26171
  • Árnyvadász
    #2777
    Diablo kapta a Blizzardot egyfolytában én meg csak körbefutottam. Hiába nyomta a vörös szarját, nem tudott egyszer sem megfogni vele (pedig kanyarodott rendesen a varázslata, ahogy fordult ő is). Ott voltam az orra előtt, de semmit nem tudott csinálni. Tűzvarázslatai meg sem kottyantak, mivel 75 volt a resistem.

    Lovaggal meg szenvedtem vele egy sort. Vele nehezebb volt, de inkább hosszadalmasabb. Ez a jó, hogy minden kasztnak más főboss a kellemetlen. De Deurielben nagyot csalódtam. Azt hittem kettészedi a varázslőnőmet. Ott álltam az orra előtt, csapott mint az istennyila, de rejuvation potion meg fireball és viszlát Duriel. Ez normálban volt. Nighton, meg kapja a meteort és úgy fog feküdni. Persze half freeze duration+75-ös cold resist befigyel nála, de ez alapvető annál a dögnél. Duriel LOL:)
  • Árnyvadász
    #2776
    A multilightingos ellenfelek a varázslónőmnek nem jelentenek gondot, mivel távolról szedem ki őket. Lovaggal keményebb volt. Ott még a Salvation megléte esetén is kaptam be rendesen.

    Varázslónővel: Izuel és Hephasto volt kellemetlen, a többi gyerekjáték. Diablo pedig a legkönnyebb volt mindközül.

    Nightmare-en Andariel nagyon gyorsan kifeküdt, de neki -50% a fire ellen, szóval ez érthető. Eddig talán Radement volt a legkitartóbb, de mivel ő nem mozog nagyon, ezért rám semmi veszélyt nem jelentett. Nightmareben persze.

    Nem volt még igazi ellenfelem, akivel szívtam volna. Baal is rakat szerencsétlenség:)
  • Árnyvadász
    #2775
    Biztos sikerülni fog. Utánanéztem a nigthos barbárok adatainak. Nem lesz azzal semmi gond. Normálon is simán zúztam őket. Sőt, négyszer visszamenten oda, mivel nagyon tetszett a dolog. Lovaggal egyszerűbb volt, de a varázslőnőnek sem okozott gondot. Többet kellett futkározni, de 20 másodpercnél nem volt több a harc. Frozen Orb-al gyerekjáték lesz. Az a barbár amelyik meg 70%-os resist cold, kap meteort és sanyi neki is.
  • Mike
    #2774
    akkor így
  • Mike
    #2773
    :((
  • Mike
    #2772
    A palámat különösebben nem szokta meghatni sem a lighting, sem a frozen, (Diablo mellé is szépen odaáll és üti) de azért a multilightos dögtöl megfeküdhet. Meg a múltkor is kifeküdt, mert nem figyeltem oda, és nem ivott gyógyitalt, megszoktam, hogy feltölti magát
  • Mike
    #2771
    Legalább annyi. Már ha sikerül megcsinálni
  • Árnyvadász
    #2769
    Alig várom már a netemet... Egyből megyek a Bnetre... De mivel házat építünk és még nincs teljesen kész (nyárra lesz a beköltözés) addig marad a single:(
  • Árnyvadász
    #2768
    Ez igaz nálam is. A jobb cuccokat: köcsögökben, ládákban találtam. Illetve volt olyan is, amikor Durielt negyedjáre fektettem meg és kidobta azt a pike-ot amit a normál végéig használtam és nagyon ott volt a szeren. Épp most olvastam az Arreat Summit-ot (Blizzard nethely), ott írják, hogy mit kell csinálni ahhoz, hogy unique cuccokat találjon az ember. Baal köztük volt:) Mondjuk Baal-t azt csípem nagyon. Ott lehet gyakni rendesen és élvezetes az ellene lévő harc. Egyébként a Három Barbár Nightmare-en tényleg 3 szintlépés? Mert az nagyon tuti lenne....:) És Hell-en? AZt hiszem Mike te mondtad, hogy az is 3, de most újra megkérdezem. Biztos ami biztos alapon.
  • Árnyvadász
    #2766
    A Cold Mastery-re 2 pontom van. Egyet én raktam rá, egyet a +1 all skill-es cuccom. Többet nem is tervezek. De azért köszi, hogy szóltál. Fontos tudni mit, merre, hova...

