26171
  • Road Lee
    #2904
    szassztok
    hogy a manóba kell a landoron karit csinálni??
    próbálom, de mindíg csak open lessz belőle :((
  • Road Lee
    #2903
    még mindíg áramszünet lenni??
  • G. Joe
    #2902
    áramszünet esetén a reg fájl se segit :P
  • Road Lee
    #2901
    köszi :)
  • Mike
    #2899
    talán ha olvasnál is, nem csak írnál, akkor láthatnád, hogy mióta van szó arról, hogy 3e a Dio2
  • Road Lee
    #2898
    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Blizzard Entertainment\Diablo II]
    "SmallInstall"=dword:00000000
    "InstallPath"="E:\\Diablo II"
    "Program"="e:\\Diablo II\\Diablo II.exe"
    "DiabloIICD"="G:"
    "Save Path"="e:\\Diablo II\\save\\"
    "BNETIP"="152.66.93.28"

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Blizzard Entertainment\Diablo II\VideoConfig]
    "DeviceDDraw"=dword:00000000
    "Render"=dword:00000001
    "DirectDrawDevice0"=dword:00000001
    "VidTestRequired"="true"
    "DeviceName0"="RADEON 7500 Series"
    "dwFlags0"=dword:0000000b
    "Recommend0"=dword:00000002
    "GUID0"=hex:00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00
    "DeviceName2"="RADEON 7500 Series"
    "dwFlags2"=dword:0000029b
    "Recommend2"=dword:00000002
    "GUID2"=hex:00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00
    "DeviceName"="RADEON 7500 Series"
    "dwFlags"=dword:0000029b
    "GUID"=hex:00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00





    ezt a .reg-et kűttem fel és mégsem megy :((
  • Road Lee
    #2897
    srácok egy landor reget küldjön már valaki pls.... hiába csináltam meg mindent nemtok felmenni rá
  • Árnyvadász
    #2896
    Nyilván. Lesz azért jó pillanat ott is, ebben egészen biztos vagyok. Egy LAN party sem mindig felhőtlenül jó. Ez most csak egy példa volt... Felkészülök mindenre.
  • Árnyvadász
    #2895
    Rendben! Megunni még nem fogom biztos. Ha nagyon ellaposodna a kedvem, akkor egy picit szüneteltetem és utána megint jó lesz belekezdeni. Sokat játszottam vele single-be, hiszen van egy LvL30-as Nekróm, LvL37 Paladinom, LvL18-as Barbárom, LvL8-as Druida és Bérgyilkosnő, ők még gyerekek:) és a jelenlegi LvL43-as Varázslónőm... De nem unom... Rengeteg teendő van még hátra velük:)
  • magyar ember 2
    #2894
    Aze' annyira ne lelkesedj, mostmar tele van hekkelt meg dupolt cuccokkal a b.net (oculus gyuru, buriza armor, stb), rosszabb mint az open.
  • G. Joe
    #2893
    csak addigra rá ne unj. ha igazi bnetre mész akkor keress magyarokat. Multi teljesen más mint a single ez tény. Viszont ha azt akarod hogy az igazi játék élmény megmaradjon akkor kerüld a botokat, és ne menj bele könnyen a huzásokba. Ott pillanatok alatt átrántanak hellen, de kimarad maga a játék. Tartsd meg a jelenlegi hozzáállást, és nem fogsz csalodni...
    Talán addigra kijön az uj patch is, és akkor ujra kedvem lesz nekem is játszani.. :P
  • Árnyvadász
    #2892
    Jelenleg igen. Nyárra meglesz az ADSL és akkor megyek a Bnet-re. Várom már. Fantasztikus játéknak tartom a Diablo-t. Nincsen hozzá foghatóan jó. Multiban pedig..... Tömény gyönyör:) Csak jó csapatot kell találnom.
  • G. Joe
    #2891
    500 fölött már láni is fogod a különbséget.. :))

    Még mindig singleben nyomod?
  • G. Joe
    #2890
    mielött jönne ka felháborodott hozzászolások:

    hi

    Csak egyszeruen a 220V megy el, ugyhogy hiaba irogatod, sajnos nem tudok segiteni rajta.
    Majd ha visszajon akkor ujra menni fog. A 300VA-s szunetmentes tap lofaszt se segit. Tul kicsi.




    Flex


    bme rulla, sajna egyelöre ez van. Tessék megértönek lenni. Remélem a hamarosan összedob a bme egy villanyszerelöre némi lét.

