam. Remélem lehet, mert ha nem nagyon szomorú leszek. Ezt írja meg valaki.

    Azt tervezem, hogy visszamegyek normal ACTV-be ott felbérelem a barbárt és folytatom vele a Night ACTIII-at. Nem akarok várni Night ACTV-ig a barbárra. Azt akarom, hogy mire oda jutunk, már fejlődjön.
  • Árnyvadász
    #2961
    Nézd ez attól függ. Nekem ezzel sosem volt gondom. Ha ki is fogytam, vagy megittam egy mana potiont vagy vártam egy pár másodpercet és újra volt manám. Amúgy meg 525 manapontom van jelenleg és ez igen ritkán fogy el. 44-es a Sorcim jelenleg. Természetesen teszek a Warmth-ra még egy pár pontot, mert fontosnak tartom, de annyi minden másra is kell, hogy háttérbe szorul egy darabig biztos.

    Ráadáúl ha felfogadom a barbár harcost, akkor még kevésbé fogom fogyasztani a manámat, mivel elég egy FO és a többit már elintézi ő maga. Eddig egyedül mászkálva is 3 FO-nál már mindenki fekszik, nem is kell bevetni semmi mást. Ha pedig unique szörny vagy act boss jön, akkor meg ott van a regeneráló elixírem és ha lemegy a mana fullra, csak egy katt és máris újra töltve vagyon.

    Az is elképzelhető, hogy egy idő után teszek regenarate cuccokat (skull) socketes tárgyakba és akkor az plusszba növeli a manám újrafeltöltését.

    Én örülök neki, hogy neked 20-as van és ez nyílván tökéletes arra, hogy kevés manából is remekül tudsz varázsolni. Igy az életerőre több pontot tudsz elosztani, amikor szintet lépsz. Ez lehet jó ok, hogy kimaxold a Warmth-ot. Egyébként nem éri meg. Ha magas szinten leszek, mondjuk kb. 70-es, akkor biztos növelni fogom jelentősen, mert addigra bőven kilesznek maxolva azok a támadóvarázslataim, amik igazán kellenek és a rakjunk még valami értelmesre címszó alatt, mehet oda a pont.

    Tehát én későbbi szinteken fogom növelni. A játék elején növeltem, aztán leálltam vele és a támadóvarázslatokat fejlesztettem. És tökéletesen bevállt a dolog.

    Viszont ez a túl sok életerő, ha arra raktál, mert így lenne logikus, szerintem csak egyedül Duriel-nél jöhet jól, meg a messziről támadó varázslóknál, plussz az MSLE típusú szörnyeknél, bár azoknál tök mind1 mennyi a HP-d (életerő), mivel egy pamacs 1000-et is benyom, annyi meg biztos nem lesz egy jó darabig. Távol kell maradni. Nekem az életerőm 412-es az itt bőven megteszi.

    Majd lesz még több is, de igazából csak a biztonság kedvéért rakok rá. Ha szintet lépek a mana az első mindig. Erő pedig max. 80-as lesz, de az is sok már. Dexterity-re meg nehogy rárakj egy pontot is, mert totál felesleges. Védelem varázslónőnek elég ha van valamennyi, de azt átütik úgyis ha közelmerészkedik valaki, de mire a másodikat ütné, már hulla:) Közben persze le is fagyott a szerencsétlenje. Shiver Armor kötelező.

    Azért az emberben ott lakozik a kiváncsiság kisördöge és nagyon tuti lehet az a 20-as Warmth. Elképzelem, ahogy szinte egybő kúszik felfelé a mana az üvegcsében. Hamarosan nekem is lesz szerencsém megtapasztalni, ha nem is 20-as, de legalább 10-es szinten:)
  • gumininja
    #2960
    Nem feltetlen. Attol fugg cuccbol mennyi manareget kapsz. Van olyan sor akinek csak 1, de olyan is van akinek maxolva van.
  • pluhi
    #2958
    Ok, kösz. Talán veszek egyet. Ennyivel tartozunk a Blizzardnak. :)
  • Unknow
    #2957
    ott... :)
  • pluhi
    #2956
    Hi!
    Hol lehet 3 rugóért D2+LOD-ot kapni? MM?
  • G. Joe
    #2955
    Amikor aktivan toltam ez nem is volt hosszu idő! :P
  • gumininja
    #2954
    ;]
  • Mike
    #2953
    napi 18 óra, alig vagytok elszállva
  • Mike
    #2952
    sokat kell játszani, meg trédelni
  • Mike
    #2951
    szvsz vmi bug
  • Mike
    #2950
    :)))
    mondtam én

    várd meg még mi lesz hellen :))