    Inkább a frozen orb-ot tápolom, mert az nagyon takarít:) Meg majd a meteort is kell, mivel hamarosan jön Duriel... Ugye a villámágat azt kihagytam.

    Ez a magic find igen érdekes. Törekednem kell rá, mert nagyon szeretnék unique cuccokat. Csak egyenlőre jó, ha összehozok belőle 50%-osat... A horardic cube-ban szoktam 3 követ egy jobbra transzformálni, csak még nincs olyan sok... De észnél kell lenni, mert az ellenálások is kellenek. Mondjuk azzal most semmi gond. Nightmare-en is 50-60 körül mozognak. Attól függ mi van rajtam.

    Meg van 437.000 aranyam.. Szerinted megéri gamble-zni vele? Mert régebben csináltam, de nem valami jó cuccokat adott a kereskedő. Ennyi arany meg felesleges már nekem. Nem szoktam semmit se venni, mert nincs olyan, ami nagyon megérné.

    Bocis pályára majd tényleg később érdemes visszamenni, ahogy írtad. Remélem azért fejlődők szépen, mert az ACT I 1 szintlépése nem valami bizalomgerjesztő. Nyilván magas szinten (37) mentem át, így ott nem tudtam rendesen fejlődni. Az ACT II már valamivel jobb. Remélem az ACT III még jobb lesz. Hiszen akkor pont a fordítottja lesz a NORMAL fokozatnak. Ott ugye előszőr mindig az alacsonyabb aktokban lehetett lépni szinteket, szépen és gyorsan, itt meg az egyre keményebb aktokban lehet egyre jobban.

    Zsír ez a játék, még single-be is.... Az egyszer biztos.
  • Mike
    #2765
    mondjuk mindig Baalt nyirni sem túl élvezetes
    ha jön a sánta dupla lightinggal, akkor bazze, lehet elcsalni, aztán huss be baal után, ütjük mint a cséphadaró, erre ledob két kék cuccot :)
    persze azért van amikor jót
    jobb cuccaimat egyébként idáig mindig köcsögökben találam :) (na jó nem mindet)
  • Mike
    #2764
    Nohát játszottam megint bneten, most Kurastban vagyok, 13-as szinttel. nem lesz ez így jó :)
  • Árnyvadász
    #2761
    Hát azért az öt óra, az több mint ót óra, de jó legyen.

    Na én hétvégén nem pihentem. Lett is egy LvL40-es varázslónőm, akit ugye fejlesztgetek. Nightmare ACT II-be kolbászolok éppen. 37-es voltam, amikor eljöttem normálból és nightmare ACT I-ben 1! szintet léptem:) Kicsit untam is, de az ACT II már egészen jó...

    Már nem használok fireball-t, meg tűzfalat, meg blizzard-ot se. Minek? Van meteor ami uszkve brutális:), meg ott a kedvencem a frozen orb... Na az tud takarítani rendesen. Cold Mastery-re is raktam már... A frozen orb jelenleg 5-ös. Voltam a tehenes pályán is, de nem igazán jött be. Legyaktam az 500 tehenet, de semmi különös... Tárgyak nagyon gyengék voltak. Ezért ki is nyírtam a Kinget. Igaz druidát is beízzítottam, de inkább a varázslőnőmmel végigtolom hell-ig a játékot aztán egy kis szünet jön... Kicsit sokat Diabloztam mostanság.