  • Árnyvadász
    #2889
    Heuréka! Végre sikerült olyan dolgokat találnom, ami 100% fölé emelte a Magic Find értékét és közel 2-3 óra játékidő alatt, találtam is két uniqe, 1 set és 3 rare tárgyat. Ez már nagyon hiányzott. Nem sokat játszottam hétvégén, de 43-ik szint az megvan és Nightmare ACT III-ban járom az utamat. Majd ha Baal-nal járok írok még, addig gyűjtöm az élményeket:)
  • G. Joe
    #2888
    feltelepited az 1.09d patchet és realm ip-nek beirod:152.66.93.28

    vagy:
    csinalsz egy landor.reg nevü szöveges fájlt aminek ez a tartalmazárojeltöl zárojelig:
    (
    REGEDIT4

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Diablo II]
    "BNETIP"="152.66.93.28" )

    az elsö és hátso zárojel nélkül persze.
    Ha ez megvan futtasd le. Innen kezdve automatikus a landorra fog bejelelentkezni a bnet helyett.

  • Road Lee
    #2887
    ok +van
  • Road Lee
    #2886
    sziasztok
    hogy kerülhetek be a landorra???
  • Nimo
    #2885
    Köszi szépen!
  • Nimo
    #2882
    Ma már nem,majd holnap!
  • Nimo
    #2880
    Hali!Tényleg lehet sp -ben multit szimulálni?Ha igen hogyan?Aki tudja írja már meg!úgy hallotam,hogy az v1.08-tól lehet!Köszi
  • magyar ember 2
    #2879
    Mindig is igy volt.
  • Sir IvanHoe
    #2877
    Kis Szabo teso!! egyszeruen cserelj videodrivert
  • magyar ember 2
    #2876
    Nem is tudtam hogy te diozol. A battle.neten nem nyomod?
  • Unknow
    #2875
    Nincs kedve most valakinek játszani?:)
  • gumininja
    #2874
    Az hogy a mmben 3k a game, az regi hir, jopar hete errol beszel mindenki. A problemaddal en szem. szerint nem talalkoztam, ugyhogy sok okossagot nemtudok mondani ez ugyben. Valszinu helyi gond lesz, jogokkal fuszerezve ;]
  • Kis Szabó [PT]
    #2873
    Hű milyen segítőkész emberek vannak itt...
  • gumininja
    #2868
    hcgamerrol szedd le, ott talan megvan es jo.
  • Kis Szabó [PT]
    #2867
    Vki help!! Most vettem a gammát, és amikor elindítom kiírja hogy vmi server gondja van, acces violation sok számmal. Másnak is volt ez problem?
    Egyébként eredetit lehet venni kieg.-el 3000-ért a MediaMarktban
  • Mike
    #2858
    régen rage-vel jó csapat voltunk, de mostanában már nem csinálok egyebet, csak futkosok utána
  • SarkanyfuaRUSH
    #2857
    csak érdeklődök, hátha van valahol még jó magyar csapat :)
  • Mike
    #2856
    minek neked most már fsgs?
  • SarkanyfuaRUSH
    #2855
    Egyébként vmilyen magyar FSGS szerver (vagy külföldi ami gyors) elérhető még? Van még egyáltalán landoron kívül valami jó magyar vagy közeli, gyors szerver?

    Én játszottam az FSGS-en, de közvetlenül az előtt kezdtem hogy megszünt.
    A Blizzard berágott az FSGS-re és hasonlókra.

    szóval?
  • Mike at home
    #2853
    az ilyen meg is érdemli

    bűnőző

    :)
  • G. Joe
    #2852
    lool
  • Braveheart
    #2849
    hogyan buktál le?
  • G. Joe
    #2848
    Sajnos az utobbi napokban a bme netje, és áramállátása egyaránt szarakszik. A napokban 2, a landor mellett állo szerver tápja égett le. Elnézést a szerverleállások miatt. Amint a hálozat magára talál, a landor ujraindul.
  • Shongi
    #2844
    Mah már megint:)
  • Shongi
    #2843
    Mivel most kezdtem el landorozni nem tudtam mi van ennyi, amúgy meg féltem hogy végre találtam egy rendes servert és erről is kideról hogy olyan xar mint az FSGS.
  • Shongi
    #2842
    Már bocs lehet kicsit ideges voltam, de akkor legalább valahol megjelenne hogy mi gond van vele és nem csak úgy volt landor nincs landor stílusban nem működni, ennyi!!!