    +1 all skill sorceres.. :) Ez fincsi...
  • Unknow
    #2760
    dio2-ezni:)
  • Evil
    #2759
    dio1 ezni?
  • Unknow
    #2758
    Nem jön valaki most Diablozni??:)
  • Unknow
    #2754
    Ha XP-je van ha nem mennie kéne:))Sztem más gond van ott....ahogy Cro mondta lekéne neki írni,hogy mit nyomat ki a játék,hogy miért nem indul:)
  • BADE
    #2752
    Persze,hogy mennie kell én ennél sokkal gyengébb géppel játszottam a Diablo 2-vel:AMD800,Gef2,Abit alablap,SDR mem.
  • shaba23 #2750
    Lehetséges olyan, hogy a jelenlegi hardwerkonfigomon nem megy a D2? Mármint ütközik valamivel?
    AMD1400, Gef2Ti, Abit KG-7 alaplap, DDR mem.
    Pedig megvettem az eredeti cd-t, mert alig vártam az ADSL-t,hogy nyomhassam multiba, erre most megvan minden, de nem indul el a game!!!
    DIABLOZNI AKAROK!!!!!!!Help me!!!
  • Unknow
    #2749
    26-os szint?:))Az még kevés...ezt megcsinálja az ember max. 5óra alatt:)))Most még csináltam egy 23-as paladint is:))Mondom játszani kéne már egyet hálóban=)
  • gumininja
    #2748
    No. Ez picit konkretabb mint a szokasos forrasnelkuli kacsak. Thx
  • Davidus
    #2747
    Én lennék a messziröl jött ember? Miért is?
    Ezt GFraizer írta:1.10 is a lot of work as it's the biggest patch in terms of changes (not file size) ever released by Blizzard (except for beta patches). It's practically an expansion with all of the changes.
    There are 100+ new items. There is a new character template (ladder), and many more things. If all the changes were listed line by line it would be 25-50+ pages. This requires time to test all this stuff and keep in mind there's lots of other stuff to work on such as Warcraft III: The Fronze Throne, StarCraft Ghost, and World of Warcraft.

    If Blizzard didn't care about Diablo II they wouldn't continue to fix hacks/cheats (do it all the time without announcement), they wouldn't be planning on addressing hacked items, they wouldn't spend any time working on the realms or have the free realms (they cost $$), they wouldn't be working on 1.10. Ő a Blizzard-nál dolgozik és az a dolga hogy infokat szivárogtasson ki a fórumban. Na meg ő csinálta pl az Arreat Summit-ot. Itt a link ha még mindig nem hiszed el:) http://www.battle.net/forums/thread.aspx?FN=d2-general&T=44411&P=2
  • gumininja
    #2746
    Hat az egyeni szoc.prob. hogy teccik e vagy sem. Ez a resze a dolognak nem erdekel. Az viszont igen, hogy mennyire igaz az info. Ugyanis az elmult tobbmintfeleves idoszakban megjelent mar annyi kamu hir a keszulo 110rol, hogy rossz belegondolni is. Nomeg ismered a mondast, messzirol jott ember......
  • Davidus
    #2745
    Olvasgasd a battle.net-es forumot. A 100+ tárgy meg a ladderes info GFraizer által benyögött info. A többi nincs megerösítve de ezekre nem is mondta GF hogy nem lesznek. A kamu infokát általában meg szokta cáfolni. A stílusod meg nem tetszik:)
  • gumininja
    #2744
    Jo a mese.. Forras? Vagy meselte valaki, aki hallotta a szomszed munkatarsatol..... ?
  • Davidus
    #2743
    Ja azok persze hogy nem:)
  • Davidus
    #2741
    Nem az a magyar csatorna neve. Nekem nem ugrik be mert automatikusan be szokott rakni a magyar chanelre:)
  • Davidus
    #2739
    Ez a pénzről szól és a dio3-bol kurva sok pénzt ki lehet sajtolni:) 100% hogy lesz.
  • G. Joe
    #2738
    A skilllvl 99, mondthatni több mint valoszinütlen, sőt értelmetlen lenne. A Dio 3 meg csupán egy álom egyelöre, és lehet örökre. Amugy ideje lenne már annak a patchnek.
  • Davidus
    #2737
    Több mint 100 uj tárgyat(set,unique)kapunk. Szinte az összes skill változik. Sőt a madarak azt csiripelik hogy 99 lesz a max skill lvltehát akár 1 skillre is rábrutalizálhatjuk magunkat:). De a legnagyobb ujdonság a Ladder karakter bevezetése. Még nem tudni hány havonta(asszem4)törlödik a ladder és ujra indul a szintlépegetés cuccolás tiszta lappal. Igy tárgyat se adhatunk az uj karinak meg boostolni sem lehet. Gondolom nem kell részletezni hogy ez mennyivel növeli a játékéményt. Ami nem 100% hogy szinthez lesznek kötve a questek(pl lvl 40 alatt nem lehet kinyiorni Baalt). Ezen kivül van valami secret feature is amit nem árul el a blizz:). Na lehet várni mint a messiást
  • Davidus
    #2736
    2990 ft? AZTAKURVA:)Most különösen megéri megvenni mivel jön az 1.10 rengeteg ujdonsággal(30 oldal lesz a patch.txt). A Dio3+ig ez a game nem fog meghalni.
  • Mike
    #2735
    Westend - MediaMarkt
    legalábbis tegnap annyi volt
  • Árnyvadász
    #2734
    Egyébként tényleg ne menjünk bele, melyik a jobb... D&D vagy ez... Az a lényeg, hogy jó a Dio azt kész:) Mint kitalált szabályrendszer egy játékban, erre értettem hogy jó. Plussz a megvalósítás.
  • Árnyvadász
    #2733
    Én a www.hcgamer.hu-ról szedtem le a magyarosítást. Ott van Diablo II-höz meg a LOD-hoz is külön. Kell hozzá az 1.09-es patch is. És teljesen magyar lesz, hiba nélkül... Nagyon JÓ! Igaz nekem eredeti Diom van, a crackelt verzióra nem tudtam feltenni a magyarosítást, annak ellenére, hogy mindent beszereztem hozzá. Biztos én voltam a LÁMA. De az eredetivel gyönyörűen megy együtt.


    Mike azt mondta a West End: Media Marktjában lehet kapni.
  • Grege
    #2732
    Boltban :-)
  • Evil
    #2730
    "hiszen ez egy messzemenőkig kidolgozott, alaposan letesztelt szabályrendszerre épülő program" ehhez nemtom mit szolnanak azok a jatekosok a b.neten akik honapokig dedelgettek egy karit ,tapoltak a legutosebb skill re es aztan a blizzard egy jol iranyzott balhorog patchal mindezt tonkretette.Persze te kimaradtal ebbol ugyogy nemtod mit jelent kidobni honapok (sot lehet eves szinten is beszelhetunk) munkajat ilyen szempontbol.Ettol fuggetlenul marha jo ez a game bar az 1 jobban tetszett.
  • Mike
    #2729
    ömlengéseddel sajnos nem tudok egyetérteni

    pl. a Dungeon Siege - hogy csak egyet említsek - pl. lazán veri a Dio gagyi grafikáját, de a Dio-t nem is a grafikája miatt szeretjük. Hogy AD&D-t is verné, abban sem vagyok biztos.
  • Grege
    #2728
    Ja most vagyok 80. ik szinten varázslóval és hell-ben a barbárok földjének vége felé járok (Expansion)
  • Grege
    #2727
    Hali Te melyik magyarosítást próbáltad, ill. honnan szedted le? Én is találtam hozzá, de azok nagyon kezdetlegesek voltak és félig magyar/félig angol volt.
    Tehát megköszönném ha megmondaád a címet vagy elküldenéd mailen.
    köszi
  • Mike
    #2726
    szerintem ne menjünk itt bele a Warcraft/Starcraft -ba, mert csúnya dolgokat szűlhet.